Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιμα στους πρωτους μηνες


love30

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια ειμαι καιρο στο forum αλλα τωρα εκανα μια νεα σηζητηση μηπως γνωριζει καποια κοπελα να μου πει!!!!! Εκανα εμβρυομεταφορα και η χωριακη ειναι μια χαρα θετικη σημερα το πρωι ειδα αιμα πηρα το γιατρο και μου ςιπε δεν ειναι τιποτα το παθενουν το 99% των γυναικων υπαρχει καποια κοπελα που να ειχε αιμα και να πηγανε ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αιμα κανονικό ή απλά καφέ υγρα? Ξεκουρασου όσο μπορείς και πήγαινε και στο γιατρό. Λογικα θα σου δώσει utrogestan. Οι περισσότερες εδώ τα έχουμε πάρει για τον ίδιο λόγο! Όντως συμβαίνει συχνά! Οπότε ξεκούραση και όλα θα πάνε τέλεια! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αιμα κανονικό ή απλά καφέ υγρα? Ξεκουρασου όσο μπορείς και πήγαινε και στο γιατρό. Λογικα θα σου δώσει utrogestan. Οι περισσότερες εδώ τα έχουμε πάρει για τον ίδιο λόγο! Όντως συμβαίνει συχνά! Οπότε ξεκούραση και όλα θα πάνε τέλεια! !!

Ευχαριστω κοπελα μου για την απαντηση περνω utrogestan μου ειπε ο γιατρος δεν ειναι τιποτα αιμα εχω στα τσισα μου στο χαρτι καφε εχω ο γιατρος ειπε οτι συμβενει απο εμφυτευση η απο παλια περιοδο που πρεπει να φυγει τωρα θα δω και αυριο και βλεπουμε στο γιατρο ειναι να παω την τεταρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. ειναι πολη νωρις εκανα εμβρυομεταφορα στης 29-9 εκανα και δυο χωριακες ολα καλα και την τεταρτη θα παω να με δει και ελπιζω να σταματησει και το αιμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

@Ε.Γ.Α. ειναι πολη νωρις εκανα εμβρυομεταφορα στης 29-9 εκανα και δυο χωριακες ολα καλα και την τεταρτη θα παω να με δει και ελπιζω να σταματησει και το αιμα !

Να πάνε όλα καλα κοριτσακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Ε.Γ.Α. ειναι πολη νωρις εκανα εμβρυομεταφορα στης 29-9 εκανα και δυο χωριακες ολα καλα και την τεταρτη θα παω να με δει και ελπιζω να σταματησει και το αιμα !

Σίγουρα εμφυτευση θα είναι! !!!μην αγχώνεσαι καθόλου! !!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα δεν εχω μονο λιγο καφε ευτυχως το χθεσινο μενανχοσε και ελπιζω οταν παω να ειναι καλα και στη θεση τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταξει οι κοπελες που με ξέρουν  εδω θα λενε παλι πεταχτηκε να μας πεις τα ιδια και τα ιδια.. χαχα.

Ειχα αιμορραγιες ΦΟΥΛ μεχρι και τον 5ο που ερχοντουσαν και εφευγαν ποτε με κοκκινο και ποτε με καφε...

Με πολυ ξαπλα και ξεκουραση ... ολα πηγαν καλα.... να σκεφτεσαι ΘΕΤΙΚΑ....   ολα θα πανε καλα και σε εσενα.. να ακολουθεις πιστα τις οδηγιες του γιατρου σου..

UTROGESTAN ΠΗΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΣΑ ΚΟΥΤΙΑ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Sofilia μου καλα εκανες εδω ειμαστε για να λεμε και να ακουμε γνωμες!!! Λες εε τρομαξα κοριτσι ;ιμα λεω λιγο θα ειναι αλλα αιμα τωρα οκ περιμενω οως και πως να ερθει η τεταρτη!!!!!σε ευχριστω πολη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κ από εμένα!ελπιζω να πήγαν όλα καλά σήμερα!εγω έκανα έμβρυο μεταφορά κ μετά από 9 μέρες ,τη μέρα που θ αδιάθετουσα ειχα καφέ κ μετά δυο μέρες κόκκινο αίμα! Από την απογοήτευση σταμάτησα κ τα φάρμακα μόνη μου....έφαγα κραξιμοοοοο...κ με στείλανε για χωριακη  κ ήμουν έγκυος!εχω κάνει 7 από τότε κ αύριο την 8η βχωριακη για σιγουριά με το θρίλερ που περάσαμε!ειδαμε κ σάκο μέσα στη μήτρα κ Σάββατο ευχομαι να δούμε έμβρυο κ ν ακούσουμε καρδούλα!!!μα τι ανχος κάθε βήμα!!!αλλα αξίζει!!!περιμενω νέα σου...καταλαβαίνω απόλυτα το ανχος με το αίμα!

Ευχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΒΟΥΛΑ21ευχαριστω για την απαντηση το θεμα πια δεν ειναι το αιμα οκ πηγαμε ειδαμε σακο αλλα ειπε πως ο σακος ειναι μηκρος ειναι συγκρατιμενα αισιοδοξος και λεω οκ θα μεγαλωσει!!!και σημερα μου σκαει και η χωριακηηηηη επεσεεεε!!!!ξανα λεω οκ ηταν δυο αρχικα εμεινε ενα επεσε η χωριακη ξαναλεω οκ υπαρχουν περιπτωσεις που δεν ειναι καλη η χωριακη αλλα η εγκυμοσυνη εξελισετε κανονικα!!!!δεν ξερω ανχοθηκα πως πρεπει να ακουσουμε καρδια απο την αλλη εβδομαδα εγω λεω ειναι νωρις γιατι δεν καταλαβενω πως ειμαι 5 εβδομαδων και εμβρυομεταφορα εκανα στης 29-9?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρώτη εβδομάδα ξεκινάει να μετράει απο την τελευταία περίοδο κοριτσάκι μου.. Ολα εύχομαι να πάνε καλά.. Μακάρι να είναι όπως τα λένε τα κορίτσια. Να έμεινε το ενα απο τα δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποσό σε συμπονώ!!!!τη μέρα που κανεις την έμβρυο μεταφορά προσθέτεις κ 14 μέρες πριν την ημερομηνία  κ έτσι βγαίνει ο υπολογισμός..άρα εισαι 5 εβδομάδων με τη γυναικολογική επιστήμη κ 3 με τη πραγματικότητα!ειναι νωρίς αν τελικά όλα πάνε καλά 6 με 7 θ ακούσεις καρδούλα!κ εγώ την έκανα 18/9 την έμβρυο μεταφορά ...κ το αίμα μετά....κ άργησε ν ανεβεί η χωριακη γ αυτό έκανα τόσες κ αύριο ξανακάνω...στην 6 εβδομάδα είδαμε σάκο κ Σάββατο που θα μαι 7η θα δούμε αν έμβρυο οκ κ καρδιά!!!!φοφετο ανχος βρε παιδί μου...δε μπορείς να το χαρείς ....κάθε φορά περιμένεις κάτι άλλο!!!!ευχομαι να έχουμε κ οι δυο χάπι εντ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...