Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Παρασκευή σήμερα , γίνεται να μην είμαστε καλά??? Αν και εδώ έχει συννεφιά..
Τα λουλούδια στο μπαλκόνι μου αρχίζουν να ανθίζουν οπότε είμαστε σε καλό δρόμο για την Άνοιξη!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Παρασκευή σήμερα , γίνεται να μην είμαστε καλά??? Αν και εδώ έχει συννεφιά..
Τα λουλούδια στο μπαλκόνι μου αρχίζουν να ανθίζουν οπότε είμαστε σε καλό δρόμο για την Άνοιξη!!
 

Χαχαχαχαχα σωστο κι αυτό! Αυτή η Αφρικανική σκόνη μας έχει τσακίσει ρε παιδί μου.Ευτυχώς που δεν έχει ρίξει καμιά δυνατή βροχή γιατί θα γίνουν όλα καφέ. Ναι έρχεται επιτέλους.....άντε να χαρούμε λίγο μετά από τόση μαυρίλα. Που είναι η @Μπλε με τις μετρήσεις της χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! ελπιζω το σκ που  ερχεται να ειναι τελειο !!!! εγω δουλευω και αυριο αρα καλη κυριακη για μενα!!!!! εγω κοριτσια και νυχια κανω και μαλια και ολα οταν ερθει λεω θα ρωτησω τον γιατρο να μου πει !!! δε μπορω πεφτω στην ψυχολογια αμα δε με περιποιηθω!!!!

Πολύ καλά κάνεις.. μάλλον αυτό θα κάνω κι εγώ.. εκτός από ημιμόνιμο γιατί δεν είμαι τόσο τυπική στο να πηγαίνω κάθε λίγο και λιγάκι.. επίσης θέλω να μπορώ να τα ξεβάψω όποτε θέλω .. γι'αυτό τα βάφω πάντα με απλό μανό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα σωστο κι αυτό! Αυτή η Αφρικανική σκόνη μας έχει τσακίσει ρε παιδί μου.Ευτυχώς που δεν έχει ρίξει καμιά δυνατή βροχή γιατί θα γίνουν όλα καφέ. Ναι έρχεται επιτέλους.....άντε να χαρούμε λίγο μετά από τόση μαυρίλα. Που είναι η @Μπλε με τις μετρήσεις της χαχαχαχαχα!

χαχαχαχαχαχα δεν ξέρω, μάλλον τρέχει με τις μετακομίσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη και επιμονη θα περασει και η αυριανη μερα!!!!!!!!!

@Irene_D μην νομιζεις οτι δε το εχω σκεφτει αν τα βαφω και λεω και αν ειμαι και λεω ασε μας καλε τοσες γυναικες βαφονται χτενιζονται τι να κανω οταν το μαθω θα δω τι θα κανω θα δω και τι θα ο γιατρος θα τρελαθω αμα παω ετσι δε γινεται!!!! και δε μπορω να βλεπω και ασπρες τριχες τρελαινομαι!!!!!!!! ναι ναι κανε αυτο που σαρεσει εγω κανω ημιμονιμο επειδη ειμαι ο καταστρεφεας των νυχιων και ετσι εχω το κεφαλι μου ησυχο!!!!!!!

κοριτσια εδω εχει συνεφεια σημερα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κ απο μενα κοριτσια, πως ειστε;

Εγω δεν σας κρυβω οτι εχω αγχωθει πολυ κ προσπαθω να βρω τροπο να ηρεμησω.Αναφερομαι στα ποστ με τις αυχενικες, φοβαμαι πολυ.

Ολα τα αντιμετωπιζω στη ζωη μου με χιουμορ, αυτο δεν μπορω καν να το σκεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια κ απο μενα κοριτσια, πως ειστε;

Εγω δεν σας κρυβω οτι εχω αγχωθει πολυ κ προσπαθω να βρω τροπο να ηρεμησω.Αναφερομαι στα ποστ με τις αυχενικες, φοβαμαι πολυ.

Ολα τα αντιμετωπιζω στη ζωη μου με χιουμορ, αυτο δεν μπορω καν να το σκεφτω

να μην το σκεφτεσαι δε σου λεω οτι κλεινουμε τα ματια και λεμε δε υπαρχουν η δε μας νοιαζει σαφως και εγω τα διαβασα που δε ειμαι εγκυος και στεναχωρεθηκα σαν να ηταν αδερφες μου τα κοριτσι απου δε τα ξερω καν και ειπα μα γιατι να συμβαινουν τετοια πραγματα!! αλλα αυτο δε σημαινει οτι ειδηκα εσυ και στην κατασταση σου πρεπει να τα σκεφτεσαι γιατι ταραζεσαι και το μωρακι σου ολα τα καταλαβαινει!! για αυτο κουλ κοριτση μου ολα θα πανε καλα μην βαζεις κακο στο μυαλο σου δε σου λεω να μην ανυσηχεις δε γινεται αυτο απλα να το φλιτραρεις λιγο !!!αυτο και σου στελνω και ενα φιλακι για να μην στεναχωριεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @NikhNikh.

