Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

@Μανούσου κορίτσι μου,πες μας και κατι για σενα,για να γνωριστούμε..Απο που εισαι,ηλικια τετοια..

Αθηνα μενω ειμαι 41 ετων κι εχω ηδη 1 γιο 14 ετων απο τον 1ο μου γαμο. Απλα τωρα προσπαθω και για 2ο παιδακι με τον 2ο συζηγο μου. Ξερω ειμαι λιγο μεγαλη για τετοια αλλα ελπιζω γιατι και το 1ο μου το επιασα φυσιολογικα και πριν 2 χρονια ειχα μια εγκυμοσυνη που δηστυχως εληξε την 12η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

Αθηνα μενω ειμαι 41 ετων κι εχω ηδη 1 γιο 14 ετων απο τον 1ο μου γαμο. Απλα τωρα προσπαθω και για 2ο παιδακι με τον 2ο συζηγο μου. Ξερω ειμαι λιγο μεγαλη για τετοια αλλα ελπιζω γιατι και το 1ο μου το επιασα φυσιολογικα και πριν 2 χρονια ειχα μια εγκυμοσυνη που δηστυχως εληξε την 12η εβδομαδα

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και μη λες χαζά..αυτα τα πράγματα απλα ερχονται..ηρθε ο δεύτερος σύζυγος,ειναι λογικο να επιθυμείτε και δεύτερο παιδάκι..Ευχομαι αυτη τη φορα,να εχετε πιάσει το σπορακι σας,και να πανε ολα τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου σας καληνυχτω..έφτασε και αυτη η μερα στο τελος της..Ειμαι πολυ κουρασμένη,οποτε παω να ξεραθω..αυριο κοριτσακια μου θα ξέρουμε..στείλτε μου οοοοοολη τη θετική σας ενέργεια..την εχω ανάγκη..μολις γυρίσω το πρωι θα σας ενημερώσω τι ωρα θα εχουμε αποτελέσματα..Σας φιλώ ολες!!καληνυχτα και ονειρα γλυκά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσουδια μου σας καληνυχτω..έφτασε και αυτη η μερα στο τελος της..Ειμαι πολυ κουρασμένη,οποτε παω να ξεραθω..αυριο κοριτσακια μου θα ξέρουμε..στείλτε μου οοοοοολη τη θετική σας ενέργεια..την εχω ανάγκη..μολις γυρίσω το πρωι θα σας ενημερώσω τι ωρα θα εχουμε αποτελέσματα..Σας φιλώ ολες!!καληνυχτα και ονειρα γλυκά!!!!!

Καλη σου νυχτα 

Κι εγω οταν θα εχω νεα θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

Καλη σου νυχτα 

Κι εγω οταν θα εχω νεα θα σας πω

Ναι κοπελα μου..θα τα λεμε και θα περιμένουμε και απο σενα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κοριτσακι μουυυυυ!!! αυριο θα ναι η μερα σου!!! θα περιμενουμε νεααα!! ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μ να δεις μια μεγαλη χωριακηηη!!

ονειρα γλυκαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Kalispera koritsia, sas parakolouthw synexeia k symmerizomai ta agxi sas! Loipon thelw na moirastw mazi sas ti diki mas istoria...Merikes apo esas isws me thymaste..

Loipon emeis ksekinisame tis prospatheies to Septemvrio tou 2014. K mazi irthe k t agxos kai kathe mina stenaxwria k klamata. Vlepete pisteya k g pws ousa mikri ( 26 tote), m statheri periodo kai ola mia xara pws tha meinw apo ton prwto mina! Alla m gelasane k mena! K oi mines pernousan k apotelesma  miden. To Maio tou 2015 pigame logo douleias se nisi k gyrisame to dekemvrio tou idiou etous apofasismenoi na ksekinisoume ton idio kiolas mina tis eksetaseis. Idi to Dekemvrio ekana ormonologikes, salpiggografia, yoerixo, elegxo progesteronis ola teleia!

