Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Νίκη μου! Π είσαι? Πως είσαι? 

Γεια σου scooby τι κάνεις; καλά είμαι χάθηκα λίγο από το Πάσχα έχω μπλέξει με διάφορες εξετάσεις αλλά όχι για θέμα παιδί. Αύριο έχω και την παρακεντιση και μάλλον μου έχει βγει άγχος στρες που δεν το κατάλαβα.. Για να δούμε τη θα δούμε και από εκεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

ασε με εκδικουνται τα γατια μου νομιζω. αχαχχαχα. Με εχει πιασει μαυριλα. Κατα τα λοιπα συμφωνω μαζι σου. Στο μεταξυ ασχετο ειμαι τοσο πτωμα που εβαλα πλυντηριο επλυνε και δεν αντεχω καν να απλωσω......Αυριο θα την κανω νωρις απο το γραφειο. Ευτυχως θα φυγουμε και σουκουδου εκτος οποτε θα ναι 4ημερο για μενα

Άκου σε εκδικούνται τα γατιά!!???

Που τα σκέφτεσαι αυτά και τα λες..Γελαω μόνη μου σαν το χαζό και με κοιτάει ο άντρας μου σαν να ειμαι εξωγήινη!!??

Κι εγώ το ίδιο ακριβώς έχω πάθει..Τελειωνει το πλυντήριο και βαριέμαι να σηκωθώ να το απλώσω!!Νοικοκυρά,παιδί μου!???

Εκδρομουλα θα πάτε;?Τέλεια θα περάσετε.. 

@NikhNikh,ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό..Μην αγχώνεσαι για την παρακεντηση..Ολα καλά θα πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Γεια σου scooby τι κάνεις; καλά είμαι χάθηκα λίγο από το Πάσχα έχω μπλέξει με διάφορες εξετάσεις αλλά όχι για θέμα παιδί. Αύριο έχω και την παρακεντιση και μάλλον μου έχει βγει άγχος στρες που δεν το κατάλαβα.. Για να δούμε τη θα δούμε και από εκεί.. 

ολα καλα να πανε νικη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88  σε ευχαριστώ πολύμέχρι στιγμής δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά δεν 2χω ξεμπλέξει 

 @Dim83 σε ευχαριστώ πολύ.. 

Έχει κάνει καμία σας παρακεντιση στο θυρεοειδή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όχι ένταξη δεν είναι κάτι σοβαρό.. Αύριο έχω την παρακεντιση στον θυροειη και με έχει φάει το άγχος άλλο πράγμα. 

μην αγχωνεσαι, ειναι ρουτινας διαδικασια. Θα την κανεις θα τελειωσεις και θα ηρεμησεις. Εμενα παντα σαν ανθρωπο με αγχωναν περισσοτερο καταστασεις αναμονης, παρα να παω να κανω κατι να τελειωνω (ειμαι λιγο ποναει χερι κοψει χερι) δε φημιζομαι για την υπομονη μου :P Οποτε αυτο που θα κανεις αυριο, τιποτα τιποτα, θα γινει, θα τελειωσεις και μετα σχεδον 3ημερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Άκου σε εκδικούνται τα γατιά!!???

Που τα σκέφτεσαι αυτά και τα λες..Γελαω μόνη μου σαν το χαζό και με κοιτάει ο άντρας μου σαν να ειμαι εξωγήινη!!??

Κι εγώ το ίδιο ακριβώς έχω πάθει..Τελειωνει το πλυντήριο και βαριέμαι να σηκωθώ να το απλώσω!!Νοικοκυρά,παιδί μου!???

Εκδρομουλα θα πάτε;?Τέλεια θα περάσετε.. 

@NikhNikh,ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό..Μην αγχώνεσαι για την παρακεντηση..Ολα καλά θα πάνε..

