Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Αχ σου εύχομαι τη Δευτέρα να εχεις μια τεράστια χοριακη !!!!!!!!!! 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ αν και η διαίσθηση μου λεεί ότι δεν είμαι.Πραγματικά και να αδιαθετήσω δεν θα με πειράξει γιατί κουράστηκα να πονάω και να μην έρχεται.Αν δεν έχεις σταθερό κύκλο είναι βάσανο.Πως περνάς την μέρα σου τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ εγω μ βαση την οωρηξια μ σημερα περιμενα περίοδο αλλα ευτυχως τπτ ακομα... τα συμπτωματα π ειχα συνεχίζουν στηθος πρισμενο μ φλεβες πεταγμενες τραβηγματακια χαμηλα συχνοουρία κ έντονους πονοκεφάλους καθε μερα..κ αυτη η υπνηλία μ εχει πεθανει νιωθω τοσο πτωμα..  κ η θερμοκρασια μ ειναι ακομα στο 37.5.. αλλα φοβαμαι ν κανω τεστ... τρεμω... τι λετε; ν περιμενω μεχρι 29 τ μηνα π θ γυρησω ελλαδα ν κανω χοριακη αν δ ερθει;; η ν κανω ενα τεστ νωριτερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Κοριτσια μ εγω μ βαση την οωρηξια μ σημερα περιμενα περίοδο αλλα ευτυχως τπτ ακομα... τα συμπτωματα π ειχα συνεχίζουν στηθος πρισμενο μ φλεβες πεταγμενες τραβηγματακια χαμηλα συχνοουρία κ έντονους πονοκεφάλους καθε μερα..κ αυτη η υπνηλία μ εχει πεθανει νιωθω τοσο πτωμα..  κ η θερμοκρασια μ ειναι ακομα στο 37.5.. αλλα φοβαμαι ν κανω τεστ... τρεμω... τι λετε; ν περιμενω μεχρι 29 τ μηνα π θ γυρησω ελλαδα ν κανω χοριακη αν δ ερθει;; η ν κανω ενα τεστ νωριτερα;; 

Ο κύκλος σου πόσες μέρες είναι?Αν δεν αδιαθετήσεις μέχρι την Κυριακή κάνε ένα τεστάκι αν και μένα με αγχώνουν γιατί αν βγεί αρνητικό πάλι αμφιβολία έχω.Σου εύχομαι να είσαι εγκυούλαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ο κύκλος σου πόσες μέρες είναι?Αν δεν αδιαθετήσεις μέχρι την Κυριακή κάνε ένα τεστάκι αν και μένα με αγχώνουν γιατί αν βγεί αρνητικό πάλι αμφιβολία έχω.Σου εύχομαι να είσαι εγκυούλαααα!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ!! Κανονικα εχω κυκλο 30 ημερών αλλα σύμφωνα μ τα τεστ αυτών τον μηνα αντι ν κανω οωρηξια στις 12/3 εκανα στις 9/3.. στις 11/3 τ τεστ ηταν αρνητικο!! Κ ξερω οτι 12 μ 16 μερες μετα την οωρηξια ερχεται περιοδος... αααχχχ ποιος περιμενει μεχρι την κυριακη;;; εμενα ν δεις πως μ αγχώνουν.. δ θελω ν δω αλλο αρνητικο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ!! Κανονικα εχω κυκλο 30 ημερών αλλα σύμφωνα μ τα τεστ αυτών τον μηνα αντι ν κανω οωρηξια στις 12/3 εκανα στις 9/3.. στις 11/3 τ τεστ ηταν αρνητικο!! Κ ξερω οτι 12 μ 16 μερες μετα την οωρηξια ερχεται περιοδος... αααχχχ ποιος περιμενει μεχρι την κυριακη;;; εμενα ν δεις πως μ αγχώνουν.. δ θελω ν δω αλλο αρνητικο.. 

Αρά όντως από σήμερα περίμενες αν πάρουμε ότι αδιαθετείς 14 μέρες μετά την περίοδο.Και έγω 14 μέρες μετά αδιαθετώ πάντα.Οταν έκανα τελευταί φορά τεστ εγκυμοσύνης έτρεμα χαχαχχαχα:) και έτσι προτιμώ χοριακή και ασ κάνει κανένα 3ώρο.Βέβια σύ αργείς να ρθείς Ελλάδα.Κάνε μώρε ένα αλλά πάρτο στα αστεία και μέτα εδώ είμαστε και θα τα λέμε πάλιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ αν και η διαίσθηση μου λεεί ότι δεν είμαι.Πραγματικά και να αδιαθετήσω δεν θα με πειράξει γιατί κουράστηκα να πονάω και να μην έρχεται.Αν δεν έχεις σταθερό κύκλο είναι βάσανο.Πως περνάς την μέρα σου τώρα?

