Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η evita2 είπε:

Ζω στην επαρχία για να κάνω χοριακή θα πρέπει να έρθει ο μικροβιολόγος σπίτι να μ πάρει αίμα..αύριο δεν τον προλαβαίνω γιατί δεν τον ενημέρωσα από σήμερα και την Παρασκευή ταξιδεύω πρωί πρωί. Επίσης δεν έχω ξανακάνει, γίνεται πριν την καθυστέρηση? εάν έκανα την Παρασκευή το πρωί ένα τεστ θα έδειχνε? Δεν έχω θέμα να περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα απλά αγχώνομαι γιατί δεν θα είμαι σπίτι μ ούτε σε ένα οικείο περιβάλλον.

Εβίτα μουυ, εύχομαι να εισαι εγκυουλα!! Αντε να ακούσουμε κανα ευχάριστο!! Μην αγχώνεσαι κ άσε τις μέρες να κοιμίσουν χαλαρά.. κ που θα εισαι σε ξένο σπιτι δεν πειράζει.. ηρεμία.. 

αντε κορίτσια να φύγει η χαζό χρονια το 16 να έρθει το 2017 να γίνουμε μανούλες επιτέλους.. ανυπομονώ.. εγω δεν ξερω αν εκανα ωορρηξία αυτο το μηνα.. δεν κατάλαβα συμπτώματα.. εκανα λίγες τρελίτσες κ εύχομαι να μας φωτίσει ο θεός τον Γενάρη.. αμήν!! Σημερα πήγα επίσκεψη κ σε ενα μπέμπη δυο μηνών .. φφφφ... πνίγομαι μέσα μου.. θελω να ουρλιάζω κ το παίζω αδιάφορη.. αφού τον κοιτούσα κ του μιλούσα απο μέσα μου.. άρχισε η παράνοια.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλησπέρα κοριτσια....να σας πω τον πόνο μου;;;θέλω πολύ να μείνω έγκυος....κάθε μήνα ψάχνω για κάποιο συμπτωμα μπας και χαρώ λίγο αλλά τίποτα και η περίοδος πάντα στην ώρα της...εδώ και ένα μήνα έχω πιάσει δουλειά και το έβγαλα από το μυαλό μου και να που έχω 5 μέρες καθυστέρηση πάω για την 6 ..1 αρνητικό τεστ...κανένα σημάδι ότι είναι δρόμο όμως...θα σκάσω...

Καλησπερα και καλως ηρθες στην παρεα μας..Τζόιν δε κλαμπ που λεμε και εμεις οι Έλληνες..εμεις έως τον Γενάρη εχουμε σκοπό να μείνουμε ΟΛΕΣ έγκυες..εισαι ετοιμηηηηηηη????

καταρχας ηρέμησε..αλλαγές στον κύκλο συμβαίνουν απο πολλα..εμεις θελουμε να ελπίζουμε σε αυτο που θελεις και εςυ..ενα μωροοοοο!!!μια χοριακη λοιπον οπως ειπαν και τα κοριτσια θα δειξει..αναμενουμε νεα σου αυριο!!καλα αποτελέσματα κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τσοουυυυυυυπ!!!!!!! Να μαι και εγώ το  θεότρελο πεταλουδάκι!!! 

Πωπω τι να πρωτοπώ..δε θα σας κουράσω όμως!!

@mommy86 μου αυτή η περίοδος έρχεται πάντα απρόσκλητη! Της είπε κανείς να έρθει στο γλέντι μας? Ας της μάθει κάποιος τρόπους....που πας κυρά μου έτσι? Είσαι ανεπιθύμητη!!! απαπα....συγχύστηκα!!! Εσύ όμως να μη μου στεναχωριέσαι!!! Σε αυτόν τον αγώνα θα βγεις εσύ νικήτρια και θα κάνουμε να δούμε την αγενέστατη 9 μήνες!! (όχι άλλες σερβιέτες ήμαρτον πια!. Να πας την εκδρομούλα σου και να περάσεις όσο πιο όμορφα και γλυκά μπορείς..βάλε όλα τα  δυνατά σου!!

@Παρασκευαιδου και @evita2  είστε οι ελπίδες μας!! Σας εύχομαι ολόψυχα να μας στείλετε  τα πιο όμορφα νέα λίγο πριν έρθει το 2017 και να μας στείλετε πολύ γούρι και πολύ μπεμπεδόσκονη!! Ανυπομονώ να μάθω τα νέα σας!!

@peacockακι!!!! Μέτα το γλέντι να βάλουμε και λίγο Disco Music που μ'αρέσει και μένα?!!! :x Έτσι μωρέ να έχουμε και μια ποικιλία!!! Λίγες μέρες έμειναν και για σένα γλυκιά μου.....σου εύχομαι να έχεις τις πιο γλυκές αναγούλες για  να μας θυμίζει το σποράκι σου οτι ήρθε για να μείνει!!!!!

@miniatoura87 και @Κατερινάκι/only love καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!!! σας έυχομαι το Γενάρη να είστε εγκυούλες!

@Joy1988 μου θύμισε μου σε τι φάση βρίσκεσαι...ψάχνω να βρώ νέα σου αλλά κάπου χάθηκα στη μετάφραση!! χιιχι...

Κορίτσια εγώ είμαι στη 3η-4η μέρα περιόδου και νομίζω πως έχω τόσο αίμα όσο είχα πάντα...μπόλικο τις πρώτες μέρες..Μακάρι να τελειώσει την 5η -6η μέρα όπως έκανε πάντα.....ούτε και για μένα είναι ευπρόσδεκτη εδω!!!!

