Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Kat-Cat ΛΟΓΙΚΑ ηταν πονακια ΠΡΙΝ την ωορρηξία αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις του κύκλου τα καμώματα χαλασε ενα παραπάνω κ βλέπουμε γτ αν πχ κανεις σημερα κ αυριο κ αυριο βγει πιο αχνό απο σήμερα σημαίνει ηταν ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Σημερα το βραδυ θα τον περιμένω μετά τη δουλειά.... :P

Χαχαχαχα ετσι του εκανα κ εγώ στημενη του την είχα. Μ αρέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι δεν το συζητώ.....πάντως έχω από την Κυριακή μπεζ και λιιιιιιιιιγο ροζ. Είχα 2-3 μήνες να δω ροζ σε αυτήν τη φάση.Θα κάνω σε 2-3 ώρες εννοείται!

Πφφφφ νομίζω.....έχω αρχίσει να αγχώνομαι πολύ και δίνω και συμβουλές τύπου όχι άγχος τρομάρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat ναι δεν το συζητώ.....πάντως έχω από την Κυριακή μπεζ και λιιιιιιιιιγο ροζ. Είχα 2-3 μήνες να δω ροζ σε αυτήν τη φάση.Θα κάνω σε 2-3 ώρες εννοείται!

Πφφφφ νομίζω.....έχω αρχίσει να αγχώνομαι πολύ και δίνω και συμβουλές τύπου όχι άγχος τρομάρα μου!

αληθεια? Δεν εχω δει ποτε μπεζ σε ωορρηξια εγω, καποιες κοπελες βλεπουν ομως. Κανε το πιο μετα να δουμε, μπορει να εφτασε η μεγαλη μερα και ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αληθεια? Δεν εχω δει ποτε μπεζ σε ωορρηξια εγω, καποιες κοπελες βλεπουν ομως. Κανε το πιο μετα να δουμε, μπορει να εφτασε η μεγαλη μερα και ωρα!

Αν όχι πάντα.....βλέπω πολύ συχνά και όσες φορές πήγα στον γιατρό μου γι αυτό γελούσε και μου έλεγε:ΔΕΝ ΈΧΕΙΣ ΤΊΠΟΤΑ ΜΗΝ ΑΓΧΏΝΕΣΑΙ!!!! Οπότε δεν θα το παίξω psycho να κλείσω πάλι ραντεβού.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας απανταχου συντροφισσες στον αγωνα!!!?

Μολις γυρησα απ τη δουλεια κ λεω κατσε να το πω εδω γιατι αλλιως θα ξεσπασω σε κανεναν.

Πριν λιγο εμφανιζεται η κοπελα που δουλευουμε μαζι που ειναι στην 12η εβδομαδα εγκυμοσυνης, κ μπραβο της, κ εκανε πολυ καιρο να συλλαβει κ ξαναμπραβο για την υπομονη της κ επιστρεφεισημερα απ την αυχενικη διαφανεια! Με μουτρα κατεβασμενα λεω αμαν κατι θα γινε...

Λεει ολα καλα στην αυχενικη...αλλα να εγω στεναχωρεθηκα γιατι ειναι κοριτσι. 

Λεω: Συγχαρητηριααααα κοριτσακι τελεια μπραβο μπραβο!

Κ γυριζει μ ενα υφος κ λεει:

Μην μου το ξαναπεις αυτο! Δεν θελω τετοια! Δεν θελω κοριτσι!

Κ της λεω κ εγω πες το αυτο σε μενα κ σ αλλες τοσες που προσπαθουμε...

Παιδια ειναιδυνατον η τυπισσα;;;; δεν φτανει που παιδευτηκε να πιασει δεν της αρεσε κιολας...

Που κ εγωαν με ρωτουσες πριν κατι μηνες θα σου λεγα κοριτσακι θελω αλλα αυτη τηστιγμη ορκιζομαι οτι θελωνα ρθει κατι γερο κ να μεινει.

Αυτα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g αυτο που λες το εχω ζήσει κ οι γυναίκες αυτές είναι μονο για σφαλιάρες. 

Βεβαια ετσι ηταν κ η γιαγια μου. Παντα έλεγε εγω δεν ηθελα κορίτσι (εκανε 2 αγόρια και την μαμα μου) κ φυσικά το θυμάται αυτο η μανα μου απο μικρη να κλαίει γιατι δεν την ηθελε η μάνα της. Όταν μεγάλωσε την ρώτησε γιατι δεν ήθελε καθόλου κ της ειπε η γιαγια "οι γυναίκες τα τραβανε ολα, μια ζωη θα παιδευεσαι" 

Οπως κ να χει σημασία εχει να κανεις ενα γερο παιδί τα αλλα είναι ηλίθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας απανταχου συντροφισσες στον αγωνα!!!?

