Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Νταξει δεν φαντάζεσαι το γραφω και με πιάνουν τα κλαματα δεν αντεχω αλλο το αγχος της με έχει κανει να νοιώθω αρρωστη και οχι έγκυος μην αυτο μην εκείνο πρόσεχε αυτο κανω 4847262639 εξετασεις και ξανα κανε να ειμαστε σιγουροι μα δεν εχουμε στιγμα κανενας γονιος μας, οοοοχι ξανα Κάντε ελεος, νισάφι!!! Θα εξετασω πρωτα τις επιλογες που εχω απο δημοσια νοσοκομεια και μετα το βλεπω. Ναι υπάρχουν απειρες φυτικές βαφές.

Κακό αυτό με τη γιατρό σου.....τώρα βέβαια ίσως θέλει να είναι τυπική και σίγουρη για όλα πάντως για τις βαφές εγώ ξέρω ότι απαγορεύονται στην εγκυμοσύνη.Όσες γνωστές και φίλες θυμάμαι το ίδιο τους είχαν πει. Αν πάντως θες γιατρό μου λες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Έχω μέρες να γράψω άλλα σας διαβάζω ανελλιπώς!

@Kat-Cat καλά να περάσεις τ υπόλοιπο των διακοπών σου. Νύχια μετά τ πρωτο τρίμηνο επιτρέπουν ημιμονιμο. Εγώ τα έκανα μια φορά τ μήνα απλο αν κ γ τ προτιμώ τ ημιμονιμο.

@Μπλε κορίτσι μ όπως τ είπες είναι. Έγκυος είσαι κ όχι άρρωστη. Νέα είσαι υγιής είσαι πιστεύω τζάμπα σε αγχώνει τόσο πολύ. Άλλαξε γιατρό γτ θα σε τρελανει όπως πάει.      

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για τα πραγματα τ μωρου οι εγκυουλες έχετε ακόμη καιρό για τα ψώνια σας. Ίσως σας βολέψει μερα από κπ μήνα βέβαια να ρα κανετε σταδιακά για να μην πέσουν όλα μαζί. Εκτός βέβαια από τα βασικά καρότσι, κούνια κτλ από προίκα μωρού πάρτε μόνο τα βασικά γτ θα σας φέρουν ένα σωρό. Να έχετε κ περιθώριο να τ αλλαξετε κ να πάρετε ότι σας χρειάζεται. Πχ μπορεί να σας φέρουν 4 σετ πετσέτες. Πάντως όσες είστε Αθήνα τα μεγάλα καταστήματα ανά διαστήματα βγάζουν προσφορές σε καρότσια κτλ. 

@atha_g πολύ ωραια χρώματα για παιδικό δωμάτιο. Κ γω έτσι έλεγα κ έκανα βασικά. Είπα θα διαλέξω χρώματα ουδέτερα κ μετά ανάλογα τ φύλο θα βάλω λεπτομέριες ανάλογα. Πχ έβαλα ροζ κουρτίνες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κορίτσια. Έχω μέρες να γράψω άλλα σας διαβάζω ανελλιπώς!

@Kat-Cat καλά να περάσεις τ υπόλοιπο των διακοπών σου. Νύχια μετά τ πρωτο τρίμηνο επιτρέπουν ημιμονιμο. Εγώ τα έκανα μια φορά τ μήνα απλο αν κ γ τ προτιμώ τ ημιμονιμο.

@Μπλε κορίτσι μ όπως τ είπες είναι. Έγκυος είσαι κ όχι άρρωστη. Νέα είσαι υγιής είσαι πιστεύω τζάμπα σε αγχώνει τόσο πολύ. Άλλαξε γιατρό γτ θα σε τρελανει όπως πάει.      

Οταν ειδα το τεστ τα ειχα ηδη ημιμονιμο. Τα αφαιρεσα λιγες μερες μετα. Τωρα θα τα κανω απλο μεχ ρι νεωτέρας! Βολευει το ατιμο γιατι δεν παθαινει τιποτα και στρωνει τελεια!! Τι κανεις εσυ?? Η μπουμπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NicolVall είπε:

@Kat-Cat καλα ξεχνά τωρα τα ημιμόνιμα,τα ακρυλικά κ ολα. Απλό μανό κ πολυ μας είναι!! Κ στο κομμωτήριο μονο κούρεμα εννοεται μην πας κ βάψεις κανα μαλλί κ τρελαθώ!!!