Φιλιά πολλά απο το χιονισμένο μπεμπέ!!!

Las-Vegas-Baby-Photographer-Gabriel-7-Months-01.jpg

@Petalouditsa28 μου γλυκιά.. εγω είχα παρει τον προηγούμενο μηνα ενέσεις gonal f για πρόκληση ωορρηξίας αν κ κανω κανονικά κ θα εκανα pregnyl κ σπερματέγχυση αλλα την 8 μερα του κυκλου είχα πολλα μεγάλα αυγά κ η γιατρός μου είπε σταματά τις ενέσεις κ να μην εχω επαφές γιατί υπαρχει περίπτωση να γονιμοποιηθουν 5-6-7 παιδιά ετσι μου είπε επι λέξη.. κ φυσικα ήμουν χαλια γιατί κ ορμόνες παίρνεις κ δουλειά δεν γίνεται.. αυτη θα ήταν η πρώτη μου προσπάθεια για σπερματέγχυση μετα απο 1,5 χρόνο στοχευμένων επαφών κ μια βιοχημική πέρσι τον Μάιο! Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μην έχουμε επαφές αν κ θέλαμε πολυ μπάς κ έρθει το πολυπόθητο μωράκι! Μου ηρθε περιοδος στις 20 μέρες πολυ νωρίς.. λογικά επειδή εκανα πολυ νωρίς ωορρηξία είχα κ σύντομο κυκλο.. ενώ κάθε μηνα έρχεται στις 24-28.. σημερα βρίσκομαι στην 15 μερα κυκλου κ ενώ κάθε μηνα καταλαβαίνω ωορρηξία απο πόνο κ υγρά τωρα τιποτα.. κ ψιλιαζομαι πως λόγω ενέσεων κομπλαρε ο οργανισμός μου κ δεν εκανα ωορρηξία! Χθες ομως 14 μερα κ ανεπαίσθητα την 13 είχα κάτι πονάκια όποτε έπαιξα τυφλόμυγα κ ο θεός βοηθός.. ας ελπίσω να μας φωτίσει ολες ο θεουλης κ σύντομα να ειμαςτε αγκαλιά με απο μωράκια μας.. αντε απο έρθει το 2017!! Νέος αέρας... τα φιλιά μου σε ολες.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυυ!!!!θα σας πω μονο πως το τελευταιο 20 λεπτο(τοσο μου πηρε να διαβασω οτι δεν ειχα προλάβει) γελαω σαν τρελη μονη μου.ο αντρας μου με κοιταει και απορει!!!χχαχχα ποσο γελασα!!!να ειστε καλα!!

Λοιπον θα πω μονο αυτο...πριν απο μιση ωρα εμαθα για ενα θαυμα..εκλαψα πολυ απο τη χαρα μου μιας και ειχα κανει μια μεγαλη προσευχή για να ζητησω να συμβει αυτο το θαυμα.δεν αφορα εμενα, αλλα εξασθενησα οτι θετικη ενεργεια ειχα για αυτό το ατομο που τη χρειαζοταν!ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ..ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!! 

Πιστη και προσηλωση στο στοχο κοριτσια μου.ειμαι ακομη συγκινημενη και δε το πιστευω! Εύχομαι σε ολες μας να ειμαστε γερες και απο ιανουαριο να κανουμε διαγωνισμο ποια εκανε περισσότερους εμμετους!!! Μου λειψατε αλλα εδω δεν εχω παντου ιντερνετ!!!

Καλα αποτελεσματα στην εβιτα και στο νεο μελος την ελενη!!θα περιμενουμε με αγωνια!!!καντε ποδαρικο βρε κοριτσιααααα!!!

Σας φιλω γλυκα όλες. Σας στελνω χιονισμενα φιλια για ακριβεια απο το Πήλιο! Παρασκευαιδου και peacock ειστε νουμερα(για να μη ξεχνιομαστε!!!) ο λατινος να ερθει να τον δουμε για δοκιμαστικο παρακαλω.αααχαχαχχααχ ψοφησα με αυτο!

Πεταλουδακι,joy,κατερινακι,μινιατουρακι σας φιλω πολύ πολύ γλυκα!  Σας αγαπω όλες. Ειστε το καλυτερο φαρμακο για όλα!!! Ελπιζω να μη ξεχασα καμια.αν το εκανα να με βρισει δημοσιως το αξιζω!!!πισσα και πούπουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μουυυυυ!!!!θα σας πω μονο πως το τελευταιο 20 λεπτο(τοσο μου πηρε να διαβασω οτι δεν ειχα προλάβει) γελαω σαν τρελη μονη μου.ο αντρας μου με κοιταει και απορει!!!χχαχχα ποσο γελασα!!!να ειστε καλα!!

Λοιπον θα πω μονο αυτο...πριν απο μιση ωρα εμαθα για ενα θαυμα..εκλαψα πολυ απο τη χαρα μου μιας και ειχα κανει μια μεγαλη προσευχή για να ζητησω να συμβει αυτο το θαυμα.δεν αφορα εμενα, αλλα εξασθενησα οτι θετικη ενεργεια ειχα για αυτό το ατομο που τη χρειαζοταν!ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ..ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!! 

Πιστη και προσηλωση στο στοχο κοριτσια μου.ειμαι ακομη συγκινημενη και δε το πιστευω! Εύχομαι σε ολες μας να ειμαστε γερες και απο ιανουαριο να κανουμε διαγωνισμο ποια εκανε περισσότερους εμμετους!!! Μου λειψατε αλλα εδω δεν εχω παντου ιντερνετ!!!

