Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

έτσι είπα κι εγώ.. τρίχες είναι σιγά.. αλλά εχθές που λούστηκα έπαθα ένα σοκ γιατί έσπαγαν οι τρίχες..
μέχρι να τα στεγνώσω είδα κι έπαθα.. 

Αντε ρε συ.....Κανε μια μασκουλα και πηγαινε να τα κοψεις λιγακι να παρουν τα πανω τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

παντως και η δικια μου η διαθεση δε ειναι καλα κοριτσια!!!!

Αχ πόσο σας καταλαβαίνω!! Το Σάββατο ήμουν στα πατώματα κι εγώ , δεν είχα όρεξη ούτε να κουνηθώ..
Έκανα συνέχεια άσχημες σκέψεις.. όμως το βράδυ βγήκαμε έξω και παρόλο που δεν ακούω λαϊκά πέρασα πολύ ωραία γιατί προφανώς το είχα ανάγκη.. Μίλησα και με φίλους και ανέβηκε κάπως η διάθεση..
Κορίτσια εκτός από τις υποχρεώσεις μην ξεχνάτε να ακούτε και τον εαυτό σας.. να κάνετε ό,τι σας ευχαριστεί
και να μην τον παραμελείτε.. Αυτό είναι το μυστικό νομίζω.. Επίσης μιλήστε γι΄αυτά που σας απασχολούν στους ανθρώπους που αγαπάτε .. μια αγκαλιά και ένα όλα θα πάνε καλά απο αυτούς νομίζω οτι θα σας ανεβάσουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ο καλός μου γιατρός για να με χαλαρώσει μου είπε πως ούτε η μία σάλπιγγα, ούτε κάποιες μικρές ενδεχόμενες συμφήσεις αλλά ούτε καν το λεπτό ενδομήτριο σημαίνουν τίποτα.. απλά όπώς μου είπε άν οι υπόλοιποι πηγαίνουν με 100km/ώρα εγώ πηγαίνω με 60-70km/ωρα.. αλλά μου είπε σκέψου ότι πηγαίνεις μόνη σου.. δεν πάιρνεις ταξί.. χαχαχ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat θα αδιαθετησης και θα δεις οτι ολα θα ειναι καλα ειδες και η σταματινα οπως εχει πει και η μενεγακη ειχανε ατυχιες και ολα μετα πηγανε καλα η μια εχει τεσσερα και η αλλη παει για το τριτο μην βαζεις ασχημα στο μυαλο σου !! ξερω ειναι δυσκολο γιατι και εγω βαζω και σκεφτομαι διαφορα εχω και την πιεση με δουλεια ωραρια κουραση ολα αστα και ειμαι να παρω την βαλιτσα μου και να φυγω!!!!!!!!!!!! αστα και το πασχα μια ταλαιπωρια θα ειναι πουθενα λιγο να χαλαρωσω !!! αφου ετσι μου ερχεται να τις παρατησω και τις προσπαθειες και ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σκεφτόμουν ότι θα με βλέπει η φαρμακοποιος τόσους μηνες με το φιλισιν και θα λεει καλα αυτό το κορίτσι δε θα γεννήσει ποτε? Τελοσπαντων, νομιζω οτι ειναι τα ψυχολογικα σκαμπανεβασματα που λεγαμε. Μια νιωθεις καλυτερα και δυνατοτερη μια χειροτερα. Τωρα δεν εχω και πολλη δουλεια στο γραφειο και εκανα βλακειες με τα γκουγκλαρισματα. Οσο ειναι γεματες οι μερες ειναι καλυτερα. Η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως την περιοδο αυτη τη φορα, οχι μονο για να ξεκινησω προσπαθειες (μου ειπαν στην πρωτη ωορρηξία οτι μπορώ, αλλα αυτο δε με απασχολει, αν θα ναι στην πρώτη ή στη δευτερη εξαλλου δεν πιανεις καν με την πρώτη), οσο το να ομαλοποιηθεί ο κύκλος μου, να δω οτι δεν εχω καποιο προβλημα/κουσουρι μετα απο αυτο, και ολα τα αλλα θα γινουν. Μακαρι να ρθει συντομα η ατιμη. Ακομα εχω καφετια δεν εχουν τελειωσει ακομα παρολο που αυριο κλεινω 10 μερες. Δεν εχω βεβαια καθολου πονους ή τραβηγματα, τιποτα. Ξεπρηστηκε και το στηθος μου και γενικα εχω επανελθει εν πολλοις οπως ημουν πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D πειρμενε εκανες αλλαγη κατσε λιγο να σε συνηθισης μην το περνεις αμεσως οτι δε ειναι ωραια δωσε λιγο χρονο!!!

