Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα και εγω ειχα αλλαξει αρκετους μεχρι να τον βρω (πιο παλια που ειχα χασει πολλα κιλα ειχα χασει την περιοδο και μου δινανε ενα καρο βλακειες) και τα τελευταια 11 χρονια παω σε αυτον ο οποιος σε λιγοτερο απο χρονο με εκανε ρολοι. Εμενα την τελευταια φορα επειδη με ειδε αγχωμενη σχεδον με εδιωξε.χοχοοχ. Δε με αφησε να του κανω πολλες ερωτησεις. Αντε ψυχη μου μου ειπε στο καλο, δεν εχεις τιποτα, πηγαινε κανε τη δουλεια σου και αν ειναι τα λεμε απο καλοκαιρι....Γιαυτο και δεν τον παιρνω τηλ γιατι θα με κραξει μαλλον.

Κάπως έτσι κι εμένα εγώ 7 χρ. τον έχω τον καλό μου και λέω να είναι καλά αυτός για να είμαι κι εγώ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

@Kukki αααααχ κορίτσι εγώ να δεις τι έπαθα όταν μου το είπαν......έμεινα κόκαλο στην καρέκλα.....δεν είχα λαν το κουράγιο να μιλήσω!Καλά οι συνεντεύξεις πλέον δεν είναι όπως ηταν παλιότερα που σου έλεγαν οκ προσλαμβάνεσαι.....κάνουν την πρώτη επαφή και αφού γίνει ξεσκαρτάρισμα αν είσαι μέσα στους τυχερούς σε καλούν και 2η και 3η φορά άστα!!!!Καλά πήγε αλλά με χαλάει το γεγονός που ακούνε "παντρεμένη και φρικαρουν".Είχαν το βιογραφικό μου μπροστά τους και μου έδωσαν να συμπληρώσω και ένα mini βιογραφικό-ερωτηματολόγιο που υπήρχε ερώτηση "Πως είναι η υγεία σας" δλδ έλεοοοοοοος!!!!!

omg!! αν επιτρεπεται...μιλαμε για δουλεια γραφειου?τι τους νοιαζει η υγεια..? ημαρτον τι αλλο θα ακουσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

omg!! αν επιτρεπεται...μιλαμε για δουλεια γραφειου?τι τους νοιαζει η υγεια..? ημαρτον τι αλλο θα ακουσουμε.

Καλησπέρα @Dim83. Μιλάμε για μια από τις 2 μεγαλύτερες εταιρείες στρωμάτων στην Ελλάδα. Επειδή έχω ξαναδουλεψει σε αυτό το είδος σαν δουλειά γραφείου είναι από την άποψη ότι δεν είσαι συνέχεια όρθια όπως στα εμπορικά καταστήματα.Εκεί κάθεσαι στο γραφείο σου και οι πωλητές οι 2-3 που είναι στο κατάστημα εξυπηρετούν με τη σειρά αν υπάρξουν παραπάνω πελάτες πάει πάλι σειρά.Άστο έπαθα σοκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Εύχομαι να μην τη δεις για τους επόμενους 9 μήνες!?

σε ευχαριστώ πολύ !!και σ'εσενα εύχομαι γρήγορα ευχάριστα θετικά με πολλά +++++ Νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

σε ευχαριστώ πολύ !!και σ'εσενα εύχομαι γρήγορα ευχάριστα θετικά με πολλά +++++ Νέα!!!

Μακάριιιιιιι!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλό πουσουκου εύχομαι (τώρα βρήκε να συννεφιάσει?)

Καλημέρα κορίτσιαααα! Δυστυχώς ο καιρός έχει μια ειρωνία κ πουσουκου χαλάει τον καιρό :mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα κοριτσιααα!!!!!

 

δε σας προλαβα εχθες γραψατε πολλα τωρα τα διαβαζα ολα!!!!

αντε ρε κοριτσια να μην την δειτε την περιοδο ευχομαι αληθεια!!!!! 

καλα ειναι οι ανθρωποι ουφα τι σχεση εχει η υγεια ελεος δλδ οτι να ναι πλεον!!!! καλα εμενα στο γαμο μου λεγανε εισαι εγκυος εεε για αυτο παντρευεστε τοσο νεοι !! το νεοι ειναι εγω 28 και ο αντρας μου 31 ?????? δλδ λες και παντρευτηκαμε 20 χρονων λες και θα τους ρωτησουμε ποτε θα κανουμε οικογενεια!!

εγω να σας πω το αλλο επειδη ασχολουμαι με τον αθλητισμο ολοι μου λενε κοψε τα πολλα μην χτυπιεσαι επειδη κανω πολεμικες τεχνες γιατι δε θα πιασεις παιδι !!! τι να πεις μου λετε???? 

κοριτσια εγω τρελαινομαι να μαγειρευω αληθεια με ηρεμη δε ξερω χαλαρωνω !!!!!

