Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Οχιιιι. Περιμενω πως και πως. Δεν ξερω καθολου ποτε θα ρθει. Αναμενω ομωςγια να ρθει τωρα ωστε να ρθει κ η επομενη μπαςκαι ξεκινησω.αλλα η πρωτη ειναι το θεμα. Μετα θα ξερω. Εσυ?? Ηταν να αδιαθετησεις νομιζω

Ναι!!Εγώ αδιαθετησα χθες..Ειχα 2 μερες καθυστερηση αλλα μαλλον ηταν απο την αλλαγή περιβαλλοντος..Επειδη πηγαμε στο χωριο..Δεν προλαβα και να τι ακεδτω ιδιαιτερα και μόλις ηρθα σπιτι,εμφανιστηκε και αυτη..??Πρωτη φορά,βρε κορίτσια,που αδιαθετησα και δεν στεναχωρηθηκα καθόλου μα καθόλου!!Δεν ξέρω γιατι αλλά δεν επηρέασε καθολου τη διαθεση μου αυτή τη φορά..Τι να πω;?Μάλλον η επαφή μας στο forum μου κάνει καλό και με ξεαγχώνει!!???

Άντε να σου έρθει και εσένα γιατί σε έχω έννοια να σου πω την αλήθεια..

Τώρα όσον αφορά το καλοκαίρι,εμένα κάποτε ήταν η αγαπημένη μου εποχή..Απο όταν όμως άρχισα να δουλεύω στη Χερσόνησο  (που το καλοκαίρι γίνεται της τρελής!),ανυπομονώ να έρθει ο χειμώνας!!

Ειδικά πέρυσι με το γάμο και με τη δουλειά..Νομιζω ότι τα έφτυσα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Ναι!!Εγώ αδιαθετησα χθες..Ειχα 2 μερες καθυστερηση αλλα μαλλον ηταν απο την αλλαγή περιβαλλοντος..Επειδη πηγαμε στο χωριο..Δεν προλαβα και να τι ακεδτω ιδιαιτερα και μόλις ηρθα σπιτι,εμφανιστηκε και αυτη..??Πρωτη φορά,βρε κορίτσια,που αδιαθετησα και δεν στεναχωρηθηκα καθόλου μα καθόλου!!Δεν ξέρω γιατι αλλά δεν επηρέασε καθολου τη διαθεση μου αυτή τη φορά..Τι να πω;?Μάλλον η επαφή μας στο forum μου κάνει καλό και με ξεαγχώνει!!???

Άντε να σου έρθει και εσένα γιατί σε έχω έννοια να σου πω την αλήθεια..

Τώρα όσον αφορά το καλοκαίρι,εμένα κάποτε ήταν η αγαπημένη μου εποχή..Απο όταν όμως άρχισα να δουλεύω στη Χερσόνησο  (που το καλοκαίρι γίνεται της τρελής!),ανυπομονώ να έρθει ο χειμώνας!!

Ειδικά πέρυσι με το γάμο και με τη δουλειά..Νομιζω ότι τα έφτυσα!!???

Nαι συ το χεις συνδυασει με δουλεια. Εγω ακομα και παλια που δεν ειχα αδεια πλην 5 μερες τυπου, και παλι το αγαπουσα. Μπορεις να βγεις πιο ευκολα ρε παιδι μου ακομα και καθημερινες. Βαζεις ενα φουστανι και πεδιλα και γεια σας, ουτε βαψιματα ουτε τιποτα. Ειναι αλλη φαση με χαλαρωνει πολυ. ΘΑ σου πω κατι σχετικα με την περιοδο. Μια φορα θυμαμαι απογοητευτηκα πολυ οταν μου χε ερθει σε αυτους τους μηνες που προσπαθουσα. Μετα δε με ξανα στεναχωρησε ετσι. Οκ δεν πετουσα τη σκουφια μου που την εβλεπα, αλλα ανυπομονουσα παντα για τον αλλο μηνα. Τωρα βεβαια την περιμενω πως και πως αληθεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Χρόνια πολλά κατ!καλοκαιράκι ναιιι καύσωνας 40βαθμους κελσίου το θερμόμετρο  καυτή άμμος  να μην βρίσκουμε χώρο ν απλωσουμε την πετσέτας τζιτζίκια να λαλούν ασταμάτητα να μην προλαβαίνουμε το παγωτό να μας λιώνει θα χτυπήσουν κόκκινα οι ορμόνες πφφφφφ πολλά κατά αλλά είναι όμορφο το καλοκαίρακι.Ας ετοιμάσουμε βαλίτσες λοιπόν....χαχα.ξεστρωσατε η ακόμη να μου πεις τι ξεστρωμα είναι η το πλυσιμο