Μολις γυρησα απ τη δουλεια κ λεω κατσε να το πω εδω γιατι αλλιως θα ξεσπασω σε κανεναν.

Πριν λιγο εμφανιζεται η κοπελα που δουλευουμε μαζι που ειναι στην 12η εβδομαδα εγκυμοσυνης, κ μπραβο της, κ εκανε πολυ καιρο να συλλαβει κ ξαναμπραβο για την υπομονη της κ επιστρεφεισημερα απ την αυχενικη διαφανεια! Με μουτρα κατεβασμενα λεω αμαν κατι θα γινε...

Λεει ολα καλα στην αυχενικη...αλλα να εγω στεναχωρεθηκα γιατι ειναι κοριτσι. 

Λεω: Συγχαρητηριααααα κοριτσακι τελεια μπραβο μπραβο!

Κ γυριζει μ ενα υφος κ λεει:

Μην μου το ξαναπεις αυτο! Δεν θελω τετοια! Δεν θελω κοριτσι!

Κ της λεω κ εγω πες το αυτο σε μενα κ σ αλλες τοσες που προσπαθουμε...

Παιδια ειναιδυνατον η τυπισσα;;;; δεν φτανει που παιδευτηκε να πιασει δεν της αρεσε κιολας...

Που κ εγωαν με ρωτουσες πριν κατι μηνες θα σου λεγα κοριτσακι θελω αλλα αυτη τηστιγμη ορκιζομαι οτι θελωνα ρθει κατι γερο κ να μεινει.

Αυτα.

 

ΧΛΕΠΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@atha_g αυτο που λες το εχω ζήσει κ οι γυναίκες αυτές είναι μονο για σφαλιάρες. 

Βεβαια ετσι ηταν κ η γιαγια μου. Παντα έλεγε εγω δεν ηθελα κορίτσι (εκανε 2 αγόρια και την μαμα μου) κ φυσικά το θυμάται αυτο η μανα μου απο μικρη να κλαίει γιατι δεν την ηθελε η μάνα της. Όταν μεγάλωσε την ρώτησε γιατι δεν ήθελε καθόλου κ της ειπε η γιαγια "οι γυναίκες τα τραβανε ολα, μια ζωη θα παιδευεσαι" 

Οπως κ να χει σημασία εχει να κανεις ενα γερο παιδί τα αλλα είναι ηλίθια.

Ακριβως...η γιαγια σου, στην εποχη της που πιανανε μωρο με τον αερα. Οχι εμεις στις μερες μας! (Εκτος απο σενα ?❤)

Κοριτσια με τα τεστακια σας σας ζηλευω λιγο που ειστε στιςγονιμες σας, εγω εχω να περιμενω περιοδο κ μετα αντε ξανα παλι!εχω καιρο δηλαδη ακομα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ακριβως...η γιαγια σου, στην εποχη της που πιανανε μωρο με τον αερα. Οχι εμεις στις μερες μας! (Εκτος απο σενα ?❤)

Κοριτσια με τα τεστακια σας σας ζηλευω λιγο που ειστε στιςγονιμες σας, εγω εχω να περιμενω περιοδο κ μετα αντε ξανα παλι!εχω καιρο δηλαδη ακομα

 

Κάτι τέτοια ακούω και γίνομαι κακιά με τέτοιες γυναίκες! Τι να πεις....

Γιατί ζηλεύεις???Θα έρθει και εσένα η ώρα σου......σαν τους φυλακισμένους κάνουμε ρε γαμωτο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μπα ε??????Έτσι μου βγαίνει 2 μέρες τώρα!Πάντως ξεκινήσαμε ??

IMG_20180206_144514.jpg

Σε κανα διημερο πιστευω θα γινει θετικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Κάτι τέτοια ακούω και γίνομαι κακιά με τέτοιες γυναίκες! Τι να πεις....

Γιατί ζηλεύεις???Θα έρθει και εσένα η ώρα σου......σαν τους φυλακισμένους κάνουμε ρε γαμωτο!??

Ε γιατι θα θελα να ειναι γονιμος ολος ο μηνας ?

Τελειωσαν οι δικες μου γονιμες κ οι προσπαθειες οποτε περιμενουμε μεχρι τις επομενες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Σε κανα διημερο πιστευω θα γινει θετικο!!

