Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

σαν τον αγιο φανουριο που τα εμφανιζει ενα πραγμα!

ναι το ακριβως αντιθετο ομως. Να εξαφανισει θελουμε εν προκειμενω. Μη μας εμφανισει τιποτα αλλο ο Αγιος Φανουριος αστο. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι το ακριβως αντιθετο ομως. Να εξαφανισει θελουμε εν προκειμενω. Μη μας εμφανισει τιποτα αλλο ο Αγιος Φανουριος αστο. :P

ας μας εμφανισει κανενα μωρο ο Αγιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εγω παλι νομιζα οτι καλο ειναι το παχυ.νομιζω ειχα ακουσει τα κοριτσια που ελεγαν οτι στο λεπτο δεν γινεται εμφυτευση. η @love30 νομιζω το ελεγε.ισως λεω μπουρδες.

 

αυτο επειδη ετυχε να το κουβεντιασω και με τους 2 γιατι μου το σχολιασαν δεν ισχυει ακριβως ετσι. Το πολυ παχυ ενδομητριο οπως και το πολυ λεπτο δε  βοηθαει. το παθολογικα παχυ ενδομητριο (δλδ οχι της ζοι,κο που ετυχε σε εναν κυκλο για καποιο λογο αλλα κοπελες που καθε μηνα εχουν παχυ) λεγεται υπερπλασια και πολλες προχωρανε και σε αποξεσεις ακριβως για να το λεπτυνουν. Το ενδομητριο επισης θα πρεπει να συμβαδιζει με τις μερες του κυκλου σου. Στην αρχη ειναι πολυ λεπτο, ολο και παχαινει μεχρι που ή πεφτει οταν φτασει σε καλο παχος είτε εμφυτευεται το εμβρυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

ας μας εμφανισει κανενα μωρο ο Αγιος!

Ναι, αυτο και ελπιζω να μην γινει κανα αλλο λαθος και εμφανισει τιποτα αλλο. Απο κυστες και ατυχιες ειμαστε κομπλε νταξει. Τωρα θεμε μωρα γερα. Θα φτιαξω μια πιτα τον Αυγουστο. θα κανω ο,τι μπορω και δε φοβαμαι να το κανω ρε παιδι μου (Τη λυγαρια την ξεπερασα. Φοβαμαι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αυτο επειδη ετυχε να το κουβεντιασω και με τους 2 γιατι μου το σχολιασαν δεν ισχυει ακριβως ετσι. Το πολυ παχυ ενδομητριο οπως και το πολυ λεπτο δε  βοηθαει. το παθολογικα παχυ ενδομητριο (δλδ οχι της ζοι,κο που ετυχε σε εναν κυκλο για καποιο λογο αλλα κοπελες που καθε μηνα εχουν παχυ) λεγεται υπερπλασια και πολλες προχωρανε και σε αποξεσεις ακριβως για να το λεπτυνουν. Το ενδομητριο επισης θα πρεπει να συμβαδιζει με τις μερες του κυκλου σου. Στην αρχη ειναι πολυ λεπτο, ολο και παχαινει μεχρι που ή πεφτει οταν φτασει σε καλο παχος είτε εμφυτευεται το εμβρυο.

α οκ.κατι εμαθα αποψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι, αυτο και ελπιζω να μην γινει κανα αλλο λαθος και εμφανισει τιποτα αλλο. Απο κυστες και ατυχιες ειμαστε κομπλε νταξει. Τωρα θεμε μωρα γερα. Θα φτιαξω μια πιτα τον Αυγουστο. θα κανω ο,τι μπορω και δε φοβαμαι να το κανω ρε παιδι μου (Τη λυγαρια την ξεπερασα. Φοβαμαι)

χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

εγω παλι νομιζα οτι καλο ειναι το παχυ.νομιζω ειχα ακουσει τα κοριτσια που ελεγαν οτι στο λεπτο δεν γινεται εμφυτευση. η @love30 νομιζω το ελεγε.ισως λεω μπουρδες.