Καλα αποτελεσματα στην εβιτα και στο νεο μελος την ελενη!!θα περιμενουμε με αγωνια!!!καντε ποδαρικο βρε κοριτσιααααα!!!

Σας φιλω γλυκα όλες. Σας στελνω χιονισμενα φιλια για ακριβεια απο το Πήλιο! Παρασκευαιδου και peacock ειστε νουμερα(για να μη ξεχνιομαστε!!!) ο λατινος να ερθει να τον δουμε για δοκιμαστικο παρακαλω.αααχαχαχχααχ ψοφησα με αυτο!

Πεταλουδακι,joy,κατερινακι,μινιατουρακι σας φιλω πολύ πολύ γλυκα!  Σας αγαπω όλες. Ειστε το καλυτερο φαρμακο για όλα!!! Ελπιζω να μη ξεχασα καμια.αν το εκανα να με βρισει δημοσιως το αξιζω!!!πισσα και πούπουλα 

Να περάσετε υπέροχα στο πανέμορφο Πήλιο!!!να το χαρείτε όσο παραπάνω μπορείτε....και από Γενάρη περιμένουμε και τα δικά σας ευχάριστα:)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε!!! Να μην ειχα και περιοδο ρε γμτ!!! Εστω και ετσι περναμε τελεια πάντως!!!! Ε ελπιζω τέλος γεναρη η φλεβαρη μα εχω και εγω ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μ καλημέρα!!!! ξύπνησα στις 6 με τάση για εμετό..έκανα τεστ (1η φορά στην ζωή μου) και ήταν αρνητικό..ορκίστηκα στον εαυτό μου πως εάν θα ξανακάνω θα έχω μέρες καθυστέρησης!!! πολύ ψυχοφθόρο ήταν!!! αναμένω λοιπόν την ηλίθια περίοδο μου και προχωράμε...είπαμε δεν μας θέλει το 16!!! πάμε για το 17 με θετική σκέψη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκια μ καλημέρα!!!! ξύπνησα στις 6 με τάση για εμετό..έκανα τεστ (1η φορά στην ζωή μου) και ήταν αρνητικό..ορκίστηκα στον εαυτό μου πως εάν θα ξανακάνω θα έχω μέρες καθυστέρησης!!! πολύ ψυχοφθόρο ήταν!!! αναμένω λοιπόν την ηλίθια περίοδο μου και προχωράμε...είπαμε δεν μας θέλει το 16!!! πάμε για το 17 με θετική σκέψη!!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου αγχωθηκες πολύ γιαυτό σου ήρθε εμετός... Υπομονή κ θα μάθεις... Αλλά τι να πεις; Εγώ είμαι στην 8η μέρα καθυστερησης με αρνητικό τέστ που έκανα χτες.....Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μουυυυυ!!!!θα σας πω μονο πως το τελευταιο 20 λεπτο(τοσο μου πηρε να διαβασω οτι δεν ειχα προλάβει) γελαω σαν τρελη μονη μου.ο αντρας μου με κοιταει και απορει!!!χχαχχα ποσο γελασα!!!να ειστε καλα!!

Λοιπον θα πω μονο αυτο...πριν απο μιση ωρα εμαθα για ενα θαυμα..εκλαψα πολυ απο τη χαρα μου μιας και ειχα κανει μια μεγαλη προσευχή για να ζητησω να συμβει αυτο το θαυμα.δεν αφορα εμενα, αλλα εξασθενησα οτι θετικη ενεργεια ειχα για αυτό το ατομο που τη χρειαζοταν!ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ..ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!! 

Πιστη και προσηλωση στο στοχο κοριτσια μου.ειμαι ακομη συγκινημενη και δε το πιστευω! Εύχομαι σε ολες μας να ειμαστε γερες και απο ιανουαριο να κανουμε διαγωνισμο ποια εκανε περισσότερους εμμετους!!! Μου λειψατε αλλα εδω δεν εχω παντου ιντερνετ!!!

Καλα αποτελεσματα στην εβιτα και στο νεο μελος την ελενη!!θα περιμενουμε με αγωνια!!!καντε ποδαρικο βρε κοριτσιααααα!!!

Σας φιλω γλυκα όλες. Σας στελνω χιονισμενα φιλια για ακριβεια απο το Πήλιο! Παρασκευαιδου και peacock ειστε νουμερα(για να μη ξεχνιομαστε!!!) ο λατινος να ερθει να τον δουμε για δοκιμαστικο παρακαλω.αααχαχαχχααχ ψοφησα με αυτο!

Πεταλουδακι,joy,κατερινακι,μινιατουρακι σας φιλω πολύ πολύ γλυκα!  Σας αγαπω όλες. Ειστε το καλυτερο φαρμακο για όλα!!! Ελπιζω να μη ξεχασα καμια.αν το εκανα να με βρισει δημοσιως το αξιζω!!!πισσα και πούπουλα 

Ποσο όμορφο το μυνημα σου..Φυσικά και γίνονται θαύματα..Συγνωμη ρε κοριτσια αλλα εγω ζω ενα θαύμα..απο τις 25/11/2012..το εχω ζήσει απο την αρχή του..και ακομη και τωρα υπαρχουν στιγμές που και η ίδια δεν το πιστευω..!!!οταν υπαρχει θέληση..πραγματικά τα ΠΑΝΤΑ γίνονται..Ας μην το ξεχνάμε ποτε αυτο και ας πιαστούμε χέρι χέρι στον δύσκολο δρόμο μας..την ζωη μας...Σας αγαπω ολες το ιδιο!!και ας μην σας ξέρω..ξέρετε εσεις πολλα κομμάτια δικά μου..και αυτο μου αρκει!!!απο Γενάρη ξεκινάμε εντατικά κοριτσιααααα!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ευχαριστούμε!!! Να μην ειχα και περιοδο ρε γμτ!!! Εστω και ετσι περναμε τελεια πάντως!!!! Ε ελπιζω τέλος γεναρη η φλεβαρη μα εχω και εγω ευχαριστα!!!