Δεν μπορώ να κάνω και κάτι άλλο δυστυχώς !! απλά θα κάνω υπομονή να μακρύνουν λίγο να κατέβει το ξανθό..
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat εμενα παντως μετα απο την αποξεση δεν με εβαλε να κανω καμια εξεταση.στο μονο που επεμεινε ειναι να αφησω 3 κυκλους. τους αφησα, καναμε κ εναν υπερηχο και ολα καλα. εγω στη θεση σου μονο αυτο θα ξαναρωτουσα.γιατι κ απο συναδελφισες κ φιλες ποθ ακουω ολοι σε αυτο επιμενουν.κατα τ'αλλα χαλαρωσε.ολα καλα θα ειναι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat θα αδιαθετησης και θα δεις οτι ολα θα ειναι καλα ειδες και η σταματινα οπως εχει πει και η μενεγακη ειχανε ατυχιες και ολα μετα πηγανε καλα η μια εχει τεσσερα και η αλλη παει για το τριτο μην βαζεις ασχημα στο μυαλο σου !! ξερω ειναι δυσκολο γιατι και εγω βαζω και σκεφτομαι διαφορα εχω και την πιεση με δουλεια ωραρια κουραση ολα αστα και ειμαι να παρω την βαλιτσα μου και να φυγω!!!!!!!!!!!! αστα και το πασχα μια ταλαιπωρια θα ειναι πουθενα λιγο να χαλαρωσω !!! αφου ετσι μου ερχεται να τις παρατησω και τις προσπαθειες και ολα!!

Είναι δύσκολη η περίοδος μάλλον για όλους .. μην το βάζετε κάτω. Όλα θα μας πάνε καλά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat εμενα παντως μετα απο την αποξεση δεν με εβαλε να κανω καμια εξεταση.στο μονο που επεμεινε ειναι να αφησω 3 κυκλους. τους αφησα, καναμε κ εναν υπερηχο και ολα καλα. εγω στη θεση σου μονο αυτο θα ξαναρωτουσα.γιατι κ απο συναδελφισες κ φιλες ποθ ακουω ολοι σε αυτο επιμενουν.κατα τ'αλλα χαλαρωσε.ολα καλα θα ειναι.

 