Kanei o antras m spermodiagramma k erxetai t prwto sok. Merika mono ekatomyria k kinitikotita miden. Pame se ourologo kanei ormonologikes, yperixo ktl ola kala. Den ofeiletai pouthena mas leei. Kovei t kapnisma ksekinaei vitamines ena swro k se dyo mines epaneksetasi. Ta apotelesmata episis apogoiteytika an k me mia mikri veltiwsi stin kinitikotita. 

Stin arxi stenaxwrethike para poly,apogoiteytike ktl. To syzitisame eipame oti oti xreiastei emeis tha t kanoume. Tou eipa oti panw apo ola thelw na eimaste metaksy mas kala k na pername omorfa. Synxisame ti zwh mas kanonika, xalarwsame para poly k afethikame stous giatrous. Kaname k alles eksetaseis na doume t dna t spermatos ktl. Oi giatroi k o gynaikologos k o ourologos epemenan na kleisoume dyo xronia prospatheiwn prin pame se ypovoithoumeni. Efthase t kalokairi eipame ayto tha einai t teleytaio mas xwris mwro tha t perasoume oso kalytera ginetai.

Gyrisame apo tis diakopes 23 Aygoustou k tin idia mera adiathetisa, pira t giatro t lew pame gia spermategxysi. Mou leei ok. Lew mia mono fora tha dokimasoume. Tin kanoume 7 septemvei kai 21 adiathetisa. Pairnw til tin idia mera gia tin epitropi tis ekswswmatikis. Mou lene 8 dekemvriou. Lew ok na prolavoume na mazepsoume ta xartia. Kanei o antras m spermodiagramma posotita mikri kinitikotita 50%! Pername epitropi, pigame sto kentro, kanonizoume ekswxwmatiki arxes genari k tin epomeni mera perimena periodo. 

Gia pente meres eixa ligo aima, ligo kafe k meta tpt. Imoun psiliasmeni kanw ena test arnitiko, lew apo t agxos einai. Gt eixa poly agxos gia tin epitropi, gia tin ekswswmatiki ktl. Perimenw periodo arxes Genari pouthena... Kanw xoriaki konta stis 8000 monades. 

Paw sto giatro k eimai idi 8 evdomadwn! Akousame kardoula! Simera eimai sti dekati vdomada k xthes eidame xerakia podarakia spondyliki stili! 

Akomi de borw na t pistepsw! Emeina fysiologika stous 26 mines ena mina prin tin ekswswmatiki. To aima p nomiza periodo itan tis egkymosynis. Min apelpizeste k min stamatate na kanets erwta me t syntrofo sas... Kali tyxi eyxomai se oles sas

Κοριτσι μ συγχαρητηρια!!!αχ να ξερες ποσο κουραγιο μας δινεις!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σ το μωρακι σ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni...δε σε γνωριζω αλλα θελω να σου στειλω τις πιο θερμες ευχες για το μωρακι που εχεις μεσα σου.πηγα να διαβασω την ιστορια σου στον αντρα μου και σταματησα απο το κλαμα.τωρα που σου γραφω παλι βουρκωνω..να εισαι καλα κοριτσι μου.ο επιμενων νικα και εσυ μας το απεδειξες..σου εύχομαι μια ηρεμη και τελειονηνη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι. 

Lisaki μου, 2μερες πριν απο περιοδο λες είναι νωρις?

Κοριτσια θα δειξει..ειμαι μια διχασμενη προσωπικοτητα σημερα..πριν απο κανενα 3ωρο πηγα τουαλετα και ειχα στο εσωρουχο υγρα πηχτα πορτοκαλί πολυ ανοιχτο χρωμα..στο χαρτι δεν ειχα τιποτα και γενικα ξανα τιποτα απο τοτε..δε ξερω αν ειναι υγρα προ περιοδου.δεν ειχα ποτε τετοια..ευχομαι να ειναι για καλο..οπως και να εχει η παρασκευη θα ειναι η ημερα της αποκαλυψης!!!!

Κατερινακι στελνω στελνω στελνω οοοολη τη θετικη αυρα...... Ευχομαι αυριο να κλαιμε με τα δικα σου αποτελεσματα...απο χαρα φυσικα!!!!περιμενουμε και εμεις πως και πως!!!!!!

