Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

 

Κοριτσια μ ισχύει οτι έπη επιτροπή εινα στην Αθήνα και περιμένεις μήνες μέχρι να πάρεις απάντηση;; 

Δεν έχει μόνο η Αθήνα επιτροπή εξωσωματικής, έχει και Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Πατρα, Αλεξανδρούπολη κ.ά, είναι 8 στο σύνολο!! Την απάντηση την παίρνεις την ίδια μέρα που καταθέτεις τα απαραίτητα δικαιολογητικά απλώς πρέπει να δεις πότε έχει διαθέσιμο ραντεβού η κάθε επιτροπή!! Εγώ πέρυσι τέτοια εποχή έκλεισα ραντεβού για μετά απο 4 μέρες στην Αθηνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΗΝΩΝ

Αττικής, Κορινθίας, Ευβοίας, Βοιωτίας (πλην των ασφαλισμένων Δυτικής Αττικής και Πειραιώς).

Απ. Παύλου 12, Μαρούσι

210 8110684

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Δυτικής Αττικής, Δυτικής Αθήνας και Πειραιώς, Χίου,

Λέσβου, Σάμου, Κυκλάδων, Δωδεκανήσου

Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 15 (κτίριο Οίκου Ναύτου)

Πειραιάς 

210-4198286

 

 

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Χαλκιδικής, Ημαθίας,

Κιλκίς, Πέλλας, Πιερίας, Σερρών, Θεσσαλονίκης, Κοζάνης, Πτολεμαΐδας, Φλώρινας, Γρεβενών, Καστοριάς.

Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης «Ιπποκράτειο» Κωνσταντινουπόλεως 49, Θεσσαλονίκη

 

 

 

 

2310594832

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ηρακλείου,

Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων Κρήτης.

Καζάνη 4, Ηράκλειο

 

2810246777

ΛΑΡΙΣΑΣ

Καρδίτσας, Λάρισας,

Μαγνησίας, Τρικάλων, Ευρυτανίας, Φθιώτιδας, Φωκίδος

Πανεπιστημιακό

Νοσοκομείο Λάρισας  

Περιοχή Μεζούρλο 

(Β κτίριο,   Γυναικολογική κλινική).

 

2410-539923

 

ΠΑΤΡΩΝ

Αχαΐας, Ζακύνθου,

Κεφαλληνίας, Αρκαδίας, Ηλείας, Μεσσηνίας, Λακωνίας, Αργολίδος.

Υψηλάντου 270 & Παπαφλέσσα,  Πάτρα

 

2610361312

 

(πληροφορίες 2610361312 , 2610361340)

 

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ιωαννίνων, Άρτας,

Πρέβεζας, Θεσπρωτίας, Λευκάδας, Κερκύρας, Άρτας και Αιτωλοακαρνανίας.

Παύλου Μελά 34, Ιωάννινα.

2651079738

2651083085

 

 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Κιλκίς, Δράμας,

Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Ξάνθης.

Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Έβρου, Περιοχή Δραγάνα, Αλεξανδρούπολη.

2551084835

2551084832

 

 

 

 

       
         
         
         
         
         
         
         
         
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ είστε οι καλύτερες!!!!! Με βολεύει πολυ Γτ έχεις τη πόλη μ Δν θα χρειαστεί να κατέβω Αθήνα που μ είπαν! Περιμένω πως κ πως το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ το ραντεβού με τη γιατρό να δω τι θα μ πει! Άλλη μια τελευταία ερώτηση !!! Υπάρχει περίπτωση με 60000 σπερματοζωάρια ανα Μλ να μας πουν οτι Δν γίνεται ούτε εξωσωματικη; η να κανουμε τωρα το δεύτερο κ να ειναι λιγότερα ;;;; η αζωοσπερμια;;;; μόνο αυτο φοβάμαι αλλιώς θα κανω οτι χρειαστεί για να κανω ένα μωρακι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια μ είστε οι καλύτερες!!!!! Με βολεύει πολυ Γτ έχεις τη πόλη μ Δν θα χρειαστεί να κατέβω Αθήνα που μ είπαν! Περιμένω πως κ πως το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ το ραντεβού με τη γιατρό να δω τι θα μ πει! Άλλη μια τελευταία ερώτηση !!! Υπάρχει περίπτωση με 60000 σπερματοζωάρια ανα Μλ να μας πουν οτι Δν γίνεται ούτε εξωσωματικη; η να κανουμε τωρα το δεύτερο κ να ειναι λιγότερα ;;;; η αζωοσπερμια;;;; μόνο αυτο φοβάμαι αλλιώς θα κανω οτι χρειαστεί για να κανω ένα μωρακι!!!! 

