Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

koritsaki mou euxomai na mhn ekanes to test..eida pou phges gia xoriakh euxomai suntoma na pareis ta euxarista apotelesmata...

Καλημερα γλυκια μουυυυυυ,οχι δεν εκανα τεστ..σκέφτηκα πως κανονικά καθυστέρηση θα ξεκινήσω να μετράω απο το Σάββατο..και ακομα κι αν τα χουμε καταφέρει,μπορει να μην έδειχνε το τεστ και να απογοητευομουν τσάμπα!!!!οποτε θα δειξει μια και καλη το απογευμα αν θα πετάξω απο χαρα..η αν θα πέσω για υπνο απο τις εννιά για να μην σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

edw emena me epiase... ela .. ela na kanoume meta to senario... tha pas..tha anoikseis ton fakelo kai tha deis thetiko..sthn arxh tha sastiseis meta tha peis thn kopela pou sou to edwse ti shmainei auto? tha sou pei thetiko ela se duo meres ksana. ap thn xara sou tha fugeis me ena xazo xamogelo kai tha skeftesai pws tha to peis ston antroulh sou...

meta tha skefteis kai emas fusika..

Αχχχχχχχχ...και να γίνει ετσι κοριτσακι μου...τι χαρα θα παρω δεν λέγεται...αν δεν αρχίσω να χοροπηδάω μες τη βιοϊατρική..να μην με λενε Κατερίνα!!!!μετα θα έρθω εδω...θα σας στείλω μνμ για να ξεκινήσετε την φιέστα και θα αρχίσετε να ρίχνετε ιδέες για το πως  θα του το πω του καλού μου..και ποτε!!!και μετα..μαλλον θα φύγω τρρρρρρεχοντας για την αδερφή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχχχχχχχχ...και να γίνει ετσι κοριτσακι μου...τι χαρα θα παρω δεν λέγεται...αν δεν αρχίσω να χοροπηδάω μες τη βιοϊατρική..να μην με λενε Κατερίνα!!!!μετα θα έρθω εδω...θα σας στείλω μνμ για να ξεκινήσετε την φιέστα και θα αρχίσετε να ρίχνετε ιδέες για το πως  θα του το πω του καλού μου..και ποτε!!!και μετα..μαλλον θα φύγω τρρρρρρεχοντας για την αδερφή μου...

ax makari kopela mou sto euxomai edw egw arxizw na xorophdaw gia sena !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στο πιο όμορφο παρεάκι!!!Κοριτσακια μου έδωσα αίμα και θα παρω τα αποτελέσματα μετα τις πέντε να τα παρω...δεν ξέρω γιατι..σημερα εχω μια βαθιά συγκίνηση..έκλαψα επειδη μου έστειλε η κουνιάδα μου καλη επιτυχία..έκλαψα γιατι ο αντρας μου με πήρε να μου πει καλημερα,καλη μας επιτυχία και πως οτι και να γίνει μ´αγαπαει..Συγκινήθηκα πολυ..που στη βιοϊατρική..πέτυχα κοπελα που ξέρω..και μου μολις ειδε την εξεταση,ηρθε και με πήρε απο το χέρι,να μου πάρει εκεινη αίμα,γιατι οπως μου έλεγε ειναι "γουρλού"...Ειμαι πολυ φορτισμένη συναισθηματικά..και σημερα νιώθω λες και κανω τραμπάλα..μια χαμογελάω...μια κλαιω...και ξαναμανα...Τεσπα..αυτα απο εμενα..

καλη επιτυχιαααααα!!!!!!!!!ευχομαι μια τεραααστια χοριακη (και ας ειναι νωρις για τεραστια αφου εισαι στις πρωτες μερες ?)!!!!στέλνω θετικη ενεργειαα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ax makari kopela mou sto euxomai edw egw arxizw na xorophdaw gia sena !!!

Προσπαθω να ειμαι συγκρατημένη..θα τα "σπάσω" ολα αφου μάθω..το δω όμως τοσο πολυ ανάγκη αυτο το καλο νεο...και παλι σας ευχαριστω που εισαστε δίπλα μου..ειλικρινα εισαστε η δύναμη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλη επιτυχιαααααα!!!!!!!!!ευχομαι μια τεραααστια χοριακη (και ας ειναι νωρις για τεραστια αφου εισαι στις πρωτες μερες ?)!!!!στέλνω θετικη ενεργειαα!!!!

