Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

@Kat-Cat εγώ 4η μέρα αγκαζέ με την ακατανομαστη!

@misofeggaro χαχαχαχαχα το δικαιούσαι δεν το συζητώ.Νωρίς όμως ήρθε για πρώτη φορά όχι ότι δεν το έχω ξανακούσει αλλά πάντα έχω την αφεντιά μου ως μέτρο σύγκρισης που πρώτη φορά μου ήρθε 14 χρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα @Zoi.ko και @Dim83 πάμε στην επόμενη φαση εμεις. Αχ ρε κοριτσουδια μακάρι να μας ανεβασετε καμια φώτο με δευτερη γραμμή οι λοιπές!

Εμένα πρώτη περίοδος ειχε έρθει στα 13 μου! (λίγα χρόνια πριν δηλαδη :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αρα @Zoi.ko και @Dim83 πάμε στην επόμενη φαση εμεις. Αχ ρε κοριτσουδια μακάρι να μας ανεβασετε καμια φώτο με δευτερη γραμμή οι λοιπές!

Εμένα πρώτη περίοδος ειχε έρθει στα 13 μου! (λίγα χρόνια πριν δηλαδη :P )

Πάλι δεν μπορώ να βάλω like έλεος! Χαχαχαχαχα όπως τα λες λίγα χρόνια πριν ??. Αύριο που θα βγω για δουλειές θα πάρω για πρώτη φορά και τεστακια να δω τι θα καταφέρω και με αυτά.... εν τω μεταξύ ο σύζυγος θα έχει άδεια μια εβδομάδα μετά τις γόνιμες γαμωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!! ελπιζω να μην ερθει καμια περιοδο και να ερθουν μωρακια!!!! 

κοριτσια που να βρουμε τοσο χρονο να κανουμε τοσο πολυ σεξ δε γινεται !!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

 

αχ κοριτσια εμενα μου ειχε ερθει μεγαλη δεκαπεντε χρονων !!!!! αχ περασανε τα χρονακια και κλεινω σε λιγες μερες τα 29 και εχω παθει λιγακι καταθλιψουλα χαχαχχαχαχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 μη λες τετοια ειδικα σε εμας. Οσες ειναι κατω των 30 θα τρωνε απαγορευτικο :P

@Zoi.ko πάρε τα One step cassette!!! ΠΑραγγειλε τα απο ιντερνετ αυριο θα σου ερθουν. Πρεπει να τα εχω αναφερει χιλιες φορες αλλα κοριτσια ειναι οτι πιο value for money κυκλοφορει συν πρακτικο αρκετα. Ενα κανεις και μετά το παιρνεις το σβαρνα, με τυφλα ματια! (Ουτως η αλλως παντα τα ξεκινας νωρις οποτε το πρωτο δε σε αγχωνει και ψιλο λαθος να το χεις κανει γιατι περιπου στο τριτο τεταρτο τεστ με σταθερο κυκλο θα σου δειξει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 μη λες τέτοια πράγματα για ηλικίες γιατί τα εμφράγματα θεριζουν χαχαχαχαχα ??

@Kat-Cat θα ψάξω τώρα κιόλας!

https://www.mother2be.gr/τεστ-ωορρηξίας/30-one-step-τεστ-ωορρηξίας-cassette-10-τεμ.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat  ευχαριστώ πολύ!Από φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει τα κορίτσια δεν έχω ξαναδεί τέτοιο....σε φαρμακείο δλδ δεν τα έχουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat  ευχαριστώ πολύ!Από φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει τα κορίτσια δεν έχω ξαναδεί τέτοιο....σε φαρμακείο δλδ δεν τα έχουν?

