Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Αχαχχα. Ολες ειμαστε βλεπω....σκορπιοχερες. diwni το βλεπεις και μας λες οταν ερθεις. Σακακι τετοιο εχω αγορασει και μετα πηγαν και το πηραν 3 συναδελφοι. Αχαχαχ. Θραυση εκανε. Εμενα μου αρεσουν τα λιγο μακρυα σακακια επισης. Περα απο τα κλασικα. Τα ζακετοσακακια. Φοραω παρα πολυ. Θελω να τολμησω και ενα λευκο φετος τετοιο. Με σηκωμενα μανικια. Κατι εχω δει ισως αν το βρω παλι να το τσιμπησω το Σαββατο. Δες και της renas δες και mourtzi zoi.ko. Ειναι πολυ ωραια. Το θεμα ειναι τι θα σου κατσει απο ανεση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko τα lacoste έχουν πολλά σχέδια σε λευκα. Και έχεις δίκιο ειδικά τα παπούτσια τα αξίζουν τα λεφτά τους.

@Rena88 γυναίκες,τι περιμένεις? Χαχαχ

@Kat-Cat και γω σου λέω τα αγαπώ πολύ. Έχω κ κάνα δυο μακρυά κ πολύ με βολεψαν. Ειδικά τετοια περίοδο κ μετά πάλι τ φθινόπωρο μονίμως σακάκια φοράω. Με τζιν, με φορέματα, με φούστες, με τα πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχαχχα. Ολες ειμαστε βλεπω....σκορπιοχερες. diwni το βλεπεις και μας λες οταν ερθεις. Σακακι τετοιο εχω αγορασει και μετα πηγαν και το πηραν 3 συναδελφοι. Αχαχαχ. Θραυση εκανε. Εμενα μου αρεσουν τα λιγο μακρυα σακακια επισης. Περα απο τα κλασικα. Τα ζακετοσακακια. Φοραω παρα πολυ. Θελω να τολμησω και ενα λευκο φετος τετοιο. Με σηκωμενα μανικια. Κατι εχω δει ισως αν το βρω παλι να το τσιμπησω το Σαββατο. Δες και της renas δες και mourtzi zoi.ko. Ειναι πολυ ωραια. Το θεμα ειναι τι θα σου κατσει απο ανεση. 

Τέλεια είναι αυτά τα σακάκια, @Kat-Cat...Κι εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ αλλά δεν τα πολυφοραω..Εχω δει ένα τέλειο μα τέλειο γαλάζιο (του ουρανου)..Παει με τζην και με όλα τα χρώματα παντελονιού..Δες το και αυτό σαν επιλογή..Αν και το λευκό μου φαίνεται ότι θα είναι ποκυ γουστοζικο έτσι όπως το φαντάζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να ξυπνάς χωρίς ξυπνητήρι.Καλό κουράγιο σε όσα κορίτσια δουλεύουν σήμερα και καλό shopping στις υπόλοιπες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα!Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να ξυπνάς χωρίς ξυπνητήρι.Καλό κουράγιο σε όσα κορίτσια δουλεύουν σήμερα και καλό shopping στις υπόλοιπες!?

Καλημέρα, έχεις τόσο δίκιο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςς. Γεματη μερα σημερα. Ειδα βαφτιστηρα της εδωσα δωρο, εκανα νυχακια, αγορασαμε κατι πραγματα για τη βεραντα και καναμε κηπουρικη (σας εχω πει οτι εχω μποστανακι?). Σε λιγο θα ετοιμαστουμε για επιταφιο και ισως και κανα ουζακι μετα. Αυριο λεω να παω να δω αγορα γιαυτο το σακακι που λεγαμε. Κοριτσια καλη Ανασταση και ευχομαι σε ολες να σας δωσει αυτο που επιθυμειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,χρόνια πολλά!!Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα να έχουμε..Με υγεία πάνω από όλα,ευτυχία και χαμόγελα μονίμως χαραγμένα στα πρόσωπα μας..