Και μενα η διαίσθηση μου ητανε οτι δε θα ειμαι οπότε μη το παίρνεις και πολυ στα σοβαρα !! Απλά πρέπει να μην έρθει η περίοδος! Χοριακη όλα θα τα δείξει ! Τιποτα όλη μέρα ξαπλωνω γιατι ειχα και πόνους κτλ πήρα άδεια απο τη δουλεια όλη τη βδομαδα .. εσυ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Και μενα η διαίσθηση μου ητανε οτι δε θα ειμαι οπότε μη το παίρνεις και πολυ στα σοβαρα !! Απλά πρέπει να μην έρθει η περίοδος! Χοριακη όλα θα τα δείξει ! Τιποτα όλη μέρα ξαπλωνω γιατι ειχα και πόνους κτλ πήρα άδεια απο τη δουλεια όλη τη βδομαδα .. εσυ ; 

Καλά έκανεςςςς κάτσε ξαπλωμένη,διάβαζε κανένα βιβλιό λίγο τηλεόραση θα περνάει η μέρα.Εγώ δεν εργάζομαι και έτσι ασχολούμαι με δουλείτσες στο σπίτι και περιμένω τον άντρα μου το  βραδάκι να γυρίσει απ τη δουλειά να δούμε survivor8-):) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αρά όντως από σήμερα περίμενες αν πάρουμε ότι αδιαθετείς 14 μέρες μετά την περίοδο.Και έγω 14 μέρες μετά αδιαθετώ πάντα.Οταν έκανα τελευταί φορά τεστ εγκυμοσύνης έτρεμα χαχαχχαχα:) και έτσι προτιμώ χοριακή και ασ κάνει κανένα 3ώρο.Βέβια σύ αργείς να ρθείς Ελλάδα.Κάνε μώρε ένα αλλά πάρτο στα αστεία και μέτα εδώ είμαστε και θα τα λέμε πάλιιιιιι!!!

Ναι δικιο εχεις... Χαχαχα!! Θ προσπαθησω ν το παρω χαλαρα!! Θ αγοράσω ενα τρ κ οτι γινει.. κ θ το κανω αυριο το πρωι λογικα!!! Κ ναι μετα παλι θ τα λεμε.. οτι γινει εγινε...!! Ευχαριστω κοριτσι μ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλά έκανεςςςς κάτσε ξαπλωμένη,διάβαζε κανένα βιβλιό λίγο τηλεόραση θα περνάει η μέρα.Εγώ δεν εργάζομαι και έτσι ασχολούμαι με δουλείτσες στο σπίτι και περιμένω τον άντρα μου το  βραδάκι να γυρίσει απ τη δουλειά να δούμε survivor8-):) 

Και γω περιμενω survivor να ξεχάστω !! Σημερα δεν ειναι και η αποχώρηση ; χιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναιιιιι!!!Εγώ λέω θα φύγει η Σόφι  χαχαχαχ!!!!

Χαχαχα ! Και γω η σοφή πιστεύω θα φύγει . Ο Ντάνος με τιποτα ! Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα με το survivor επρεπε να το χατε ανοιξει στη συζητηση τροποι χαλαρωσης  και οχι στο ποσες προσπαθουμε για μωρακι[smilie=kermit.gif]σας πειράζω να που μας κανει και ξεχνιομαστε λιγο και συζηταμε και κατι διαφορετικο απο τα περι εγκυμοσυνης και συλληψης ζητω το  survivor.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Ελπίζω όσες περιμένετε να έχετε σύντομα θετικά αποτελέσματα!!Εγώ πάλι είμαι στη φάση που μπήκα στις γόνιμες μέρες μου και κάνω τεστ ωορρηξίας μέχρι να βγεί θετικό αποτέλεσμα!!Είναι ο δεύτερος μήνας προσπάθειας ας πούμε γιατί ο πρώτος έτσι και αλλιώς δεν έγινε όπως πρέπει!Βγήκε θετικό τεστ το βράδυ,έκανα ότι έκανα το βράδυ και το πρωί έφυγα επαγγελματικό ταξίδι οπότε δε νομίζω να μετράει και πολύ:roll::roll:Τέλοσπάντων ας δούμε τι θα γίνει αυτό το μήνα που θα είμαι εδώ:PPPPP 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geozak μου ! Λοιπον ...τέλειο με τα τρια θυλάκιακακια σου?Αλλα εγω όταν ειχα πανω απο 23 χιλιοστα θεωρούνταν κυστικο! Πχ την προηγούμενη ειχα ενα 23,6 (κυστικο ) και άλλο ενα 19 χιλιοστα και μου ειπε δεν θα κανεις ενεση γιατί θα μεγαλώσει και άλλο το 23,6 και μετα οχι προσπάθεια αλλα αντισυλληπτικά για θεραπεια ! Αγχώθηκα έκλαψα Γτ ηταν χάλια η ψυχολογία μου .... δεν έκανα την ενεση και ακριβως 14 ημερα του κύκλου μου έσπασαν και τα δυο για καλη μου τυχη αλκα ειχα φοβερούς πόνους στην μεριά του μεγάλου! Πανω απο 17 χιλιοστα θεωρείτε γόνιμο επισης παιζει ρολο και το σχήμα του για να ειναι καλο ! Χρειαζετε ομοιόμορφο στρογγυλό σχήμα ! αυτα απο δίκη μου εμπειρια

????