Μην ακους κανεναγια φοβο επιτροπης δεν κοβουν εφ οσων υπαρχει λογος.οχι δε θα σε κοψουν . Μην αγχωνεσαι εγω στα 28 μου πρωτη φορα περασα με ανεξηγητη υπογονιμοτητα( χωρις λογο δηλαδη) το ιδιο κ στα 32 μοθ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η geozak είπε:

Κοριτσια μου να προσεχετε τους μεγαλογιατρους μαστρ, παν, παρ,...πηγε μια συγγενης μου μετα απο αυτους στο Έλενας. .εκανε διέγερση κ ειχε τρια κυστικα...κ της είπαν πως μέχρι τωρα ολοι την κοροιδευαν...γιατί της έκρυψαν ότι δεν έκανε τα σωστα αυγα....πολλά χειρουργεία κ εκμετάλλευση. .κ βέβαια στο Έλενας δεν της ξανακάνει διέγερση. ...μονο με δοτρια αν θέλει....κ έχασε χρόνο και χρήμα. ..για αυτό γενικά να προσέχετε. ...εύχομαι η καθε προσπάθεια σας να σας ανταμοιψει

Απο χρονο σε χρονο κ απο κυκλο σε κυκλο τα ωαρια αλλαζουν..οποτε δεν ειμαστε σιγουροι τι ριδαν στα κεντρα..επιπλεον για να δεις ενα ωαριο αν ειναι κυστικο πρεπει να κανεις ωοληψοα..τελος πολλες φορες δοκιμαζουν διαφορα πρωτοκολλα πριν τη δοτρια .πιστεψε με εχουν παρα πολλους λογους να της πουν για δανεικα μιας κ το κοσυος ειναι 2 εξωσωματικες μαζι..αλλα παντα το παλευουν..φυσικα δεν αμφισβητω τη φιλη σου κ την εμπειρθα σου αλλα ανμεσολαβησε 2 χρονια απο τον πρωτο γιατρο ως το ελενα που λογικα μεσολαβησαν η fsh που ναι υπευθυνη για πιοτητα αλλαζει..εγω αλλα ωαρια ειχα στα 29 που εκανα την πρωτη αλλα στα 33 τη δευτερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/9/2017 at 6:10 ΜΜ, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!να σας πω την ιστορία μου....εμείς ειχαμε θέμα με το σπέρμα του άντρα μου....1.500.000 με πολύ χαμηλή κινητικότητα και 4% φυσιολογικές μορφές!!μετα απο εξετάσεις βρήκαμε μικρόβιο πήρε αντιβιωση βελτιώθηκε λίγο αλλά μας είπε ο ουρολόγος λόγω ηλικιας 38 εγώ 39 εκείνος να κοιτάξουμε για εξωσωματική!

Εκανα κι εγώ εξετάσεις καποιες ορμονολογικες βγήκαν μια χαρά,τεστ παπ και ο τακτικός έλεγχος μια χαρά...πήγαμε στον Παράσχο μας είπε να κάνω κάποιες εξετάσεις κι εγώ ΑΜΗ και σαλπιγγογραφια!

Σαλπιγγογραφια θα κάνω τη Δεύτερα...σήμερα πήρα τα αποτελεσματα απο την ΑΜΗ....1,50....ο γυναικολόγος μου είπε οτι δεν είναι καλη....με τον εξωσωματική έχω ραντεβού την Τριτη αφού πάρω και την αλλη εξέταση....βοήθεια κορίτσια...τι σημαίνει τόσο χαμηλή ΑΜΗ ???μειώθηκαν ακόμα περισσότερο οι πιθανότητες να κάνω ενα παιδάκι?????