@Kat-Cat, αυτό σημαίνει γεμάτη μέρα!!Τρέξιμο στο φουλ!!Μποστανακι στην Αθήνα;?Είσαι ΘΕΑΑΑ!!!???  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσια,χρόνια πολλά!!Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα να έχουμε..Με υγεία πάνω από όλα,ευτυχία και χαμόγελα μονίμως χαραγμένα στα πρόσωπα μας..

@Kat-Cat, αυτό σημαίνει γεμάτη μέρα!!Τρέξιμο στο φουλ!!Μποστανακι στην Αθήνα;?Είσαι ΘΕΑΑΑ!!!???  

κοριτσακια χρονια πολλα και απο μενα. καλη ανασταση και ευχομαι υγεια και πολλες χαρες μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση κορίτσια! Ότι καλύτερο ευχομαι σε όλες και υγεία πάνω από όλα.

Κ μας οι μέρες μα γεμάτες. Βόλτες, ψώνια, χθες πήγαμε κ στον επιτάφιο άλλα δ κάναμε όλη τη γύρα καθώς η μικρή γκρίνιαζε λίγο κ δ καθόταν στο καροτσάκι. Λιγο π ήταν νύχτα λίγο π είχε άπειρο κόσμο λεμε άντε πίσω μην την ταλαιπωρουμε κ μετά μ κάνει ανήσυχο υπνο. Το πρωί βγήκαμε για καφε με τη μαμά της κουμπαράς μου έστειλε η νονά της που ριναι στη Γερμανία δωράκι κ μας τ έδωσε η μαμά της.

@Rena88 μου χει κάτσει στο μυαλό τ γαλάζιο τ σακάκι π είπες προχθές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,Καλημέρα!!Χαθήκαμε όλες αυτές τις μέρες..Τι κάνει το Πάσχα στο χωριό και το αρνάκι!!???

Χρόνια πολλά σε όλες!!Χριστός ανέστη!!Υγεία να έχουμε και ότι ονειρεύεται η καθεμία μας να γίνει σύντομα πραγματικότητα..

Πώς περάσατε;?;

@Diwni, είναι τέλειο το γαλάζιο σακάκι..Εδω εγώ που δεν τα φοράω και σκέφτηκα να το πάρω..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια όντως ερήμωσε το φορουμ!! Χαχαχα. Υπεροχα περασαμε και φετος και ειχα και το τυχερό αυγό δεν καταφερε να με σπάσει κανείς χαχαχαχα τι γέλια κάναμε. Αχ και του χρονου με το παιδακι μας! Τωρα να ξεκουραστούμε ομως γιατι λογικα ολες μας διαλυθηκαμε να ετοιμάζουμε τραπέζια! Στο μεταξύ αισθανομουν λιγο αβολα που ολο τσουγκριζανε στο "με το καλο το μωρο" δεν ξερω γιατί. ειμαι η μονη;;;;

Ειστε ολες καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Ευχομαι στην κάθε μία ότι καλύτερο. Υγεία πάνω από όλα κ να περνάτε όμορφα με τους συντρόφους κ τις οικογένειές σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλά και από μενα! Το βράδυ εχει escape room. Αυριο δε θα παω δουλεια και ευελπιστω να παω να δω ετσι καμια βιτρινα. Το αυγο μου εσπασε απο τη μια μερια :P@Μπλε διαβαζα παλαιοτερες σελιδες με τοπικς στο φορουμ και ειδα αυτα που ανεβαζες το Δεκεμβριο....Δεν τα ειχα δει γιατι ξεκινησα να μπαινω Γενάρη και το πρωτο ποστ που ειχα δει ηταν το αχνο θετικο. Ειχες και συ τις ιδιες ανησυχιες, εγραφες γιαυτο που ειχες περασει, ηρθε ξανα πολυ γρηγορα η δευτερη εγκυμοσυνη απο οσο καταλαβα (χρονικα σε σχεση με την πρωτη εννοω). Γενικα μου δωσες θαρρος.