Ρωτησα και τον ίδιο το γυναικολογο μου και την αλλη γυναικολόγο που πήγα για δευτερη γνώμη και μου είπαν ότι από την επόμενη ωορρηξία μπορώ να ξεκινήσω. Συγκεκριμένα ο δικός μου μου είπε από τη μεθεπομενη δηλαδη Μαιο αλλα και πιο πριν δεν έχουμε πρόβλημα, η άλλη γυναικολόγος μου ειπε από την επομενη περίοδο. (Ολα αυτα βεβαια προφανως και θα κριθουν τελικα απο τον υπερηχο που θα κανω, αν ολα ειναι καλα). Τους ρώτησα και δυο φορές μάλιστα αλλά θα τους ξαναρωτήσω. Υπέρηχο μου είπε μολις μου ρθει η περίοδος να παω στα τελειώματά της να δει την κατάσταση της μήτρας. Ούτως ή αλλως, ακόμα και ελεύθερες επαφές να ξεκινήσω μετά την ρώτη περίοδο (που καλο Μαιο θα παει μεχρι να ρθει, και να κανω ωορρηξία κλπ,) δε θα μεινω με τη μια σε καμια περίπτωση. Ελπίζω τα υπολοιπα να ειναι καλα. Και ο δικος μου ειναι της αποψης οχι εξετασεις αν δε δειξει κατι η ιστολογικη. Ισως βγει την επομενη εβδομαδα, εκτος αν αργησει λιγο λογω Πασχα. Τι να πω ρε γαμωτο. Κακως μπηκα να γκουγκλαρω εξαρχης. Καλα ημουν τοσο καιρο, και μολις το σταματησα εμεινα κιολας. Τι το θελα παλι.......:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat-Cat  να σου πω κάτι που θεωρώ καλό?
Δεν είδαμε ποτέ έμβρυο.. δεν είναι οτι ακούσαμε καρδούλα και σταμάτησε ..
οπότε όλα καλά θα είναι στην ιστολογική σου θα δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   @Kat-Cat μου, επειδη το συγκεκριμενο τοπικ, ειναι δυσκολο να το παρακολουθει κανεις αν δεν μπαινει ανελειπως (αν κ ειστε απιστευτα ευχαριστες, δε σας προλαβαινουμε), σημερα διαβασα για την εξελιξη της κυησης σου...

   Θα σου πω 2 πραγματα..!

   1ον: ναι, ειναι ασχημο γεγονος μια παλλινδρομη κυηση αλλα ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ κ ειδικα αν το δεις απο αλλη σκοπια-λογικα κ επιστημονικα! Ειστε γονιμοι κ η φυση προνοησε (ακουγεται καραμελα αυτη η εκφραση, αλλα ειναι η αληθεια κ ειμαστε τυχερες που η φυση συχνα μας φροντιζει).

   2ον: να ξερεις οτι τωρα, θα το θελεις περισσοτερο (εγω αυτο ειχα παθει) οποτε φροντισε να την δεις χαλαρα κ να μην κοντραρεσαι με τον χρονο... Θα ερθει αυτο- (κι αν ηρθε μια φορα, ειναι σιγουρο οτι θα ερθει κ δευτερη!!) κ θα σε βρει πιο ωριμη με μεγαλυτερο ενθουσιασμο κ αγαπη-στο εγγυομαι!!

   Πολλα πολλα φιλια!!!

   Υ.Γ. Το καλοκαιρακι που θα ξεπεταχτει λιγο η μπουμπου μου, κανονιστε καμια εξοδο κ προς Νοτια να σας μπαστακωθω κι εγω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλά σκεφτόμουν ότι θα με βλέπει η φαρμακοποιος τόσους μηνες με το φιλισιν και θα λεει καλα αυτό το κορίτσι δε θα γεννήσει ποτε? Τελοσπαντων, νομιζω οτι ειναι τα ψυχολογικα σκαμπανεβασματα που λεγαμε. Μια νιωθεις καλυτερα και δυνατοτερη μια χειροτερα. Τωρα δεν εχω και πολλη δουλεια στο γραφειο και εκανα βλακειες με τα γκουγκλαρισματα. Οσο ειναι γεματες οι μερες ειναι καλυτερα. Η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως την περιοδο αυτη τη φορα, οχι μονο για να ξεκινησω προσπαθειες (μου ειπαν στην πρωτη ωορρηξία οτι μπορώ, αλλα αυτο δε με απασχολει, αν θα ναι στην πρώτη ή στη δευτερη εξαλλου δεν πιανεις καν με την πρώτη), οσο το να ομαλοποιηθεί ο κύκλος μου, να δω οτι δεν εχω καποιο προβλημα/κουσουρι μετα απο αυτο, και ολα τα αλλα θα γινουν. Μακαρι να ρθει συντομα η ατιμη. Ακομα εχω καφετια δεν εχουν τελειωσει ακομα παρολο που αυριο κλεινω 10 μερες. Δεν εχω βεβαια καθολου πονους ή τραβηγματα, τιποτα. Ξεπρηστηκε και το στηθος μου και γενικα εχω επανελθει εν πολλοις οπως ημουν πριν.