Καλα να περάσετε γλυκια μου και αναζωογονηθείτε..σας περιμένουν δύσκολες καταστάσεις οταν γυρίσετε...εμετοί..άγχος για το φύλο..άγχη για το ζώδιο..τετοια πράγματα..και μετα ξενύχτια..ξεσκατισματα..προετοιμαστειτεεεεεεεε!,!!Ευχαριστηθειτε το γιατι θα κάνετε καιρό να ξανά φύγετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκια μ καλημέρα!!!! ξύπνησα στις 6 με τάση για εμετό..έκανα τεστ (1η φορά στην ζωή μου) και ήταν αρνητικό..ορκίστηκα στον εαυτό μου πως εάν θα ξανακάνω θα έχω μέρες καθυστέρησης!!! πολύ ψυχοφθόρο ήταν!!! αναμένω λοιπόν την ηλίθια περίοδο μου και προχωράμε...είπαμε δεν μας θέλει το 16!!! πάμε για το 17 με θετική σκέψη!!!!!

Κοριτςακι μου λυπαμαι για το αρνητικό τεςτ..οπου βεβαια δεν εχουμε αποκλειςει κατι ακομη..Ειμαστε δυνατές..κανουμε υπομονή..επιμένουμε και θα πετύχουμε τον στόχο μας ολες!!!ας προσπαθήσουμε να αποβάλουμε το στρες....και το 2017 ερχονται τα καλυτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου αγχωθηκες πολύ γιαυτό σου ήρθε εμετός... Υπομονή κ θα μάθεις... Αλλά τι να πεις; Εγώ είμαι στην 8η μέρα καθυστερησης με αρνητικό τέστ που έκανα χτες.....Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί

Κοριτσακι μου αν γενικα εισαι σταθερή στον κύκλο..με μικροαποκλεισεις..πρεπει να παρεις τον γιατρό σου τηλ και να του το πεις..μια φορά το ειχα πάθει και εγω..και αφου εκανα χοριακη και ηταν σχεδόν μηδέν..μου είπε παρε αυτα τα φαρμακα δυο η τρεις μερες μου είπε..η μεχρι να μου έρθει αίμα..κατι τέτοιο..δεν θυμάμαι ακριβως..πάντως απο αυτο που μου είπε μετα..με εκανε να καταλάβω οτι σαν να απορυθμιςτικε ο κύκλος μου..οποτε μην το αφήνεις..παρε ενα τηλ..σημερα κιολας γιατι αυριο δύσκολα τα πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου αν γενικα εισαι σταθερή στον κύκλο..με μικροαποκλεισεις..πρεπει να παρεις τον γιατρό σου τηλ και να του το πεις..μια φορά το ειχα πάθει και εγω..και αφου εκανα χοριακη και ηταν σχεδόν μηδέν..μου είπε παρε αυτα τα φαρμακα δυο η τρεις μερες μου είπε..η μεχρι να μου έρθει αίμα..κατι τέτοιο..δεν θυμάμαι ακριβως..πάντως απο αυτο που μου είπε μετα..με εκανε να καταλάβω οτι σαν να απορυθμιςτικε ο κύκλος μου..οποτε μην το αφήνεις..παρε ενα τηλ..σημερα κιολας γιατι αυριο δύσκολα τα πράγματα..

Μα θα πάρω τηλέφωνο αλλά πίνω και κάτι χάπια που μου έχει δώσει δεν θυμάμαι ακριβώς τώρα πως τα λένε είμαι δουλειά αλλά είναι για διαβήτη....Θα πάρω τηλ κ θα σου πω!!! Εσύ πότε περιμένεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου όμορφα..ψάχνοντας να βρω να σας δείξω πληροφορίες για ενα μωρο 30 εβδομάδων..για να σας αναφέρω μετα,το δικο μας θαύμα..με αφορμή το θαύμα που είπε η @mommy86 έπεσα πάνω σε κείμενο..και ακομα τρίβω τα ματια μου..το εχει γράψει η αδερφή μου..και δεν ήξερα οτι υπαρχει καν!!!μιλαει για τον άνθρωπο που αγαπω περισσοτερο απο οτιδήποτε σε αυτήν την πλάση..μιλάει για τον δεύτερο μου ανηψιο..και το πρώτο μου γιο!!!το βαφτηστηρι μου!!!το θαύμα μας..Αν δεν πιστεύετε στα θαύματα..απλα διαβάστε το..http://www.eimaimama.gr/2012/12/20-evdomadwn-thavma-a.html και τωρα ξανά δεν πιστευω στα ματια μου..υπαρχει ολο μας το "ειναι" εδω...http://www.eimaimama.gr/2013/10/i-vaptisi-tou-nikola-stilianou.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Μα θα πάρω τηλέφωνο αλλά πίνω και κάτι χάπια που μου έχει δώσει δεν θυμάμαι ακριβώς τώρα πως τα λένε είμαι δουλειά αλλά είναι για διαβήτη....Θα πάρω τηλ κ θα σου πω!!! Εσύ πότε περιμένεις;;;

