Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο @Cat!..μια χαρά προχωράς!άντε απο βδομάδα θα πας κ για υπέρηχο..

@peacock θα σε μαλώσω κ εγώ..έχει δίκιο η @karen..σίγουρα θέλεις κάποιο χρόνο για να το δεχτείς αλλά μετά σηκώνεσαι κ πεισμώνεις!!επιμονή κ focus στον στόχο..ξέρεις πόσες φορές έπεσα κ σηκώθηκα ακόμα πιο δυνατή αυτά τα 5 χρόνια;;κ δεν είναι λίγα!!επίσης είχε απ όλα ο μπαξές..δεν τα παρατάμε όμως..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!

Καλημέρα κι από μένα! Συγχαρητήρια για τη χοριακή σου πας πολύ πολύ καλά! Μπράβο κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα κι από μένα! Συγχαρητήρια για τη χοριακή σου πας πολύ πολύ καλά! Μπράβο κοριτσάκι!

Ευχαριστω κοπελα μου! Σημερα δυστυχως εχω ροζ αιμα (καινουριο χρωμα τωρα αυτο) και πραγματικα θα κανω σαν να μην το βλεπω. Παντως οποτε παω σπίτι ηρεμώ και γω και το αιμα καπως! ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Ευχαριστω κοπελα μου! Σημερα δυστυχως εχω ροζ αιμα (καινουριο χρωμα τωρα αυτο) και πραγματικα θα κανω σαν να μην το βλεπω. Παντως οποτε παω σπίτι ηρεμώ και γω και το αιμα καπως! ;) 

@Cat! μήπως το κουράζεις το σποράκι σου και παραπονιέται;;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες μας!!!!

Συγχαρητήρια για τη χοριακή!!! Χίλιες φορές μπράβο! Προσπάθησε να μην κουράζεσαι πολύ μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mayra_d @Mairh32 κρόσια τα νευρα ε;;;;

Μας εχουν τσακίσει αυτες οι ορμονες ρε κορίτσια... υπομονη!!! εμενα οι φίλες μου ενα μηνα τωρα με κοροϊδεύουν. «Σπίρτο αναμμένο» με φωνάζουν! Αν ημουν Ινδιανα αυτο το ονομα θα ειχα λενε!!! Αχαχαχχαχαχα 

ποση αναμονή εχετε ακομη κορίτσια ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@mayra_d @Mairh32 κρόσια τα νευρα ε;;;;

Μας εχουν τσακίσει αυτες οι ορμονες ρε κορίτσια... υπομονη!!! εμενα οι φίλες μου ενα μηνα τωρα με κοροϊδεύουν. «Σπίρτο αναμμένο» με φωνάζουν! Αν ημουν Ινδιανα αυτο το ονομα θα ειχα λενε!!! Αχαχαχχαχαχα 

ποση αναμονή εχετε ακομη κορίτσια ;;;

Σήμερα ξυπνησα με πολλά νευρα μέχρι κ το μαξιλάρι μου έφταιγε ακόμα κάπως είμαι,εγω τη δευτέρα έχω χοριακη αλλά με πονάνε τα πόδια όπως κ στη περιοδο εβγαλα σπυράκι περιόδου κ όλα τα καλά της κ έτσι απογοητεύτηκαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Σήμερα ξυπνησα με πολλά νευρα μέχρι κ το μαξιλάρι μου έφταιγε ακόμα κάπως είμαι,εγω τη δευτέρα έχω χοριακη αλλά με πονάνε τα πόδια όπως κ στη περιοδο εβγαλα σπυράκι περιόδου κ όλα τα καλά της κ έτσι απογοητεύτηκαν.