χμμμμ δεν ξερω, γιατι τα παραγγελνω ολα ον λαιν εγω. Οι κοπελες χρησιμοποιουν πολυ τις ταινιες, αλλα αυτες εχουν κινδυνο να βραχουν πχ. Το συγκεκριμενο δε γινεται να βραχει και δε γινεται να βαλεις λαθος ποσοτητα ουρων. Μπορεις να παραγγειλεις δυο ειδων και να δεις ποιο σου καθεται καλα. εμενα μου αρεσε γιατι δε λερωνεσαι, δε σταζει αφου εχει ειδικη εσοχη που βαζεις το δειγμα ουρων και γενικα μου φανηκε καθαρο και ευχρηστο. Οι γραμμες φαινονται μια χαρα και καταλαβαινεις επακριβως το θετικο και οι οδηγιες πολυ απλες. Επειδη ειναι φτηνα παραγγειλε 2 ειδων να δεις ποια θα σου κατσουν καλυτερα. Μπορει να σε βολεψει και η ταινια εσενα πχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχαχαχα 

 

οχι κοριτσια καντε με παρεα δε θα ξανα πω για ηλικια!!!!:x

 

ωραιο αυτο κατ-catτο ειδα και εγω λινκ που εβαλες !!! γιατι εμενα μου δανεισε ενα βεβαια η φιλη μου το ηλεκτρινικο της clear blue που το ειχε παρει πολλα νομιζω μου ειπε 50 ευρω κατι τετοιο και μου το δανεισε και μου ειπε τουλαχιστον να παρω μονο τις ταινιες αν και η αληθεια ειναι δε εχω παρει αποφαση ακομα να παρω λεω να το αφησω λιγο ακομα !!! εγω σημερα δευτερη μερα ειμαι με περιοδο !!! αντε να μαθουμε καλα νεα απο τα κοριτσια τα αλλα που ειναι σε αναμονη !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αυτά πήρα! Τα σκέτα όμως, χωρίς την κασέτα. Πήρα το σετ, 20 τεστ ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης. Και πήρα και το λιπαντικό γονιμότητας. Εμένα δεν κοκκίνησε ποτέ εντελώς, να γίνει πιο έντονο από την γραμμή ελέγχου. Ξεκίνησα από τη δέκατη μέρα και ήταν πολύ αχνό. Μόλις κοκκίνησε αρκετά, λέω κάτσε να κάνω και αύριο. Την επόμενη ήταν το ίδιο έντονο και είχα επαφή. Την επόμενη είχε αρχίσει να χάνεται πάλι. Έκανα συνολικά 7. Δεν ήταν καθόλου δύσκολο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ αυτά πήρα! Τα σκέτα όμως, χωρίς την κασέτα. Πήρα το σετ, 20 τεστ ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης. Και πήρα και το λιπαντικό γονιμότητας. Εμένα δεν κοκκίνησε ποτέ εντελώς, να γίνει πιο έντονο από την γραμμή ελέγχου. Ξεκίνησα από τη δέκατη μέρα και ήταν πολύ αχνό. Μόλις κοκκίνησε αρκετά, λέω κάτσε να κάνω και αύριο. Την επόμενη ήταν το ίδιο έντονο και είχα επαφή. Την επόμενη είχε αρχίσει να χάνεται πάλι. Έκανα συνολικά 7. Δεν ήταν καθόλου δύσκολο! 

ετσι οπως το λες ευκολο πολυ ακουγεται !!!!!!! το ειπα στον ανδρα μου και μου λεει αστο λιγο ακομα να κανουμε οποτε μας ερθει και βλεπουμε!!!! χαχαχαχα κοιτα εχω και σταθερο κυκλο και το καταλαβαινω ποιες μερες ειναι οποτε το παω ετσι!!!! παντως επειδη αποκλειεται ενα ζευγαρι ν ακνει ολες αυτες τι επαφες που ειμαι ο ουρολογος εκτος αν δε κανει τπτ αλλο βοηθαει το τεστακι τουλαχιστον να εχεις τις συγουρες επαφες εκεινες τις μερες!!!! παντως κοριτσια βοηθαει πολυ ενα ταξιδι η διακοπες αμα το προσεξετε δε ειανι τυχαιο που οι περισσοτερες εγκυμοσυνες γινονται περιοδους διακοπων ταξιδιων κτλ. !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