 

Καλημερούδια!Από αυτά που μου είπε κατάλαβα ότι δεν είναι......βασικά δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα αυτό ποτέ από τη στιγμή όμως που μου είπε και τα νορμάλ χιλιοστά για τέτοιες μέρες κι εμένα είναι παραπάνω από τα διπλάσια τέλος δεν έχουμε να συζητήσουμε κάτι άλλο αποξεση και πάμε γι άλλα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια!Από αυτά που μου είπε κατάλαβα ότι δεν είναι......βασικά δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα αυτό ποτέ από τη στιγμή όμως που μου είπε και τα νορμάλ χιλιοστά για τέτοιες μέρες κι εμένα είναι παραπάνω από τα διπλάσια τέλος δεν έχουμε να συζητήσουμε κάτι άλλο αποξεση και πάμε γι άλλα!!!!??

καλημερα. οπως τα ειπε η κατ ειναι.το θελουμε παχυ στην ωορηξια κ μετα αλλα μετα την περιοδο ειναι πιο λεπτο!

αλλωστε για να στο ειπε ο doc... κατι περισσοτερο ξερει απο εμας!

με το καλο λοιπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα. οπως τα ειπε η κατ ειναι.το θελουμε παχυ στην ωορηξια κ μετα αλλα μετα την περιοδο ειναι πιο λεπτο!

αλλωστε για να στο ειπε ο doc... κατι περισσοτερο ξερει απο εμας!

με το καλο λοιπον.

Ακριβώς εμένα το πάχος του είναι σα να μην αδιαθετισα για να το πω έτσι χοντρά χοντρά..... ναι ναι μόλις μάθω το πρόγραμμα θα του τηλ. και βουρ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ακριβώς εμένα το πάχος του είναι σα να μην αδιαθετισα για να το πω έτσι χοντρά χοντρά..... ναι ναι μόλις μάθω το πρόγραμμα θα του τηλ. και βουρ!?

ανανεωση εκ των εσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα ναι ναι ανακαίνιση!!!!??

πρεπει να τα βλεπουμε κ λιγο ετσι γιατι αλλιως δεν βγαινει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι το ειχα διαβασει παλια και μου ξαναρθε τωρα με τα θεματα τα ορμονικα. Σαν αφεψημα το πινεις αλλα εγω χεζομαι ακομα και να παρω τετοια. Θυμαμαι οτι λεγανε και για την Ε οτι κανει πολυ καλο, και επειδη βοηθαει και δερμα μαλλια κλπ ε, ισως την παρω αυτη οκ. Ως εκει τολμαω. Παιδι μου δεν αρεσουμε μονο στους αντρες μας, αντε απο κει. Εχουμε σουξε λεμε ολες :P

παρε το υπποφαες woman μεσα στα αλλα που βοηθαει εχει και για τα ορμονικα !!!!!!! πηγαινε στο φαρμακειο και δες το το γραφει επανω στο κουτι !!!! εγω το περνω !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!! @zoi.ko χαιρομαι πολυ που εξαφανιστηκε και το αλλο ειναι τοσο δα!!!! αντε να πας να σε ανακαινισει και βουρ μετα  με το καλο!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσια ??? ωραια μερα σημερα!!!!!!!! καλοκαιρακι σημερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα με την ανακαινιση των κοριτσιων και της Ζοι.κο. Εμεις ειμαστε ακομα υπο κατεδαφιση αλλα ενταξει. Αχαχαχα. Βαστα ρε Καραβαγγο. Αννι πηρα μια βιταμινη Ε. Ως εκει φτάνει η τολμη μου τρομαρα μου. (Για την ωρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα με την ανακαινιση των κοριτσιων και της Ζοι.κο. Εμεις ειμαστε ακομα υπο κατεδαφιση αλλα ενταξει. Αχαχαχα. Βαστα ρε Καραβαγγο. Αννι πηρα μια βιταμινη Ε. Ως εκει φτάνει η τολμη μου τρομαρα μου. (Για την ωρα)

μια χαρα ειναι και αυτη !!!!! παντως και αυτη που σου λεω εγω επειδη την επερνα και οταν πηγα γιατρο μου ειπε οτι με πειραζει ειναι οκ!!!