ΑΜΗ 0,7 κι εκανα2 παιδια..αυτο σου λεω μονο..η αμη βλεπετε παντα συνδιαστηκα με fsh κ αλλεςορμονες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Μην ακους κανεναγια φοβο επιτροπης δεν κοβουν εφ οσων υπαρχει λογος.οχι δε θα σε κοψουν . Μην αγχωνεσαι εγω στα 28 μου πρωτη φορα περασα με ανεξηγητη υπογονιμοτητα( χωρις λογο δηλαδη) το ιδιο κ στα 32 μοθ

Όλα τα φοβάμαι κ τους γιατρούς φοβάμαι οτι θα κανουμε το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ θα μας πουν οτι ειναι χειρότερο κ απο το πρώτο κ Δν γίνεται ούτε με εξωσωματικη!!! Μέχρι να μείνω με το καλό εγκυος θα τρελαθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια μ είστε οι καλύτερες!!!!! Με βολεύει πολυ Γτ έχεις τη πόλη μ Δν θα χρειαστεί να κατέβω Αθήνα που μ είπαν! Περιμένω πως κ πως το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ το ραντεβού με τη γιατρό να δω τι θα μ πει! Άλλη μια τελευταία ερώτηση !!! Υπάρχει περίπτωση με 60000 σπερματοζωάρια ανα Μλ να μας πουν οτι Δν γίνεται ούτε εξωσωματικη; η να κανουμε τωρα το δεύτερο κ να ειναι λιγότερα ;;;; η αζωοσπερμια;;;; μόνο αυτο φοβάμαι αλλιώς θα κανω οτι χρειαστεί για να κανω ένα μωρακι!!!! 

Κανεις ηδη ο,τι χρειαζεται η τουλαχιστον την αρχη..η εξωσωματικη ειναι σαν κεικ..για να φουσκωσεις θελεις τα σωστα υλικα στη σωστη δοση της βασικης συνταγης( κατα τα αλλα προσθετεις ο,τι αλλο δικο σου θες) η βασικη συνταγη ειναι

1ο κουπες υπομονη

10 κουπες επιμονη

20 κουπες αγαπης

50 κουπες αμοιβαιας αποδοχης κ συννεργασιας με το συντροφο

Τριμμα απο χαρα

Αισιοδοξια οσο παρει.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Finally είπε:

Κανεις ηδη ο,τι χρειαζεται η τουλαχιστον την αρχη..η εξωσωματικη ειναι σαν κεικ..για να φουσκωσεις θελεις τα σωστα υλικα στη σωστη δοση της βασικης συνταγης( κατα τα αλλα προσθετεις ο,τι αλλο δικο σου θες) η βασικη συνταγη ειναι

1ο κουπες υπομονη

10 κουπες επιμονη

20 κουπες αγαπης

50 κουπες αμοιβαιας αποδοχης κ συννεργασιας με το συντροφο

Τριμμα απο χαρα

Αισιοδοξια οσο παρει.. 

 

<3 <3 τι ομορφοοο κ αληθές που ειναι αυτο!!! Να προσθέσω κ 300 κούπες υπομονής ακομα που μου χρειάζονται Γτ νομίζω πως έχω πολυ δρόμο μπροστά μου;;; :Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Finally είπε:

Κανεις ηδη ο,τι χρειαζεται η τουλαχιστον την αρχη..η εξωσωματικη ειναι σαν κεικ..για να φουσκωσεις θελεις τα σωστα υλικα στη σωστη δοση της βασικης συνταγης( κατα τα αλλα προσθετεις ο,τι αλλο δικο σου θες) η βασικη συνταγη ειναι

1ο κουπες υπομονη

10 κουπες επιμονη

20 κουπες αγαπης

50 κουπες αμοιβαιας αποδοχης κ συννεργασιας με το συντροφο

Τριμμα απο χαρα

Αισιοδοξια οσο παρει.. 

 

RESPECT @Finally! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Crystaleniaa είπε:

Όλα τα φοβάμαι κ τους γιατρούς φοβάμαι οτι θα κανουμε το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ θα μας πουν οτι ειναι χειρότερο κ απο το πρώτο κ Δν γίνεται ούτε με εξωσωματικη!!! Μέχρι να μείνω με το καλό εγκυος θα τρελαθώ!!!

Εκανα 6,5 χρονια να κανω το πρωτο μου παιδι..χειρουργεια,προγραμματισμενες επαφεςσπερματεγχυσεις εξωσωματικες κ μαλιστα ημουν κ ειμαι ανεξηγητη περιπτωση

Πρωτη εξωσωματικη θετικο παλλινδρομη 8,5 βδομαδων

Δευτερη θετικο διδυμα παλλινδρομη 9 βδομαδων το ενα κ λιγομετα το αλλο

Τριτη εξωσωματικη finally mama

Τεταρτη ναιιι εχουμε αδερφακι..