Σ´ευχαριστω πολυυυυυυ κοπελα μου γλυκια...κάντε το Σταυρό σας και παμε δυνατά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια..εχω σοκαριστεί..εχω ανατριχιάσει ολόκληρη και δεν λεω να ηρεμήσω...άκουσα αυτη τη στιγμή στις ειδήσεις για εναν αχρείου στην Κρήτη..που γυρισε λέει χθες βράδυ πιωμένος στο σπιτι του τσακώθηκε με την γυναικα του και αρχισε να την χτυπαει,η οποία ειχε το 6μηνων μωρο τους στην αγκαλιά..με αποτέλεσμα το χτύπησε στο κεφάλι και τον αυχένα..Το μωρο προσπάθησαν με χειρουργεία και οτι χρειαζόταν επι πέντε ώρες οι γιατροί να το κάνουν καλα..αλλα η ψυχούλα δεν τα κατάφερε...Τι σόι ανθρωποι ειναι αυτοι!!,!!Δεν το πιστευω,εχω γεμίσει οργή μεσα μου...ειμαστε εκατοντάδες ζευγάρια που παλεύουμε με ενα σωρό προβληματα και παρακαλάμε τους γιατρούς τον θεο..το σύμπαν ολο να γίνουμε γονεις..και ακομη μια φορά,ακουω κάποιον που εχει ευλογηθεί απο τον θεο,να κανει κακό το ιδιο του το παιδί!,!,τι έφταιξε μωρε αυτη η ψυχούλα??τι πρόλαβε να κανει έξι μηνων μωρο?.??τι αμαρτίες πλήρωσε???αχ..κοριτσια..δεν ειμαι καλα..με χουν πιάσει τα κλάματα και δεν μπορω να συνελθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στο πιο όμορφο παρεάκι!!!Κοριτσακια μου έδωσα αίμα και θα παρω τα αποτελέσματα μετα τις πέντε να τα παρω...δεν ξέρω γιατι..σημερα εχω μια βαθιά συγκίνηση..έκλαψα επειδη μου έστειλε η κουνιάδα μου καλη επιτυχία..έκλαψα γιατι ο αντρας μου με πήρε να μου πει καλημερα,καλη μας επιτυχία και πως οτι και να γίνει μ´αγαπαει..Συγκινήθηκα πολυ..που στη βιοϊατρική..πέτυχα κοπελα που ξέρω..και μου μολις ειδε την εξεταση,ηρθε και με πήρε απο το χέρι,να μου πάρει εκεινη αίμα,γιατι οπως μου έλεγε ειναι "γουρλού"...Ειμαι πολυ φορτισμένη συναισθηματικά..και σημερα νιώθω λες και κανω τραμπάλα..μια χαμογελάω...μια κλαιω...και ξαναμανα...Τεσπα..αυτα απο εμενα..

καλή επιτυχία κοριτσάκι μου ευχομαι να εχεις πετύχει το μωρούλι σου!!!!σου στελνω οση θετικη ενεργεια εχω και θα περιμένω με αγωνια νεα θετικα!!!!θα σε σκευτομαι !!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια..εχω σοκαριστεί..εχω ανατριχιάσει ολόκληρη και δεν λεω να ηρεμήσω...άκουσα αυτη τη στιγμή στις ειδήσεις για εναν αχρείου στην Κρήτη..που γυρισε λέει χθες βράδυ πιωμένος στο σπιτι του τσακώθηκε με την γυναικα του και αρχισε να την χτυπαει,η οποία ειχε το 6μηνων μωρο τους στην αγκαλιά..με αποτέλεσμα το χτύπησε στο κεφάλι και τον αυχένα..Το μωρο προσπάθησαν με χειρουργεία και οτι χρειαζόταν επι πέντε ώρες οι γιατροί να το κάνουν καλα..αλλα η ψυχούλα δεν τα κατάφερε...Τι σόι ανθρωποι ειναι αυτοι!!,!!Δεν το πιστευω,εχω γεμίσει οργή μεσα μου...ειμαστε εκατοντάδες ζευγάρια που παλεύουμε με ενα σωρό προβληματα και παρακαλάμε τους γιατρούς τον θεο..το σύμπαν ολο να γίνουμε γονεις..και ακομη μια φορά,ακουω κάποιον που εχει ευλογηθεί απο τον θεο,να κανει κακό το ιδιο του το παιδί!,!,τι έφταιξε μωρε αυτη η ψυχούλα??τι πρόλαβε να κανει έξι μηνων μωρο?.??τι αμαρτίες πλήρωσε???αχ..κοριτσια..δεν ειμαι καλα..με χουν πιάσει τα κλάματα και δεν μπορω να συνελθω...