ετσι οπως το λες ευκολο πολυ ακουγεται !!!!!!! το ειπα στον ανδρα μου και μου λεει αστο λιγο ακομα να κανουμε οποτε μας ερθει και βλεπουμε!!!! χαχαχαχα κοιτα εχω και σταθερο κυκλο και το καταλαβαινω ποιες μερες ειναι οποτε το παω ετσι!!!! παντως επειδη αποκλειεται ενα ζευγαρι ν ακνει ολες αυτες τι επαφες που ειμαι ο ουρολογος εκτος αν δε κανει τπτ αλλο βοηθαει το τεστακι τουλαχιστον να εχεις τις συγουρες επαφες εκεινες τις μερες!!!! παντως κοριτσια βοηθαει πολυ ενα ταξιδι η διακοπες αμα το προσεξετε δε ειανι τυχαιο που οι περισσοτερες εγκυμοσυνες γινονται περιοδους διακοπων ταξιδιων κτλ. !!!!

Εύκολο είναι καλέ! Ό άντρας σου άμα αγχώνεται δε χρειάζεται να το ξέρει ότι παρακολουθείς την ωορρηξία σου. Εγώ αποφάσισα σε αυτόν τον κύκλο να τα πάρω για να βεβαιωθώ ότι κάνω ωορρηξία και τελικά είχα πολύ διαφορετική μέρα από αυτή που υπολόγιζα. Και δεν έχω και πάρα πολύ σταθερό κύκλο από τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές οπότε με βοήθησε να την εντοπίσω! Τώρα άμα είμαι και τυχερή και πιάσω παιδάκι με την πρώτη, σας τα χαρίζω τα υπόλοιπα! 
Όσο για τις διακοπές ισχύει, ξεφεύγει το μυαλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χμμμμ δεν ξερω, γιατι τα παραγγελνω ολα ον λαιν εγω. Οι κοπελες χρησιμοποιουν πολυ τις ταινιες, αλλα αυτες εχουν κινδυνο να βραχουν πχ. Το συγκεκριμενο δε γινεται να βραχει και δε γινεται να βαλεις λαθος ποσοτητα ουρων. Μπορεις να παραγγειλεις δυο ειδων και να δεις ποιο σου καθεται καλα. εμενα μου αρεσε γιατι δε λερωνεσαι, δε σταζει αφου εχει ειδικη εσοχη που βαζεις το δειγμα ουρων και γενικα μου φανηκε καθαρο και ευχρηστο. Οι γραμμες φαινονται μια χαρα και καταλαβαινεις επακριβως το θετικο και οι οδηγιες πολυ απλες. Επειδη ειναι φτηνα παραγγειλε 2 ειδων να δεις ποια θα σου κατσουν καλυτερα. Μπορει να σε βολεψει και η ταινια εσενα πχ

Ε μάλλον τότε θα τα παραγγείλω online κι εγώ αύριο τώρα πια γιατί θα λείπω από το σπίτι αν τα παραγγείλω σήμερα και έρθουν αύριο.Θα δοκιμάσω και τα 2 μάλλον.Χαμένα δεν θα πάνε χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο οταν αποφασισω να ξεκινησω τα τεστακια δε θα πω τπτ δε χρειαζεται να ξερει οντως γιατι μαλλον τον αχγωνει !!!! ναι ρε γαμωτο και εμεις δουλεουμε πολυ και μονο το καλοκαιρι μπορουμε να παμε καπου δυστηχως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat με πεθανες με το "ον λαιν"!

αχαχαχαχα, δειγμα βαρεμαρας να πατησω shift &alt χαχαχα. Να με έκανες και το πάτησα κακούργα!

@anni7 Πολύ ακριβό το ΚΛΕΑΡ ΜΠΛΟΥ (που εισαι Dim83 Να δεις το αγγλικό μου)

@zoi.ko (αρχικα για καποιο λογο δε μου βγαζει το ονομα σου η βλακεια) κατά συνέχεια πάρτα και νομίζω μετά το πρώτο τεστ θα τα παιζεις στα δαχτυλα!

