Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ κορίτσια δεν τα διαβάζω καθόλου .. καλύτερα έτσι γιατί έχουμε το άγχος για το πότε θα έρθει μην αποκτήσουμε κι άλλα.. Να σκεφτόμαστε θετικά και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει..
Θα πάνε όλα καλά για όλες μας..

Ααααααχ μια από τα ίδια αλλά όταν βλέπω τέτοια τοπικ.....Θέλω να πω έστω μια κουβέντα για στήριξη μια και καταλαβαίνω πολύ καλά το άγχος της κάθε μίας κοπέλας.Παρόλα αυτά πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να αγχώνεται χωρίς καν να είμαι έγκυος οπότε.....θα προσπαθήσω να μην μπω ξανά σε τέτοια θέματα. Από το στόμα και στο αυτί όποιου πρέπει!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσακια. Κατι εκανα με το κινητο και στο φορουμ δε μου βγαζει την αρχικη σελιδα για να βλεπω τα τοπικς. Απο τις ειδοποιησεις μπαινω εδω για να καταλαβετε. Τι πατησα?? Αντε παρασκευη σημερα να χαλαρωσετε ολες και να κανετε υπεροχα πραγματακια μεσα στο σουκου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Χαρα123 είπε:

Opote xtes eixa h simera?

Λοιπον οταν γινεται θετικο 12-36 ωρες μετα γινεται ωορρηξια. Αρα χτες και σημερα ειναι καλες μερες και βεβαια και οι μερες πριν γιατι το σπερμα ζει κανα 3αρι μερες ιδανικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Ααααααχ μια από τα ίδια αλλά όταν βλέπω τέτοια τοπικ.....Θέλω να πω έστω μια κουβέντα για στήριξη μια και καταλαβαίνω πολύ καλά το άγχος της κάθε μίας κοπέλας.Παρόλα αυτά πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να αγχώνεται χωρίς καν να είμαι έγκυος οπότε.....θα προσπαθήσω να μην μπω ξανά σε τέτοια θέματα. Από το στόμα και στο αυτί όποιου πρέπει!??

Μια απτα ιδια παθαινω....μπαινω τα διαβαζω και μετα αγχωνομαι...Απτην αλλη στενοχωριεμαι. Ολα μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Πολύ καλά κάνεις.. μάλλον αυτό θα κάνω κι εγώ.. εκτός από ημιμόνιμο γιατί δεν είμαι τόσο τυπική στο να πηγαίνω κάθε λίγο και λιγάκι.. επίσης θέλω να μπορώ να τα ξεβάψω όποτε θέλω .. γι'αυτό τα βάφω πάντα με απλό μανό.

Τωρα που θα γυρισω πρεπει να παω..μου σπασε και ενα νυχι εδω παρολο που τα λιμαρω κοντα. Ας μου κανει ενα απλο. Το ειχα βολευτει το ημιμονιμο εγω αλλα πολλες δεν το θελουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Λοιπον οταν γινεται θετικο 12-36 ωρες μετα γινεται ωορρηξια. Αρα χτες και σημερα ειναι καλες μερες και βεβαια και οι μερες πριν γιατι το σπερμα ζει κανα 3αρι μερες ιδανικα

Euxaristww poluuu!!!!♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat πως περνας στα εξωτερικα???? να πας να σε φροντισεις με το καλο  οταν γυρισεις!!!! 

Παρα πολυ ωραια αλλα κουραση τρελη. Θα ξεκινησω τη βδομαδα κουρασμενη. Και εχω και δουλεια. Χιχι. Θα παω να κανω κανα νυχι που λες και συ οταν επιστρεψω να χαλαρωσω κιολας. Ιδανικα θελω και κουρεμα να σας πω την αληθεια γιατι παρα μακρυναν τα μαλλια μου. Μια ανανεωση βρε αδερφε.χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Euxaristww poluuu!!!!♡♡

Να είσαι καλά sorry κιόλας βλακεία έχω γράψει 24-36 ώρες γράφουν οι οδηγίες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 Τετάρτη παω γιατρο, καθε φορα λεω αλλο ενα υπερηχογράφημα κ θα ψωνίσω. Προληπτική;! Με λες κ ετσι, εχω κ εγω τα άγχη μου μην «το ματιάσω» 

εχω δει πολλα παντως, χαζεύω γενικα ονειρεύομαι αλλα μεχρι εκει.