που εχεις ακομα καφετια ειναι καλο για μενα γιατι παει να πεις καθαριζεις πληρως ααα οποτε επανερχονται οι ορμονες στο σωμα σου οποτε ειδες ολα πανε καλα!!!!!!! και εγω περνω φιλισιν με κοιτουσε προχθες η κοπελα να δει αμα της πω τπτ γιατι την ξερω και με ξερει και της λεω δε ειμαι αλλα θελω και μου λεει στο ευχομαι την επομενη που θα ερθεις να μου ζητας κρεμες για την κοιλιτσα οσυ χαχαχαχαχαχ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

   @Kat-Cat μου, επειδη το συγκεκριμενο τοπικ, ειναι δυσκολο να το παρακολουθει κανεις αν δεν μπαινει ανελειπως (αν κ ειστε απιστευτα ευχαριστες, δε σας προλαβαινουμε), σημερα διαβασα για την εξελιξη της κυησης σου...

   Θα σου πω 2 πραγματα..!

   1ον: ναι, ειναι ασχημο γεγονος μια παλλινδρομη κυηση αλλα ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ κ ειδικα αν το δεις απο αλλη σκοπια-λογικα κ επιστημονικα! Ειστε γονιμοι κ η φυση προνοησε (ακουγεται καραμελα αυτη η εκφραση, αλλα ειναι η αληθεια κ ειμαστε τυχερες που η φυση συχνα μας φροντιζει).

   2ον: να ξερεις οτι τωρα, θα το θελεις περισσοτερο (εγω αυτο ειχα παθει) οποτε φροντισε να την δεις χαλαρα κ να μην κοντραρεσαι με τον χρονο... Θα ερθει αυτο- (κι αν ηρθε μια φορα, ειναι σιγουρο οτι θα ερθει κ δευτερη!!) κ θα σε βρει πιο ωριμη με μεγαλυτερο ενθουσιασμο κ αγαπη-στο εγγυομαι!!

   Πολλα πολλα φιλια!!!

   Υ.Γ. Το καλοκαιρακι που θα ξεπεταχτει λιγο η μπουμπου μου, κανονιστε καμια εξοδο κ προς Νοτια να σας μπαστακωθω κι εγω!!!!!!!

Αχ κοριτσάκι μου, πολύ χαίρομαι με το μηνυματάκι σου. Δυστυχώς ειχα σύνδρομο κενού σάκου. Μαλλον τυχαίο γεγονός αλλα αναμένω βεβαια και ιστολογικές. Περισσότερο με αγχωνει μηπως εγινε κανενα κακο εκει που θεωρητικα δεν ειχα προβλημα (συμφυσεις κλπ), και βεβαια να εξελιχθει καλα η επομενη εγκυμοσυνη χωρις παλι παρατραγουδα παρα κατι αλλο. Για την εναρξη προσπαθειων, επειδη ακουω το γιατρο μου, και δεν κανω δικα μου, κανω παντα αυτο που μου λεει, δεν επροκειτο να ξεκινησω νωριτερα απο μονη μου. (Αν και εχεις δικιο οτι τωρα το θελεις ενδομυχα ακομα περισσοτερο γιατι ειναι και το γαμωτο της απωλειας). Μου ειπαν και οι δυο γιατροι (γιατι πηρα δευτερη γνωμη) μετα την πρωτη περιοδο οτι μπορω κατευθειαν, αλλα εννοειται πρωτα θα περιμενω να κανω υπερηχους, να βγουν ιστολογικες κλπ και να το ξαναεπιβεβαιωσω. (Εξαλλου οπως ειπα με την πρωτη προσπαθεια δε μενω,,,,). Γενικα το αντιμετωπιζω καλα, δηλαδη και οι δικοι μου και ο αντρας μου αυτο μου λεει, και βγαινω εξω, γελαω, δεν κλεινομαι κλπ, αλλα με πιανει η μαυριλα του αγχους ενιοτε οταν μενω μονη μου για το τι μελλει γενεσθαι. Θα δειξει. Εννοειται να κανονισουμε προς καλοκαιρακι!!! Να δωσεις τεραστιο φιλι στα μπουτακια της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

