Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλό Μηνα!με επισκέφτηκε πρωί πρωί! 

Καλό μήνα! Καλές γιορτές! Και το 2018 να μας φέρει πολλά γερά μωράκια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Καλό μήνα...Καλές γιορτές και καλό Σαββατοκύριακο!!!

Μία μέρα....τόσες ευχές....μία πολύ όμορφη μέρα να ξεκινήσουμε με χαμόγελα και να συνεχίσουμε τον μήνα μας με πολλές τεράστιες χοριακές!!!

@misofeggaro Καλημέρα μπουμπού....μακάρι....πολλά πολλά μωράκια...άλλωστε και οι προηγούμενες χρονιές έφεραν πολλά μωράκια....άντε και στα δικά μας οι ελεύθερες...!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Καλημέρα....Καλό μήνα...Καλές γιορτές και καλό Σαββατοκύριακο!!!

Μία μέρα....τόσες ευχές....μία πολύ όμορφη μέρα να ξεκινήσουμε με χαμόγελα και να συνεχίσουμε τον μήνα μας με πολλές τεράστιες χοριακές!!!

@misofeggaro Καλημέρα μπουμπού....μακάρι....πολλά πολλά μωράκια...άλλωστε και οι προηγούμενες χρονιές έφεραν πολλά μωράκια....άντε και στα δικά μας οι ελεύθερες...!!!!:x

Χαχα πόσο μ' αρέσει που με λες μπουμπού! Οδεύω στα 37 και ακόμα είμαι η μπουμπού! Πάντα ήμουν η μικρότερη, και στην οικογένεια και στο σόι. Ακόμα είμαι η μικρότερη αλλά δεν είμαι πια μικρή. . . Τόσα χρόνια άφησα πολλά πράγματα πίσω... κυρίως λόγω οικονομικών θεμάτων. Τόσα χρόνια άργησα να προσπαθώ να γίνω μαμά. Τόσα χρόνια τους βοηθούσα όλους και δεν έκανα για εμένα τίποτα. . . Και τώρα το πληρώνω... 
Καλημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! @eriv Δεν πειράζει κοριτσάκια μου.....το προσπαθήσατε,πάμε για νέο κύκλο!!!

Χθες βράδυ κάτι είπα στον καλό μου περί εγκυμοσύνης και μου ζήτησε να μην τον κάνω να το πιστέψει αυτό το μήνα αν δεν έχω θετικο τεστ πρώτα....η απάντησή μου ήταν ότι κάθε μήνα θα το πιστεύω και θα το ονειρεύομαι μέχρι να γίνει....εγώ όμως έτσι θα το προκαλώ κάθε μήνα να έρθει το σποράκι μου...και θα έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι απογοητευμένη σήμερα, όχι πως περίμενα να γίνει κάτι... αλλά πάντα έχεις μια μικρή ελπίδα μπας και...

Τίποτα δε θέλω ούτε να προσπαθήσω ξανά ούτε τίποτα... 

Ελπίζω να περάσει η τόση απογοήτευση και να επανέλθω ! .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro Διαίσθηση;;;χαχαχαχ Γιατί τόση απαισιοδοξία;;Για τα δικά μου δεδομένα που ήθελα να γίνω μάνα στα 20-22.....ναι κ εγώ έχω αργήσει!!!

Κορίτσια...μαζευτείτε...δεν ζούμε στον μεσαίωνα....έχουμε τόσες βοήθειες από την Ιατρική,ας μην το μπλοκάρουμε από μόνες μας!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv Αν δεν το πιστέψεις.....δεν θα γίνει....χαλάρωσε,μάζεψε δυνάμεις και όπως πολύ σωστά είπες να επανέλθεις πιο δυναμική!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Νινα85 είπε:

@eriv Αν δεν το πιστέψεις.....δεν θα γίνει....χαλάρωσε,μάζεψε δυνάμεις και όπως πολύ σωστά είπες να επανέλθεις πιο δυναμική!!!:x

Κάθε φορά αυτό κάνω, ειμαι αισιοδοξη, το παλεύω κλπ και προς το παρόν τα μούτρα μου έχω φάει... :-s:-s

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κάθε φορά αυτό κάνω, ειμαι αισιοδοξη, το παλεύω κλπ και προς το παρόν τα μούτρα μου έχω φάει... :-s:-s

 

