Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Μπλε καλορίζικoς ο καναπές και τα επιπλάκια σας , να τα χαρείτε κορίτσι!! Να σου πω την αλήθεια εγώ στη θέση σου δεν θα αγόραζα καναπέ.. Θα έρθει ο μπόμπιρας σε λίγους μήνες και μόλις ξεπεταχτεί θα τον κάνει τραμπολίνο 
χαχαχαχαχα :P 

Kat-Cat anni7 zoi.ko NikhNikh καλησπέρα σας κοριτσάκια, υπομονή σε όσες περιμένουμε να τελειώσουμε απο τη δουλειά και καλή ξεκούραση σε όσες τελείωσαν επιτέλους :) 
Μπλε 
 κάτι για οδηγίες άκουσα οπότε εσύ είσαι σε άλλη κατηγορία :P ε! εντάξει επιβάλεται στην κατάστασή σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε, να τα χαρείς τα επιπλακια σου!!Μαζί με το μπεμπακι σου..?? Καλά-καλά έκανες και έδινες μόνο οδηγίες..Τι άλλο θα έκανες,έγκυος γυναικα;???

Εμείς,οι υπόλοιπες που δουλεύουμε,υπομονή!!Όσες έχετε 3μερο να το απολαύσετε...???

@zoi.ko, πως τα έφτιαξες τα νυχακια;?Έσκασες κάνα αυγό πάνω να τους κουφανεις ολους;?Εμένα η δική μου ήθελε να μου φτιάξει λαγουδάκι αλλά δεν την άφησα...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γειες τα επιπλακια Μπλε!! Κουραγιο Αννι στον αντρουλη σου, και γενικα καλα να περασουμε ολοι αυτες τις μερες! Ζοικο αληθεια περιμενω να ξαναπεις! Να μας δειξεις και νυχακια. Αυριο ισως κανω κοκκινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κόρες! Επιτέλους σπίτι μετά τη δουλειά και τα beaute μου!

@Rena88 αυτήν τη φορά έκανα ένα nude για να μη φαίνεται πολύ αν χαλάσει (λόγω δουλειάς).Την προηγούμενη φορά με το κόκκινο μέσα σε 10 μέρες άρχισε στο ένα νύχι να χαλάει οπότε και τα έβγαλα όλα!Ιδού

 

1522950746599589402762.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ΑΑΑ μοιαζει με αυτο που εχω τωρα και θα αυριο. Χιχιχι. Να δω τι θα κανω!

Κάνει ένα πολύυυυυ αχνό ροζ..... ε δε γινόταν.....με τη δουλειά τα ταλαιπωρω πολύ κι όχι τίποτε άλλο βαριέμαι να κάνω και όλη αυτην τη διαδικασία της αφαίρεσης στο σπίτι....που κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Κάνει ένα πολύυυυυ αχνό ροζ..... ε δε γινόταν.....με τη δουλειά τα ταλαιπωρω πολύ κι όχι τίποτε άλλο βαριέμαι να κάνω και όλη αυτην τη διαδικασία της αφαίρεσης στο σπίτι....που κουράγιο!

απορω που τα αφαιρεις...Εγω παντα τα αφηνω για αυτες. Μου φαινεται τρελη βαρεμαρα η αφαιρεση. Αχ κοριτσια θελω να ψωνισω και πως κρατιεμαι δε φανταζεστε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

απορω που τα αφαιρεις...Εγω παντα τα αφηνω για αυτες. Μου φαινεται τρελη βαρεμαρα η αφαιρεση. Αχ κοριτσια θελω να ψωνισω και πως κρατιεμαι δε φανταζεστε......

Εμ όταν κάνει μπαμ.....αναγκαστικά πρέπει.....με το κόκκινο που είχα δλδ ήταν χάλια οπότε.....έπρεπε!Α εγώ αύριο θα πάω κέντρο Ερμού κλπ για ψώνια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Εμ όταν κάνει μπαμ.....αναγκαστικά πρέπει.....με το κόκκινο που είχα δλδ ήταν χάλια οπότε.....έπρεπε!Α εγώ αύριο θα πάω κέντρο Ερμού κλπ για ψώνια!??