Πιστευεις οτι δε φοβαμαι γιατρους εξετασεις κτλ;; Τρεμω. Αλλα η αναγκη για μητροτητα ηταν πολυ μεγαλυτερη..καμια δε διαλεξε αυτο το δρομο..δεν επελεξε να τρυπιεται νααγχωνεται κ να στεναχωριεται..η γθαγια μου ελεγε η ζωη ειναι καθρεφτης για να σου γελασει πρεπει να της γελας..χαμογελα κ ξεαγχωσου..θα περασειε επιτροπη κ μανα θα γινεις..εδω δεν αναζητουμε το αν αλλα το ποτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

<3 <3 τι ομορφοοο κ αληθές που ειναι αυτο!!! Να προσθέσω κ 300 κούπες υπομονής ακομα που μου χρειάζονται Γτ νομίζω πως έχω πολυ δρόμο μπροστά μου;;; :Ρ

Ειναι στα επιπλεον υλικα..εγω ειχα προσθεσει κ γκαντεμια ημαλλον μου πεσε απο λαθος καθοτι αβεπροκοπη μαγειρισσα. Κοριτσακι καθε μερα σε φερνει πιο κονυα στη μητροτητα κ καθε δυσκολια σε κανει ακομα πιο ετοιμη μαμα..εκει πανω ενα η κ περισσοτερα αγγελακια περιμενουν τη μαμα τους..για αυτο ασε τη μαυριλα κ φτιαξε ουρανιο τοξο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Εκανα 6,5 χρονια να κανω το πρωτο μου παιδι..χειρουργεια,προγραμματισμενες επαφεςσπερματεγχυσεις εξωσωματικες κ μαλιστα ημουν κ ειμαι ανεξηγητη περιπτωση

Πρωτη εξωσωματικη θετικο παλλινδρομη 8,5 βδομαδων

Δευτερη θετικο διδυμα παλλινδρομη 9 βδομαδων το ενα κ λιγομετα το αλλο

Τριτη εξωσωματικη finally mama

Τεταρτη ναιιι εχουμε αδερφακι..

Πιστευεις οτι δε φοβαμαι γιατρους εξετασεις κτλ;; Τρεμω. Αλλα η αναγκη για μητροτητα ηταν πολυ μεγαλυτερη..καμια δε διαλεξε αυτο το δρομο..δεν επελεξε να τρυπιεται νααγχωνεται κ να στεναχωριεται..η γθαγια μου ελεγε η ζωη ειναι καθρεφτης για να σου γελασει πρεπει να της γελας..χαμογελα κ ξεαγχωσου..θα περασειε επιτροπη κ μανα θα γινεις..εδω δεν αναζητουμε το αν αλλα το ποτε. 

Ποσο κουράγιο παίρνω να ήξερες μόνο!!! Έχεις απόλυτο δίκιο !! Οχι το αν αλλα το ποτε!!! Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου !!!! Κάθε γυναίκα πρέπει να το ζήσει αυτο και κάθε ζευγάρι έρχεται πιο κοντα μετα απο μια τέτοια διαδικασία πιστευω!!! Μακάρι να μην χρειαζόταν αλλα γιαυτο μας επέλεξε ο θεός Γτ είμαστε δυνατές και αντέχουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια μ ευχαριστώ πολυ για την ανταπόκριση !! Έχω φοβηθεί με την επιτροπή Γτ άκουσα οτι ειναι πολυ ψυχοφθόρο κ πρέπει να κανουμε Αρρων αρρων πολιτικό γαμο κ πρέπει να κατέβουμε Αθήνα για να τη περάσουμε κ περιμένεις μήνες κ τέτοια δεν ξερω αν ισχύει βέβαια αλλα ειπα Δν θελω να πειστούμε άλλο νιώθω οτι ειναι παρά πολλά μαζι ! 

εχει σε πολλές πόλεις τώρα επιτροπή και η αναμονή είναι μικρότερη, να ξέρεις! να πάρεις τηλέφωνο για ραντεβού και να τους ρωτήσεις τι δικαιολογητικό χρειάζεται αν δεν υπάρχει γάμος. Ίσως μια συμβολαιογραφικη πράξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Finally είπε:

ΑΜΗ 0,7 κι εκανα2 παιδια..αυτο σου λεω μονο..η αμη βλεπετε παντα συνδιαστηκα με fsh κ αλλεςορμονες

