Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η papou είπε:

ποπο!!!εγώ το μόνο που νιώθω είναι ''τώρα θα αδιαθετήσω...τώρα θα αδιαθετήσω...'':dry:

 

Αυτο το «τωρα θα αδιαθετησω» το ειχα 3 μερες! Μην το σκεφτεσαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν θα μας έρθει η περιβόητη αυτόν τον μηνα κοριτσια !!!!!!!!!!! Μην αγχώνεστε..και εγώ ψάχνομαι για συμπτώματα...σε 10 μέρες θα κάνω β χωριακη και έχω τρελαθείιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Εννοείται ότι το μυαλό μας είναι στο σποράκι κ ας φαινόμαστε σαν άρρωστες!!Σήμερα έχω υπέρηχο το μεσημέρι να δούμε τι γίνεται.. Όσο για τη συχνοουρία που ρωτάει και η @Gina 955 με πιάνει που και που..δλδ μπορεί να πάω και 3 φορές σε 1 ώρα αλλά μπορεί να κάνω και 2ωρο! Επίσης μου έχει τύχει να σηκωθώ και το βράδυ στον ύπνο μου..γενκά από ότι κατάλαβα δεν είναι όλες οι ημέρες ίδιες σχετικά με τα συμπτώματα. Μπορεί τη μια μέρα να τα έχεις όλα μαζί και την άλλη να έχεις ένα, δυο ή να είσαι κ πολύ καλά (όσο μπορείς φυσικά..χαχα)..

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Εννοείται ότι το μυαλό μας είναι στο σποράκι κ ας φαινόμαστε σαν άρρωστες!!Σήμερα έχω υπέρηχο το μεσημέρι να δούμε τι γίνεται.. Όσο για τη συχνοουρία που ρωτάει και η @Gina 955 με πιάνει που και που..δλδ μπορεί να πάω και 3 φορές σε 1 ώρα αλλά μπορεί να κάνω και 2ωρο! Επίσης μου έχει τύχει να σηκωθώ και το βράδυ στον ύπνο μου..γενκά από ότι κατάλαβα δεν είναι όλες οι ημέρες ίδιες σχετικά με τα συμπτώματα. Μπορεί τη μια μέρα να τα έχεις όλα μαζί και την άλλη να έχεις ένα, δυο ή να είσαι κ πολύ καλά (όσο μπορείς φυσικά..χαχα)..

Εγώ πηγαίνω ανά μία ώρα και τη νύχτα σηκωνομαι μία φορά κ μετά ξανά τα ξημερώματα αλλά το αποδιδω στο ότι πινω πολύ νερο με τα φάρμακα ειδικά με το utrogestan επειδή είναι μεγάλο πινω αρκετό νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η papou είπε:

ποπο!!!εγώ το μόνο που νιώθω είναι ''τώρα θα αδιαθετήσω...τώρα θα αδιαθετήσω...'':dry:

 

Έχεις πόνους περιόδου;;εγώ κάτι δευτερόλεπτα το πρωί αλλά κ πάλι νομίζω ότι μπορεί να είναι κ το έντερο,τ έλικα δε μπορείς να είσαι σίγουρη ποτέ μ αυτα τα συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Δεν θα μας έρθει η περιβόητη αυτόν τον μηνα κοριτσια !!!!!!!!!!! Μην αγχώνεστε..και εγώ ψάχνομαι για συμπτώματα...σε 10 μέρες θα κάνω β χωριακη και έχω τρελαθείιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! 

M Α Κ Α Ρ Ι!!! Και μετά θέλω να κάνω συνέχεια εμετούς, να ζαλίζομαι, να μυρίζω διάφορα, να γίνω χοντρούλα!!!τι ευτυχία!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η papou είπε:

M Α Κ Α Ρ Ι!!! Και μετά θέλω να κάνω συνέχεια εμετούς, να ζαλίζομαι, να μυρίζω διάφορα, να γίνω χοντρούλα!!!τι ευτυχία!!!!:x

Οοοολα αυτά θα γίνουν και θα τα χαρούμε και με το παραπάνω  ?? να σε ρωτήσω ποτε υποτίθεται γίνεται η εμφύτευση σου εμβρύου??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Οοοολα αυτά θα γίνουν και θα τα χαρούμε και με το παραπάνω  ?? να σε ρωτήσω ποτε υποτίθεται γίνεται η εμφύτευση σου εμβρύου??? 

