Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΘΗΚΕ Η ΚΑΣΣΗ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάσση έγραψε:

κοριτσακι ευχαριστω βγαινω γιατι δε μπορω αυριο για λιγο θα ξαναμπω

Κάσση μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. Γρήγορα γερή και σιδερένια. Ξέρω πως είναι να πονάς και να έχεις και το μωράκι σου να θέλει αγκαλίτσα από τη μαμά του. Εύχομαι να γίνεις γρηγορότερα καλά και να χαρείς πάλι το παιδάκι σου όπως θέλεις.

Μας έλειψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

κοριτσακι ευχαριστω βγαινω γιατι δε μπορω αυριο για λιγο θα ξαναμπω

Κάσση μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. Γρήγορα γερή και σιδερένια. Ξέρω πως είναι να πονάς και να έχεις και το μωράκι σου να θέλει αγκαλίτσα από τη μαμά του. Εύχομαι να γίνεις γρηγορότερα καλά και να χαρείς πάλι το παιδάκι σου όπως θέλεις.

Μας έλειψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

κοριτσακι ευχαριστω βγαινω γιατι δε μπορω αυριο για λιγο θα ξαναμπω

Κάσση μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. Γρήγορα γερή και σιδερένια. Ξέρω πως είναι να πονάς και να έχεις και το μωράκι σου να θέλει αγκαλίτσα από τη μαμά του. Εύχομαι να γίνεις γρηγορότερα καλά και να χαρείς πάλι το παιδάκι σου όπως θέλεις.

Μας έλειψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

κοριτσακι ευχαριστω βγαινω γιατι δε μπορω αυριο για λιγο θα ξαναμπω

Κάσση μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. Γρήγορα γερή και σιδερένια. Ξέρω πως είναι να πονάς και να έχεις και το μωράκι σου να θέλει αγκαλίτσα από τη μαμά του. Εύχομαι να γίνεις γρηγορότερα καλά και να χαρείς πάλι το παιδάκι σου όπως θέλεις.

Μας έλειψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση μου περαστικά κορίτσι μου. Κάτσε και ξεκουράσου τώρα και μην αγχώνεσαι και για μας...:cheer: Εμείς εδώ είμαστε και θα σε περιμένουμε δεν παρεξηγιόμαστε που δεν μας γράφεις :laugh: Ελπίζω τουλάχιστον να μην πονάς και να γίνεις γρήγορα καλά! Θα τα ξαναπούμε όταν θα είσαι καλύτερα. Φιλάκια.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση μου περαστικά κορίτσι μου. Κάτσε και ξεκουράσου τώρα και μην αγχώνεσαι και για μας...:cheer: Εμείς εδώ είμαστε και θα σε περιμένουμε δεν παρεξηγιόμαστε που δεν μας γράφεις :laugh: Ελπίζω τουλάχιστον να μην πονάς και να γίνεις γρήγορα καλά! Θα τα ξαναπούμε όταν θα είσαι καλύτερα. Φιλάκια.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...