ηρεμισε κοπέλα μου υπαρχουν πολλα τετοια γουρουνια που καμια φορα περνω την αμαρτια και αναρωτιεμαι γιατι ο Θεος να στελνει σε αυτους παιδια και οχι σε εμας που τα θελουμε τοσο πολυ;;;;μακαρι να σαπισει στην φυλακη αλλα τι να το κανεις ;;;;σε 4 με 5 χρονια θα βγει και θα κανει αλλο που θα εχει την ατυχια πριν καν γεννηθει να εχει εναν τετοιο <<πατερα>>:mad::mad::mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love Κατερινακι μου πολυ συγκινητικό το μήνυμα σου!! αυτο που σου είπε ο άντρας σου ειναι το πιο σημαντικό.. οτι και να γίνει θα το αντιμετωπίσετε και αγαπιέστε πανω απο ολα! Περιμένουμε τα νέα σου!!

Οσο για τον απαίσιο τύπο στην Κρήτη.. δεν το άκουσα στις ειδήσεις και καλυτερα.. δεν μπορώ  να το διανοηθώ ουτε να το επεξεργαστώ.. τι άνθρωποι ειναι αυτοί;;; Το πουλάκι μου το μωράκι τι έφταιξε;; Αχχχχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

μακαρι να σαπισει στην φυλακη αλλα τι να το κανεις ;;;;σε 4 με 5 χρονια θα βγει και θα κανει αλλο που θα εχει την ατυχια πριν καν γεννηθει να εχει εναν τετοιο <<πατερα>>:mad::mad::mad:

Εγω παλι κατι αλλο θα ηθελα αλλα δε ξερω αν πρέπει να το πω σε ενα δημοσιο φόρουμ...... ενα πραγμα μονο σκεφτομαι για κατι τέτοιους αλλα δυστυχως εδω στην Ελλαδα δεν εχει αναγνωριστεί. Με αλλα λογια δε καταλαβαίνω γιατι πρέπει να ζει ενας τετοιος "άνθρωπος".  Συγχωραμε θεε μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

καλή επιτυχία κοριτσάκι μου ευχομαι να εχεις πετύχει το μωρούλι σου!!!!σου στελνω οση θετικη ενεργεια εχω και θα περιμένω με αγωνια νεα θετικα!!!!θα σε σκευτομαι !!!!:x

Κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ..να σαι καλα γλυκια μου...σας ενημερωνω αμέσως μολις εχω νεα!!!??❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

ηρεμισε κοπέλα μου υπαρχουν πολλα τετοια γουρουνια που καμια φορα περνω την αμαρτια και αναρωτιεμαι γιατι ο Θεος να στελνει σε αυτους παιδια και οχι σε εμας που τα θελουμε τοσο πολυ;;;;μακαρι να σαπισει στην φυλακη αλλα τι να το κανεις ;;;;σε 4 με 5 χρονια θα βγει και θα κανει αλλο που θα εχει την ατυχια πριν καν γεννηθει να εχει εναν τετοιο <<πατερα>>:mad::mad::mad:

Και γω το ιδιο σκέφτομαι..και δεν ηταν και πιτσιρικάς..52 χρόνων λέει αν άκουσα καλα..δεύτερος γάμος...αυτη τη μανα σκέφτομαι..που το ειχε αγκαλιά της...πως δεν του χίμηξε να τον σκοτώσει επιτόπου το καθίκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω παλι κατι αλλο θα ηθελα αλλα δε ξερω αν πρέπει να το πω σε ενα δημοσιο φόρουμ...... ενα πραγμα μονο σκεφτομαι για κατι τέτοιους αλλα δυστυχως εδω στην Ελλαδα δεν εχει αναγνωριστεί. Με αλλα λογια δε καταλαβαίνω γιατι πρέπει να ζει ενας τετοιος "άνθρωπος".  Συγχωραμε θεε μου.......

Ειναι μια σκέψη που κανουμε ολοι μας αυτο...πόσοι τέτοιοι κυκλοφορούν και θα το πω εγω για σενα..για καποιες τέτοιες "κατηγορίες ανθρώπων" επρεπε να υπαρχει θανατική ποινή..Αμαρτία που το λεω..αλλα πραγματικά δεν μπορω να σκεφτώ διαφορετικά για αυτα τα κτήνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ειναι μια σκέψη που κανουμε ολοι μας αυτο...πόσοι τέτοιοι κυκλοφορούν και θα το πω εγω για σενα..για καποιες τέτοιες "κατηγορίες ανθρώπων" επρεπε να υπαρχει θανατική ποινή..Αμαρτία που το λεω..αλλα πραγματικά δεν μπορω να σκεφτώ διαφορετικά για αυτα τα κτήνη...