@atha_g έχεις δίκιο αυτό λέγαμε και εχθές.....ότι δλδ υπάρχουν τόσα πολλά που μπορεί να συμβούν που το άγχος δε σταματάει ποτέ.Μην το σκέφτεσαι.....είμαι της άποψης,για όλα τα πράγματα στη ζωή,πως ότι είναι να γίνει θα γίνει.Ψυχραιμία και θετική σκέψη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g ακριβως ετσι αισθάνομαι κ εγω που σκέψου περασα απο το στάδιο της αυχενικής με καλα αποτελέσματα. Κ ομως γυριζω πισω στην αγωνία του μεχρι να παμε, να το δουμε,να το ακούσουμε να μας πουνε τα καλά ή τα άσχημα... κ περασε τελικα αναίμακτα δόξα τον θεό για εμας κ τωρα περιμένουμε μηνα μηνα με αλλου είδους αγωνίες μεχρι να ερθει η β´ επιπέδου κ να αρχίσουν ολα ξανα.

δεν νομιζω πως ηρεμεις ποτέ! Αξιζει ομως τον κοπο η αγωνία κ το καταλαβαίνεις με το που θα δεις στον υπέρηχο πως ειναι ολα καλα..σκέψου τελικα κ μετα απο 9 μηνες να το αντικρίσεις πως θα ειναι! Ελπίδα πίστη υπομονη κ ψυχραιμία.

Δεν μπορουμε να κανουμε κ πολλα πραγματα περα του να προσέχουμε οσο μπορουμε. Τα αλλα τα ξερει η φύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D αν ολα πανε καλα ναι θα παω κ για αυχενικη, ακομη ειμαι στην 8η.

Αχ κοριτσακια μου @anni7 κ @zoi.ko ευχαριστω για την ενθαρρυνση σας, θα δειτε κ εσεις με το καλο οσο κ να το θελετε δεν θα το συνειδητοποιησετε οταν θα γινει, κ πριν καλα καλα χαρειτε το αγχος με ολα αυτα που εχουμε ακουσει,θα εχει πρωταγωνιστικο ρολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@atha_g ακριβως ετσι αισθάνομαι κ εγω που σκέψου περασα απο το στάδιο της αυχενικής με καλα αποτελέσματα. Κ ομως γυριζω πισω στην αγωνία του μεχρι να παμε, να το δουμε,να το ακούσουμε να μας πουνε τα καλά ή τα άσχημα... κ περασε τελικα αναίμακτα δόξα τον θεό για εμας κ τωρα περιμένουμε μηνα μηνα με αλλου είδους αγωνίες μεχρι να ερθει η β´ επιπέδου κ να αρχίσουν ολα ξανα.

δεν νομιζω πως ηρεμεις ποτέ! Αξιζει ομως τον κοπο η αγωνία κ το καταλαβαίνεις με το που θα δεις στον υπέρηχο πως ειναι ολα καλα..σκέψου τελικα κ μετα απο 9 μηνες να το αντικρίσεις πως θα ειναι! Ελπίδα πίστη υπομονη κ ψυχραιμία.

Δεν μπορουμε να κανουμε κ πολλα πραγματα περα του να προσέχουμε οσο μπορουμε. Τα αλλα τα ξερει η φύση.

Κοπελα μου μπραβο σου που ολα ειναι καλα σε σενα κ διαβασα οτι επιτελους σταματησαν κ οι εμετοι

@Μπλε

@Soto

@misofeggaro αραγε νιωθετε ετσι κ εσεις που πλησιαζετε στην αυχενικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

@Irene_D αν ολα πανε καλα ναι θα παω κ για αυχενικη, ακομη ειμαι στην 8η.

Αχ κοριτσακια μου @anni7 κ @zoi.ko ευχαριστω για την ενθαρρυνση σας, θα δειτε κ εσεις με το καλο οσο κ να το θελετε δεν θα το συνειδητοποιησετε οταν θα γινει, κ πριν καλα καλα χαρειτε το αγχος με ολα αυτα που εχουμε ακουσει,θα εχει πρωταγωνιστικο ρολο

το πιστευω αυτο που λες και μαλιστα υπαρχουν ωρες που σκεφτομαι οταν ερθει τα αχγοι που θα αντιμετωπισω και με πιανει κατι !!!!! οποτε εχεις δικιο!!! να μην ευχαριστεις ειμαστε γυναικες και η μια την αλλη στηριζομαστε γιατι καλυτερα απο μια γυναικα δε μπορει να σε νοιωσει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κοριτσια ας πουμε κατι αλλο χαρουμενο!!!!! παμε παμε !!!!!!!!!!!