Καλησπέρα κορίτσια!!!Σήμερα εκανα τη σαλπιγγογραφια...ευτυχωσ όλα πολύ καλά!!!???αυριο ραντεβού με το γιατρό να δουμε πωσ θα ξεκινήσουμε....σκέφτομαι να του πω να κάνω και εξετάσεις για θρομβοφιλια και αυτοανοσα....απ οτι έχω δει πολλά κορίτσια εδώ παλλινδρομησαν εξαιτίας τουσ!!τι λέτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Σήμερα εκανα τη σαλπιγγογραφια...ευτυχωσ όλα πολύ καλά!!!???αυριο ραντεβού με το γιατρό να δουμε πωσ θα ξεκινήσουμε....σκέφτομαι να του πω να κάνω και εξετάσεις για θρομβοφιλια και αυτοανοσα....απ οτι έχω δει πολλά κορίτσια εδώ παλλινδρομησαν εξαιτίας τουσ!!τι λέτε;;

Eγω εχω 2 τυπους θρομβοφιλιας κ χασιμοτο...η αιματολος πιστευει οτι εμενα εγκυος κ τα χανα οπως εγινε κ στις εξωσωματικες πριν παρω θεραπεια.Κατ εμε το καλυτερο ειναι να τα χεις κανει ολα να χεις ησυχο το κεφαλι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Eγω εχω 2 τυπους θρομβοφιλιας κ χασιμοτο...η αιματολος πιστευει οτι εμενα εγκυος κ τα χανα οπως εγινε κ στις εξωσωματικες πριν παρω θεραπεια.Κατ εμε το καλυτερο ειναι να τα χεις κανει ολα να χεις ησυχο το κεφαλι σου

Κοριτσάκι μου τι φάρμακα έπαιρνες? Έχω και εγώ Χασιμότο και η θρομβοφιλια δεν βγήκε εντελώς καθαρή!! Είχα μια παλινδρομη στην 8η εβδομάδα αλλά απέβαλα φυσικά και δεν ξέρουμε τι μπορεί να σταμάτησε την ανάπτυξη!! Σε ρωτάω γιατί τώρα έχω μπει σε δεύτερο κύκλο εξωσωματικής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/18/2017 at 3:56 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

@Crystaleniaa σου εβαλα το πίνακα με τις επιτροπές και κάθε μέρος σε ποια επιτροπή ανήκει.

 

στις πριν 23 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Όλα τα φοβάμαι κ τους γιατρούς φοβάμαι οτι θα κανουμε το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα κ θα μας πουν οτι ειναι χειρότερο κ απο το πρώτο κ Δν γίνεται ούτε με εξωσωματικη!!! Μέχρι να μείνω με το καλό εγκυος θα τρελαθώ!!!

εξωσωματική γίνεται και με 1 σπερματοζωάριο που λέει ο λόγος! μην αγχώνεσαι χωρίς να πα΄ρεις απαντήσεις.. αλλά να πάτε και σε ανδρολόγο που ασχολείται με αναπαραγωγή για να αξιολογήσει τα σπερμοδιαγράμματα, αν δεν έχετε πάει ήδη.. ολα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Αχ κοριτσια για θρομβοφυλια δεν εκανα θελει χρονο να γινει μηπως προλαβω να την κανω!

Θελει καποιες μέρες για να βγουν οι απαντησεις στις εξετασεις που θα σου γραψει ο-η αιματολόγος.. Ρωτησε το μηπως προλαβαίνεις.

Αντιπηκτικές θα κανεις μετα την εμβρυομεταφορα? τι σου εχουν πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Θελει καποιες μέρες για να βγουν οι απαντησεις στις εξετασεις που θα σου γραψει ο-η αιματολόγος.. Ρωτησε το μηπως προλαβαίνεις.

Αντιπηκτικές θα κανεις μετα την εμβρυομεταφορα? τι σου εχουν πει?

Ναι ειχα κανει και καποιες μετα την ωολυψια καινθα κανω και τωρα τις εχω παρει στις αλλες τρεις φορες δεν ειχα κανει!θα ρωτησω την Πεμπτη που θα παω !ουφ ανχοθηκα λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η jazz είπε:

κορίτσια τα cyclacur τα ασπρα πότε τα ξεκινάμε, σε πόσες μέρες αφού ξεκινήσουμε την διέγερση?

Εγω τα ξεκηνησα δευτερη μερα περιοδου αλλα εγω παω για εμβρυομεταφορα μονο ωολυψια εχω κανει και δεν θυμαμε τις αλλες φορες !!!!εσυ σε τι φαση εισαι?συγνωμη που δεν θυμαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...