Μπορει να σου κάνουν δλδ τα χαπια ανωμαλία??εγω ειμαι σημερα στην έκτη μερα του κύκλου..υποτιθεται οτι χτες σημερα θα τελείωνα..δυο μερες μονο περίοδο αυτη τη φορά..γίαυτο λεω..οτι να ναι γινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια μουυυυυ!!!!θα σας πω μονο πως το τελευταιο 20 λεπτο(τοσο μου πηρε να διαβασω οτι δεν ειχα προλάβει) γελαω σαν τρελη μονη μου.ο αντρας μου με κοιταει και απορει!!!χχαχχα ποσο γελασα!!!να ειστε καλα!!

Λοιπον θα πω μονο αυτο...πριν απο μιση ωρα εμαθα για ενα θαυμα..εκλαψα πολυ απο τη χαρα μου μιας και ειχα κανει μια μεγαλη προσευχή για να ζητησω να συμβει αυτο το θαυμα.δεν αφορα εμενα, αλλα εξασθενησα οτι θετικη ενεργεια ειχα για αυτό το ατομο που τη χρειαζοταν!ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ..ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!! 

Πιστη και προσηλωση στο στοχο κοριτσια μου.ειμαι ακομη συγκινημενη και δε το πιστευω! Εύχομαι σε ολες μας να ειμαστε γερες και απο ιανουαριο να κανουμε διαγωνισμο ποια εκανε περισσότερους εμμετους!!! Μου λειψατε αλλα εδω δεν εχω παντου ιντερνετ!!!

Καλα αποτελεσματα στην εβιτα και στο νεο μελος την ελενη!!θα περιμενουμε με αγωνια!!!καντε ποδαρικο βρε κοριτσιααααα!!!

Σας φιλω γλυκα όλες. Σας στελνω χιονισμενα φιλια για ακριβεια απο το Πήλιο! Παρασκευαιδου και peacock ειστε νουμερα(για να μη ξεχνιομαστε!!!) ο λατινος να ερθει να τον δουμε για δοκιμαστικο παρακαλω.αααχαχαχχααχ ψοφησα με αυτο!

Πεταλουδακι,joy,κατερινακι,μινιατουρακι σας φιλω πολύ πολύ γλυκα!  Σας αγαπω όλες. Ειστε το καλυτερο φαρμακο για όλα!!! Ελπιζω να μη ξεχασα καμια.αν το εκανα να με βρισει δημοσιως το αξιζω!!!πισσα και πούπουλα 

Χαίρομαι που γέλασες και που είσαι καλά! Να περάσεις υπέροχα στο Πήλιο κουκλάκι μου ζωγραφιστό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου καλημέρα...πωπω έχει πάρει φωτιά το θεματάκι και δε σας προλαβαίνω...χιχι.....απο τη μία χαίρομαι που είμαστε μαζί αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να βρισκόμαστε σε άλλο θέμα.........................

@Κατερινάκι/only love το διάβασα...... τι να πω έχω δακρύσει.....τα λόγια είναι περιττά κοριτσάκι μου....μόνο ξέρεις τι θέλω...να δώσεις μια αγκαλιά μεγάλη στο μωράκι σας και στη μανούλα του!! να τους πεις οτι είναι απο μια άγνωστη γκρινιάρα...........

@evita2 πόσο σε νιώθω! έτσι έλεγα και εγώ πριν λίγες μέρες...καλύτερα να δω την ακατανόμαστη παρά να να δω ένα ψυχρό αρνητικό τεστ...........αφήνουμε όμως μια μικρή πιθανότητα λάθους!! και εύχομαι αυτό το παλιόπραγμα να κάνει λάθος!

@Joy1988 και @ΝΤΙΑ30 μου καλή επιτυχία και στις δυό σας!!! η Μία να έχει πιάσει το σποράκι της και η άλλη να έχει καθυστέρηση λόγω μπεμπε!!! (ελπίζω καλά να τα θυμάμαι)

@mommy86 στείλε μας καμιά φωτογραφιούλα απο τα όμορφα τοπία του Πηλίου να ταξιδέψουμε και εμείς λίγο νοερά.....

@peacock μου πως πάνε τα τραβήγματα???

@miniatoura87-ki πως είσαι εσύ??

αν ξέχασα καμία συγγνώμη!! 

αντε κοριτσάκια μου γλυκά....να έχετε μια όμορφη μέρα.................να προσέχετε όλες!

αααα!! το @Lisaki 80 μας ξέχασα....αδιαθέτησες κοπέλα μου? τι  κάνει ο μικρός σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκια μ καλημέρα!!!! ξύπνησα στις 6 με τάση για εμετό..έκανα τεστ (1η φορά στην ζωή μου) και ήταν αρνητικό..ορκίστηκα στον εαυτό μου πως εάν θα ξανακάνω θα έχω μέρες καθυστέρησης!!! πολύ ψυχοφθόρο ήταν!!! αναμένω λοιπόν την ηλίθια περίοδο μου και προχωράμε...είπαμε δεν μας θέλει το 16!!! πάμε για το 17 με θετική σκέψη!!!!!