μονο για εμενα εχω παρει ενα κολάν κ ενα τζιν για εγκυμοσυνη γιατι με τα μπλουζάκια ακομα ειμαστε οκ, αλλα στα παντελονια δυσκολεύομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @Χαρα123 sorry καπου απάντησα γι αυτό το θέμα και νόμιζα ότι ήταν παράθεση της δικής μου απάντησης! Α δεν πάω καλά σήμερα όλο μπαρούφες κάνω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καλα ξεχνά τωρα τα ημιμόνιμα,τα ακρυλικά κ ολα. Απλό μανό κ πολυ μας είναι!! Κ στο κομμωτήριο μονο κούρεμα εννοεται μην πας κ βάψεις κανα μαλλί κ τρελαθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπηκα στα κλεφτα τι άγχος ατελείωτο ζω;;; 

 

Ελπιζω να ειστε ολες καλά. Κατι λιγα είδα που λετε για αγορες κλπ. Εγω το δωματιο κουνιες κλπ οχι απλα δεν εχω σκεφτεί αλλα θα τα κανω αφου γεννηθεί. Οσο θηλάζω θα το εχω σε λίκνο διπλα μου οποτε δεν θα εχει χρήση το δωμάτιο και η κούνια. Απο ρουχα απο βδομαδα κατι πρεπει να παρω σιγουρα γιατι κυκλοφορώ με ενα κολαν πλύνε βάλε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Παρα πολυ ωραια αλλα κουραση τρελη. Θα ξεκινησω τη βδομαδα κουρασμενη. Και εχω και δουλεια. Χιχι. Θα παω να κανω κανα νυχι που λες και συ οταν επιστρεψω να χαλαρωσω κιολας. Ιδανικα θελω και κουρεμα να σας πω την αληθεια γιατι παρα μακρυναν τα μαλλια μου. Μια ανανεωση βρε αδερφε.χιχι

να ξερεις νυχια και μαλια στην εγκυμοσυνη μεγαλωνουν πολυ !!!!!! λογο ορμονων !!!!! μηπως και λογο εγκυμοσυνης εχεις αρχισει ετσι να κουραζεσαι και πιο ευκολα??? να ξεκουραζεσαι να κοιμασαι και τρως καλο πρωινο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ κοριτσια δε μπορεις να βαψεις μαλι ουτε με χωρις αμμονια και αυτες τις φυτικες που λεμε????? αχ τι θα κανω εχω κατι ασπρες το πλαι μονο και τρελαινομαι να τις βλεπω και εδω και εξι μηνες περναω βαφη οχι βεβαια καθε μηνα αλλα περναω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

δλδ κοριτσια δε μπορεις να βαψεις μαλι ουτε με χωρις αμμονια και αυτες τις φυτικες που λεμε????? αχ τι θα κανω εχω κατι ασπρες το πλαι μονο και τρελαινομαι να τις βλεπω και εδω και εξι μηνες περναω βαφη οχι βεβαια καθε μηνα αλλα περναω!!

Εγω αποφασισα οτι θα τα βαφω καθε τρίμηνο καλα γενικα εμενα μου την εχει βαρεσει η γιατρος μου με τις απαγορεύσεις και, ειμαι σε φαση επανάστασης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NicolVall είπε:

@anni7 Τετάρτη παω γιατρο, καθε φορα λεω αλλο ενα υπερηχογράφημα κ θα ψωνίσω. Προληπτική;! Με λες κ ετσι, εχω κ εγω τα άγχη μου μην «το ματιάσω» 

εχω δει πολλα παντως, χαζεύω γενικα ονειρεύομαι αλλα μεχρι εκει.

μονο για εμενα εχω παρει ενα κολάν κ ενα τζιν για εγκυμοσυνη γιατι με τα μπλουζάκια ακομα ειμαστε οκ, αλλα στα παντελονια δυσκολεύομαι.

ενταξει το καταλαβαινω και η κολλητη μου το ιδιο εκανε ενταξει κανε ερευνα αγορας αλλωστε μπορεις να τα παραγγειλης και ν αστα φερουν τα επιπλα εννοω κουνιες κτλ λιγο πριν γεννησεις με το καλο κοιτα ξερω θες οπωσδηποτε πορτ μπεμπε για να βγαλεις το μωρο απο το μαιαυτηριο και να το βαλεις στο αμαξι και συγουρα καροτσι !!! και την προικα οτυ μωρου που λεμε σε ρουχαλακια !! σιγα σιγα κανε την ερευνα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Εγω αποφασισα οτι θα τα βαφω καθε τρίμηνο καλα γενικα εμενα μου την εχει βαρεσει η γιατρος μου με τις απαγορεύσεις και, ειμαι σε φαση επανάστασης...