Εμενα δε με ενοχλει σχεδον τιποτα το καλοκαιρι (και ειμαι η μις γκρινιαρα γενικα :P ). Ασε λεω να ξεστρωσω την αλλη βδομαδα (2 χαλια εχω δηλαδη, αλλα τελοσπαντων, αυτα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Nαι συ το χεις συνδυασει με δουλεια. Εγω ακομα και παλια που δεν ειχα αδεια πλην 5 μερες τυπου, και παλι το αγαπουσα. Μπορεις να βγεις πιο ευκολα ρε παιδι μου ακομα και καθημερινες. Βαζεις ενα φουστανι και πεδιλα και γεια σας, ουτε βαψιματα ουτε τιποτα. Ειναι αλλη φαση με χαλαρωνει πολυ. ΘΑ σου πω κατι σχετικα με την περιοδο. Μια φορα θυμαμαι απογοητευτηκα πολυ οταν μου χε ερθει σε αυτους τους μηνες που προσπαθουσα. Μετα δε με ξανα στεναχωρησε ετσι. Οκ δεν πετουσα τη σκουφια μου που την εβλεπα, αλλα ανυπομονουσα παντα για τον αλλο μηνα. Τωρα βεβαια την περιμενω πως και πως αληθεια....

Ως προς το θέμα της χαλαρότητα που περιγράφεις,όντως έτσι είναι το καλοκαίρι..Αλλα εμένα η δουλειά μου είναι δίπλα στη θάλασσα και κάθε μέρα τη βλέπω και δεν μπορώ να βουτήξω και παίζουν τα νεύρα μου!!???

Λες αυτό να είναι ένα δείγμα ότι δεν θα ξανααγχωθω ιδιαίτερα για το θεμα;?Να το δω και να μη  το πιστέψω!!???

Θα σου έρθει κι εσένα και θα ηρεμήσεις,πιστεύω..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!! Τι κανετε???

Εγώ αυτές τις μέρες είμαι λίγο στα κάτω μου, κλασσικά Χαχα        Προσπαθώ όμως να σκέφτομαι θετικά .. δεν έφυγα και καθόλου το Πάσχα και Νοιώθω κάπως. Είχα και τον σκυλάκο μου άρρωστο και σήμερα έχουμε ραντεβού με γιατρό γιατί θα κάνει επεμβασουλα και στο ματάκι του.. να κάνουμε έναν ευχέλαιο βρε κορίτσια.. τι άλλο θα συμβεί το 2018;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα!!!!! Τι κανετε???

Εγώ αυτές τις μέρες είμαι λίγο στα κάτω μου, κλασσικά Χαχα        Προσπαθώ όμως να σκέφτομαι θετικά .. δεν έφυγα και καθόλου το Πάσχα και Νοιώθω κάπως. Είχα και τον σκυλάκο μου άρρωστο και σήμερα έχουμε ραντεβού με γιατρό γιατί θα κάνει επεμβασουλα και στο ματάκι του.. να κάνουμε έναν ευχέλαιο βρε κορίτσια.. τι άλλο θα συμβεί το 2018;

καλημερα @Scooby! καλα ειμαστε πρωτη μερα δουλεια μετα τη Μ. Παρασκευή εγώ και μου φαίνεται καπως...Νομιζω οτι με τη νεα εβδομαδα θα μπω στο κλίμα. Κατα τα αλλα αναμενω και αναμενω και αναμενω την κυρια.....