Ευτυχως δεν τα βαφω! Αλλιως δεν ξερω τι θα εκανα. Σε νιωθω με το αγχος σου αν και ειμαι πολυ πιο πισω απο σενα σε εβδομαδες. Δε θελω να κανω τιποτα ωσπου να νιωσω (αν νιωσω) ασφαλης. Επειδη δεν εχω καν συμπτωματα νιωθω μηπως εχει γινει κατι και τελικα δεν ειμαι....Τελοσπαντων. Το ημιμονιμο το αφαιρεσα οποτε τωρα μονο απλο. Για την ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια μπηκα στα κλεφτα τι άγχος ατελείωτο ζω;;; 

 

Ελπιζω να ειστε ολες καλά. Κατι λιγα είδα που λετε για αγορες κλπ. Εγω το δωματιο κουνιες κλπ οχι απλα δεν εχω σκεφτεί αλλα θα τα κανω αφου γεννηθεί. Οσο θηλάζω θα το εχω σε λίκνο διπλα μου οποτε δεν θα εχει χρήση το δωμάτιο και η κούνια. Απο ρουχα απο βδομαδα κατι πρεπει να παρω σιγουρα γιατι κυκλοφορώ με ενα κολαν πλύνε βάλε.

Πηγαινε h&m το χω ξαναπει βεβαια αλλα εχει πολυ ωραια εγκυμοσυνης. Τα χαζευα παλια για τη νυφη μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

να ξερεις νυχια και μαλια στην εγκυμοσυνη μεγαλωνουν πολυ !!!!!! λογο ορμονων !!!!! μηπως και λογο εγκυμοσυνης εχεις αρχισει ετσι να κουραζεσαι και πιο ευκολα??? να ξεκουραζεσαι να κοιμασαι και τρως καλο πρωινο!!!! 

Δεν το χα σκεφτει καθολου αυτο. Χιχιχ. 

@ μπλε δες και με καποιον αλλο γιατρο. Ο δικος μου απτην αλλη ειναι τοσο κουλ που καμια φορα αγχωνομαι απο μονη μου ετσι για το γαμωτο. Χιχιχι. Αλλα μου αρεσει που ειναι τοσο τσιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι εγώ. Ξεκίνησα κ πιλατες 3 φορές ρη βδομαδα. Γενικότερα μεγαλωνει κ η μικρή κ ζωηρευει όλη η μερα μ γεμάτη. 

Ναι συμφωνώ με τα hm για ρούχα εγκυμοσύνης πολύ καλές τιμές. Βέβαια Εγώ είχα πάρει ελάχιστα. Με βόλευαν παρά πολύ τα κολάν με μπλούζοφορεμτα κ άνοιξη κολάν με πουκαμισακια χαλαρά π τα φορούσα από μέσα με ένα απλό μαύρο φανελάκι κ με βόλεψαν παρά πολύ κ στο θηλασμο οταβ είμασταν εξω. Επίσης είχα πάρει κ μερικά ρουχαλάκια απλά σε πιο μεγάλο νούμερο τα οποία φέτος πχ τ καλοκαίρι θα τα στενεψω κ θα τα ξανά βάλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλά είμαι εγώ. Ξεκίνησα κ πιλατες 3 φορές ρη βδομαδα. Γενικότερα μεγαλωνει κ η μικρή κ ζωηρευει όλη η μερα μ γεμάτη. 

Απο ποια περιοχή εισαι κοριτσι μου; Ψάχνομαι κ εγω για γιόγκα πιλάτες κτλ κ ρώταγα κ χτες τα κορίτσια μηπως εχουν κατι κατα νου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ευτυχως δεν τα βαφω! Αλλιως δεν ξερω τι θα εκανα. Σε νιωθω με το αγχος σου αν και ειμαι πολυ πιο πισω απο σενα σε εβδομαδες. Δε θελω να κανω τιποτα ωσπου να νιωσω (αν νιωσω) ασφαλης. Επειδη δεν εχω καν συμπτωματα νιωθω μηπως εχει γινει κατι και τελικα δεν ειμαι....Τελοσπαντων. Το ημιμονιμο το αφαιρεσα οποτε τωρα μονο απλο. Για την ωρα!