2η με 5η μερα...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Οοοολα αυτά θα γίνουν και θα τα χαρούμε και με το παραπάνω  ?? να σε ρωτήσω ποτε υποτίθεται γίνεται η εμφύτευση σου εμβρύου??? 

Γύρω στις εφτά μέρες κάνει αν έχεις κάνει μεταφορά τριών ημερών τότε κάπου τέσσερις μέρες μετά,αν όμως έχεις κάνει βλαστοκυστη τότε μετά από μία δυο μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Έχεις πόνους περιόδου;;εγώ κάτι δευτερόλεπτα το πρωί αλλά κ πάλι νομίζω ότι μπορεί να είναι κ το έντερο,τ έλικα δε μπορείς να είσαι σίγουρη ποτέ μ αυτα τα συμπτώματα.

ναι κι εμετό(κάνω πάντα πριν την περίοδο), και κλάματα από το πρωί!!!Δε θέλω να αδιαθετήσω!!![smilie=sad1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gina 955 είπε:

3 ημερών έχω βάλει...εσεις κορίτσια?  Και έχω και 3 βαλαστοκυστες στην άκρη 

Κι εγώ 3 ημερών 8 κύτταρα @mayra_d και 2 βλαστοκύστες στην άκρη.και το κορίτσι μας @Cat! νομίζω τριών είχε βάλει.εμενα πάντως ή εμφύτευση στη τουαλέτα θα με βρήκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η papou είπε:

ναι κι εμετό(κάνω πάντα πριν την περίοδο), και κλάματα από το πρωί!!!Δε θέλω να αδιαθετήσω!!![smilie=sad1.gif]

Ούτε κι εγώ θελωωωω δε θέλω να έρθει αυτή ή μέρα κ μένα μου μείνανε μόνο δυο μερουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ βρε κορίτσια μου σας διαβαζω και νιωθω την αγωνία σας... Σας στελνω τη θετικη μου σκέψη να εχετε το πιο ομορφο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Aχ βρε κορίτσια μου σας διαβαζω και νιωθω την αγωνία σας... Σας στελνω τη θετικη μου σκέψη να εχετε το πιο ομορφο αποτελεσμα!

Ευχαριστούμε @peacock μου❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Κι εγώ 3 ημερών 8 κύτταρα @mayra_d και 2 βλαστοκύστες στην άκρη.και το κορίτσι μας @Cat! νομίζω τριών είχε βάλει.εμενα πάντως ή εμφύτευση στη τουαλέτα θα με βρήκε.

Πως το κατάλαβες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mairh32 λογω δυσκοιλιότητας το λες αυτο;;; Αχαχαχχαχαα 

κορίτσια και εγω 3ημερας εβαλα 2 εμβρυακια 8 κυττάρων. Τα υπόλοιπα μ τα αφήσαμε να φτάσουν σε επίπεδο βλαστοκυστης και τα κατάφεραν μονο τα 2. Και ειχα ξεκινησει με 10 γονιμοποιημένα. Παντως τωρα τα «φρέσκα» πανε καλα! Μην δίνετε σημασία σε ζορισμα στη δουαλετα λογω δυσκοιλιότητας, σε πονους περιόδου, σε σπυριά κλπ πραγματικα δεν σημαίνουν τιποτα! Εγω 3 ολοκληρες μερες πριν κανω χοριακη ημουν σιγουρη πως θα μου ερθει η περιοδος.

Εμενα η χοριακη μου πηγε καλα! 2.250 βγηκε! Απο βδομαδα θα κλεισουμε για υπέρηχο να δει και για το αιμα που εχω ακομη. Ισως λεει εχω καποιο αιμάτωμα στον πλακούντα και γιαυτο επιμένει τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@Mairh32 λογω δυσκοιλιότητας το λες αυτο;;; Αχαχαχχαχαα 

κορίτσια και εγω 3ημερας εβαλα 2 εμβρυακια 8 κυττάρων. Τα υπόλοιπα μ τα αφήσαμε να φτάσουν σε επίπεδο βλαστοκυστης και τα κατάφεραν μονο τα 2. Και ειχα ξεκινησει με 10 γονιμοποιημένα. Παντως τωρα τα «φρέσκα» πανε καλα! Μην δίνετε σημασία σε ζορισμα στη δουαλετα λογω δυσκοιλιότητας, σε πονους περιόδου, σε σπυριά κλπ πραγματικα δεν σημαίνουν τιποτα! Εγω 3 ολοκληρες μερες πριν κανω χοριακη ημουν σιγουρη πως θα μου ερθει η περιοδος.