Μανουσου καλως ηλθες και απο εμενα στην ομορφη παρεουλα μας!!ποτε δεν ειναι αργα για τιποτα που το ζηταει η ψυχη μας!

Καλο ξημερωμα σε ολες..

Αααα μη ξεχασω!!! Βρε ελενακι μου!!περαστικα σου γλυκο μου!!!ελπιζω τετοια ωρα να σε βρισκω ησυχη στο κρεβατακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω εχω θέμα με την υπόταση μου,και οταν το παθαίνω οπως λες μαυρίζουν ολα..μπορει και να λιποθυμήσω,αλλα επανέρχομαι γρήγορα..γιατι σου κράτησε τόση ωρα,τι σου ειπαν στο νοσοκομειο??εισαι καλυτερα τωρα??

καλα ειμαι τωρα...δεν μ ειπαν τι φταιει..απλα μ ειπαν να μην σηκωνομαι αποτομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

Ελενα εσεις αν επιτρεπεται τι θεμα εχετε? 

φυσικα κ επιτρεπεται!γιαυτό ειναι το φορουμ,για να μοιραζομαστε τα παντα ωστς η μια να υποστηριζει αλλα κ να βοηθαει την αλλη!

εμενα ο ανδρας μ εκανε χρηση αναβολικων(ννα στο πω ετσι ωμα!εχει τρελάμε την γυμναστικη κ τα επαιρνε κ αυτα)τα σταμάτησε σεπτεμβρη.αυτα αφου τα σταματησεις θελει το λιγότερο3 μηνες για να φτιαξουν οι ορμονες σ.εμεις λοιπον τον Σεπτέμβρη πηγαμε στον ουρολογο κ του βρηκε κιρσοκηλη.εκανε εξετασεις κ σπερμοδιαγραμμα κ βγηκαν χαλια οταν σ λεω χαλια χαλια.η fsh για παραδειγμα βγηκε 0.52..το σπερμοδιαγραμμα δεν εγραψε καν μετεησεις ενα σπανιοτατα σπερματοζωαρια μονο..το ξεραμε βεβαια οτι θα βγει χαλια γτ ηταν η πρωτη φορα που του βγηκε σχεδον νερο.φαντασου κ η στηση του εκανε πανω απο 1.5 μηνα να επανελθει.δεν μπορουσαμε ουτε να βρεθουμε.δεν ειχε ορμες (τεστο στο πάτωμακαι)..μετα απο ενα μηνα χωρις ακομα να ξεκινησει θεραπεια ανεβηκαν οι ορμονες του η fsh πηγε στα φυσιλογικα..καποιες ανεβηκαν απλα οχι σκομα στα φυσιολογικα.εμεις τωρα θα παμε σε ενδοκρινολογο...δεν εχουμε κανει ακομα σπερμοδιαγραμμα.ο ουρολογος μας ειπε οτι πρεπει να δουμε που εχει επηρεασει κ τι.μας ειπε αν εχουν επηρεασει τα φαρμακα μονο ειναι ευκολο να το φτιαξουμε.αν ειναι η κιρσοκηλη θελει χειρουργείο..οποτε περιμενω τωρα την αλλη βδομαδα που θα κανουμε κ εξετασεις θα παει κ στον ενδοκρινολογο να δουμε τι θα κανουμε!αυτα τα δικα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στο πιο όμορφο παρεάκι!!!Κοριτσακια μου έδωσα αίμα και θα παρω τα αποτελέσματα μετα τις πέντε να τα παρω...δεν ξέρω γιατι..σημερα εχω μια βαθιά συγκίνηση..έκλαψα επειδη μου έστειλε η κουνιάδα μου καλη επιτυχία..έκλαψα γιατι ο αντρας μου με πήρε να μου πει καλημερα,καλη μας επιτυχία και πως οτι και να γίνει μ´αγαπαει..Συγκινήθηκα πολυ..που στη βιοϊατρική..πέτυχα κοπελα που ξέρω..και μου μολις ειδε την εξεταση,ηρθε και με πήρε απο το χέρι,να μου πάρει εκεινη αίμα,γιατι οπως μου έλεγε ειναι "γουρλού"...Ειμαι πολυ φορτισμένη συναισθηματικά..και σημερα νιώθω λες και κανω τραμπάλα..μια χαμογελάω...μια κλαιω...και ξαναμανα...Τεσπα..αυτα απο εμενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στο πιο όμορφο παρεάκι!!!Κοριτσακια μου έδωσα αίμα και θα παρω τα αποτελέσματα μετα τις πέντε να τα παρω...δεν ξέρω γιατι..σημερα εχω μια βαθιά συγκίνηση..έκλαψα επειδη μου έστειλε η κουνιάδα μου καλη επιτυχία..έκλαψα γιατι ο αντρας μου με πήρε να μου πει καλημερα,καλη μας επιτυχία και πως οτι και να γίνει μ´αγαπαει..Συγκινήθηκα πολυ..που στη βιοϊατρική..πέτυχα κοπελα που ξέρω..και μου μολις ειδε την εξεταση,ηρθε και με πήρε απο το χέρι,να μου πάρει εκεινη αίμα,γιατι οπως μου έλεγε ειναι "γουρλού"...Ειμαι πολυ φορτισμένη συναισθηματικά..και σημερα νιώθω λες και κανω τραμπάλα..μια χαμογελάω...μια κλαιω...και ξαναμανα...Τεσπα..αυτα απο εμενα..