Ασφαλής στην εγκυμοσυνη νομιζω νιώθεις ... αφού γεννήσεις ! Χαχα

καλα εγω ειμαι κ αγχώδης κ παλαβιαρα μην παίρνεις εμενα παράδειγμα εσυ να εισαι πιο χαλαρή 

εμενα αν κατι μου εχει στοιχίσει ειναι τα νυχια τα μαλλιά κ ρε κορίτσια αμαρτία που θα το πω αλλα το σουσι. Δεν ξερω αν θα αντέξω να μην φαω αλλους 5 μηνες. :roll:

βεβαια ολα για καλο ειναι δεν το συζητάω κ χαζά λεω τωρα απλα ειναι η γκρινια της εγκυμοσύνης ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NicolVall είπε:

Ασφαλής στην εγκυμοσυνη νομιζω νιώθεις ... αφού γεννήσεις ! Χαχα

καλα εγω ειμαι κ αγχώδης κ παλαβιαρα μην παίρνεις εμενα παράδειγμα εσυ να εισαι πιο χαλαρή 

εμενα αν κατι μου εχει στοιχίσει ειναι τα νυχια τα μαλλιά κ ρε κορίτσια αμαρτία που θα το πω αλλα το σουσι. Δεν ξερω αν θα αντέξω να μην φαω αλλους 5 μηνες. :roll:

βεβαια ολα για καλο ειναι δεν το συζητάω κ χαζά λεω τωρα απλα ειναι η γκρινια της εγκυμοσύνης ! 

Δικια μου εισαι συ. Για το σουσι το ελεγα στον αντρα μου. Αχαχσχ. Στο μεταξυ πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος μια βδομαδα πριν παραγγειλα ενα κομπο 24 κομματια και τα φαγα μονη μου. Αχαχαχ. Χτυπησα και ενα ημιμονιμο την επομενη μερα. Ολα τελεια τα κανα. Αχχχ σουσι...Αν φαμε ψημενο? Πχ με γαριδες πανε κλπ δε νομιζω να πειραζει. Αν παει καλα το πρωτο ραντεβου με γιατρο θα του χω μια λιστα ερωτησεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Ναι αλλα σολωμο ουτε ψημένο δεν κανει. Τπτ. Μια καταπίεση!!! Χαχαχα 

ρε συ κ εγω ειχα φαει όντας έγκυος χωρις βεβαια να το γνωρίζω όποτε την πάλεψα στην αρχη. Αλλα τωρα εχει αρχισει κ το βλεπω στον υπνο μου χαχαχα

ολα καλά θα πανε!!! Γραψτα μην τα ξεχάσεις γιατι λογικό να εχεις πολλες απορίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Kat-Cat Ναι αλλα σολωμο ουτε ψημένο δεν κανει. Τπτ. Μια καταπίεση!!! Χαχαχα 

ρε συ κ εγω ειχα φαει όντας έγκυος χωρις βεβαια να το γνωρίζω όποτε την πάλεψα στην αρχη. Αλλα τωρα εχει αρχισει κ το βλεπω στον υπνο μου χαχαχα

ολα καλά θα πανε!!! Γραψτα μην τα ξεχάσεις γιατι λογικό να εχεις πολλες απορίες 

Παντως αν πανε καλα τα πραγματα (λεμε τωρα) και περασει το πρωτο τριμηνο εγω λεω να φαω απλα οχι ωμο. Ακομα καο για σολωμο η μεγαλη ποσοτητα απαγορευεται λογω υδραργυρου αλλιως κανει καλο. Τεσπα θα ρωτησω γιατρο πριν κανω κατι. Με τα 24 κομματια και μενα με κρατησε ως τωρα αλλα εχω αρχισει να το ξανασκεφτομαι. Αχαχαχχα. Καλα να πανε ολα ρε κοριτσια και νομιζω κατι θα γινει και γιαυτη τη μικρη αδυναμια!! Ας δουμε οτι ολα οκ γιατι ανησυχω και βλεπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Kat-Cat λογικο να ανησυχείς αλιμονο!!! Ποτε πας γιατρο; Εχεις κλείσει ραντεβου ;

Μου ειπε να κλεισουμε για την επομενη εβδομαδα προς το τελος. Μαλλον την αλλη Παρασκευη θα το κλεισω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall κορίτσι μ Εγώ είμαι επαρχία. Διάβασα ότι τ ψάχνεις άλλα δ μπορω να σε βοηθήσω. Επίσης κάνω κανονικές πιλατες κ όχι για εγκύους.