Εμενα η χοριακη μου πηγε καλα! 2.250 βγηκε! Απο βδομαδα θα κλεισουμε για υπέρηχο να δει και για το αιμα που εχω ακομη. Ισως λεει εχω καποιο αιμάτωμα στον πλακούντα και γιαυτο επιμένει τοσο.

Τέλεια! Τέλεια! Τέλεια! Απόλαυσε τους 9 μήνες της και προετοιμάσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Κι εγώ 3 ημερών 8 κύτταρα @mayra_d και 2 βλαστοκύστες στην άκρη.και το κορίτσι μας @Cat! νομίζω τριών είχε βάλει.εμενα πάντως ή εμφύτευση στη τουαλέτα θα με βρήκε.

χαχαχαχα ...ακόμα γελάω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλη επυτυχια να πανε ολα καλα!!!! Με τελειες τελειες χωριακουλες!!! Ο γιατρος μου ειπε πως τρεις μερες τα σπορακια κολυμπανε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η casperoula είπε:

Δυστυχώς αρνητικό....έκανα σήμερα το πρωι χοριακή..... δεν είμαι καθόλου καλα :cry:

Λυπάμαι πάρα πόλυ, ξέρω πως νοιώθεις το έχω περάσει 2 φορές. Ότι και να σου πούμε δεν θα γεμίσει το κενό που αισθάνεσαι. Δώσε χρόνο και να είσαι με άτομα που αγαπάς και σε αγαπάνε. Μην κλειστείς μέσα όσο δύσκολο και αν είναι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@Mairh32 λογω δυσκοιλιότητας το λες αυτο;;; Αχαχαχχαχαα 

κορίτσια και εγω 3ημερας εβαλα 2 εμβρυακια 8 κυττάρων. Τα υπόλοιπα μ τα αφήσαμε να φτάσουν σε επίπεδο βλαστοκυστης και τα κατάφεραν μονο τα 2. Και ειχα ξεκινησει με 10 γονιμοποιημένα. Παντως τωρα τα «φρέσκα» πανε καλα! Μην δίνετε σημασία σε ζορισμα στη δουαλετα λογω δυσκοιλιότητας, σε πονους περιόδου, σε σπυριά κλπ πραγματικα δεν σημαίνουν τιποτα! Εγω 3 ολοκληρες μερες πριν κανω χοριακη ημουν σιγουρη πως θα μου ερθει η περιοδος.

Εμενα η χοριακη μου πηγε καλα! 2.250 βγηκε! Απο βδομαδα θα κλεισουμε για υπέρηχο να δει και για το αιμα που εχω ακομη. Ισως λεει εχω καποιο αιμάτωμα στον πλακούντα και γιαυτο επιμένει τοσο.

Α επιτέλους έδωσε μία εξήγηση τουλάχιστον!εγώ πάντως δεν ένιωσα κανένα σύμπτωμα εμφυτευσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η casperoula είπε:

Δυστυχώς αρνητικό....έκανα σήμερα το πρωι χοριακή..... δεν είμαι καθόλου καλα :cry:

Αχ κοπελα μου λυπαμαι παρα πολυ... σφίχτηκε η καρδια μου μολις το διαβασα... μετα απο καθε αρνητική χοριακη γκρεμιζόταν ο κοσμος μου. Επέτρεψε στον εαυτο σου να λυγίσει και να εκφραστεί, μην τα κρατάς μεσα σου. Εχεις δικιο να σε πιανει το παραπονο και να απογοητεύεσαι αλλα δεν τελείωσε τιποτα. Ηταν η πρωτη σου προσπαθεια; Δεν θυμαμαι...

κανε πραγματα που θα σε ευχαριστήσουν και παρε δυναμη και βρες την αισιοδοξία σου για την επομενη προσπαθεια σου.Μην το αφήσεις να σε παρει απο κατω. Μεχρι ενα σημειο. Μην σε «φαει» η προσπαθεια σας να κανετε παιδακι. Σκεψου οτι την επομενη φορα θα τα καταφέρετε! Λιγη υπομονη ακομη και δυναμη! 

Κανε κατι και ξεσάλωσε αυριο που ειναι Σαββατο. Μαζευτείτε με φιλους, πηγαινε για ενα ποτο. Πες καφριλες για την κατασταση και ξεπέρασε το... 

δεν αξιζει να αρρωστήσουμε ψυχικά,ειναι πολυ κριμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...