Μετάβαση σε περιεχόμενο

test εγκυμοσυνης


Dimitra75

Recommended Posts

Και γω πιστεύω ότι κάτι έχει γίνει. Σίγουρα υπάρχουν ανιχνευσιμα ποσοστά χοριακης. 

Ηρέμησε, περίμενε να δεις αύριο τι θα γίνει και την Τρίτη μπορείς να κάνεις μια χοριακη. 

Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλημερούδια!! Φαίνεται πολύ αχνά όντως.. λίγη υπομονή ακόμη κοριτσαρα μου. Αύριο είπες περιμένεις;; αν δεν έρθει, Τρίτη για χοριακή!!

Εμενα το ιδιο με τρεις μερες καθυστερηση έδειξε αρνητικο ενώ ήμουν άρα σημενει πως κάτι ανίχνευσε εδω???! 

Λιγο υπομονη θα κάνουμε λίγο εμεινε λίγο! Η σκέψη μου κοντα σου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η geozak είπε:

Καλημέρα συνταξιδιώτισες.....παλι μια πολύ αχνη γραμμούλα. ...ισα που καταλαβαίνω σε ποιο σημείο υπάρχει μια δεύτερη γραμμή. .. δεν θέλω να κάνω κάτι άλλο. ....Μόνο απογοήτευση μου φέρνει

20170827_065900.jpg

γεια σου ,

ειναι οντως αχνή αλλα ειναι η γραμμη που θετικοποιει το τεστ ?

κατα εμενα είναι θετικό !

αν ηταν το clear blue δεν θα ελεγα το ίδιο..

περιμενε και την αυριανή μέρα και αν δεν εμφανισει η κοκκινη κυρία (μακρι μην εμφανιστεί) πας κατευθιαν στο γυναικολόγο :) 

καλή επιτυχεια 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kορίτσια να ρωτήσω κάτι?Η γραμμή όταν είναι θετικό εμφανίζεται αμέσως ή μπορεί και μετά από 2-3 λεπτά?

αναλογος με το τεστ καποια θελεουν 1-2 λεπτα καποια 4-5 λεπτα - διαβασε τις οδηγίες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2017 at 4:05 ΜΜ, ο/η geozak είπε:

Πειτε μου τη γνώμη σας. .Σήμερα πρωι έκανα το IQ early 6 ημερων. .περιμένω περίοδο τη Δευτέρα. ..ειδα μια πολυ αχνη γραμμούλα....στο παρελθόν δεν ειχα δει ποτε....τι να υποθέσω? Να ξανακάνω σε δύο μέρες? ?. .ωορηξια πιστευω ειχαπριν 15-17 μερες..Βεβαια τωρα που εχουν περασει ωρες το τεστ εχει δυο κανονικοτατες ροζ γραμμες..........Ευχαριστώ

Εεεεεεεει!!!!!!!!!!!!!!! Είδα κι εγω τη γραμμούλα που εστειλες! Εύχομαι όοοοολα να πάνε καλα κοριτσακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geozak είπε:

20170828_135455.jpg

Να ουρλιάξω τωρα από τη χαρα μου ή αργότερα?????? Μπραβο ρε κοριτσακι μου! Πραγματικά χαίρομαι  πολυ για σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να πανε ολα καλα.....κ να μην καταληξουν οπως οι προηγουμενες......αρα παρτε θαρρος ολες σας....οι περισσοτερες ειστε μικρουλες.........γιατι ειμαι ανω των 40 κ με ινομυωματα στη μητρα...κ πολυκυστικες παλιοτερα...κ τα φαρμακα της εξωσωματικης στο ψυγειο..χχχχ...εχετε πιστη κ θα ερθει κ σε εσας!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χίλια μπράβο.....με το καλό μια καλή εγκυμοσύνη!!!!!πολύ χάρηκα σας διαβάζω όλες από τότε που έμαθα για το σποτάκι μου.!!!!έχεις δίκιο...ταξτε κορίτσια Εγώ εταξα στη Αγία Ειρήνη χρυσοβαλαντω.....με το καλό για ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έκανες και δάκρυσα και είμαι και στην δουλιεά!!!! ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!! Να προσέχεις πολύ, να τρως καλά, να παρεις τον γιατρό σου αμέσως!!!!! Δεν ξέρω τιο γράφω από την χαρά μου~!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