Όντως είνα ψυχοφθόρο....λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτελεσμα αλλά εμείς δε μασάμε... πάμε γερά για το 2017!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου όμορφα..ψάχνοντας να βρω να σας δείξω πληροφορίες για ενα μωρο 30 εβδομάδων..για να σας αναφέρω μετα,το δικο μας θαύμα..με αφορμή το θαύμα που είπε η @mommy86 έπεσα πάνω σε κείμενο..και ακομα τρίβω τα ματια μου..το εχει γράψει η αδερφή μου..και δεν ήξερα οτι υπαρχει καν!!!μιλαει για τον άνθρωπο που αγαπω περισσοτερο απο οτιδήποτε σε αυτήν την πλάση..μιλάει για τον δεύτερο μου ανηψιο..και το πρώτο μου γιο!!!το βαφτηστηρι μου!!!το θαύμα μας..Αν δεν πιστεύετε στα θαύματα..απλα διαβάστε το..http://www.eimaimama.gr/2012/12/20-evdomadwn-thavma-a.html και τωρα ξανά δεν πιστευω στα ματια μου..υπαρχει ολο μας το "ειναι" εδω...http://www.eimaimama.gr/2013/10/i-vaptisi-tou-nikola-stilianou.html

Κατερινακι μου πολυ συγκινητική η ιστορία σας.. Ως μανούλα μπορώ να νιώσω το άγχος την αγωνία αυτη του να ειναι καλα το παιδάκι σου.. Θυμάμαι καθε φορά που έμπαινα στον καρδιοτοκογραφο ειχα αγωνία να ειναι ολα καλα! Οταν  στην 31η βδομάδα ειχα ξαφνικά συσπάσεις για ενα 4ωρο ημουνα και απομονωμένη διακοπές στο χωριό του άντρα μου τρομοκρατήθηκα.. Η σκέψη μου πήγαινε στο ποσο ζυγίζει το μωρο μου και αν θα  καταφέρει να ζήσει αν γέννηθει τότε.  γεννήθηκε με πρόκληση στη  42 βδομάδα 4 κιλά! Θαύματα γίνονται και ο μικρός σας ειναι μια χαρα!! Σύντομα θα εχεις και εσυ ενα θαυματακι στα χέρια σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αγάπες μου καλημέρα...πωπω έχει πάρει φωτιά το θεματάκι και δε σας προλαβαίνω...χιχι.....απο τη μία χαίρομαι που είμαστε μαζί αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να βρισκόμαστε σε άλλο θέμα.........................

@Κατερινάκι/only love το διάβασα...... τι να πω έχω δακρύσει.....τα λόγια είναι περιττά κοριτσάκι μου....μόνο ξέρεις τι θέλω...να δώσεις μια αγκαλιά μεγάλη στο μωράκι σας και στη μανούλα του!! να τους πεις οτι είναι απο μια άγνωστη γκρινιάρα...........

@evita2 πόσο σε νιώθω! έτσι έλεγα και εγώ πριν λίγες μέρες...καλύτερα να δω την ακατανόμαστη παρά να να δω ένα ψυχρό αρνητικό τεστ...........αφήνουμε όμως μια μικρή πιθανότητα λάθους!! και εύχομαι αυτό το παλιόπραγμα να κάνει λάθος!

@Joy1988 και @ΝΤΙΑ30 μου καλή επιτυχία και στις δυό σας!!! η Μία να έχει πιάσει το σποράκι της και η άλλη να έχει καθυστέρηση λόγω μπεμπε!!! (ελπίζω καλά να τα θυμάμαι)

@mommy86 στείλε μας καμιά φωτογραφιούλα απο τα όμορφα τοπία του Πηλίου να ταξιδέψουμε και εμείς λίγο νοερά.....

@peacock μου πως πάνε τα τραβήγματα???

@miniatoura87-ki πως είσαι εσύ??

αν ξέχασα καμία συγγνώμη!! 

αντε κοριτσάκια μου γλυκά....να έχετε μια όμορφη μέρα.................να προσέχετε όλες!

αααα!! το @Lisaki 80 μας ξέχασα....αδιαθέτησες κοπέλα μου? τι  κάνει ο μικρός σου??

Κοριτσακι μου γλυκό,σε ευχαριστω πολυ..θα του την δώσω βεβαια..απο μέρους μιας γλυκιάς πεταλουδιτσας!!!ΠΟΤΕ μην το βάζετε κάτω κοριτσια..ΠΟΤΕ!!Ο Νικόλας-Στυλιανός ειναι η απόδειξη η δικη μου..πως γίνονται θαύματα..το ζω..και ευχαριστω τον θεο..το σύμπαν..την αδερφή μου..τους γιατρούς..που μας ευλόγησαν με αυτο το πλάσμα..Αν τον δειτε δεν θα πιστεύετε στα ματια σας!!!καλη πρωτοχρονιά να εχουμε κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κατερινακι μου πολυ συγκινητική η ιστορία σας.. Ως μανούλα μπορώ να νιώσω το άγχος την αγωνία αυτη του να ειναι καλα το παιδάκι σου.. Θυμάμαι καθε φορά που έμπαινα στον καρδιοτοκογραφο ειχα αγωνία να ειναι ολα καλα! Οταν  στην 31η βδομάδα ειχα ξαφνικά συσπάσεις για ενα 4ωρο ημουνα και απομονωμένη διακοπές στο χωριό του άντρα μου τρομοκρατήθηκα.. Η σκέψη μου πήγαινε στο ποσο ζυγίζει το μωρο μου και αν θα  καταφέρει να ζήσει αν γέννηθει τότε.  γεννήθηκε με πρόκληση στη  42 βδομάδα 4 κιλά! Θαύματα γίνονται και ο μικρός σας ειναι μια χαρα!! Σύντομα θα εχεις και εσυ ενα θαυματακι στα χέρια σου!! 