Με καλυψες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

@Κατερινάκι/only love Κατερινακι μου πολυ συγκινητικό το μήνυμα σου!! αυτο που σου είπε ο άντρας σου ειναι το πιο σημαντικό.. οτι και να γίνει θα το αντιμετωπίσετε και αγαπιέστε πανω απο ολα! Περιμένουμε τα νέα σου!!

Οσο για τον απαίσιο τύπο στην Κρήτη.. δεν το άκουσα στις ειδήσεις και καλυτερα.. δεν μπορώ  να το διανοηθώ ουτε να το επεξεργαστώ.. τι άνθρωποι ειναι αυτοί;;; Το πουλάκι μου το μωράκι τι έφταιξε;; Αχχχχ 

Ειμαι ευλογημένη που εχω εναν τέτοιο άνθρωπο στο πλευρό μου..οχι επειδη ειναι ο σύζυγος μου..αλλα ειναι ο πιο καλός ανθρωπος που εχω γνωρίσει..και μαζι του ξέρω πως θα καταφέρω τα πάντα!!!μολις εχω νεα σας ενημερωνω κοπελα μου γλυκια..σε ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalispera.. Sas eyxaristw oles gia tis eyxes sas. Xairomai paaara poly pou vlepw oti edwsa elpides se polles apo esas. Agxos tha exeis kathe fora. Pisteyw oti den yparxei gynaika pou ksekinaei syneidita tis prospatheies k den to skeftetai. To thema einai na to metriaseis wste na min epireazei tin kathimerinotita sou. 

Elenaaa445 o antras m ksekinise me vitamini c 2 gr ti mera, pire dyo mines profertil pou den edeiksan diafora, magnisio, vasiliko polto kai to prin meinw egkyos pali profertil. Ekopse t kapnisma maxairi apo to fevrouario enw kapnise 13 xronia. I posotita olo t diastima itan i idia. I kinitikotita apo 0% pou itan peryso sto prwto spermodiagramma sto teleytaio twra t Noemvriitan prwth kai deyteri mazi panw apo 50%.

Katerina mou kala apotelesmata eyxomai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σ´ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου..το κρατάω..και γω προς τα κει κλείνω..αλλα για πειτε  και εςεις βρε κοριτσακια.. @Παρασκευαιδου @peacock @Lisaki 80 @Finally @Petalouditsa28

Χοριακηηηηη κ μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera.. Sas eyxaristw oles gia tis eyxes sas. Xairomai paaara poly pou vlepw oti edwsa elpides se polles apo esas. Agxos tha exeis kathe fora. Pisteyw oti den yparxei gynaika pou ksekinaei syneidita tis prospatheies k den to skeftetai. To thema einai na to metriaseis wste na min epireazei tin kathimerinotita sou. 

Elenaaa445 o antras m ksekinise me vitamini c 2 gr ti mera, pire dyo mines profertil pou den edeiksan diafora, magnisio, vasiliko polto kai to prin meinw egkyos pali profertil. Ekopse t kapnisma maxairi apo to fevrouario enw kapnise 13 xronia. I posotita olo t diastima itan i idia. I kinitikotita apo 0% pou itan peryso sto prwto spermodiagramma sto teleytaio twra t Noemvriitan prwth kai deyteri mazi panw apo 50%.

Katerina mou kala apotelesmata eyxomai!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μουυυ!!!που θα παει..με τόσες ευχές..και τωρα να μην εχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα..θα το χουμε συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου ηρθα και εγω.. αφου ειχα μια απογοητευση αυτον τον μηνα!!! Αγχωνομαι αρκετα!! Μτ απο αντισυλλιπτικα 10 χρονια λογο εγχειρισημων κοιστων κ μ υποθειρεοδισμο Χασιμότο κ σύνδρομο πολυκοιστικων πλεον ειμαι μια χαρα κ αρχισα κ εγω μ τον αντρα μ τις προσπάθειες αφου παντρευτήκαμε πρόσφατα!! Αυτον τον μηνα λεω ν ξεκινησω φολικο οξύ κ βιταμινες τι αλλο λετε ν βοηθησει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μουυυυυυυυυυ.μετραω τις ωρες σα χαζοοοοοοοο.κοριτσακι μου γλυκο ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Αντε και ας αρχισουν οι χοροι!!!!!!!

Εγω τελειως ηρεμη σημερα..μετα τα χθεσινα περιεργα υγρα περιμενω να δω τι θα μου ξημερώσει αύριο.. Ελπιζω μια αναιμακτη μερα!!!!