Από το βράδυ μου είχε χαλάσει η διάθεση και το πρωί δεν ήθελα να δω και να μιλήσω σε άνθρωπο... ακόμα δεν θέλω να μιλήσω. Την άλλη Πέμπτη θα κάνω και δεν περνάνε οι μέρες, από την άλλη δεν ξέρω αν θέλουν να περάσουν, γενικότερα βρίσκομαι σε μία σύγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@mayra_d @Mairh32 κρόσια τα νευρα ε;;;;

Μας εχουν τσακίσει αυτες οι ορμονες ρε κορίτσια... υπομονη!!! εμενα οι φίλες μου ενα μηνα τωρα με κοροϊδεύουν. «Σπίρτο αναμμένο» με φωνάζουν! Αν ημουν Ινδιανα αυτο το ονομα θα ειχα λενε!!! Αχαχαχχαχαχα 

ποση αναμονή εχετε ακομη κορίτσια ;;;

Από το βράδυ μου είχε χαλάσει η διάθεση και το πρωί δεν ήθελα να δω και να μιλήσω σε άνθρωπο... ακόμα δεν θέλω να μιλήσω. Την άλλη Πέμπτη θα κάνω και δεν περνάνε οι μέρες, από την άλλη δεν ξέρω αν θέλουν να περάσουν, γενικότερα βρίσκομαι σε μία σύγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τα νεα σας; 

@mayra_d @Mairh32 πως ειναι σημερα η διαθεση σας; 

@Smurf88 προσπαθω οσο γινεται να ειμαι προσεκτική και λακωνική στις κινήσεις μου,όσο γινεται.... τι να κανω με τη δουλειά μου εχω θεμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τα νεα σας; 

@mayra_d @Mairh32 πως ειναι σημερα η διαθεση σας; 

@Smurf88 προσπαθω οσο γινεται να ειμαι προσεκτική και λακωνική στις κινήσεις μου,όσο γινεται.... τι να κανω με τη δουλειά μου εχω θεμα. 

Καλημέρα!!!!εγώ είμαι καλύτερα @spirto anammeno σήμερα!χαχαχα μετραω αντίστροφα πλεον.εσυ μη μου πεις άσε με να μαντεψω έχεις ακόμα καφέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τα νεα σας; 

@mayra_d @Mairh32 πως ειναι σημερα η διαθεση σας; 

@Smurf88 προσπαθω οσο γινεται να ειμαι προσεκτική και λακωνική στις κινήσεις μου,όσο γινεται.... τι να κανω με τη δουλειά μου εχω θεμα. 

Καλημέρα!!! Στο άλλο άκρο σήμερα, σε μία απάθεια. Εσύ? Πήγες για χοριακή πάλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τα νεα σας; 

@mayra_d @Mairh32 πως ειναι σημερα η διαθεση σας; 

@Smurf88 προσπαθω οσο γινεται να ειμαι προσεκτική και λακωνική στις κινήσεις μου,όσο γινεται.... τι να κανω με τη δουλειά μου εχω θεμα. 

Καλημέρα!!Αχ, αυτή η δουλειά...κ εγώ το ίδιο θέμα έχω και τώρα τελευταία με τις υπνηλίες δεν μπορώ να ξυπνήσω για κανένα λόγο το πρωί, έρχομαι στη δουλειά και ό,τι κάνω είναι μέχρι τις 12..μετά αρχίζω και παραδίδω πνεύμα..χαχα!!Γενικά είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα...τα θεωρώ όμως τόοοοοσο χαριτωμένα όλα αυτα! Τα δικά σου νέα; Έκανες και σήμερα χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες ναι πηγα για χοριακη σημερα και περιμενω το μεσημερι απαντηση! Εννοιειται τα καφε συνεχίσουν φουλ! @Gina 955 καλο που εχεις συχνοουρία! Εγω δεν εχω και με προβληματίζει γιατι ολες μου οι φίλες ειχαν απτην αρχη θα εγκυμοσύνης τους... 