που εχεις ακομα καφετια ειναι καλο για μενα γιατι παει να πεις καθαριζεις πληρως ααα οποτε επανερχονται οι ορμονες στο σωμα σου οποτε ειδες ολα πανε καλα!!!!!!! και εγω περνω φιλισιν με κοιτουσε προχθες η κοπελα να δει αμα της πω τπτ γιατι την ξερω και με ξερει και της λεω δε ειμαι αλλα θελω και μου λεει στο ευχομαι την επομενη που θα ερθεις να μου ζητας κρεμες για την κοιλιτσα οσυ χαχαχαχαχαχ!!!! 

Καλα πλεον παω σε διαφορα φαρμακεια. Αχαχαχαχα. Ε, ποσο καιρο να παιρνω φιλισιν απο την ιδια :P Εχω και το συνδρομο της γκαντεμιας επισης, επειδη δε μου πηγε καλα αλλαξα φαρμακειο, και δε θα ξαναπατησω στο διαγνωστικο που εκανα τη χοριακη :P xoxoxoxo. Τζαμπα τα πτυχια μου τα καδραρισμενα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat λοιπον να σου πω κατι ???? παλια ελεγα τι βλακειες ειναι αυτες με τα ματιασματα κτλ εεεεεε λοιπον τα τελευταια χρονια αλλαξα παρα πολυ και ματακι φοραω και αρχισα να βλεπω ανθρωπους που καταλαβαινω οτι ζηλευουν και δε λεω πολλα και αλλαζω και εγω και μαγαζια και τετοια που ειπες τωρα!!! γιατι δε ξερω ισως ειναι και συναισθηματικο αισθανεσαι οτι βγαζεις το ασχημο κανοντας μια αλλαγη !!!! μια χαρα ειναι ολα και τα πτυχια και τα αλλα οτι αισθανεσαι εκεινη την ωρα για σενα εγω πολυ πιστευω σαυτο επειδη διαβαζω και πολυ ψυχολογια και οτι εχει να κανει για αυτοεκτιμηση κτλ να κανεις να σκεφτεσαι οτι εκειη την στιγμη αισθανεσαι οτι εχεις αναγκη ακου λοιπον το σωμα σου και το μυαλο σου!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irini1985 είπε:

Δυστυχώς σαν έμπειρη στις σάλπιγγες θα σου πώ 'οτι δεν είναι τόσο εύκολο με την απόξεση να δημιουργηθούν προβλήματα στις σάλπιγγες.. σκέψου ότι πολλές περισσότερες πιθανότητες έχουν να δημιουργηθούν προβλήματα από εγχείρηση στην περιοχή αυτή αλλά και απο καισαρική.. κ όμως σχεδόν καμία δεν έχει μετά θέμα γονιμότητας.. σε καταλαβαίνω απόλυτα διότι έχασα την μία μου σάλπιγγα κ την άλλη την προσέχω σα τα μάτια μου.. λέμε τώρα.. δε μπορώ να κάνω κ τπτ αλλα ανησυχώ και γώ συνεχώς. Εγώ με μία σάλπιγγα κατάφερα να μείνω έγκυος μετά από απόξεση κιόλας.. κ αυτό λίγο καιρό πριν πάω για σαλπιγγογραφία.. αλλά όχι λόγω απόξεσης αλλά λόγω αφαίρεσης της μίας. Φοβόμασταν μήπως και η άλλη έχει θέμα.. αλλά μάλλον δεν είχε.. Άρα καταλαβαίνεις πόσο φοβάμαι να είναι καλά το μωράκι μου.. τώρα που το έχω δε μπορώ να φανταστώ να το χάσω κ μετά θα μπορέσω ξανά?? κ άλλα τέτοια.. 