παιδι μου τα εχω στειρωσει και πιστευω με μισουν.. Ο αντρας μου μου λεει σου αρεσει να βρισκεις αρσενικα και να τους τα κοβεις. αχαχαχαχαχ. Τωρα με εκδικειται το συμπαν. Θα παμε να επισκεφτουμε τους παππουδες του καλου μου, οποτε ναι θα κανουμε μια εκδρομουλα συνδυαστικα. Κατα τυχη θα ειναι και η μια μου κολλητη προς τα μερη εκει οποτε μπορει να βρεθουμε καιγια ενα φαι. (Μολις απλωσα, σε καποια δεν εβαλα καν μανταλακι. Τετοια βαρεμαρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μόλις έγινα μέλος στο Forum. Εύχομαι σε ολες τα καλύτερα. Ειμαι στην 7η εβδομάδα και στην 4 ημέρα ηλικια της κύησης. Πριν 4 μέρες δηλαδή στις 7 εβδομάδες ακριβώς πήγαμε με το αγόρι μου στον γυναικολόγο για τον δεύτερο υπέρηχο. Βρήκαμε εναν σάκο 2,3 εκ. Και ενα εμβυακι 4,5 χιλιοστών μαζι με τον λεκιθικος του σακο, χωρίς όμως να καταφέρουμε να ακούσουμε καρδιακή λειτουργία. Ο γιατρός μας συνέστησε να κάνουμε χοριακες με διαφορά ενα 48ωρο ώστε να δούμε την ομαλότητα της εγκυμοσύνης. Η πρώτη χοριακη μου έγινε την Τρίτη με 66.002 μονάδες και η δευτερη σήμερα 86.000 μοναδες δλδ 2 μέρες μετά. Ο γιατρός νιυ συνέστησε να παω ξανά το Σάββατο για υπέρηχο. Λέγοντας μου πως η σύλληψη ενδεχομένως να έγινε αργότερα με αποτέλεσμα να μην μπορεί να προσδιορίσει ακριβώς η ηλικια του εμβρύου. Θα ήθελα να ακούσω απο κάποια αν έχει παρόμοιο story γιατί εχω αγχωθεί και πραγματικά θέλω να πάμε ολα καλα. Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Όπως καταλαβαίνετε μετά τη δουλειά καπάκι για παιχνίδι και μόλις μπήκα σπίτι!!!! Το επόμενο Σάββατο θα κάνω την αποξεση τελικά που έχω ρεπό. Καλύτερα μια και κάθομαι και Κυριακή να είμαι ΟΚ τη Δευτέρα!

Α κι εγώ για ελληνικές ταινίες παθαίνω......όσες φορές και να τις δω δεν τις βαριέμαι αφήστε που τις έχω μάθει όλες απέξω?. Ειδικά τον Ζίκο..... δεν υπάρχει ατάκα που να μη θυμάμαι χαχαχαχαχα!!!!!

@NikhNikh όλα καλά θα πάνε..... το έχει η εποχή φαίνεται να τρέχουμε το κατιτίς παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μην αγχωνεσαι, ειναι ρουτινας διαδικασια. Θα την κανεις θα τελειωσεις και θα ηρεμησεις. Εμενα παντα σαν ανθρωπο με αγχωναν περισσοτερο καταστασεις αναμονης, παρα να παω να κανω κατι να τελειωνω (ειμαι λιγο ποναει χερι κοψει χερι) δε φημιζομαι για την υπομονη μου :P Οποτε αυτο που θα κανεις αυριο, τιποτα τιποτα, θα γινει, θα τελειωσεις και μετα σχεδον 3ημερο.

Κι εμένα η αναμονή με εχει φάει δεν περνάει και η ώρα έκανα γενική το σπίτι και πάλι μόλις έκατσα άρχισαν κάτι περίεργα στο λεμο λες και αντιστρέφεται ο αέρας και ποιος περιμένει άλλες 15 ημέρες να βγουν τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Όπως καταλαβαίνετε μετά τη δουλειά καπάκι για παιχνίδι και μόλις μπήκα σπίτι!!!! Το επόμενο Σάββατο θα κάνω την αποξεση τελικά που έχω ρεπό. Καλύτερα μια και κάθομαι και Κυριακή να είμαι ΟΚ τη Δευτέρα!