Σε νιώθω κοπελα μου..αυτο που έζησε η αδερφή μου απλα δεν περιγράφετε..ολες οι μανούλες εισαστε αξίες θαυμασμού..και οι υπόλοιπες αναμενουμε να μας ευλογήσει και εμας να νιώσουμε αυτο το θαύμα..Συγκινούμε και μονο που αναφέρομαι σε εκείνον..ειναι οτι πολυτιμότερο εχω..ειναι το δωρο του θεού και της αδερφής μου σε μενα..αφου γεννηθηκε ανήμερα της γιορτής μου...πηγα στις 17 στην γιορτή στο σχολείο..και απο το κλάμα που τον έβλεπα να χορεύει βαλς και να στριφογυρίζει την κατα δυο κεφάλια πιο ψηλή ντάμα του,έγινα σαν ρακούν..γιατι ειχα βάλει μάσκαρα...ειναι πραγματικά απίστευτο..μοιάζει ολο αυτο που ζήσαμε με ενα κακό ονειρο..και να σας πω κατι?δεν πίστεψα ουτε για μια στιγμή οτι δεν θα τα καταφέρει..Γεννηθηκε ανήμερα της γιορτής μου..τον ένιωσα παιδί μου απο το πρώτο δευτερόλεπτο..και με αξίωσε ο θεος να τον βαπτισω κιολας..Να τους εχει καλα ο θεος όλους τους ευχομαι..και να μας αξιώσει να βιώσουμε και εμεις το θαύμα της μητρότητας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αγάπες μου καλημέρα...πωπω έχει πάρει φωτιά το θεματάκι και δε σας προλαβαίνω...χιχι.....απο τη μία χαίρομαι που είμαστε μαζί αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να βρισκόμαστε σε άλλο θέμα.........................

@Κατερινάκι/only love το διάβασα...... τι να πω έχω δακρύσει.....τα λόγια είναι περιττά κοριτσάκι μου....μόνο ξέρεις τι θέλω...να δώσεις μια αγκαλιά μεγάλη στο μωράκι σας και στη μανούλα του!! να τους πεις οτι είναι απο μια άγνωστη γκρινιάρα...........

@evita2 πόσο σε νιώθω! έτσι έλεγα και εγώ πριν λίγες μέρες...καλύτερα να δω την ακατανόμαστη παρά να να δω ένα ψυχρό αρνητικό τεστ...........αφήνουμε όμως μια μικρή πιθανότητα λάθους!! και εύχομαι αυτό το παλιόπραγμα να κάνει λάθος!

@Joy1988 και @ΝΤΙΑ30 μου καλή επιτυχία και στις δυό σας!!! η Μία να έχει πιάσει το σποράκι της και η άλλη να έχει καθυστέρηση λόγω μπεμπε!!! (ελπίζω καλά να τα θυμάμαι)

@mommy86 στείλε μας καμιά φωτογραφιούλα απο τα όμορφα τοπία του Πηλίου να ταξιδέψουμε και εμείς λίγο νοερά.....

@peacock μου πως πάνε τα τραβήγματα???

@miniatoura87-ki πως είσαι εσύ??

αν ξέχασα καμία συγγνώμη!!

αντε κοριτσάκια μου γλυκά....να έχετε μια όμορφη μέρα.................να προσέχετε όλες!

Καλημερα πεταλουδάκι! Καλημερα σε όλα τα κορίτσια!!!!

Δεν νιωθω ουτε βαρος, ουτε τραβηγματακια όπως ενιωθα τις προηγούμενες μερες... δε ξερω αν είναι καλό ή κακό.. θα δείξει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αγάπες μου καλημέρα...πωπω έχει πάρει φωτιά το θεματάκι και δε σας προλαβαίνω...χιχι.....απο τη μία χαίρομαι που είμαστε μαζί αλλά από την άλλη θα προτιμούσα να βρισκόμαστε σε άλλο θέμα.........................

@Κατερινάκι/only love το διάβασα...... τι να πω έχω δακρύσει.....τα λόγια είναι περιττά κοριτσάκι μου....μόνο ξέρεις τι θέλω...να δώσεις μια αγκαλιά μεγάλη στο μωράκι σας και στη μανούλα του!! να τους πεις οτι είναι απο μια άγνωστη γκρινιάρα...........

@evita2 πόσο σε νιώθω! έτσι έλεγα και εγώ πριν λίγες μέρες...καλύτερα να δω την ακατανόμαστη παρά να να δω ένα ψυχρό αρνητικό τεστ...........αφήνουμε όμως μια μικρή πιθανότητα λάθους!! και εύχομαι αυτό το παλιόπραγμα να κάνει λάθος!

@Joy1988 και @ΝΤΙΑ30 μου καλή επιτυχία και στις δυό σας!!! η Μία να έχει πιάσει το σποράκι της και η άλλη να έχει καθυστέρηση λόγω μπεμπε!!! (ελπίζω καλά να τα θυμάμαι)

@mommy86 στείλε μας καμιά φωτογραφιούλα απο τα όμορφα τοπία του Πηλίου να ταξιδέψουμε και εμείς λίγο νοερά.....

@peacock μου πως πάνε τα τραβήγματα???

@miniatoura87-ki πως είσαι εσύ??