Irene και γω χτες πηγα το γατο μου. Ασε τον ναρκωσε, ειχα βουρκωσει γιατι ημουν μεσα και τον εβλεπα, και ειχα στενοχωρεθει πολυ....Τωρα θα περιμενουμε τα αποτελεσματα του καθαρισμου που του εκανε στο στομα του και ευελπιστουμε να μην ειναι τιποτα χειρότερο. Και γω δεν ημουν πολυ στα χαι μου τις ημερες τουΠασχα για διαφορους λογους, και βασικα επειδή εχω και το κακο της συγκρισης μεσα σε ολα ενδομυχα και εκανα μονη μου συγκρισεις με εγκυους κλπ (μεσα σε ολα ειχα και το γατο). Ευτυχως που εχω εναν τοσο καλο αντρα συν τις φιλες μου. Κατα τα λοιπα, το τωρινο μου κολλημα ειναι η ελευση της περιοδου την οποια αναμενω ευελπιστωντας να ηρεμησω για τα καλα μετα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!! κοριτσια σημερα ο καιρος συνεφια!!!! αλλα ακουσα δε εχει βροχες!!!!

κοριτσια γυρισαμε στην καθημερινοτητα εχει και δουλεια!!!!!! και εγω μαζι σας περιμενω περιοδο γιατι αυτος ο μηνας πηγε ετσι !!!!!!!! δε πειραζει καλα να ειμαστε ολα δε μπορουμε να τα ελεχγουμε !!!!!!!!! παμε για μαιο!!!!!!!! 

@Kat-Catπως ειναι ο γατουλης σημερα???

@Irene_Dελπιζω να πανε ολα καλα με τον σκυλακο σου περαστηκα!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλημερα @Scooby! καλα ειμαστε πρωτη μερα δουλεια μετα τη Μ. Παρασκευή εγώ και μου φαίνεται καπως...Νομιζω οτι με τη νεα εβδομαδα θα μπω στο κλίμα. Κατα τα αλλα αναμενω και αναμενω και αναμενω την κυρια.....

Irene και γω χτες πηγα το γατο μου. Ασε τον ναρκωσε, ειχα βουρκωσει γιατι ημουν μεσα και τον εβλεπα, και ειχα στενοχωρεθει πολυ....Τωρα θα περιμενουμε τα αποτελεσματα του καθαρισμου που του εκανε στο στομα του και ευελπιστουμε να μην ειναι τιποτα χειρότερο. Και γω δεν ημουν πολυ στα χαι μου τις ημερες τουΠασχα για διαφορους λογους, και βασικα επειδή εχω και το κακο της συγκρισης μεσα σε ολα ενδομυχα και εκανα μονη μου συγκρισεις με εγκυους κλπ (μεσα σε ολα ειχα και το γατο). Ευτυχως που εχω εναν τοσο καλο αντρα συν τις φιλες μου. Κατα τα λοιπα, το τωρινο μου κολλημα ειναι η ελευση της περιοδου την οποια αναμενω ευελπιστωντας να ηρεμησω για τα καλα μετα.

 

Καλημέρα Kat-Cat  anni7 !!!

Kat-Cat λογικό να σε απασχολεί αυτό.. αφού θα ησυχάσεις μόλις έρθει.. σε νοιώθω απόλυτα.
Σε σχέση με τη σύγκριση που λες μην μπαίνεις στη διαδικασία γιατί οι γυναίκες , όσο και να νομίζουν οι άντρες πως όλες είμαστε ίδιες που λέει και το λαϊκό άσμα, είμαστε τόσο διαφορετικές.. κάθε περίπτωση δεν είναι ίδια..
Στη γειτονιά μας εδώ όλο το καλοκαίρι περνούσε μια κοπέλα γύρω στα 40 έως 45 ,έγκυος, την είδα λοιπόν εχθές με το καροτσάκι και το μωράκι της κορίτσια.. χάρηκα πολύ! :) Αφού σκεφτόμουν, καλά αυτό το κορίτσι πότε θα γεννήσει χαχαχαχα

anni7 μου σ'ευχαριστώ πολύ, σίγουρα θα είναι περαστικά , απλά τρόμαξα πολύ γιατί ο σκύλος μου αυτες τις μέρες δεν ήταν καθόλου καλά και τα χρειάστηκα , η αλήθεια είναι..
Εχθές που επιστρέψαμε στη  ρουτίνα μας , στο γραφείο ,συνήλθε λίγο , αφού σκέφτομαι μήπως τον έχουμε κολλήσει εργασιομανία χαχαχαχαχα.. ίσως μελαγχόλησε που ξαφνικά ήταν περισσότερο στο σπίτι και δεν έβλεπε τόσο κόσμο.. τι να πω??