Κι εμένα βρε κορίτσια με έπιασε μια καταναλωτική μανία σήμερα!!Πήγα πήρα ένα δωρο σε και φίλη που γιορτάζει και έβαλα στο μάτι μια τσάντα τέλεια!!Θα πάω να τη πάρω σίγουρα..Και μετά πήγα στη mac και πήρα και ένα κραγιόν και ένα μολύβι..Ειπα ότι τώρα που έγινα 30 έφτασε η ώρα να δοκιμάσω το κόκκινο κραγιόν..Ελπιζω να.μην μοιάζω σαν το Τζόκερ μόνο!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Εμ όταν κάνει μπαμ.....αναγκαστικά πρέπει.....με το κόκκινο που είχα δλδ ήταν χάλια οπότε.....έπρεπε!Α εγώ αύριο θα πάω κέντρο Ερμού κλπ για ψώνια!??

Εγω το Σαββατο. αχαχχαχαχ. Παντα με μια μερα διαφορα εμεις. Θα προσπαθησω να κρατηθω, αλλα θελω να παρω ενα σακακι και ε, αν δω και κανα μπλουζακι ή κανα κολιεδακι ετσι τριπλη σειρα, πολυ θα θελα. Αυριο ανοιγουν μεσημερι αν θυμαμαι καλα ε? Μην την πατησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Κι εμένα βρε κορίτσια με έπιασε μια καταναλωτική μανία σήμερα!!Πήγα πήρα ένα δωρο σε και φίλη που γιορτάζει και έβαλα στο μάτι μια τσάντα τέλεια!!Θα πάω να τη πάρω σίγουρα..Και μετά πήγα στη mac και πήρα και ένα κραγιόν και ένα μολύβι..Ειπα ότι τώρα που έγινα 30 έφτασε η ώρα να δοκιμάσω το κόκκινο κραγιόν..Ελπιζω να.μην μοιάζω σαν το Τζόκερ μόνο!!????

Να παρεις μολυβακι για περιγραμμα. Θα ειναι τελειο να μην ανησυχεις. απλα θελει καλη εφαρμογη οσο γινεται και λιγο πουδραρισμα στα χειλη πριν το βαλεις ή λιγο κονσιλερ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Να παρεις μολυβακι για περιγραμμα. Θα ειναι τελειο να μην ανησυχεις. απλα θελει καλη εφαρμογη οσο γινεται και λιγο πουδραρισμα στα χειλη πριν το βαλεις ή λιγο κονσιλερ. ;)

Εννοείται πήρα και μολυβι για περίγραμμα..Άλλιως δεν έπαιζε να το πάρω..Θα το δοκιμάσω το κολπακι με το κονσιλερ και θα σας πω..Παντα μου άρεσε να το βλέπω σε άλλες κοπελες αλλά ποτέ δεν το δοκίμασα..Θα το κανω και θα σας πω αποτελέσματα!!?

Πάντως,κορίτσια,σκέφτομαι καμία φορά οτι αν μπει στο τοπικ κάποιος αντρας και διαβάσει αυτά που γράφουμε,θα πάθει σοκ!!Θα σιγουρευτει μια για πάντα ότι οι γυναίκες τελικά είμαστε απίστευτα πλάσματα!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Εννοείται πήρα και μολυβι για περίγραμμα..Άλλιως δεν έπαιζε να το πάρω..Θα το δοκιμάσω το κολπακι με το κονσιλερ και θα σας πω..Παντα μου άρεσε να το βλέπω σε άλλες κοπελες αλλά ποτέ δεν το δοκίμασα..Θα το κανω και θα σας πω αποτελέσματα!!?

Πάντως,κορίτσια,σκέφτομαι καμία φορά οτι αν μπει στο τοπικ κάποιος αντρας και διαβάσει αυτά που γράφουμε,θα πάθει σοκ!!Θα σιγουρευτει μια για πάντα ότι οι γυναίκες τελικά είμαστε απίστευτα πλάσματα!!?????

καλα αυτο να λεγεται. αχαχχαχαχα. Τουλαχιστον η ψυχοθεραπεια = ψωνια ειναι κοινη για ολες μας. Αυτο μας το δινουν. Κατα τα αλλα αβυσσος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι αύριο ανοίγουν 13.00 βάση εμπορικού συλλόγου ο κάθε ιδιοκτήτης όμως μπορεί να κάνει ότι θέλει.Εγώ τόσα χρόνια που δουλεύω σε μαγαζιά 10.00 το αργότερο 11.00 ανοίγαμε.Εγώ θέλω sneakers και αν δω και τίποτε άλλο ως συνήθως να μου γυαλισει εννοείται θα το πάρω.Κοσμήματα ειδικά μενταγιον έχω ένα μεγάλο συρτάρι τίγκα στα πουγκια και τα κουτάκια....είναι το φετίχ μου και μόνο ασημένια!?