Μπουμπού....:x

Θα έρθει το σποράκι σου....όπως τα ψάχνουμε εμείς,έτσι μας ψάχνουν κ αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. κορίτσια με χαμόγελο να είναι αυτός ο μήνας.. δεννθελω στεναχώριες... Δεν πειράζει κορίτσια δεν ήταν αυτός θα είναι ο επόμενος.. Όχι στεναχώρια.. Είναι Δεκέμβριος φεύγει επιτέλους αυτό το 2017... ας φύγει με χαμογελο και να έρθει το 2018 πιο δυναμικάκαι με άπειρα χαμόγελα.. Και πολύ καλά νέα.. χαλαρώστε τώρα απολαυτε της ημέρες και τα χουχουλιασματα και της ζουζουνιες με τον άντρα σας / σύντροφο σας.   Και μπορείτε θαύμα το Χριστούγεννων να το κανειναυτο που θέλουμε όλες.. 

@eriv πάντα θα υπάρχει η ελπίδα. Γιατι είναι αυτό που λένε πάντα πεθενει τελευταία.. δεννπειραζει θα έρθει τον επόμενο Και σου τονευζομαι..

@Scooby!δεν πειράζει κοπέλα μου θα έρθει τον επόμενο..καιβσου το εύχομαι.. 

Μάλλον θέλουν να κάνουν εντυπωσιακή είσοδο τα νινι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. κορίτσια με χαμόγελο να είναι αυτός ο μήνας.. δεννθελω στεναχώριες... Δεν πειράζει κορίτσια δεν ήταν αυτός θα είναι ο επόμενος.. Όχι στεναχώρια.. Είναι Δεκέμβριος φεύγει επιτέλους αυτό το 2017... ας φύγει με χαμογελο και να έρθει το 2018 πιο δυναμικάκαι με άπειρα χαμόγελα.. Και πολύ καλά νέα.. χαλαρώστε τώρα απολαυτε της ημέρες και τα χουχουλιασματα και της ζουζουνιες με τον άντρα σας / σύντροφο σας.   Και μπορείτε θαύμα το Χριστούγεννων να το κανειναυτο που θέλουμε όλες.. 

@eriv πάντα θα υπάρχει η ελπίδα. Γιατι είναι αυτό που λένε πάντα πεθενει τελευταία.. δεννπειραζει θα έρθει τον επόμενο Και σου τονευζομαι..

@Scooby!δεν πειράζει κοπέλα μου θα έρθει τον επόμενο..καιβσου το εύχομαι.. 

Μάλλον θέλουν να κάνουν εντυπωσιακή είσοδο τα νινι.. 

Και εγώ σε όλες μας το εύχομαι !!

Εντάξει είναι μια μερα λίγο πεσμένη.. θα περάσει ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh λες ε? Άσε που δεν θα ήταν κ καλό ζώδιο π είχε πει κ μια ψυχή! Χαχα! Τι ν πούμε βρε κορίτσι μ! Σε ολες μας ν πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα....καλές γιορτές να έχουμε...να περάσουμε όμορφα με τους αγαπημένους μας ανθρώπους!

Δεν θέλω απογοητευμένα τα κορίτσια μου....έρχονται Χριστούγεννα...μέρες αγάπης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλό μήνα....καλές γιορτές να έχουμε...να περάσουμε όμορφα με τους αγαπημένους μας ανθρώπους!

Δεν θέλω απογοητευμένα τα κορίτσια μου....έρχονται Χριστούγεννα...μέρες αγάπης!

Καλό μήνα ditaki. Καλά θα περάσουμε, αλλά για μένα οι γιορτές πάντα συνδυάζονται με κούραση, γκρίνια κ μελαγχολία. Κάτι με έχει πιάσει σήμερα... πολύ θλιψη... τουλάχιστον είναι έγκυος η mammy ri.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eriv είπε:

Είμαι απογοητευμένη σήμερα, όχι πως περίμενα να γίνει κάτι... αλλά πάντα έχεις μια μικρή ελπίδα μπας και...

Τίποτα δε θέλω ούτε να προσπαθήσω ξανά ούτε τίποτα... 

Ελπίζω να περάσει η τόση απογοήτευση και να επανέλθω ! .. 

Θα σε κουτουλησω....ε...??? και ξέρεις ότι μπορώ ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@elena 2 αααααχ και δε μπορω να κανω αλλα like, haha κλπ ! 

Αυτό που η μια επαναφέρει την άλλη στο "σωστό δρόμο" πολύ μ΄αρέσει !! :x

Δεν πηραζει....θα μου το χρωστάς. 

Περιμένω...?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...