Ναι με βάση και ένα ημερολόγιο ππυ έχω μου βγάζει ότι ωορρηξία θα έχω Σάββατο.Τι να πω......ευτυχώς έχω πολλά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι με βάση και ένα ημερολόγιο ππυ έχω μου βγάζει ότι ωορρηξία θα έχω Σάββατο.Τι να πω......ευτυχώς έχω πολλά!?

Αρε πώς κοβει το ματι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ε γιατι θα θελα να ειναι γονιμος ολος ο μηνας ?

Τελειωσαν οι δικες μου γονιμες κ οι προσπαθειες οποτε περιμενουμε μεχρι τις επομενες ?

Μακάρι για όλες μας να ήταν οοολος ο μήνας γόνιμος κορίτσι.....πλάκα πλάκα πριν μερικά χρόνια έτσι πίστευα....Ίσως γι αυτό να νόμιζα ότι θα έπιανα με την πρώτη! Αντε με το καλο η καθυστέρηση!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας απανταχου συντροφισσες στον αγωνα!!!?

Μολις γυρησα απ τη δουλεια κ λεω κατσε να το πω εδω γιατι αλλιως θα ξεσπασω σε κανεναν.

Πριν λιγο εμφανιζεται η κοπελα που δουλευουμε μαζι που ειναι στην 12η εβδομαδα εγκυμοσυνης, κ μπραβο της, κ εκανε πολυ καιρο να συλλαβει κ ξαναμπραβο για την υπομονη της κ επιστρεφεισημερα απ την αυχενικη διαφανεια! Με μουτρα κατεβασμενα λεω αμαν κατι θα γινε...

Λεει ολα καλα στην αυχενικη...αλλα να εγω στεναχωρεθηκα γιατι ειναι κοριτσι. 

Λεω: Συγχαρητηριααααα κοριτσακι τελεια μπραβο μπραβο!

Κ γυριζει μ ενα υφος κ λεει:

Μην μου το ξαναπεις αυτο! Δεν θελω τετοια! Δεν θελω κοριτσι!

Κ της λεω κ εγω πες το αυτο σε μενα κ σ αλλες τοσες που προσπαθουμε...

Παιδια ειναιδυνατον η τυπισσα;;;; δεν φτανει που παιδευτηκε να πιασει δεν της αρεσε κιολας...

Που κ εγωαν με ρωτουσες πριν κατι μηνες θα σου λεγα κοριτσακι θελω αλλα αυτη τηστιγμη ορκιζομαι οτι θελωνα ρθει κατι γερο κ να μεινει.

Αυτα.

 

Αισχος! (Ετσι απλα και με μια λεξη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μπα ε??????Έτσι μου βγαίνει 2 μέρες τώρα!Πάντως ξεκινήσαμε ??

IMG_20180206_144514.jpg

2 μερες θες! Ποτε σου ειχα κανει την αρχικη προγνωση θυμασαι? Να δω αν επεσα μεσα η μανταμ Ζαιρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Αρε πώς κοβει το ματι μου!!!

Χαχαχαχαχα!!!Κορίτσια συγνωμη το Τ9 ευθύνεται για τα κουλά που γράφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ακριβως...η γιαγια σου, στην εποχη της που πιανανε μωρο με τον αερα. Οχι εμεις στις μερες μας! (Εκτος απο σενα ?❤)

Κοριτσια με τα τεστακια σας σας ζηλευω λιγο που ειστε στιςγονιμες σας, εγω εχω να περιμενω περιοδο κ μετα αντε ξανα παλι!εχω καιρο δηλαδη ακομα

 

Ε δεν ξερεις αν θα σου ρθει ομως!! χιχιχι. Τεστακια ξεκιναω και γω αυριο, θετικο ελπιζω να γινει κατα ΠΑρασκευή-Σαββατο μερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

2 μερες θες! Ποτε σου ειχα κανει την αρχικη προγνωση θυμασαι? Να δω αν επεσα μεσα η μανταμ Ζαιρα!

Στις 6 σήμερα δλδ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Στις 6 σήμερα δλδ!

Οχι ρε συ, αυτο στο ειπα χτες που μου ειπες οτι εχει κοκκινισει! Δεν εχει κοκκινισει τόσο τωρα που το ανεβασες! ΟΤαν ηταν να τα αγορασεις σου ειχα πει να ξεκινησεις στις 6 τα τεστάκια και οτι θα ειναι θετικο καποιες μερες μετα αλλα δε θυμαμαι ποτε. Σας παρακαλω μην αμφισβητειτε τις ικανοτητες μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...