@Kat-Cat όλα καλα θα είναι κορίτσι μου! Έτσι να συνεχίσει εγκυμοσύνη σου χωρίς συμπτώματα να την χαρείς. Δουλεύεις κιόλας οπότε καλύτερα εται να πάει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@NicolVall κορίτσι μ Εγώ είμαι επαρχία. Διάβασα ότι τ ψάχνεις άλλα δ μπορω να σε βοηθήσω. Επίσης κάνω κανονικές πιλατες κ όχι για εγκύους.

@Kat-Cat όλα καλα θα είναι κορίτσι μου! Έτσι να συνεχίσει εγκυμοσύνη σου χωρίς συμπτώματα να την χαρείς. Δουλεύεις κιόλας οπότε καλύτερα εται να πάει!

 

Αν πηγαινει καλα ας συνεχισει ετσι. Απλα αγχωνομαι λιγουλακι. Το.μονο που εχω ειναι στηθος και τα μπεζ υγρα μου. Θα δειξει. Αχ να σας πω ηθελα να ξαναξεκινησω και γω γυμνστηριο να ξεσκουριασω. Λογικα πρεπει να χεις επανελθει πληρως εσυ γιατι σε βλεπω πολυ δραστηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Δικια μου εισαι συ. Για το σουσι το ελεγα στον αντρα μου. Αχαχσχ. Στο μεταξυ πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος μια βδομαδα πριν παραγγειλα ενα κομπο 24 κομματια και τα φαγα μονη μου. Αχαχαχ. Χτυπησα και ενα ημιμονιμο την επομενη μερα. Ολα τελεια τα κανα. Αχχχ σουσι...Αν φαμε ψημενο? Πχ με γαριδες πανε κλπ δε νομιζω να πειραζει. Αν παει καλα το πρωτο ραντεβου με γιατρο θα του χω μια λιστα ερωτησεων!

Και 'γω τρελαίνομαι για κινέζικο!!!!! Πήγα 14 Φλεβάρη γιατί σκέφτηκα οτι ίσως κάνω καιρό να ξανα πάω.. χιχι
Νομίζω θα μου λείψει και 'μενα πολύυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάλι κορίτσια είμαστε πιο παραδοσιακοί! Αγαπάμε σουβλάκι χαχα Εγώ δ έχω θέμα μια στις τόσες κ για κινεζικό αλλά αφενός εδώ δεν έχουμε αφετέρου ο άντρας μου ούτε καν! Μια φορά έχουμε πάει στα τόσα χρόνια π είμαστε μαζί κι αυτό λόγο της παρέας. 

@Kat-Cat κ γω σε ολη την εγκυμοσύνη έτσι ήταν τα υγρά μου.  Έχασα όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης στις πρώτες 40 μέρες. Η κοιλιά Μ δ λέει να επανέλθει. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής δεν είμαι αυτό που λέμε αθλητικός τύπος. Ανά διαστήματα έχω δοκιμάσει διάφορα άλλα τώρα είναι μια καλή ευκαιρία να κάνω κάτι για μένα  μιας που  δ παω  στη  δουλειά  κ μπορώ  να πάω ότι  ώρα  θέλω αλλά και να ξεφευγω μια ωρίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!βλέπω αρκετές εγκυούλες εδώ κ είπα να μπω κ εγώ στην παρέα..είμαι βέβαια από εξωσωματική κ έχω ένα άγχος περισσότερο κ επειδή πέρασα κ μια παλλίνδρομη (μακριά απο εμάς), περιμένω πως κ πως τον κάθε υπέρηχο..ωστόσο αποφάσισα να μην αγχώνομαι τόσο κ να σκέφτομαι μόνο θετικά..προς το παρόν πάνε όλα τέλεια κ είμαι ήδη 7+6..είναι καμια κοντά μου;;