 


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλημερα @Scooby! καλα ειμαστε πρωτη μερα δουλεια μετα τη Μ. Παρασκευή εγώ και μου φαίνεται καπως...Νομιζω οτι με τη νεα εβδομαδα θα μπω στο κλίμα. Κατα τα αλλα αναμενω και αναμενω και αναμενω την κυρια.....

Irene και γω χτες πηγα το γατο μου. Ασε τον ναρκωσε, ειχα βουρκωσει γιατι ημουν μεσα και τον εβλεπα, και ειχα στενοχωρεθει πολυ....Τωρα θα περιμενουμε τα αποτελεσματα του καθαρισμου που του εκανε στο στομα του και ευελπιστουμε να μην ειναι τιποτα χειρότερο. Και γω δεν ημουν πολυ στα χαι μου τις ημερες τουΠασχα για διαφορους λογους, και βασικα επειδή εχω και το κακο της συγκρισης μεσα σε ολα ενδομυχα και εκανα μονη μου συγκρισεις με εγκυους κλπ (μεσα σε ολα ειχα και το γατο). Ευτυχως που εχω εναν τοσο καλο αντρα συν τις φιλες μου. Κατα τα λοιπα, το τωρινο μου κολλημα ειναι η ελευση της περιοδου την οποια αναμενω ευελπιστωντας να ηρεμησω για τα καλα μετα.

 

Ξέχασα να σου ευχηθώ καλά αποτελέσματα στο γατούλι σου.. Εύχομαι να είναι κάτι περαστικό (χαλασμένο δοντάκι) κι όχι κάτι σοβαρό..
Να μας πάνε όλα καλά ρε γαμώτο.. να φύγουν τα άσχημα και να μην ξανά γυρίσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 Σε ευχαριστωωωωωω, μωρε να σου πω κατι, τελικα η περιοδος ειναι υγεια......αχαχαχαχ Ας ερθει ας ερθει. Ευχαριστω και για το γατουλη

@Irene_D δεν ηταν δοντακι τελικα. Τον κοιμησαμε χτες να δουμε. Βεβαια ειχε πετρα και πολυ κοκκινα ουλα, και θελουμε να πιστευουμε οτι απλα η πετρα επηρεαζε ολο αυτο. Βεβαια μου ειπε και ο γιατρος οτι δε δικαιολογειται η πετρα που ειχε για τοσο πονο, αλλα πιστευει οτι τελικα αυτη ηταν η αιτια γιατι ο συγκεκριμενος ειναι και λιγο ευαισθητος. Σημερα ηταν ολο χαρες που συνηλθε. Δεν ηθελα να τον αφησω. Χτες ηταν....να τον κλαιν οι ρεγγες. Ολο εμετους απο την αναισθησια, τρεκλιζε, ηταν ο δολιο δραμα, αλλα συνερχονται γρηγορα τα ζωακια τουλαχιστον απο αυτα. Περαστικα και στο δικο σου σκυλακι, θα πανε ολα καλα. Αμα ξερεις την αιτια ολα ειναι πιο ευκολα παντα. εμας μας εχει αγχωσει που δεν ξερουμε απο τι μπορει να προερχεται. Τελοσπαντων θα δουμε.....

Σε σχεση με τη συγκριση δεν μπαινω παντα. Χαιρομαι απιστευτα να βλεπω μωρακια και καροτσακια...Σε νεες εγκυμοσυνες που μαθαινω απο τον κυκλο μου που με τη μια πανε ολα τελεια, μπαινω λιγο στη διαδικασια να σκεφτω το γιατι να μαι ατυχη και να μην ειμαστε ολοι χαρουμενοι. Βεβαια απο την αλλη εμαθα κατι τοσο ασχημο χτες, που ειπα, Θεε μου, ας ερθει οποτε ειναι να ρθει για να ναι γερο και υγιες και αυτο και εγω, και ολα τα αλλα αστα.....Να τα βλεπουμε και αυτα και οχι μονο τα αλλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια!!!

Δεν ξέρω αν σας παρηγορεί αλλά εγώ τη μοναδική μέρα που δεν δούλευα ήταν το Πάσχα!!Οπότε δεν χρειάστηκε να μπω στη διαδικασία της προσαρμογής.. ???