ναι κατι ειδα που ρωταγες !!! κοιτα και εγω εχω καλο γιατρο αλλα  ειναι στο μητερα!!! αμα θες πες μου να σου πω μηπως θες να πας !! μα αυτο εχω ακουσει και εγω οτι μπορεις ενταξει οχι στην αρχη αλλα μετα ναι φυσικα με βαφη χωρις αμμωνια κτλ τυπου κορρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!βλέπω αρκετές εγκυούλες εδώ κ είπα να μπω κ εγώ στην παρέα..είμαι βέβαια από εξωσωματική κ έχω ένα άγχος περισσότερο κ επειδή πέρασα κ μια παλλίνδρομη (μακριά απο εμάς), περιμένω πως κ πως τον κάθε υπέρηχο..ωστόσο αποφάσισα να μην αγχώνομαι τόσο κ να σκέφτομαι μόνο θετικά..προς το παρόν πάνε όλα τέλεια κ είμαι ήδη 7+6..είναι καμια κοντά μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ναι κατι ειδα που ρωταγες !!! κοιτα και εγω εχω καλο γιατρο αλλα  ειναι στο μητερα!!! αμα θες πες μου να σου πω μηπως θες να πας !! μα αυτο εχω ακουσει και εγω οτι μπορεις ενταξει οχι στην αρχη αλλα μετα ναι φυσικα με βαφη χωρις αμμωνια κτλ τυπου κορρε

Νταξει δεν φαντάζεσαι το γραφω και με πιάνουν τα κλαματα δεν αντεχω αλλο το αγχος της με έχει κανει να νοιώθω αρρωστη και οχι έγκυος μην αυτο μην εκείνο πρόσεχε αυτο κανω 4847262639 εξετασεις και ξανα κανε να ειμαστε σιγουροι μα δεν εχουμε στιγμα κανενας γονιος μας, οοοοχι ξανα Κάντε ελεος, νισάφι!!! Θα εξετασω πρωτα τις επιλογες που εχω απο δημοσια νοσοκομεια και μετα το βλεπω. Ναι υπάρχουν απειρες φυτικές βαφές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88 καλως ορισες κοριτση μου συχγαρητηρια δε εχει σημασια πως ηρθε το σπορακι σου καλη εγκυμοσυνη και τελειομηνη σου ευχομαι !!!!! εγω δε ειμαι προσπαθω!!! καινουρια δλδ !!!! εχουμε κοριτσια που ειστε κοντα!!! θα στα πουν και αυτες καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!βλέπω αρκετές εγκυούλες εδώ κ είπα να μπω κ εγώ στην παρέα..είμαι βέβαια από εξωσωματική κ έχω ένα άγχος περισσότερο κ επειδή πέρασα κ μια παλλίνδρομη (μακριά απο εμάς), περιμένω πως κ πως τον κάθε υπέρηχο..ωστόσο αποφάσισα να μην αγχώνομαι τόσο κ να σκέφτομαι μόνο θετικά..προς το παρόν πάνε όλα τέλεια κ είμαι ήδη 7+6..είναι καμια κοντά μου;;

Γεια σου κουκλα μου κ με το καλο! Εγω εκτος απο οτι ειμαι κοντα σου 7+4 εχουμε κ ιδια ηλικια βλεπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Νταξει δεν φαντάζεσαι το γραφω και με πιάνουν τα κλαματα δεν αντεχω αλλο το αγχος της με έχει κανει να νοιώθω αρρωστη και οχι έγκυος μην αυτο μην εκείνο πρόσεχε αυτο κανω 4847262639 εξετασεις και ξανα κανε να ειμαστε σιγουροι μα δεν εχουμε στιγμα κανενας γονιος μας, οοοοχι ξανα Κάντε ελεος, νισάφι!!! Θα εξετασω πρωτα τις επιλογες που εχω απο δημοσια νοσοκομεια και μετα το βλεπω. Ναι υπάρχουν απειρες φυτικές βαφές.

ααα καλε εχεις που εχεις νομιζω οτι σε παρα πιεζει βρε κοριτση μου ετσι οπως μου τα λες !!! εεε ψαξου δε χανεις τπτ εχει και αλλους καλους γιατρους σημασια εχει να σε ηρεμη οχι να σε φουντωνει!!!! τι εκανες με την αντιβιωση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Νταξει δεν φαντάζεσαι το γραφω και με πιάνουν τα κλαματα δεν αντεχω αλλο το αγχος της με έχει κανει να νοιώθω αρρωστη και οχι έγκυος μην αυτο μην εκείνο πρόσεχε αυτο κανω 4847262639 εξετασεις και ξανα κανε να ειμαστε σιγουροι μα δεν εχουμε στιγμα κανενας γονιος μας, οοοοχι ξανα Κάντε ελεος, νισάφι!!! Θα εξετασω πρωτα τις επιλογες που εχω απο δημοσια νοσοκομεια και μετα το βλεπω. Ναι υπάρχουν απειρες φυτικές βαφές.

Δηλαδη τι ρε συ; πες ενα παραδειγμα, εγω τοσο χαλαρο αγχωλυτικο με πολυ χιουμορ γιατρο που δεν μπορω να φανταστω τη δικη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και μενα ειναι πολυ κουλ και αστειακια τα λεει βεβαια ξερεις ολα για να ξερεις αλλα παντα με θετικο υφος και ποτε να σε φοβισει !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...