καλε τπτ μουρωδιακα εχετε παρει κοιτατε τι κανετε????????? να πουμε τπτ ωραιο παμε !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν τα διαβάζω καθόλου .. καλύτερα έτσι γιατί έχουμε το άγχος για το πότε θα έρθει μην αποκτήσουμε κι άλλα.. Να σκεφτόμαστε θετικά και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει..
Θα πάνε όλα καλά για όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

ελα κοριτσια ας πουμε κατι αλλο χαρουμενο!!!!! παμε παμε !!!!!!!!!!!

καλε τπτ μουρωδιακα εχετε παρει κοιτατε τι κανετε????????? να πουμε τπτ ωραιο παμε !!!!!

Χαχαχαχα οχι ουτε καν...αν δεν σιγουρευτω δεν παιρνω τιποτα, ασε που με ρωτανε τι προαισθημα εχω για το τι ειναι κ πραγματικα ουτε περναει απ το μυαλο μου, που αν με ρωτουσες πριν μεινω θα σου λεγα φυσικα κοριτσακι κ μονο!

Τωρα να ειναι γερο κ να κρατηθει, τπτ αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ κορίτσια δεν τα διαβάζω καθόλου .. καλύτερα έτσι γιατί έχουμε το άγχος για το πότε θα έρθει μην αποκτήσουμε κι άλλα.. Να σκεφτόμαστε θετικά και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει..
Θα πάνε όλα καλά για όλες μας..

Το λεω συνεχεια στον εαυτο μου...μην διαβαζεις μην, κ αυτοματα μπαινω δεν ξερω γιατι, για να συμπονεσω τον πονο του αλλου κ μετα βρισκομαι σε πανικο, ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Ναι ναι για πείτε .. που βρίσκεστε στα ψώνια? Έχετε πάρει ιδέες για κούνιες , καρότσια , δωμάτιο παιδικό γενικά?

Α το παιδικο δωματιο ναι το χω σκεφτει. Οτι κ να ειναι αγορι η κοριτσι σκεφτομαι να ειναι λευκο-γκρι-κιτρινο απαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Α το παιδικο δωματιο ναι το χω σκεφτει. Οτι κ να ειναι αγορι η κοριτσι σκεφτομαι να ειναι λευκο-γκρι-κιτρινο απαλο

Ωραίο ακούγεται.. μπες δες ιδέες για κανένα σχέδιο στον τοίχο.. έχει τόσα πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μην παρεις ακομα μπορεις να βλεπεις ομως!!!!!! χαχαχαχαχα @atha_gβρε ολα καλα θα πανε μην στεχωριεσαι !!!!!! ωραια ιδεα σου για το δωματιακη του !!!

κοριτσια εγω χαζευω κατι σαιτ καινουρια και λεω μα τι ωραια πραγματακια εχουνε βγει!!!!!!! και θελω να τα παρω ολα χαχαχαχαχαχα και δε εχω μεινει καν εγκυος φανταστειτε!!!!!!!!

και εγω ακτι ουδετερο λεω να κανουμε οταν ερθει και αναλογως το φυλο να βαλω λεπτομεριουλες ξερετε για δειχνει το κοριτσιστικο η το αγοριστικο πινακακια  διακοσμητικα ισως καποια μαξιλαρακια διαφορα τετοια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

@Irene_D αν ολα πανε καλα ναι θα παω κ για αυχενικη, ακομη ειμαι στην 8η.

Αχ κοριτσακια μου @anni7 κ @zoi.ko ευχαριστω για την ενθαρρυνση σας, θα δειτε κ εσεις με το καλο οσο κ να το θελετε δεν θα το συνειδητοποιησετε οταν θα γινει, κ πριν καλα καλα χαρειτε το αγχος με ολα αυτα που εχουμε ακουσει,θα εχει πρωταγωνιστικο ρολο

Να είσαι καλά κορίτσι ευχαριστούμε. Το άγχος έτσι κι αλλιώς για μένα πάντα είχε πρωταγωνιστικό ρόλο ? ακόμα και για μικρά ίσως και ανουσια πράγματα οπότε.....λίγο παραπάνω για κάτι που πραγματικά αξίζει δεν πειράζει θα το αντέξω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...