@Irene_D, @Kat-Cat ,ελπίζω τα ζωάκια σας να γίνουν γρήγορα καλά!!!Αφού είναι περαστικό αυτό που έχουν,όλα καλά!!???

Κι εγώ,βρε κορίτσια με τόσα που ακούω, πλέον το μόνο που εύχομαι είναι να έρθει ένα μωράκι για να μείνει και να είναι υγιέστατο...Ενω πριν λίγο καιρό απλά ευχόμουν  να μείνω έγκυος..Δεν μπορώ να καταλάβω..Το άγχος φταίει και δεν πάνε καλά τα πράγματα ή και παλιότερα έτσι ήταν και απλά δεν τα μαθαίναμε;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες πόσα μαθαίνεις μόλις μπεις στο χορό των προσπαθειών?
Εγώ όταν μου δίνεται η ευκαιρία πάντως, διακριτικά, ρωτάω μανούλες για σχετικά θέματα.. Προσπαθώ να μη δίνω στόχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D καταρχας εμαθα για αποβολες που ουτε κατα διανοια δεν ηξερα γιατι δε μιλουσαν. Ασε για θεματα διαφορα....:( Γιαυτο λεω ας ειναι υγιες

@Rena88 Το Νοεμβριο που ξεκίνησα και εγώ αυτό ελεγα, να μεινω και ολα τα αλλα θα ρθουν. Τελικα εμεινα γρήγορα σχετικα μεν, αλλα με την εξελιξη που ειχε, και τωρα θελω βεβαια πρωτιστως να παει καλα......Δε σου λεω πως δεν ανυπομονω να γινει γρηγορα και πως αν μου παρει πολυ καιρο δε θα απογοητευτω. Σαφεστατα και θα απογοητευτω...αλλα μεταξυ των 2 προτιμω το να ερθει οποτε ειναι αλλα υγιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@anni7 Σε ευχαριστωωωωωω, μωρε να σου πω κατι, τελικα η περιοδος ειναι υγεια......αχαχαχαχ Ας ερθει ας ερθει. Ευχαριστω και για το γατουλη

@Irene_D δεν ηταν δοντακι τελικα. Τον κοιμησαμε χτες να δουμε. Βεβαια ειχε πετρα και πολυ κοκκινα ουλα, και θελουμε να πιστευουμε οτι απλα η πετρα επηρεαζε ολο αυτο. Βεβαια μου ειπε και ο γιατρος οτι δε δικαιολογειται η πετρα που ειχε για τοσο πονο, αλλα πιστευει οτι τελικα αυτη ηταν η αιτια γιατι ο συγκεκριμενος ειναι και λιγο ευαισθητος. Σημερα ηταν ολο χαρες που συνηλθε. Δεν ηθελα να τον αφησω. Χτες ηταν....να τον κλαιν οι ρεγγες. Ολο εμετους απο την αναισθησια, τρεκλιζε, ηταν ο δολιο δραμα, αλλα συνερχονται γρηγορα τα ζωακια τουλαχιστον απο αυτα. Περαστικα και στο δικο σου σκυλακι, θα πανε ολα καλα. Αμα ξερεις την αιτια ολα ειναι πιο ευκολα παντα. εμας μας εχει αγχωσει που δεν ξερουμε απο τι μπορει να προερχεται. Τελοσπαντων θα δουμε.....

Σε σχεση με τη συγκριση δεν μπαινω παντα. Χαιρομαι απιστευτα να βλεπω μωρακια και καροτσακια...Σε νεες εγκυμοσυνες που μαθαινω απο τον κυκλο μου που με τη μια πανε ολα τελεια, μπαινω λιγο στη διαδικασια να σκεφτω το γιατι να μαι ατυχη και να μην ειμαστε ολοι χαρουμενοι. Βεβαια απο την αλλη εμαθα κατι τοσο ασχημο χτες, που ειπα, Θεε μου, ας ερθει οποτε ειναι να ρθει για να ναι γερο και υγιες και αυτο και εγω, και ολα τα αλλα αστα.....Να τα βλεπουμε και αυτα και οχι μονο τα αλλα....