@Rena88 κι εγώ στα 38 μου σήμερα πείρα το πρώτο μου κόκκινο κραγιόν χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat ναι αύριο ανοίγουν 13.00 βάση εμπορικού συλλόγου ο κάθε ιδιοκτήτης όμως μπορεί να κάνει ότι θέλει.Εγώ τόσα χρόνια που δουλεύω σε μαγαζιά 10.00 το αργότερο 11.00 ανοίγαμε.Εγώ θέλω sneakers και αν δω και τίποτε άλλο ως συνήθως να μου γυαλισει εννοείται θα το πάρω.Κοσμήματα ειδικά μενταγιον έχω ένα μεγάλο συρτάρι τίγκα στα πουγκια και τα κουτάκια....είναι το φετίχ μου και μόνο ασημένια!?

@Rena88 κι εγώ στα 38 μου σήμερα πείρα το πρώτο μου κόκκινο κραγιόν χαχαχαχαχα!

Sneakers,ε;?;Τότε η Ερμού είναι η καλύτερη επιλογή που έχεις να κάνεις!!Κι εγω όταν ήθελα παπούτσια πάντα κέντρο κατεβαινα...Κι ας έκανα ολόκληρο ταξίδι..Στα υπόλοιπα με εξυπηρετούσε και το Χαλάνδρι που ήταν πιο κοντά..

Έτσι,@zoi.ko!!Θα γίνουμε κι εμείς επιτελους femme fatale...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Φωτιά με τα κόκκινα κραγιόν! Κ γω φέτος πρώτ Η χρόνια μ έκανε η μαμά μ δωρο ένα κόκκινο κραγιόν με ίδιο μολύβι. Μπορώ να πω πως μ πήγε ποκυ κ τ έβαλα αρκετά.

@zoi.ko sneakers  πήρα τ προηγ μήνα. Τέτοια εποχή έχει αμέτρητες επιλογές.

Αχ ρε κορίτσια Εγώ αυτό τ μήνα ψώνια για μενα γιοκ. Ένα σωρό δώρα, έχουμε κ τ ταξίδι στην Αθήνα την άλλη βδομάδα. Άλλαααα μ υποσχέθηκε ο αντρουλης μ ότι ρ αλλο μηνα θα πάμε Θεσσαλονίκη μόνο οι 2 μας μια μέρα για ψώνια. Θα αφήσουμε τ μωρο στη μαμά μου να δούμε μερικά πράγματα σαν άνθρωποι. 

Νύχια έχω την άλλη βδομάδα ενόψει ταξιδιού. Παρςπιμπτοντως @zoi.ko μου άρεσε πάρα πολύ τ χρώμα π τα έκανες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Φωτιά με τα κόκκινα κραγιόν! Κ γω φέτος πρώτ Η χρόνια μ έκανε η μαμά μ δωρο ένα κόκκινο κραγιόν με ίδιο μολύβι. Μπορώ να πω πως μ πήγε ποκυ κ τ έβαλα αρκετά.

@zoi.ko sneakers  πήρα τ προηγ μήνα. Τέτοια εποχή έχει αμέτρητες επιλογές.

Αχ ρε κορίτσια Εγώ αυτό τ μήνα ψώνια για μενα γιοκ. Ένα σωρό δώρα, έχουμε κ τ ταξίδι στην Αθήνα την άλλη βδομάδα. Άλλαααα μ υποσχέθηκε ο αντρουλης μ ότι ρ αλλο μηνα θα πάμε Θεσσαλονίκη μόνο οι 2 μας μια μέρα για ψώνια. Θα αφήσουμε τ μωρο στη μαμά μου να δούμε μερικά πράγματα σαν άνθρωποι. 

Νύχια έχω την άλλη βδομάδα ενόψει ταξιδιού. Παρςπιμπτοντως @zoi.ko μου άρεσε πάρα πολύ τ χρώμα π τα έκανες.

καλα απο δωρα αστο......και εγω θα κρατηθω, θα παρω το σακακι και τελος! ποτε ερχεσαι καλε!? ΑΑΑΑ, αυτο ειναι κινητρο να ξερεις να οργανωθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 χαχαχαχαχα είμαστε έτσι κι αλλιώς δεν περιμένουμε από το κραγιόν!

Έριξα μια ματιά την Κυριακή για sneakers αλλά θέλω λευκά δερμάτινα και επιτέλους κάτι διαφορετικό από τα Stan Smith.....ίσως puma αλλά έβρισκα συνέχεια πάνινα λόγω εποχής γι αυτό θα πάω κέντρο.... ελπίζω να βρώ έχω 2-3 στάνταρ μαγαζιά στα υπόψιν.Θα κάνω και την τσάρκα μου..... με βλέπω να ξαπαραδιαζομαι πάλι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

@Rena88 χαχαχαχαχα είμαστε έτσι κι αλλιώς δεν περιμένουμε από το κραγιόν!