ελπιζω να πανε ολα καλα.....κ να μην καταληξουν οπως οι προηγουμενες......αρα παρτε θαρρος ολες σας....οι περισσοτερες ειστε μικρουλες.........γιατι ειμαι ανω των 40 κ με ινομυωματα στη μητρα...κ πολυκυστικες παλιοτερα...κ τα φαρμακα της εξωσωματικης στο ψυγειο..χχχχ...εχετε πιστη κ θα ερθει κ σε εσας!!!!!!!!!!! η παναγια κ ο Αγιος μας ο Διονυσιος που γιορταζε στις 24 διπλα σε ολες μας.......να ταξετε τα μωρα σας...εγω το εκανα απο περυσι στη παναγια κ μαλιστα στην αρκαδια -(Ι.Μ Κερνιτσας)

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! συγχρητηριαααααααααααααα!!!!

μ τ καλο..!!! γερο κ τυχερο ν ειναι..!!!  σ ευχομαι ν εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

20170828_135455.jpg

συγχαρητήρια κούκλα μου γλυκιά!! Αλήθεια νιώθω σαννα έμεινα εγώ έγκυος!!!! Όλα να πάνε κατ ευχην????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geozak μπραβο!!!!ευχομαι οι επομενοι μηνες να κυλησουν σαν νερακι και να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!τα πιο υπεροχα νεα που ακουσα σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geozak είπε:

20170828_135455.jpg

Υπεροχα νεα!! Ευχομαι να απολαυσεις την καθε στιγμη!! Ξεκιναει ενα συναρπαστικο ταξιδι στη ζωη σου με απιστευτες χαρες, συγκινησεις κ καρδιοχτυπια..!! Καθε τι πρωτογνωρο, θα σου φαινεται μαγικο!! Ευχομαι να σου παν ολα τελεια..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Υπέροχα νεα !!!!!Χαίρομαι πολυ γ εσενα και για το θαύμα σου!!!!Εχω συγκινηθεί!!!!Μπράβο μπράβο μπράβο!!!

 

κα σενα αθηνα μου γλυκια ...γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήηηηηηηηηηηηρια @geozak, τι όμορφα νέα μας έδωσες!!  Σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Διαβασα το ποστ απο την αρχή χωρίς να δω το τέλος και πραγματικά είχα μεγάλη αγωνία!!! Μπράβο μπράβο μπράβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geozak κοπέλα μου γλυκια!!!!!!  Συγχαρητήρια ? ? ?!!!!!  Τι ομορφα νεα! Με το καλο κοριτσι, και σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!  Τα καλύτερα έρχονται!!!!  Στείλε μας μπολικη μπεμπεδοσκονη μπας και δουμε και εμεις κανενα +++!!!!! Χαχα,μπραβο και παλι, οτι καλυτερο σου ευχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η geozak είπε:

20170828_135455.jpg

Πολλά συγχαρητήρια!!!! :-) σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερό πανέμορφο μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η geozak είπε:

20170828_135455.jpg

Αμ αυτές το πιστεύεις η οχι  κλαίω απο τη χαρά μου κλαίω ειναι και οι ορμόνες μου ! Παναγία μου σε ευχαριστω ! Ειναι μεγάλος ο θεός μεγάλος ! Προσεχε αστερι μου ξεκουράσου παράτα τα ολα ακους ! Σου στελνω όλη τη θετική ενεργεια απο εμενα και το σποράκι μου ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...