χαλια ο καιρος σημερα !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααα! Δυστυχώς ο καιρός έχει μια ειρωνία κ πουσουκου χαλάει τον καιρό :mad:

ναι ρε γαμωτο, τι μουντιλα ειναι αυτη. Εχω απλώσει και ρουχα, ελπιζω να μην τα βρω καφε.....

@anni7 θελω να ξαναξεκινησω και γω γυμναστηριο ρε γαμωτο, και ολο το αναβαλλω, ζηλευωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι ρε γαμωτο, τι μουντιλα ειναι αυτη. Εχω απλώσει και ρουχα, ελπιζω να μην τα βρω καφε.....

@anni7 θελω να ξαναξεκινησω και γω γυμναστηριο ρε γαμωτο, και ολο το αναβαλλω, ζηλευωωωωω!

να ξεκινησεις ειναι περα απο τα καλα στον οργανισμο ειναι ψυχοθεραπεια!!!!!! ασε που αμα διαβσεις η γυμναστικη βοηθαει κια στην συληψη και στην διαρκεια της εγκυμοσυνης και μετα!!!! φυσικα αναλογως τι σου ταιριαζει!!! εγω ηδη εχω βρει πυλατες για εγκυους !!!!! οταν ερθει η ωρα χαχαχαχαχαχαχαχα δε τον ειδαμ εγιαννη τον βαφτισαμε !!!! αλλα ετσι ειμαι εγω οργανωνομε απο νωρις σε ολα !!!! ακομα και το περπατημα το εντονο ειναι πολυ καλη ασκηση!!! αστα εχω απλωσει και εγω το ιδιο σκεφτομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς αγοράσαμε ενα αφυγραντήρα πέρσι κ βρήκα την υγειά μου με τα ρούχα. Δεν έχω ξαναπλώσει έξω, απλώνω μέσα βάζω και τον αφυγραντήρα κ τσουυυπ την επόμενη μέρα είναι κ στεγνά και μοσχομυριστά! 

Άσε που μοσχομυρίζει κ το σπίτι μαλακτικό αλλά κ δεν έχουμε καθόλου υγρασία να κρυώνουμε!

@anni7 έτσι είμαι κ εγώ οργανωτική και έχω βρει γιογκα για εγκύους όταν έρθει με το καλό η ώρα :D

Προς το παρόν όμως αρκούμαι στο περπάτημα μιας κ δεν έχω εγώ αυτοκίνητο και κάνω όλες τις δουλειές με τα πόδια κ έχω δει τρομερή αλλαγή στο σώμα μου αλλάαααα σε συνδυασμό με τις έντονες αγαπούλες έχω χάσει κ κιλά \\:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Εμείς αγοράσαμε ενα αφυγραντήρα πέρσι κ βρήκα την υγειά μου με τα ρούχα. Δεν έχω ξαναπλώσει έξω, απλώνω μέσα βάζω και τον αφυγραντήρα κ τσουυυπ την επόμενη μέρα είναι κ στεγνά και μοσχομυριστά! 

Άσε που μοσχομυρίζει κ το σπίτι μαλακτικό αλλά κ δεν έχουμε καθόλου υγρασία να κρυώνουμε!

@anni7 έτσι είμαι κ εγώ οργανωτική και έχω βρει γιογκα για εγκύους όταν έρθει με το καλό η ώρα :D

Προς το παρόν όμως αρκούμαι στο περπάτημα μιας κ δεν έχω εγώ αυτοκίνητο και κάνω όλες τις δουλειές με τα πόδια κ έχω δει τρομερή αλλαγή στο σώμα μου αλλάαααα σε συνδυασμό με τις έντονες αγαπούλες έχω χάσει κ κιλά \\:D/

μα το περπατημα ολοι οι γιατροι το λενε οι καλυτεροι ασκηση!!! ναι και εγω παρολο που οδηγαω επειδη δολευει κανω πολλα με τα ποδια!!!! ετσι παιδι μου η οργανωση παντα βοηθαει γιατι αισθανεσαι πιο ασφαλης εχεις ενα μπουσουλα που λεμε!!! 

ειδες οι αγαπουλες σε ολα βοηθανε χαχααχαχααχα !!!! fit to be mom !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλό πουσουκου εύχομαι (τώρα βρήκε να συννεφιάσει?)

Καλημέρααααα ο Τασουλης το είπε εχθές.....αλκυονιδες τέλος δυστυχώς!Όλο το Σ/Κ έτσι θα πάει και με βροχές.?

@anni7 κι εγώ τα έχω παρατήσει μια 5ετια τώρα και θέλω να αρχίσω ξανά αλλά που!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kukki θελω και εγω να αγορασω αφυγραντηρα, αλλα μετά το γαμο μετακομίσαμε σε νεο σπιτι, οποτε καταλαβαινεις τι έγινε απο εξοδα και προσπαθώ να μαζευτώ! Θα τον πάρω όμως, γιατί όλοι μου λενε οτι κανει τρελη δουλεια, και εκει που μενω εχει και υγρασια πολλη!