καλημερα!! ολα θα πανε καλα κατερινακι μου!! ο,τι ειναι να γινει θα γινει! ειναι πολυ καλο π εχεις ανθρωπους που σε αγαπανε διπλα σου!!αυτο να σκεφτεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλη επιτυχία @Κατερινάκι/only love!Καταλαβαίνω πως δε περνά η ωρα τωρα αλλα που θα παει θα περάσει. 

Σ´ευχαριστω πολυ όμορφο μου πεταλουδακι..θα περάσει η ρημάδα..που θα παει..αναμονή και υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα!! ολα θα πανε καλα κατερινακι μου!! ο,τι ειναι να γινει θα γινει! ειναι πολυ καλο π εχεις ανθρωπους που σε αγαπανε διπλα σου!!αυτο να σκεφτεσαι!!

Καλημερα γλυκια μου..αυτο σκέφτομαι..και νιώθω οπως και να χει τυχερή και ευλογημένη..αργά η γρήγορα θα έρθει και το μωρο να μας ολοκληρώσει...οπως το ειπες..οτι ειναι να γίνει..θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στο πιο όμορφο παρεάκι!!!Κοριτσακια μου έδωσα αίμα και θα παρω τα αποτελέσματα μετα τις πέντε να τα παρω...δεν ξέρω γιατι..σημερα εχω μια βαθιά συγκίνηση..έκλαψα επειδη μου έστειλε η κουνιάδα μου καλη επιτυχία..έκλαψα γιατι ο αντρας μου με πήρε να μου πει καλημερα,καλη μας επιτυχία και πως οτι και να γίνει μ´αγαπαει..Συγκινήθηκα πολυ..που στη βιοϊατρική..πέτυχα κοπελα που ξέρω..και μου μολις ειδε την εξεταση,ηρθε και με πήρε απο το χέρι,να μου πάρει εκεινη αίμα,γιατι οπως μου έλεγε ειναι "γουρλού"...Ειμαι πολυ φορτισμένη συναισθηματικά..και σημερα νιώθω λες και κανω τραμπάλα..μια χαμογελάω...μια κλαιω...και ξαναμανα...Τεσπα..αυτα απο εμενα..

Καλημερα κοριτσι μου!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!! Ολα θα πάνε καλα!! Εχω προαίσθημα εγωωω!!! Αντε θα εισαι η πρώτη κ θα παίρνουμε ολες σειρά σιγα σιγα!! Καλη επιτυχία κ μπράβο στον αντρουλη σου!! Συγκινιθηκα!! Περιμένουμε τα ευχαριςτα!! Μεγάλη αγκαλιά κ φιλί στο κοριτσι μας!!! 

