Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λίγο αίμα και καφέ υγρα


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.εχω αγχωθεί πάρα πολύ.σημερα είδα μια κουκίδα αίμα στο χαρτί και καφέ τώρα στο εσώρουχο και στο χαρτί.μικρες ποσότητες Αλλά υπήρχαν.μιλησα με το γιατρό και μου είπε ότι δεν είναι ανησυχητικό  μου έδωσε μαγνήσιο και μου μεγάλωσε τη δοσολογία στο utrogestan.επισης μου είπε ξάπλα και να σηκώνομαι μόνο για πιπι, θα μου γράψει άδεια από τη δουλειά.αυτη τ βδομάδα που θα μπει μπαίνω στην 7η εβδομάδα.ειδα κάπου ότι αυτά τα καφέ υγρα προμηνύουν περίοδο.ισχυει αυτό ρε κορίτσια? Ευχαριστώ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμβαίνει αυτό πολλές φορές! Μην αγχώνεσαι όσο γίνεται! Ξεκουρασου και ακολουθησε τις συμβουλές του γιατρού! Όλα θα πάνε μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιάσε καναπέ ή κρεβάτι και ηρέμησε! Με προγεστερόνη και ξάπλα όλα θα είναι μια χαρά. Συμβαίνει σε αρκετές, και δεν έχει καμία σχέση με περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρια μην ανυσηχης κανε αυτα που σου λεει ο γιατρος σου κ ολλα καλα θα πανε! τα ουτρογεσταν ειναι πολυ καλα χαπια τα επερνα κ εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ξεκουρασει θελει κ υπομονη!!με το καλο το νινακι σου να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έφερνε υπνηλία το utrogestan? Τώρα που μου μεγάλωσε τη δόση με πιάνει τρελή υπνηλία.εχω κάτι πονακια και μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι φυσιολογικά τα πονακια ρε κορίτσια.πρεπει να περάσουν τελείως τα πονακια και μετά να πάω να κάνω υπέρηχο.1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mariatzo είπε:

Σου έφερνε υπνηλία το utrogestan? Τώρα που μου μεγάλωσε τη δόση με πιάνει τρελή υπνηλία.εχω κάτι πονακια και μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι φυσιολογικά τα πονακια ρε κορίτσια.πρεπει να περάσουν τελείως τα πονακια και μετά να πάω να κάνω υπέρηχο.1

Ναι κοριτσι μου μπορει τα χω παρει.  για 3 μηνες λογω εξωσωματικης ειναι προγεστερονη κ λογικο μα επηρεαζουν αλλα ειναι κ λογω εγκυμοσυνης τωρα η κατασταση!κοιτα μην αγχωνεσαι μπορει κ τα πονακια να ναι απ την αρχη της εγκυμοσυνης εγω τα χα σε ολο το τριμηνο κ αρκετα δυνατα σε σημειο που νομιζα οτι κατι δεν παει καλα!τα χαπακια αυτα ειναι καλα!ξαπλωσε χαλαρωσε μιλα με ανθρωπους ευχαριστους χαζεψε κατι στην τηλεοραση και να σαι σε επικοινωνια με τον γιατρο σου.το αιμα τωρα πως ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ξαναείδα αίμα.μονο αυτή τη χτεσινή κουκίδα.εχω κάποιες φορές καφέ και στο εσώρουχο και καμία φορά και στο χαρτί Αλλά στο χαρτί παν τα είναι πιο αχνό.οι πόνοι έχουν ηρεμήσει λίγο.ξαπλα είμαι ναι.σηκωνομαι μόνο για τα απαραίτητα.αντε να δούμε ρε κορίτσια.αν μπορούσα να πήγαινα να το έβλεπε δεν θα ήμουν τόσο σκασμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...