χαχαχαχχαχα γελασα τοσο πολυ με το βαστα καραβαγγο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα με την ανακαινιση των κοριτσιων και της Ζοι.κο. Εμεις ειμαστε ακομα υπο κατεδαφιση αλλα ενταξει. Αχαχαχα. Βαστα ρε Καραβαγγο. Αννι πηρα μια βιταμινη Ε. Ως εκει φτάνει η τολμη μου τρομαρα μου. (Για την ωρα)

Καλημέρα! Κι εγώ πολύ τα φοβάμαι και τα αποφεύγω όλα αυτά! Στα παυσίπονα είμαι πολύ εξοικειωμένη,αλλά σε βιταμινο-συμπληρώματα ή βότανα πολύ επιφυλακτική δεν έχω πάρει ποτέ μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ πολύ τα φοβάμαι και τα αποφεύγω όλα αυτά! Στα παυσίπονα είμαι πολύ εξοικειωμένη,αλλά σε βιταμινο-συμπληρώματα ή βότανα πολύ επιφυλακτική δεν έχω πάρει ποτέ μου.

κοιτα επειδη λογο αθλητισμου επερνα παντα φυτικα εννοοιτε και μετα απο γιατρο βοηθανε πολυ αρκει να πας σε γιατρο και να σου προτηνει αυτος αναλογος τις αναγκες του καθε οργανισμοΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ πολύ τα φοβάμαι και τα αποφεύγω όλα αυτά! Στα παυσίπονα είμαι πολύ εξοικειωμένη,αλλά σε βιταμινο-συμπληρώματα ή βότανα πολύ επιφυλακτική δεν έχω πάρει ποτέ μου.

εγω ολα τα φοβαμαι γενικα, ειμαι χεστρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @anni7 "ο καραβαγγος" ειναι οικογενειακο μας αστειο!! τον μνημονευουμε συχνα πυκνα! πολυ γελασα που το ειπατε κ εσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat @anni7 "ο καραβαγγος" ειναι οικογενειακο μας αστειο!! τον μνημονευουμε συχνα πυκνα! πολυ γελασα που το ειπατε κ εσεις!

ναι και μεις το λεμε καθως και η κολλητη μου. Γενικα ασχετο, επειδη ειμαι λατρης ελληνικων ταινιων (ο αντρας μου με λεει βλαχοπουλου μερικες φορες), χρησιμοποιω διαφορες ατακες. Αχαχαχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 εννοειται οτι θεωρω οτι βοηθανε και ειδικα κατοπιν συμβουλης γιατρού. Απλά εάν δεν έχεις κάποιο θέμα πχ έλλειψης βιταμίνης και τετοια ετσι για προοληπτικους λογους δε θα το εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ναι ρε και εμεις!!!!!!!!! εμενα μαρεσει και το αλλο που λεει βλεπω στεφανη αλλα οχι δικο σου δικο σου της κηδεια σου χαχαχαχαχα στην καφετζου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

@anni7 εννοειται οτι θεωρω οτι βοηθανε και ειδικα κατοπιν συμβουλης γιατρού. Απλά εάν δεν έχεις κάποιο θέμα πχ έλλειψης βιταμίνης και τετοια ετσι για προοληπτικους λογους δε θα το εκανα!

ναι  ναι ακριβως ετσι κανεις εξετασουλες και βλεπεις !!!! εγω να φανταστεις και μετα απο τοσα χρονια αμα δε κανω εξετασεις δε περνω ουτε χαμομηλι που λεει ο λογος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...