Χωρίς να θέλω να σε αγχώσω εμένα το μόνο που ίσως μου δημιούργησε η απόξεση ή η εγχείρηση, είναι ότι λέπτυνε το ενδομήτριο μου.. Βέβαια μπορεί να ήταν πάντα έτσι κ δε μου το είχε πει κανείς γιατρός.. 

Τωρα ειδα τομηνυματάκι σου, γιατι το βγάζει με χρονοκαθυστέρηση λογω του οτι εισαι νεος μελος. Καταρχάς σε ευχαριστώ που παρέθεσες την εμπειρία σου και προσπαθεις να με ξεαγχώσεις με τις σάλπιγγες!, χιχιχι, κατά δευτερον ευχομαι να πανε ολα τελεια με την εγκυμοσυνη και να ειστε χαρουμενοι και ασφαλεις. Κατά τριτον με το ενδομητριο δεν ξερω να σου πω αν επηρεάζεται. (Αυτο δεν ανανεωνεται καθε μηνα εξαλλου με την περιοδο οπου και αποβάλλεται?). Τουλαχιστον το συγκεκριμενο θα φανει στον υπερηχο που θα κανω κατα ποσο θα ειναι σε καλη κατασταση, οποτε ελεγχεται πιο ευκολα απο κατι αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλα πλεον παω σε διαφορα φαρμακεια. Αχαχαχαχα. Ε, ποσο καιρο να παιρνω φιλισιν απο την ιδια :P Εχω και το συνδρομο της γκαντεμιας επισης, επειδη δε μου πηγε καλα αλλαξα φαρμακειο, και δε θα ξαναπατησω στο διαγνωστικο που εκανα τη χοριακη :P xoxoxoxo. Τζαμπα τα πτυχια μου τα καδραρισμενα :P

@Kat-Cat, το ξέρω ότι στο έχουν πει και όλα τα κοριτσια παραπάνω αλλά θα στο πω κι εγώ..Χαλαρωσε και να είσαι σίγουρη ότι κανένα πρόβλημα δεν θα υπάρχει..Να δεις που σύντομα θα μας ξαναπείς τα ευχάριστα..

Όλες μας έχουμε τα ψυχολογικά μας σκαμπανεβάσματα και είναι απόλυτα λογικό..Κι εγώ είμαι στη φάση μετά την ωορρηξία τώρα και πάλι όλο στο internet ψάχνω..Μονο κακο μου κάνει!!???

Την υγεία μας να έχουμε και όλα καλα θα πάνε!!

Και όσον αφορά την αλλαγή των φαρμακείων κι εγω το ίδιο κάνω κορίτσια..Ποτε δεν πάω στο ίδιο..Ζω και στην επαρχία και τα κουτσομπολιά δίνουν και παίρνουν..Χαιρομαι που δεν το κάνω μόνο εγώ γιατί προς στιγμήν νόμιζα ότι ήμουν υπερβολική..???

@Rosemary,να τη χαίρεσαι τη μπεμπουλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2018 at 3:11 ΜΜ, ο/η zoi.ko είπε:

@Rena88 ήμασταν απέναντι στιτς Φούρνους.....πολύ ήρεμο νησάκι..... όλη μέρα παραλία, μπάνια και πολύ φαΐ ? ταραξα τις αστακομακαροναδες και τα σπιτικά γλυκά χαχαχαχαχα.Ακόμα τα σάλια μου τρέχουν ?.Ικαρία είναι πιο μεγάλο νησί, έχει πολύ ζωή και άλλους ρυθμούς. Ανάλογα τι θέλει ο καθένας ηρεμία η ξεκούραση. Η Αμοργός μου άρεσε πάρα πολύ την λάτρεψα!