Έριξα μια ματιά την Κυριακή για sneakers αλλά θέλω λευκά δερμάτινα και επιτέλους κάτι διαφορετικό από τα Stan Smith.....ίσως puma αλλά έβρισκα συνέχεια πάνινα λόγω εποχής γι αυτό θα πάω κέντρο.... ελπίζω να βρώ έχω 2-3 στάνταρ μαγαζιά στα υπόψιν.Θα κάνω και την τσάρκα μου..... με βλέπω να ξαπαραδιαζομαι πάλι!?

mourtzi ειχε κατι ωραια στην Ερμου λευκα δερματινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko και τα la coste έχουν πολύ ωραία λευκα δερμάτινα κ τ Τσακίρης μαλας. Τα έψαξα όλα τον προηγούμενο μήνα π ειμασταν Λάρισα. 

@Kat-Cat λατρεύω τα σακάκια. Είδα ένα σε ροζ παστέλ χθες αλλά δ είχε στο νούμερο μου. Τ αλλο Σάββατο ερχόμαστε. Κυριακή έχουμε τη βάφτιση. Δεν ξέρω πόσο θα κάτσουμε ανάλογα πως θα βγει τ πρόγραμμα με τ μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

mourtzi ειχε κατι ωραια στην Ερμου λευκα δερματινα

Θα το δω......ειδικά στα παπούτσια ίσως και λόγω ορθοστασιας στη δουλειά είμαι πολύ περίεργη.Ελπίζω να βρώ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Rena88 χαχαχαχαχα είμαστε έτσι κι αλλιώς δεν περιμένουμε από το κραγιόν!

Έριξα μια ματιά την Κυριακή για sneakers αλλά θέλω λευκά δερμάτινα και επιτέλους κάτι διαφορετικό από τα Stan Smith.....ίσως puma αλλά έβρισκα συνέχεια πάνινα λόγω εποχής γι αυτό θα πάω κέντρο.... ελπίζω να βρώ έχω 2-3 στάνταρ μαγαζιά στα υπόψιν.Θα κάνω και την τσάρκα μου..... με βλέπω να ξαπαραδιαζομαι πάλι!?

Εννοείται πως είμαστε!!Τρομάρα μας...???

Σου στέλνω σε φωτο κατι τέλεια sneakers που μου πήρε ο αντρας μου στα γενέθλια μου..Ειναι λίγο τσιμπημενα στη τιμή αλλά τα έχω καταευχαριστηθει...???

20180405_230955.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni Lactose έχουμε και εδώ Πειραιά.....τα έχω δει αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει (αν είναι άνετα,μαλακά κλπ) θα τα δω.....Στον Μαλα τα είδα την Κυριακή αλλά δεν τρελάθηκα ειμαι στα παπούτσια πολύ περίεργη άστα ένα 3ωρο το θέλω στάνταρ για να βρώ αυτό που θέλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εννοείται πως είμαστε!!Τρομάρα μας...???

Σου στέλνω σε φωτο κατι τέλεια sneakers που μου πήρε ο αντρας μου στα γενέθλια μου..Ειναι λίγο τσιμπημενα στη τιμή αλλά τα έχω καταευχαριστηθει...???

20180405_230955.png

Ειδικά στο παπούτσι δεν τα λυπάμαι καθόλου τα λεφτά έχω δώσει ποσά....  τα Lactoste που έλεγε και η @Diwni είναι......θα τα δω σίγουρα!?Ευχαριστώωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ειδικά στο παπούτσι δεν τα λυπάμαι καθόλου τα λεφτά έχω δώσει ποσά....  τα Lactoste που έλεγε και η @Diwni είναι......θα τα δω σίγουρα!?Ευχαριστώωωωωω!

Τίποτα,καλέ!!

Είναι και μαλακά και άνετα!!Στα εγγυώμαι εγώ..Ειναι πολυ βολικά παπούτσια..Ειδικα σε σχέση με τα stansmith που εχω, υπάρχει μεγάλη διαφορά στην άνεση..

Εντωμεταξύ,αφού το έστειλα,είδα το μήνυμα της @Diwni...Και σκέφτομαι..Ποσο επικοινωνουμε σε αυτό το τοπίκ!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...