αν ξέχασα καμία συγγνώμη!! 

αντε κοριτσάκια μου γλυκά....να έχετε μια όμορφη μέρα.................να προσέχετε όλες!

αααα!! το @Lisaki 80 μας ξέχασα....αδιαθέτησες κοπέλα μου? τι  κάνει ο μικρός σου??

 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε νιώθω κοπελα μου..αυτο που έζησε η αδερφή μου απλα δεν περιγράφετε..ολες οι μανούλες εισαστε αξίες θαυμασμού..και οι υπόλοιπες αναμενουμε να μας ευλογήσει και εμας να νιώσουμε αυτο το θαύμα..Συγκινούμε και μονο που αναφέρομαι σε εκείνον..ειναι οτι πολυτιμότερο εχω..ειναι το δωρο του θεού και της αδερφής μου σε μενα..αφου γεννηθηκε ανήμερα της γιορτής μου...πηγα στις 17 στην γιορτή στο σχολείο..και απο το κλάμα που τον έβλεπα να χορεύει βαλς και να στριφογυρίζει την κατα δυο κεφάλια πιο ψηλή ντάμα του,έγινα σαν ρακούν..γιατι ειχα βάλει μάσκαρα...ειναι πραγματικά απίστευτο..μοιάζει ολο αυτο που ζήσαμε με ενα κακό ονειρο..και να σας πω κατι?δεν πίστεψα ουτε για μια στιγμή οτι δεν θα τα καταφέρει..Γεννηθηκε ανήμερα της γιορτής μου..τον ένιωσα παιδί μου απο το πρώτο δευτερόλεπτο..και με αξίωσε ο θεος να τον βαπτισω κιολας..Να τους εχει καλα ο θεος όλους τους ευχομαι..και να μας αξιώσει να βιώσουμε και εμεις το θαύμα της μητρότητας..

Πεταλουδιτσα μου καλα ειναι ο μικρός, είχε λιγο πυρετό αλλα τιποτα σοβαρό ομως.. Εγω ακομα να αδιαθετησω κανονικά, δεν ξερω, μηπως εκείνες οι 2 σταγόνες ηταν η περίοδος και τωρα απλά θα περιμενω την επόμενη; ουφφ τι να πω δεν ξερω.. Εσυ πως εισαι; άντε να φύγει το 2016! 1 μερα έμεινε ακομα! 

Κατερινακι θα αξιωθείς να το νιώσεις το θαύμα, και εσυ και η Πεταλουδιτσα και ολα τα κοριτσια εδω μεσα.. @Gelie ακούς κι εσυ; ξερω πως εισαι πεσμένη τον τέλευταιο καιρό και σε έχουμε χάσει λιγο.. Ολα θα γίνουν να ξέρεις! Υπομονή λιγο και θα δεις!! Θετική σκέψη κοριτσια μου για ολες εδω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Οχι κοριτσακι μου,δεν μου ανέφερε κατι..ξέρω οτι πολλοί γιατροί λενε για μαγνητική κλπ αναλόγως το ποσο υψηλή ειναι..να σου πω την αληθεια επειδη πηγα δευτερη μερα των Χριστουγέννων για την εξεταση,τα αποτελέσματα τα πήρε τηλεφωνικά ο γυναικολόγος μου και με ενημέρωσε μετα..αλλα δεν θυμάμαι καθολου..δεν εχω ευκαιρισει να παω,αλλα αν θυμάμαι κατι αμυδρά πρεπει να ταν γύρω στο 30..

Εεεεε, τιποτα δεν ειναι το 30 μωρε...θα έρθει στα ίσια του πολυ γρήγορα!!!  παααααμεεε γερά κοριτσάκια μουυυ!!! Ολες μαζί το 2017!!!! Ας ανοίξουν οι ουρανοί να βρέξει μωράκια... !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Επισης βρηκα αυτο για την προλακτινη..

ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ (PRL)

Τυπικές τιμές αναφοράς στις γυναίκες είναι κάτω από 20 ng/mL στις γυναίκες και κάτω από 12 στην εμμηνόπαυση, ενώ στους άνδρες κάτω από 16 ng/mL. Παρουσιάζει μεταβαλλόμενες τιμές κατά τη διάρκεια της μέρας υπό μορφή σφυγμικών αυξήσεων και μεγαλύτερες τιμές το απόγευμα. Μεγάλη αύξηση πάνω από 5 φορές από τις ανώτερες φυσιολογικές τιμές αποτελεί ένδειξη ανησυχίας για όγκο στην υπόφυση (αρκετά συχνός!). Μια μικρή αύξηση ΔΕΝ οδηγεί σε διάγνωση, αλλά πρέπει η μέτρηση να επαναληφθεί 2-3 φορές σε πρωινό δείγμα. Στις γυναίκες αυξημένες τιμές παρατηρούνται σε διαταραχές της γονιμότητας, όπως η ανωορρηξία (με ή χωρίς διαταραχή της εμμήνου ρύσεως), σε γαλακτόρροια και σε αμηνόρροια (αν αναρωτιέσαι γιατί δεν έχεις περίοδο, ενώ δεν παίρνει αντισυλλυπτικά). Στους άνδρες μπορεί να βρεθεί αυξημένη σε ανικανότητα και ολιγοσπερμία.

Ναι, τα εχω διαβάσει κ γω κ δυςτυχως ισχύουν... τι να πωωω μακάρι μονο αυτο να ειναι κ να μείνουμε σύντομα εγκυουλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...