@Smurf88 καλα σαν κινούμενο ζόμπι ειμαι! Χθες με ρωτούσαν πελάτες αν ειμαι αρρωστη και πως φαίνομαι χάλια... βρε ας κατσει το σπορι με το καλο και ας μην βλέπομαι! Σκασίλα μου!!! Αχαχχαχαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Κοριτσαρες ναι πηγα για χοριακη σημερα και περιμενω το μεσημερι απαντηση! Εννοιειται τα καφε συνεχίσουν φουλ! @Gina 955 καλο που εχεις συχνοουρία! Εγω δεν εχω και με προβληματίζει γιατι ολες μου οι φίλες ειχαν απτην αρχη θα εγκυμοσύνης τους... 

@Smurf88 καλα σαν κινούμενο ζόμπι ειμαι! Χθες με ρωτούσαν πελάτες αν ειμαι αρρωστη και πως φαίνομαι χάλια... βρε ας κατσει το σπορι με το καλο και ας μην βλέπομαι! Σκασίλα μου!!! Αχαχχαχαχαχα 

 

Εννοείται ότι το μυαλό μας είναι στο σποράκι κ ας φαινόμαστε σαν άρρωστες!!Σήμερα έχω υπέρηχο το μεσημέρι να δούμε τι γίνεται.. Όσο για τη συχνοουρία που ρωτάει και η @Gina 955 με πιάνει που και που..δλδ μπορεί να πάω και 3 φορές σε 1 ώρα αλλά μπορεί να κάνω και 2ωρο! Επίσης μου έχει τύχει να σηκωθώ και το βράδυ στον ύπνο μου..γενκά από ότι κατάλαβα δεν είναι όλες οι ημέρες ίδιες σχετικά με τα συμπτώματα. Μπορεί τη μια μέρα να τα έχεις όλα μαζί και την άλλη να έχεις ένα, δυο ή να είσαι κ πολύ καλά (όσο μπορείς φυσικά..χαχα)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Εννοείται ότι το μυαλό μας είναι στο σποράκι κ ας φαινόμαστε σαν άρρωστες!!Σήμερα έχω υπέρηχο το μεσημέρι να δούμε τι γίνεται.. Όσο για τη συχνοουρία που ρωτάει και η @Gina 955 με πιάνει που και που..δλδ μπορεί να πάω και 3 φορές σε 1 ώρα αλλά μπορεί να κάνω και 2ωρο! Επίσης μου έχει τύχει να σηκωθώ και το βράδυ στον ύπνο μου..γενκά από ότι κατάλαβα δεν είναι όλες οι ημέρες ίδιες σχετικά με τα συμπτώματα. Μπορεί τη μια μέρα να τα έχεις όλα μαζί και την άλλη να έχεις ένα, δυο ή να είσαι κ πολύ καλά (όσο μπορείς φυσικά..χαχα)..

Εγω δεν εχω καθολου συχνοουρία γιαυτο ανησυχω... γενικα δεν εχω συμπτώματα εγκυμοσύνης. Μονο ατονια, πονο στη κοιλιά και το αιμα... οποτε μονο θετικά δεν σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat! είπε:

Εγω δεν εχω καθολου συχνοουρία γιαυτο ανησυχω... γενικα δεν εχω συμπτώματα εγκυμοσύνης. Μονο ατονια, πονο στη κοιλιά και το αιμα... οποτε μονο θετικά δεν σκεφτομαι...

Καλέ ακόμα είσαι στην αρχή....κ εγώ τα ίδια έλεγα και ξαφνικά από την 6η+ εβδομάδα άρχισαν όλα σιγά σιγά...ακόμα και το στήθος με πονούσε φυσιολογικά..τώρα δεν μπορώ να αλλάξω πλευρό το βράδυ!οπότε μην στεναχωριέσαι και απόλαυσε το φαγητό όσο μπορείς γιατί μετά θα αλλάξεις συνήθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cat! συμφωνώ με την @Smurf88. Μην το σκέφτεσαι αρνητικά, δεν έχουν όλες από τόσο αρχή συμπτώματα. Να σκέφτεσαι το σποράκι σου να μεγαλώνει, μόνο αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...