Geia sou koritsii...meta apo poses prospathies petixes gia to thaumataki sou? Giati lew to kalokairaki an den exei simvei kati na xekinisw...euxaristww♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Και 'γω τρελαίνομαι για κινέζικο!!!!! Πήγα 14 Φλεβάρη γιατί σκέφτηκα οτι ίσως κάνω καιρό να ξανα πάω.. χιχι
Νομίζω θα μου λείψει και 'μενα πολύυυυυυυ

Πιστευω να μην απαγορευονται και τα noodles. Αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εμείς πάλι κορίτσια είμαστε πιο παραδοσιακοί! Αγαπάμε σουβλάκι χαχα Εγώ δ έχω θέμα μια στις τόσες κ για κινεζικό αλλά αφενός εδώ δεν έχουμε αφετέρου ο άντρας μου ούτε καν! Μια φορά έχουμε πάει στα τόσα χρόνια π είμαστε μαζί κι αυτό λόγο της παρέας. 

@Kat-Cat κ γω σε ολη την εγκυμοσύνη έτσι ήταν τα υγρά μου.  Έχασα όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης στις πρώτες 40 μέρες. Η κοιλιά Μ δ λέει να επανέλθει. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής δεν είμαι αυτό που λέμε αθλητικός τύπος. Ανά διαστήματα έχω δοκιμάσει διάφορα άλλα τώρα είναι μια καλή ευκαιρία να κάνω κάτι για μένα  μιας που  δ παω  στη  δουλειά  κ μπορώ  να πάω ότι  ώρα  θέλω αλλά και να ξεφευγω μια ωρίτσα.

Καλα σουβλακι κλασικη αγαπη εννοειται. Ευτυχως δεν απαγορευεται κιολας ποτε εξακολουθω να το τσακιζω! Η κοιλοα νομιζω επανερχεται τελευταια γιατι τρωει τρελη τσιτα....η νυφη μου πηρε 30 κιλα!! Ευτυχως επανηλθε πληρως. Της πηρε κανα χρονο. Η κοιλια βεβαια ηταν η μεγαλυτερη μαχη. Αν σκεφτεις ποσο διογκωνεται η δολια και πως ξαφνικα ξεφουσκωνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!βλέπω αρκετές εγκυούλες εδώ κ είπα να μπω κ εγώ στην παρέα..είμαι βέβαια από εξωσωματική κ έχω ένα άγχος περισσότερο κ επειδή πέρασα κ μια παλλίνδρομη (μακριά απο εμάς), περιμένω πως κ πως τον κάθε υπέρηχο..ωστόσο αποφάσισα να μην αγχώνομαι τόσο κ να σκέφτομαι μόνο θετικά..προς το παρόν πάνε όλα τέλεια κ είμαι ήδη 7+6..είναι καμια κοντά μου;;

Καλωστην. Σε αυτο το τοπικ ετυχε να μαζευομαστε σιγα σιγα. Σχεδον καμια δεν ηταν οταν ξεκινησε πλην της μπλε. Εχει ανοιχτει για να λεμε ξεκαρφωτα πραγματα. Απο εγκυμοσυνης, ωορρηξιας, ταξιδια, φαγητο κλπ. Χιχι. Ολες πανω κατω γυρω με σενα ειναι αλλες δυο βδομαδες πριν αλλες δυο μετα. Εκανες τον πρωτο υπερηχο?? Ειναι ακομα πιο ευχαριστο οταν ακους καλα νεα απο εξωσωματικες!! Μεγαλη ελπιδα για πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @Smurf88 καλως ήρθες. Εύχομαι ο καθε υπερηχος να ειναι κ καλύτερος απο τον προηγούμενο!!!Εδω ειμαστε να συζητάμε να ξεαγχωνομαστε να μοιραζόμαστε να καταλαβαινόμαστε. Εγω είμαι 15η εβδομαδα αλλα το άγχος βαράει κόκκινα αυτο λεγαμε κ πριν δεν νομιζω πως ηρεμεις ποτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...