Εχω πολλη ορεξη για ψωνια γιατι δεν προλαβα τελικα να παρω τιποτα, ελπιζω να βρω εστω κατι μικρο να παρω μεσα στη βδομαδα. Κατα τα αλλα αναμενω σαν τρελη την πρωτομαγια. Δεν ξερω γιατι, (ισως επειδη προσωπικα εχω οροσημο το Μαιο για νεες προσπαθειες αν ολα καλα, ισως επειδη πλεον πεταω για τα καλα το χειμωνα απο πανω μου και νιωθω οτι γυρναω σελιδα, δεν ξερω), τον περιμενω παντως πως και πως. Μου βγαζει ενα θετικο συναισθημα-προαισθημα!

@Diwni αν ερθεις και τα καταφερεις ειπαμε ε ;)

Χρονια πολλα σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά και από μενα! Το βράδυ εχει escape room. Αυριο δε θα παω δουλεια και ευελπιστω να παω να δω ετσι καμια βιτρινα. Το αυγο μου εσπασε απο τη μια μερια :P@Μπλε διαβαζα παλαιοτερες σελιδες με τοπικς στο φορουμ και ειδα αυτα που ανεβαζες το Δεκεμβριο....Δεν τα ειχα δει γιατι ξεκινησα να μπαινω Γενάρη και το πρωτο ποστ που ειχα δει ηταν το αχνο θετικο. Ειχες και συ τις ιδιες ανησυχιες, εγραφες γιαυτο που ειχες περασει, ηρθε ξανα πολυ γρηγορα η δευτερη εγκυμοσυνη απο οσο καταλαβα (χρονικα σε σχεση με την πρωτη εννοω). Γενικα μου δωσες θαρρος.

Εχω πολλη ορεξη για ψωνια γιατι δεν προλαβα τελικα να παρω τιποτα, ελπιζω να βρω εστω κατι μικρο να παρω μεσα στη βδομαδα. Κατα τα αλλα αναμενω σαν τρελη την πρωτομαγια. Δεν ξερω γιατι, (ισως επειδη προσωπικα εχω οροσημο το Μαιο για νεες προσπαθειες αν ολα καλα, ισως επειδη πλεον πεταω για τα καλα το χειμωνα απο πανω μου και νιωθω οτι γυρναω σελιδα, δεν ξερω), τον περιμενω παντως πως και πως. Μου βγαζει ενα θετικο συναισθημα-προαισθημα!

@Diwni αν ερθεις και τα καταφερεις ειπαμε ε ;)

Χρονια πολλα σε ολες σας!

Αχ χαιρομαι που παίρνεις κουράγιο. 

Συμφωνώ για τον Μάιο ειναι και ο αγαπημένος μου μήνας!! Παντα ειναι τυχερός μήνας εχω και την γιορτη μου και Μάιο είχα βρει και το σκυλακι μου και δεν ξερω τον εχω συνδέσει με ωραια πράγματα. :D

Θα τα φτιαξει ολα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Αχ χαιρομαι που παίρνεις κουράγιο. 

Συμφωνώ για τον Μάιο ειναι και ο αγαπημένος μου μήνας!! Παντα ειναι τυχερός μήνας εχω και την γιορτη μου και Μάιο είχα βρει και το σκυλακι μου και δεν ξερω τον εχω συνδέσει με ωραια πράγματα. :D

Θα τα φτιαξει ολα !!