Τόσες φορές έχω έρθει Κρήτη Χερσόνησο ποτέ ρε γαμωτο!

Οπότε την επόμενη φορά σε περιμένω και Χερσόνησο!!!???

Θέλω ξεκούραση και ηρεμία..Αλλα νομίζω ότι και τα πανηγύρια της Ικαρίας είναι όλα τα λεφτά!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Kat-Cat, το ξέρω ότι στο έχουν πει και όλα τα κοριτσια παραπάνω αλλά θα στο πω κι εγώ..Χαλαρωσε και να είσαι σίγουρη ότι κανένα πρόβλημα δεν θα υπάρχει..Να δεις που σύντομα θα μας ξαναπείς τα ευχάριστα..

Όλες μας έχουμε τα ψυχολογικά μας σκαμπανεβάσματα και είναι απόλυτα λογικό..Κι εγώ είμαι στη φάση μετά την ωορρηξία τώρα και πάλι όλο στο internet ψάχνω..Μονο κακο μου κάνει!!???

Την υγεία μας να έχουμε και όλα καλα θα πάνε!!

Και όσον αφορά την αλλαγή των φαρμακείων κι εγω το ίδιο κάνω κορίτσια..Ποτε δεν πάω στο ίδιο..Ζω και στην επαρχία και τα κουτσομπολιά δίνουν και παίρνουν..Χαιρομαι που δεν το κάνω μόνο εγώ γιατί προς στιγμήν νόμιζα ότι ήμουν υπερβολική..???

@Rosemary,να τη χαίρεσαι τη μπεμπουλα σου!!

Αχαχαχ. Εσυ εχεις και ενα λογο. Εγω στην Αθηνα? ? Δικιο εχετε μωρε. Θα κλειδωσω υπολογιστη. Ειπα τελος. Αμα το λεω σταματω να ψαχνω. Το χω ξανακανει οταν εμεινα που ηταν ο μονος μηνας που δεν γκουγκλαρα τιποτα και ησυχασα... Θα το ξανακανω και τωρα. Τουλαχιστον να μην αγχωνομαι ετσι με οσα διαβαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω παω σε διαφορα φαρμακεια εχω ενα ομως και σταθερο χαχαχαχχαχαχα !!!!!!! κοριτσια σκεφτομαι να παρω μια καμηλα νομιζω ταιριαζει στην καινουρια χωρα που ζουμε !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

και εγω παω σε διαφορα φαρμακεια εχω ενα ομως και σταθερο χαχαχαχχαχαχα !!!!!!! κοριτσια σκεφτομαι να παρω μια καμηλα νομιζω ταιριαζει στην καινουρια χωρα που ζουμε !!!!!

Κοίτα πως είναι η ατμόσφαιρα στη Κρήτη..Αυτη στο βάθος που δεν φαίνεται ειμαι η θάλασσα!!???

Καλώς ήρθατε κι εσείς στην Αφρική,κορίτσια!!???

IMG-523a8b32d2054a24dd2e314de3adb9a4-V.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κοίτα πως είναι η ατμόσφαιρα στη Κρήτη..Αυτη στο βάθος που δεν φαίνεται ειμαι η θάλασσα!!???

Καλώς ήρθατε κι εσείς στην Αφρική,κορίτσια!!???

IMG-523a8b32d2054a24dd2e314de3adb9a4-V.jpg

καλα ενταξει δε υπαρχει πως αναπνεετε ρε κοριτση μου????? εδω στην αθηνα βγαινεις εξω και δε αντεχεις πω πω !!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...