Εγω 9 μερα κ ξεκινάω τυφλό μύγες σιγα σιγα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!! Ολα θα πάνε καλα!! Εχω προαίσθημα εγωωω!!! Αντε θα εισαι η πρώτη κ θα παίρνουμε ολες σειρά σιγα σιγα!! Καλη επιτυχία κ μπράβο στον αντρουλη σου!! Συγκινιθηκα!! Περιμένουμε τα ευχαριςτα!! Μεγάλη αγκαλιά κ φιλί στο κοριτσι μας!!! 

Εγω 9 μερα κ ξεκινάω τυφλό μύγες σιγα σιγα... 

Κοριτσακι μου..σε ευχαριστω πολυυυυυ???αν βγει το προαίσθημα σου,θα μου στείλεις διεύθυνση να σου στείλω δωρο!!!Μακαρι να βγει θετικό..να επαναλάβω το Σάββατο και να γίνει το ονειρο μας πραγματικοτητα...Σιγα σιγα ολες να αρχίσουμε να φουσκώνουμε..απο χαρα..απο ευτυχία..και απο περηφάνια επειδη τα καταφέραμε!!!!Με το καλό οι τυφλομυγες!!ευχομαι αυτος ο μην σας να ναι τυχερός για ολες μας!!!

@mommy86 μου καλημερα..πως νιώθεις σημερα??θα κανεις τεστ σημερα ηα θα το αφήσεις για το Σάββατο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Εγω 9 μερα κ ξεκινάω τυφλό μύγες σιγα σιγα... 

Με το καλο γλυκια μου!! Μακαρι ολα να σου πανε καλα και εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love Δε μπορεί η γνωστή σου να στα πει στα κρυφα νωριτερα τα αποτελεσματα ε???

Οχι γαμωτο..δεν γινεται..εκεινη ειναι στις αιμοληψίες..τα αποτελέσματα τα αναλύουν αλλοι..ενταξει..δεν εχω φρικάρει ακομα..κρατιέμαι..νομιζω η αγωνία η μεγαλη θα με πιάσει οταν παω και ζητήσω τον φάκελο..θα μου φανεί αιώνας μεχει να τον βρουν και να τον ανοίξω...και μονο που το εκανα εικόνα..με έπιασε ταχυπαλμία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σ´ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου..το κρατάω..και γω προς τα κει κλείνω..αλλα για πειτε  και εςεις βρε κοριτσακια.. @Παρασκευαιδου @peacock @Lisaki 80 @Finally @Petalouditsa28

koritsaki mou euxomai na mhn ekanes to test..eida pou phges gia xoriakh euxomai suntoma na pareis ta euxarista apotelesmata...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Οχι γαμωτο..δεν γινεται..εκεινη ειναι στις αιμοληψίες..τα αποτελέσματα τα αναλύουν αλλοι..ενταξει..δεν εχω φρικάρει ακομα..κρατιέμαι..νομιζω η αγωνία η μεγαλη θα με πιάσει οταν παω και ζητήσω τον φάκελο..θα μου φανεί αιώνας μεχει να τον βρουν και να τον ανοίξω...και μονο που το εκανα εικόνα..με έπιασε ταχυπαλμία...

edw emena me epiase... ela .. ela na kanoume meta to senario... tha pas..tha anoikseis ton fakelo kai tha deis thetiko..sthn arxh tha sastiseis meta tha peis thn kopela pou sou to edwse ti shmainei auto? tha sou pei thetiko ela se duo meres ksana. ap thn xara sou tha fugeis me ena xazo xamogelo kai tha skeftesai pws tha to peis ston antroulh sou...

meta tha skefteis kai emas fusika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Diwni είπε:

 

eida thn anarthsh sou...kai fusika thn diabaza kai egw ston antroulh mou kai eklaiga..

mas katalabaineis apoluta alla mas entharineis kiolas! na sou pw thn alhtheia an mou to elege mia kopela pou den ekane paidi h apla den duskoleutike , (auta pou les suxna  epafes na pername kala oxi agxos) tha skeftomoun kala ta les alla den ksereis ti trabaei h kardoula mou.. alla esu opws ma ta periegrapses me tarakounisan.. SE EUXARISTW polu mesa apo thn kardia mou. sou euxomai mia uperoxh egkumoshnh.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...