Anni καλώς ηρθες!!!!βλεπω μεγαλο αγωνα εκανες και εσυ και σου ευχομαι συντομα μανουλα... Οσο για φυλλικο οξυ..εμενα δε με βοηθησε στη συλληψη καθολου και μετα απο μηνες τα σταματησα. Δε παιρνω τιποτα.φανταζομαι τα υπόλοιπα κοριτσια θα σε βοηθησουν αν ξερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ηρθα και εγω.. αφου ειχα μια απογοητευση αυτον τον μηνα!!! Αγχωνομαι αρκετα!! Μτ απο αντισυλλιπτικα 10 χρονια λογο εγχειρισημων κοιστων κ μ υποθειρεοδισμο Χασιμότο κ σύνδρομο πολυκοιστικων πλεον ειμαι μια χαρα κ αρχισα κ εγω μ τον αντρα μ τις προσπάθειες αφου παντρευτήκαμε πρόσφατα!! Αυτον τον μηνα λεω ν ξεκινησω φολικο οξύ κ βιταμινες τι αλλο λετε ν βοηθησει;; 

Καλως ήλθες λοιπον..Να ζήσετε κοπελα μου και με το καλο ενα μωράκι συντομα!!!γιατο φυλλικό και την βιταμίνη θα συμφωνήσω..να τα ξεκινήσεις,βοηθούν στην καλύτερη προετοιμασία του οργανισμού σου..δεν επιταχύνουν τη σύλληψη..απλα δημιουργούν πιο καλο "περιβάλλον" γενικα..αυτο που θα μπορούσε να βοηθήσει ειναι μια παρακολούθηση ωορρηξιας με υπερηχο για να ξέρετε που βαδιζετε..η τεστακια ωορρηξιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι μουυυυυυυυυυ.μετραω τις ωρες σα χαζοοοοοοοο.κοριτσακι μου γλυκο ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Αντε και ας αρχισουν οι χοροι!!!!!!!

Εγω τελειως ηρεμη σημερα..μετα τα χθεσινα περιεργα υγρα περιμενω να δω τι θα μου ξημερώσει αύριο.. Ελπιζω μια αναιμακτη μερα!!!!

Anni καλώς ηρθες!!!!βλεπω μεγαλο αγωνα εκανες και εσυ και σου ευχομαι συντομα μανουλα... Οσο για φυλλικο οξυ..εμενα δε με βοηθησε στη συλληψη καθολου και μετα απο μηνες τα σταματησα. Δε παιρνω τιποτα.φανταζομαι τα υπόλοιπα κοριτσια θα σε βοηθησουν αν ξερουν.

Κοπελα μου σε ευχαριστω τοσο πολυυυυυυυυ...❤️❤️❤️Ευχομαι ολόψυχα να ξεκινήσεις απο το Σάββατο να μετράς καθυστέρηση!!(και γω μαζι σου..αφου η 28η μερα μου στις 21/1 ειναι..)

παμε με ηρεμία να οργανώσουμε γλεντιααααααα!!!!

λοιπον σας θελω σε ετοιμότητα..επεξεργαστείτε το σενάριο να εχω μια θετική χοριακη..και βρείτε ιδέες τι να πω στον αντρα μου για να του κανω έκπληξη!!!οχι τίποτε άλλο θα πρεπει συντομα μετα το αποτέλεσμα να του τηλεφωνήσω,αλλιως θα με πάρει εκεινος..ειπαμε προς το παρόν μονο θετικά σκεφτόμαστε και βλέπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ηρθα και εγω.. αφου ειχα μια απογοητευση αυτον τον μηνα!!! Αγχωνομαι αρκετα!! Μτ απο αντισυλλιπτικα 10 χρονια λογο εγχειρισημων κοιστων κ μ υποθειρεοδισμο Χασιμότο κ σύνδρομο πολυκοιστικων πλεον ειμαι μια χαρα κ αρχισα κ εγω μ τον αντρα μ τις προσπάθειες αφου παντρευτήκαμε πρόσφατα!! Αυτον τον μηνα λεω ν ξεκινησω φολικο οξύ κ βιταμινες τι αλλο λετε ν βοηθησει;; 

Ποσο χρονων εισαι αννυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ποσο χρονων εισαι αννυ??

 @Anni2304Ναι βρε κορίτσι,πες μας μερικα πράγματα για σενα να γνωριστούμε λιγο καλυτερα...απο που εισαι..την ηλικια σου κλπ..τωρα ξεκινήσατε προσπάθειες για μωρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...