Α κι εγώ για ελληνικές ταινίες παθαίνω......όσες φορές και να τις δω δεν τις βαριέμαι αφήστε που τις έχω μάθει όλες απέξω?. Ειδικά τον Ζίκο..... δεν υπάρχει ατάκα που να μη θυμάμαι χαχαχαχαχα!!!!!

@NikhNikh όλα καλά θα πάνε..... το έχει η εποχή φαίνεται να τρέχουμε το κατιτίς παραπάνω!

Σε ευχαριστώ εγώ τρέχω από βλάκια γιατρού.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Όπως καταλαβαίνετε μετά τη δουλειά καπάκι για παιχνίδι και μόλις μπήκα σπίτι!!!! Το επόμενο Σάββατο θα κάνω την αποξεση τελικά που έχω ρεπό. Καλύτερα μια και κάθομαι και Κυριακή να είμαι ΟΚ τη Δευτέρα!

Α κι εγώ για ελληνικές ταινίες παθαίνω......όσες φορές και να τις δω δεν τις βαριέμαι αφήστε που τις έχω μάθει όλες απέξω?. Ειδικά τον Ζίκο..... δεν υπάρχει ατάκα που να μη θυμάμαι χαχαχαχαχα!!!!!

@NikhNikh όλα καλά θα πάνε..... το έχει η εποχή φαίνεται να τρέχουμε το κατιτίς παραπάνω!

ποιος ειναι αυτος ο Ικας? Δε θα παλαμοκροτας εσυ..χιιχιχιχ και πολλα αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κι εμένα η αναμονή με εχει φάει δεν περνάει και η ώρα έκανα γενική το σπίτι και πάλι μόλις έκατσα άρχισαν κάτι περίεργα στο λεμο λες και αντιστρέφεται ο αέρας και ποιος περιμένει άλλες 15 ημέρες να βγουν τα αποτελέσματα 

εσενα εφτασε η ωρα λοιπον και θα πανε ολα τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Να το κάνεις να ξεμπερδευεις! Άσχημο πράγμα να μην μπορείς να εμπιστευτεις ούτε γιατρό! 

Είναι καλή αυτή που πήγα παθολόγος αλλά έπεσε έξω τέλειος τσάμπα 2 αντιβιοσεις.. Τώρα είμαι στην 3η και ελπίζω να μην πάω και στην 4η 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Γορδη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις έγινα μέλος στο Forum. Εύχομαι σε ολες τα καλύτερα. Ειμαι στην 7η εβδομάδα και στην 4 ημέρα ηλικια της κύησης. Πριν 4 μέρες δηλαδή στις 7 εβδομάδες ακριβώς πήγαμε με το αγόρι μου στον γυναικολόγο για τον δεύτερο υπέρηχο. Βρήκαμε εναν σάκο 2,3 εκ. Και ενα εμβυακι 4,5 χιλιοστών μαζι με τον λεκιθικος του σακο, χωρίς όμως να καταφέρουμε να ακούσουμε καρδιακή λειτουργία. Ο γιατρός μας συνέστησε να κάνουμε χοριακες με διαφορά ενα 48ωρο ώστε να δούμε την ομαλότητα της εγκυμοσύνης. Η πρώτη χοριακη μου έγινε την Τρίτη με 66.002 μονάδες και η δευτερη σήμερα 86.000 μοναδες δλδ 2 μέρες μετά. Ο γιατρός νιυ συνέστησε να παω ξανά το Σάββατο για υπέρηχο. Λέγοντας μου πως η σύλληψη ενδεχομένως να έγινε αργότερα με αποτέλεσμα να μην μπορεί να προσδιορίσει ακριβώς η ηλικια του εμβρύου. Θα ήθελα να ακούσω απο κάποια αν έχει παρόμοιο story γιατί εχω αγχωθεί και πραγματικά θέλω να πάμε ολα καλα. Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.!