συγνωμη γιατι δε το εχω καταλαβει τι εννοοις οτι συγκρινεις ??? δλδ γιατι σαυτες και οχι σε μενα??? απλα να δω μηπως σκεφτομαι και εγω καπως ετσι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ενταξει καταλαβα τι εννοοις @Kat-Cat και εγω το ιδιο σκεφτομαι @Irene_D @Rena88 κοριτσια ασε που μαθαινω εγκυμοσυνες απο παντου και μαλιστα απο κοριτσια που ουτε καν ειχα ιδεα οτι θελανε ξερετε ασχετες και επισης και μαθαινω και εγω για αποτυχιες!! και απο την μια λεω γιατι εγω οχι ακομα και απο την αλλη λεω ας ερθει οποτε ειναι και ας ειναι γερο!! επισης τωρα που κατεβηκα στο χωριο αλλα κοριτσια και εδω στην αθηνα εχω πιασει παρα πολλους γνωστους ξερετε και συγκενης οταν με βλεπουν και με χαιρετανε να κοιτανε στην κοιλια και το καταλαβαινω οτι κοιτανε  για αυτο ενταξει δε δινω σημασια το καταλαβαινω νιοπαντρη ειμαι ολοι αθελα τους περιμενουν τα νεα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Irene_D καταρχας εμαθα για αποβολες που ουτε κατα διανοια δεν ηξερα γιατι δε μιλουσαν. Ασε για θεματα διαφορα....:( Γιαυτο λεω ας ειναι υγιες

@Rena88 Το Νοεμβριο που ξεκίνησα και εγώ αυτό ελεγα, να μεινω και ολα τα αλλα θα ρθουν. Τελικα εμεινα γρήγορα σχετικα μεν, αλλα με την εξελιξη που ειχε, και τωρα θελω βεβαια πρωτιστως να παει καλα......Δε σου λεω πως δεν ανυπομονω να γινει γρηγορα και πως αν μου παρει πολυ καιρο δε θα απογοητευτω. Σαφεστατα και θα απογοητευτω...αλλα μεταξυ των 2 προτιμω το να ερθει οποτε ειναι αλλα υγιες....

Κοίτα..Κι εγώ παρότι είχα αγχωθεί πάρα πολύ στην αρχή,τώρα έχω ηρεμήσει γιατί βλέπω ότι σπάνια μένουν αμέσως έγκυος..Αλλα αν περασει ένας χρόνος,τότε σίγουρα θα αγχωθω!!

@anni7,που να δεις εμένα στο χωριό το έγινε!!Οπότε τσουγκριζαν τα ποτήρια,ευχόταν με το καλο και ένα μωράκι..Αφου λέω,δεν μπορεί..Με τόσες ευχές θα μείνω έγκυος έτσι..Χωρις να προσπαθήσω καν..????

@Kat-Cat,μπορώ να σου στείλω μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι προσωπικό;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κοίτα..Κι εγώ παρότι είχα αγχωθεί πάρα πολύ στην αρχή,τώρα έχω ηρεμήσει γιατί βλέπω ότι σπάνια μένουν αμέσως έγκυος..Αλλα αν περασει ένας χρόνος,τότε σίγουρα θα αγχωθω!!

@anni7,που να δεις εμένα στο χωριό το έγινε!!Οπότε τσουγκριζαν τα ποτήρια,ευχόταν με το καλο και ένα μωράκι..Αφου λέω,δεν μπορεί..Με τόσες ευχές θα μείνω έγκυος έτσι..Χωρις να προσπαθήσω καν..????

@Kat-Cat,μπορώ να σου στείλω μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι προσωπικό;?

καλε ναι μια απο τα ιδια και εγω αφου το ειπα και ολας ετσι οπως το λετε συνεχεια θα μεινω εγκυος χαχαχαχααχχαα!!!! οχι μονο στο τσουγκρισμα στην ανασταση στην χαιρετουρα στον καφε παντου!!!!!!!!!!!!!! ενταξει δε παρεξηγιεμε και καταλαβαινω το λενε απο αγαπη!!!! αλλα οκ κατανταει λιγο καπως ιδιος αν προσπαθεις σε κανουν να το ξανα σκεφτεσαι εκει που θες λιγο να το αφησεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 μην το ρωτάς καλέ. Και γω στέλνω. αχαχαχαχαχ