@anni7 σε βλεπω πολυ οργανωτική, οταν με το καλο ερθει η ωρα θα ζητησουμε πληροφοριες! Ειναι πολυ ωραια ιδεα η γιογκα για εγκυους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα ο Τασουλης το είπε εχθές.....αλκυονιδες τέλος δυστυχώς!Όλο το Σ/Κ έτσι θα πάει και με βροχές.?

Χριστε μου να μαζεψω τα ρουχα οταν γυρισω. 3 μερες κανανε να στεγνωσουν και πρεπει να βαλω αλλο πλυντηριο τώρα! Ξαναγεμισε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαχαχαχαχα τα ίδια λέω κι εγώ αλλά ευτυχώς δεν είχα βάλει πλυντήριο.Από βδομάδα θέλω να πιρ.Το κρύο δε με πειράζει αλλά την υγρασία και τη βροχή τα σιχαίνομαι όσο τίποτα άσε που χαλάει και το μαλλί!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

@Kukki θελω και εγω να αγορασω αφυγραντηρα, αλλα μετά το γαμο μετακομίσαμε σε νεο σπιτι, οποτε καταλαβαινεις τι έγινε απο εξοδα και προσπαθώ να μαζευτώ! Θα τον πάρω όμως, γιατί όλοι μου λενε οτι κανει τρελη δουλεια, και εκει που μενω εχει και υγρασια πολλη!

@anni7 σε βλεπω πολυ οργανωτική, οταν με το καλο ερθει η ωρα θα ζητησουμε πληροφοριες! Ειναι πολυ ωραια ιδεα η γιογκα για εγκυους!

κοριτσια μπορει να ακουγεται λιγο περιεργο αλλα πραγματικα εχω ψαξει πολλα και για θεμα γυμναστικης πριν κατα διαρκεια και μετα απο την εγκυμοσυνη κρεμες κορσεδες για μετα την γεννα κρεμες γι ατο μωρακια λαδακια μασαζ για κολικους γενικα για μασαζ για να τα χαλαρωνεις οτι θελετε εχω ψαξει!!! χαχαχαχαχα γενικα μαρεσει να μαθαινω και ψαχνω τα παντα αναλογως το θεμα που με ενδιαφερει!!!! αφου δινω συμβουλες σε ηδη μανουλες φιλες μου !!!! δε ξερω με βοηθαει να μαθαινω δε μπορω να μην ξερω θελω να ξερω τι μπορω να αντιμετωπισω γενικα!!!! χαχαχαχχαα εδω ειμαι οτι ξερω και μπορω να σας βοηθησω με παρα πολυ χαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Βασω22 είπε:

Καλησπερα σας θα μπορουσα να ρωτησω κατι σχετικα με ενα τεστ εγκυμοσυνης?

Καλημέρααααα εννοείται ότι θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αφυγραντηρας μεγαλη ανακαλυψη. εχω σωθει. εμενα σπιπι μου εχει πολλα δεντρα εξω κ φοβερη υγρασια κ το χειμωνα δεν στεγνωναν ποτε.ηθελαν 3 μερες οποτε μετα μυριζαν τα λαστιχα και οι πετσετες. τωρα σε λιγες ωρες ειναι στεγνα. εμενα εχει κ προγραμμα για στεγνωμα ρουχων οποτε σωθηκα! τον συνιστω ανεπιφυλακτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 τα ίδια έχω ακούσει κι εγώ και εδώ λόγω θάλασσας έχει τρομερή υγρασία αλλά είναι τόσα τα μοντέλα κλπ που δεν έχω ασχοληθεί.Πρέπει να το κοιτάξω όμως γιατί νευριαζω όταν παρακολουθώ καιρό για να βάλω πλυντήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα @zoi.ko δεν παλευεται. εγω βαζω κ μπολικα πλυντηρια κ ειχα θεμα. τα ρουχα αν τα αφησεις πολλες μερες εξω με υγρασια μετα μυριζουν μουχλα. μπλιαξ. να παρεις. θα σου στελω το βραδυ φωτο ποιον εχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!! Καλημέρες. Απαπαππα πάει, δεν σας προλαβαίνω πια.

@Βασω22 πες το κορίτσι!

Κορίτσια προσοχή με τις γυμναστικές φυσικά κάνει καλο αλλα στο πρωτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης πρεπει να μας δωσει το οκ ο γυναικολόγος μας. Επισης πιλατες επιτρέπονται μετα τον 3ο μηνα. Γιογκα μπορείς απ την αρχη αν συμφωνεί ο γιατρός σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλε να δουμε ποιον έχεις. Δεν παλευεται πια αυτη η υγρασια! Καλα ειδικα αν κανουμε παιδι, θελει οπωσδηποτε! (ειδατε πως το συνδυασα με το παιδι για να μη φαινομαστε εκτος θεματος? :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...