εγω δεν εχω παρομοιο στορυ κοπελα μου για να σε βοηθησω. Ευχομαι το Σαββατο να το ακουσετε το σπορακι και γενικα να πανε ολα πολυ πολυ καλα ως το τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ποιος ειναι αυτος ο Ικας? Δε θα παλαμοκροτας εσυ..χιιχιχιχ και πολλα αλλα!

Κι όλο μου λες μη σε νοιάζει θα αρρωστήσεις πότε θα αρρωστησω εγω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@Rena88  σε ευχαριστώ πολύμέχρι στιγμής δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά δεν 2χω ξεμπλέξει 

 @Dim83 σε ευχαριστώ πολύ.. 

Έχει κάνει καμία σας παρακεντιση στο θυρεοειδή; 

εγω οχι καλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας!! 

Οσο για τις ελληνικές ταινίες κι εγώ τρελαίνομαι!! Ο Ζικος μεγάλη αδυναμία!!  Όλη η ταινία γεμάτη ατάκες για πολύ γέλιο !! Πεθαίνω όταν τραγουδάει αμανετζίδικα «ένα αστραποβροντο» και με τη σκηνή που λέει πάω στο γιατρό εγώ τώρα... πάω εγώ που είμαι σα σουβλι κι ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες .. και με τα πολλά τα παίρνει το αφεντικό του και του λέει , βρε δεν πας στον δια....ο; Και η απάντηση του Ζήκου , να πας και να πάω και εγώ στο γιατρό!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γορδη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις έγινα μέλος στο Forum. Εύχομαι σε ολες τα καλύτερα. Ειμαι στην 7η εβδομάδα και στην 4 ημέρα ηλικια της κύησης. Πριν 4 μέρες δηλαδή στις 7 εβδομάδες ακριβώς πήγαμε με το αγόρι μου στον γυναικολόγο για τον δεύτερο υπέρηχο. Βρήκαμε εναν σάκο 2,3 εκ. Και ενα εμβυακι 4,5 χιλιοστών μαζι με τον λεκιθικος του σακο, χωρίς όμως να καταφέρουμε να ακούσουμε καρδιακή λειτουργία. Ο γιατρός μας συνέστησε να κάνουμε χοριακες με διαφορά ενα 48ωρο ώστε να δούμε την ομαλότητα της εγκυμοσύνης. Η πρώτη χοριακη μου έγινε την Τρίτη με 66.002 μονάδες και η δευτερη σήμερα 86.000 μοναδες δλδ 2 μέρες μετά. Ο γιατρός νιυ συνέστησε να παω ξανά το Σάββατο για υπέρηχο. Λέγοντας μου πως η σύλληψη ενδεχομένως να έγινε αργότερα με αποτέλεσμα να μην μπορεί να προσδιορίσει ακριβώς η ηλικια του εμβρύου. Θα ήθελα να ακούσω απο κάποια αν έχει παρόμοιο story γιατί εχω αγχωθεί και πραγματικά θέλω να πάμε ολα καλα. Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.!

Κορίτσι μου καλησπέρα! Παρόμοια εμπειρία κι εγώ δεν έχω.. σου εύχομαι όμως να πάνε όλα καλά και το Σάββατο να ακούσετε την καρδούλα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Γορδη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις έγινα μέλος στο Forum. Εύχομαι σε ολες τα καλύτερα. Ειμαι στην 7η εβδομάδα και στην 4 ημέρα ηλικια της κύησης. Πριν 4 μέρες δηλαδή στις 7 εβδομάδες ακριβώς πήγαμε με το αγόρι μου στον γυναικολόγο για τον δεύτερο υπέρηχο. Βρήκαμε εναν σάκο 2,3 εκ. Και ενα εμβυακι 4,5 χιλιοστών μαζι με τον λεκιθικος του σακο, χωρίς όμως να καταφέρουμε να ακούσουμε καρδιακή λειτουργία. Ο γιατρός μας συνέστησε να κάνουμε χοριακες με διαφορά ενα 48ωρο ώστε να δούμε την ομαλότητα της εγκυμοσύνης. Η πρώτη χοριακη μου έγινε την Τρίτη με 66.002 μονάδες και η δευτερη σήμερα 86.000 μοναδες δλδ 2 μέρες μετά. Ο γιατρός νιυ συνέστησε να παω ξανά το Σάββατο για υπέρηχο. Λέγοντας μου πως η σύλληψη ενδεχομένως να έγινε αργότερα με αποτέλεσμα να μην μπορεί να προσδιορίσει ακριβώς η ηλικια του εμβρύου. Θα ήθελα να ακούσω απο κάποια αν έχει παρόμοιο story γιατί εχω αγχωθεί και πραγματικά θέλω να πάμε ολα καλα. Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.!