@misofeggaro (Ουτε εσενα μου βγαζει το ονομα...χμμμ), αν ξαναπαραγγείλεις δες την κασέτα. Θα καταλάβεις ακριβώς την ημέρα και θα δεις ποσο ευχρηστη ειναι. Σου λέει και απο ποια μερα να ξεκινας. Εγώ συνήθως χαλάω 4 το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro αφου παρακολουθησες την ωορηξια μην ασχολεισαι με τον κυκλο. ασε τις 14 και κανε την επομενη.

@marillia τι τυχερες που ξερετε ποτε θα ερθει. υπολογιζετε σωστα. εγω παντα οτι να ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ αυτά πήρα! Τα σκέτα όμως, χωρίς την κασέτα. Πήρα το σετ, 20 τεστ ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης. Και πήρα και το λιπαντικό γονιμότητας. Εμένα δεν κοκκίνησε ποτέ εντελώς, να γίνει πιο έντονο από την γραμμή ελέγχου. Ξεκίνησα από τη δέκατη μέρα και ήταν πολύ αχνό. Μόλις κοκκίνησε αρκετά, λέω κάτσε να κάνω και αύριο. Την επόμενη ήταν το ίδιο έντονο και είχα επαφή. Την επόμενη είχε αρχίσει να χάνεται πάλι. Έκανα συνολικά 7. Δεν ήταν καθόλου δύσκολο! 

Το ίδιο έντονο είναι θετικότατο. Και μενα παντα το ίδιο εντονο ειναι. Άντε λίγο πιο σκουρο να ηταν την πρώτη φορά. Αλλα σε καθε περίπτωση ειναι θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 άντε καλά συγχωρεμενη αλλά αε καθιστω υπεύθυνη για τα έξοδα νοσηλείας σε περίπτωση εμφράγματος!????

εεεεε ναι ναι θα παρω ολοι την ευθυνη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι το ξερω οτι ειναι πολυ ακριβω το ειδα και εγω και για αυτο η φιλη μου μου το δανεισε γιατι αυτη ειναι εγκυος τωρα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια η μαλλον καλο μεσημέρι κ ευχαριστούμε πολυ γι τις ευχές κ τη θετική ενέργεια.Το αποφασισα τελικα.Θα παω γ χοριακη Πέμπτη η Παρασκευή.,αν δεν με προλαβουν τα γεγονότα...που Εύχομαι να ΜΗΝ ...Θα δειξω χαρακτήρα.Οτι ειναι να γίνει θα γίνει.,.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια η μαλλον καλο μεσημέρι κ ευχαριστούμε πολυ γι τις ευχές κ τη θετική ενέργεια.Το αποφασισα τελικα.Θα παω γ χοριακη Πέμπτη η Παρασκευή.,αν δεν με προλαβουν τα γεγονότα...που Εύχομαι να ΜΗΝ ...Θα δειξω χαρακτήρα.Οτι ειναι να γίνει θα γίνει.,.?

Αχ ναι! Να πας. Νομιζω εσυ επισημως θα εχεις ή ηδη εχεις καθυστέρηση οπότε το δικαιούσαι. Εγώ εχω ξαναπει πως ειναι τοσο σταθερο το ρημαδι που μια μερα να αργησω ε θα ειμαι δε γινεται! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ ναι! Να πας. Νομιζω εσυ επισημως θα εχεις ή ηδη εχεις καθυστέρηση οπότε το δικαιούσαι. Εγώ εχω ξαναπει πως ειναι τοσο σταθερο το ρημαδι που μια μερα να αργησω ε θα ειμαι δε γινεται! :P

Ναι!Στις 25_27 το πολυ έπρεπε ν ειχα αδιαθετησει.Καποιος μου κανει πλακα?....Σ Εύχομαι τον μηνα π έρχεται να εχεις καθυστέρηση κ να μας ανακοινωσεις χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...