ναι ρε συ...Δεν τα χα δει καθολου και επειδη εγκυο σε "γνωρισα" ξερεις ειδα ολο το "παρασκηνιο" που δεν ειχα δει. Εχεις ιδιο ονομα με μαμα μου και ανηψια μου μαλλον ;) οποτε κ για μας γιορτινος μηνας. Ο δε τρελα επομενος γιορτινος ειναι ο ιουλιος που εχουμε σχεδον ολοι γενεθλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια έχω κάτι νεύρα!!! Σας έχω πει ότι θα κατέβουμε Αθήνα το Σάββατο κ ότι στο ανέβα κ στο κατεβα ήταν να μείνουμε Λάρισα στα πεθερικά μου. Τους το έχουμε πει εδώ κ 2 μήνες. Ότι θα πάμε την Παρασκευή μετά τ Πάσχα για ένα βράδυ κ στο γύρνα θα κάτσουμε 3 4 να δουν τη μικρή. Η αδερφή τ άντρα μ είναι οικογενειακώς από την Κυριακή πριν τη Μ. Βδομαδα εκεί κ λέγαν να φύγουν μια μέρα πριν να παμε εμείς για να μη σττιμωχτουμε τόσα άτομα κ με 2 παιδιά κ 1 μωρο. Προτεινα τότε πριν από 2 μήνες δηλαδή να μείνουν κ εκείνοι ακόμη μια μέρα κ ας στριμωχτουμε για ένα βράδυ δ πειράζει για να τους δούμε κιόλας μιας που Ούτε αυτοί μενουν στη Λάρισα. Είπαν θα δούμε κτλ. Μιλάμε χθες για Τα χρόνια πολλά κ μας λένε ότι τα παιδιά είναι άρρωστα κ τα 2. Κ μας λένε ελάτε αν θέλετε άλλα παίρνετε Ρίσκο. Εννοείται δ θα πάμε άλλα υποτίθεται πως εκείνη ρη μερα θα πηγαίναμε Εμείς να κάνουμε στάση κ για τ ταξίδι για να μην κουραστεί το μωρο. Ούτε λόγος να φύγουν ένα βράδυ πριν δεδομένου ότι είναι 2 βδομάδες σχεδόν εκεί κ ενώ ξέρουν εδώ κ 2 μήνες ότι ηταν να παμε Εμείς εκεί. Αντί να πουν ελάτε εσείς που έχετε ταξίδι θα φύγουμε εμείς. Ο άντρας μ τα χει πάρει δ θέλει να σταματήσουμε Ούτε στο γύρνα. Είμαστε υπερβολικοι; αποφασίσαμε να μείνουμε ένα βράδυ μάλλον στο Βόλο σε ξενοδοχείο. Αν είμασταν οι 2 μας οκ με τη μια θα κατεβαίναμε. Αλλά τόσες ώρες με τ μωρο δ γίνεται. Οπότε τώρα ψάχνω κ για ξενοδοχείο. Αυτά. Ήθελα να τα πω κάπου γτ θα σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια χρόνια πολλά Χριστός ανέστη.. με υγεία..

@DiwniΔεν είσαι καθόλου υπερβολική γιατί δεν το είπατε.; είναι και το άλλο δεν ξέρω (δεν έχω γίνει μάνα να ξέρω πως είναι) αλλά πόσο θα κρατήσει η αρρώστια 2 με 3 μερες; μέχρι την Παρασκευή δεν θα είναι καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά Αφού γίνουν καλα πρέπει να περάσει κ ένα τριήμερο για να μην έχουμε φόβο μην κολλήσει. Πχ κ σήμερα να μην κάνουν πυρετό θα πρέπει να είναι 3 μέρες απυρετα για να πούμε ότι δ υπάρχει κίνδυνος να κολλήσει κάποιος από εμάς. Αλλά υποτίθεται πως θα φεύγαν πριν να παμε λ Εγώ πρότεινα να μείνουν μια μέρα να τους δούμε. Κ τώρα είναι σαν να μας λένε μην έρχεστε. Εγώ φταίω μετά αν δ ξανά παω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κανονικά Αφού γίνουν καλα πρέπει να περάσει κ ένα τριήμερο για να μην έχουμε φόβο μην κολλήσει. Πχ κ σήμερα να μην κάνουν πυρετό θα πρέπει να είναι 3 μέρες απυρετα για να πούμε ότι δ υπάρχει κίνδυνος να κολλήσει κάποιος από εμάς. Αλλά υποτίθεται πως θα φεύγαν πριν να παμε λ Εγώ πρότεινα να μείνουν μια μέρα να τους δούμε. Κ τώρα είναι σαν να μας λένε μην έρχεστε. Εγώ φταίω μετά αν δ ξανά παω;

Α δεν το ήξερα.. έχεις δίκιο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...