Καλησπέρα-καλημερα κοριτσι. Μολις γύρισα απ'το μαγαζι (κοριτσια το ευχαριστήθηκαααααααα) και ειπα να σου απαντήσω νωρις νωρις ή αργα οπως το παρει κάνεις. ?

Αρχικά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Λοιπόν με μπερδεύει αυτο που λες γιατι εμενα συγκεκριμένα η γυναικολόγος μου στις 7 εβδομαδες δεν προσπάθησε καν να ακουσουμε καρδουλα. Μονο την είδαμε να αναβοσβήνει. Πρωτη φορα βαλαμε να την ακουσουμε στην αυχενικη την 13η βδομάδα οποτε δεν ξερω ακριβώς τι να σου πω. Πάντως εφόσον ειδατε κ σακο κ εμβρυο και εφόσον η χοριακη σου ανεβαινει δεν νομιζω οτι εχεις καποιο πρόβλημα. Ισως οντως ειναι καθυστερημένη εμφύτευση αλλα πραγματικά οπως τα λες εγώ νομιζω οτι ολα είναι καλά. Καλα αποτελέσματα το Σάββατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!! κοριτσια μου!!!!!!! 

 

τι τελεια ακομα μερα καλοκαιριιιι δυστηχως εγω δε εχω ουτε τριημερο τπτ γιατι δουλευω και αυριο και την δευτερα αλλα οκ καθομαι κυριακη και τριτη κατι ειναι και αυτο!!!!!!!!! 

@NikhNikhευχομαι να σου πανε ολα καλα κοριτση μου!!!!! 

@zoi.koαντε να πας να ξεμπερδευεις!!!!!!!

@Kat-Catενταξει επεσα κατω με τα γατια χαχαχααχχαχαχαα ακου σε εκδικουνται!!!!!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια? @NikhNikh εκανες το θυρεοειδη?

Βαριεμαι απειρα σημερα. Ειχα τρομερη δουλεια τις προηγουμενες μερες και σημερα πλην καποιων εκκρεμοτητων το πρωι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Κατα τα λοιπα, εχω δυστυχως αγχος. Προσπαθω να ηρεμω γιατι θα αποτρελανω τον οργανισμο μου, αλλα δεν το πετυχαινω. Θα κλεισω ενα μασαζακι βασικα την αλλη εβδομαδα(σημερα δε νομιζω να βρω). Εστειλα και ενα μεηλ στο γιατρο μου οτι με εχει πιασει αγχος και ο γλυκος μου μου εγραψε να ερχεσαι οσο συχνα θες να κανεις υπερηχο χωρις χρεωση μεχρι να σου φυγει η κυστη. αχαχαχχαχα. Καλα δε θα παω πριν τον ιουνιο αλλα λεμε τωρα.

Επισης νομιζω πως εχω αδυνατισει. Θα ζυγιστω να δω, αλλα τα ρουχα αυτες τις μερες τα νιωθω σαν ενα νουμερο μεγαλυτερο τα περισσοτερα. Αυξησαμε βεβαια και τη δοση του Τ4 λιγο και καμια φορα στην αρχη με επηρεαζει αυτο μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος μου. Εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!! Μια χαρά είμαι εγώ!! Τρέχουμε λίγο γιατί πληρώθηκαν σήμερα και έχει δουλειά..
Τι ωραίες μέρες κάνει?? Πραγματικά ανεβαίνει η διάθεση  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...