@anni7 ναι μωρε συγκριση τετοια, τυπου να νιωθω γκαντεμω, ατυχη και ολα τα συναφη. Μετα ακουω τα χειροτερα βεβαια και ισιωνω....Παντα υπαρχουν και οι δυο οψεις. Υπαρχουν τυχερες που με τη μια ολα και γρηγορα αλλα υπαρχουν και......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλε ναι μια απο τα ιδια και εγω αφου το ειπα και ολας ετσι οπως το λετε συνεχεια θα μεινω εγκυος χαχαχαχααχχαα!!!! οχι μονο στο τσουγκρισμα στην ανασταση στην χαιρετουρα στον καφε παντου!!!!!!!!!!!!!! ενταξει δε παρεξηγιεμε και καταλαβαινω το λενε απο αγαπη!!!! αλλα οκ κατανταει λιγο καπως ιδιος αν προσπαθεις σε κανουν να το ξανα σκεφτεσαι εκει που θες λιγο να το αφησεις !!!!

καλα εμενα μου ειπαν να αφησω την καριέρα και να δω για κανα παιδι.....O καθενας σκεφτεται ο,τι να ναι για το λογο για τον οποίο δε σε εχουν δει εγκυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

@Rena88 μην το ρωτάς καλέ. Και γω στέλνω. αχαχαχαχαχ

@anni7 ναι μωρε συγκριση τετοια, τυπου να νιωθω γκαντεμω, ατυχη και ολα τα συναφη. Μετα ακουω τα χειροτερα βεβαια και ισιωνω....Παντα υπαρχουν και οι δυο οψεις. Υπαρχουν τυχερες που με τη μια ολα και γρηγορα αλλα υπαρχουν και......

μια απο τα ιδια ακριβως μια λεω ετσι μια αλλιως!!!! ειναι μωρε δυσκολα τα συναισθηματα και τις σκεψεις να τις βαζεις παντα σε λογικη !!! οποτε ειναι λογικο να σκεφτομαστε ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα εμενα μου ειπαν να αφησω την καριέρα και να δω για κανα παιδι.....O καθενας σκεφτεται ο,τι να ναι για το λογο για τον οποίο δε σε εχουν δει εγκυο.

εσενα σου λενε ετσι εμενα μου λενε τωρα που εισαι μικρη να κανεις τι περιμενετε τωρα που εχετε δυναμεις λες και με το που γινεις 30 εχεις γερασει !!!!! επισης μου λενε και το αλλο τι αναγκη εχεις εχεις την μανα σου να σε βοηθαει λες και η μανα μου δε εχει ζωη !!!!!!ακριβως οποως το λες ο καθενας απο τα δικα του βιωματα το βλεπει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ εμείς που δεν έχουμε παντρευτεί κι όταν έχουν καιρό να με δουν με κοιτάνε καλά καλά 
και λένε , άντε πότε θα κάνετε ένα παιδάκι, περνάνε τα χρόνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Εδώ εμείς που δεν έχουμε παντρευτεί κι όταν έχουν καιρό να με δουν με κοιτάνε καλά καλά 
και λένε , άντε πότε θα κάνετε ένα παιδάκι, περνάνε τα χρόνια!!

και μενα μου τα λεγανε πριν επισης με ρωταγανε αν ειμαι εγκυος και παντρευομαστε!!!!!!!!!! και εχετε παρατηρησει κατι οτι τα λενε σε εμας στους αντρες δε λενε τπτ η πολυ πιο λιγα απο εμας ολοι ερχονται και το λενε σε μας λες και  εμεις δε ξερω θα τους βαλουμε κατω και ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εδώ εμείς που δεν έχουμε παντρευτεί κι όταν έχουν καιρό να με δουν με κοιτάνε καλά καλά 
και λένε , άντε πότε θα κάνετε ένα παιδάκι, περνάνε τα χρόνια!!

τελικα την καλυτερη δουλεια κανετε.....Αμα παντρευτεις υπογράφεις οτι θα πεφτουν οι ερωτησεις βροχη. εμενα μετα ξεκινησαν...Αν δεν ειχα παντρευτει θα ασχολουνταν ακομα με το γαμο τουλαχιστον :P xaxaxaxaax

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...