καλη επιτυχία !! Πιστεύω το μεσαίο σου και το μικρουλι θα κάνουν δουλεια ! Ελπιζω να μην σε άγχωσα και να ελευθερώσουν και τα τρια ενα γονιμοποιησημο κουκλί ωαριακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η deskar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Ελπίζω όσες περιμένετε να έχετε σύντομα θετικά αποτελέσματα!!Εγώ πάλι είμαι στη φάση που μπήκα στις γόνιμες μέρες μου και κάνω τεστ ωορρηξίας μέχρι να βγεί θετικό αποτέλεσμα!!Είναι ο δεύτερος μήνας προσπάθειας ας πούμε γιατί ο πρώτος έτσι και αλλιώς δεν έγινε όπως πρέπει!Βγήκε θετικό τεστ το βράδυ,έκανα ότι έκανα το βράδυ και το πρωί έφυγα επαγγελματικό ταξίδι οπότε δε νομίζω να μετράει και πολύ:roll::roll:Τέλοσπάντων ας δούμε τι θα γίνει αυτό το μήνα που θα είμαι εδώ:PPPPP 

Καλησπερα!!!Μην εισαι απαισιοδοξη ευχομαι τουτος ο μηνας να ναι ο τυχερος σου και να ανταμοιφθουν οι προσπαθειες σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marillia είπε:

Θα περιμένω νεάκια σου οπωσδήποτε!!!!GOOD LUCKKK!!!!

Μαλλον δ θα προλαβω ν το κανω.. αργα το απογευμα ειδα μια μικρη κηλίδα καφε στο εσώρουχο κ οσο περναει η ωρα εχω ροζ παρα πολυ απαλά κ πονάκια χαμηλα στην κοιλια.. σαν ν χτηπαει την πορτα η καταραμένη.. μαλλον μ περιμενει αλλη μια απογοητευση.. ξεκινάς τον μηνα μ τοση αισιοδοξία τοσα ονειρα λες αυτη τη φορα θ τα καταφέρω νιωθεις οτι ολα παν κλ το σωμα κ το μυαλο παιζουν μαζι σ.. μεχρι ν ερθει αλλη μια απογοητευση.. κ κοριτσια μην κοιτάτε θερμοκρασίες.. ειμαι ακομα στο 37.4.. τπτ δ ειναι δεδομένο.. αυτο π ε πληγώνει ξερετε ποιο ειναι;; το οτι γινονται μανες Καταλαθος κατι τέρατα.. τα χτηπανε τα σκοτώνουν τα παρατάνε σ ορφανοτροφεία τα πετανε στα σκουπιδια.. η κοριτσια 15 κ 16 χρονων π πανε κ τα ρίχνουν σαν ν ειναι τπτ.. κ κοπελες κ γυναικες π προσπαθούν ν ευτυχήσουν κάνοντας μια οικογενεια προσφέροντας ενα δωρο ζωης παιδεύονται για μηνες κ χρονια χαλοντας ψυχολογια διαθεση υγεια και χρήματα κ καποιες δ τα καταφέρνουν και ποτε.. σιγουρα αξιζει ομως παντα η προσπάθεια.. αλλα γιατι να υπαρχει τοσο αδικο;;; γιατι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anni2304 είπε:

Μαλλον δ θα προλαβω ν το κανω.. αργα το απογευμα ειδα μια μικρη κηλίδα καφε στο εσώρουχο κ οσο περναει η ωρα εχω ροζ παρα πολυ απαλά κ πονάκια χαμηλα στην κοιλια.. σαν ν χτηπαει την πορτα η καταραμένη.. μαλλον μ περιμενει αλλη μια απογοητευση.. ξεκινάς τον μηνα μ τοση αισιοδοξία τοσα ονειρα λες αυτη τη φορα θ τα καταφέρω νιωθεις οτι ολα παν κλ το σωμα κ το μυαλο παιζουν μαζι σ.. μεχρι ν ερθει αλλη μια απογοητευση.. κ κοριτσια μην κοιτάτε θερμοκρασίες.. ειμαι ακομα στο 37.4.. τπτ δ ειναι δεδομένο.. αυτο π ε πληγώνει ξερετε ποιο ειναι;; το οτι γινονται μανες Καταλαθος κατι τέρατα.. τα χτηπανε τα σκοτώνουν τα παρατάνε σ ορφανοτροφεία τα πετανε στα σκουπιδια.. η κοριτσια 15 κ 16 χρονων π πανε κ τα ρίχνουν σαν ν ειναι τπτ.. κ κοπελες κ γυναικες π προσπαθούν ν ευτυχήσουν κάνοντας μια οικογενεια προσφέροντας ενα δωρο ζωης παιδεύονται για μηνες κ χρονια χαλοντας ψυχολογια διαθεση υγεια και χρήματα κ καποιες δ τα καταφέρνουν και ποτε.. σιγουρα αξιζει ομως παντα η προσπάθεια.. αλλα γιατι να υπαρχει τοσο αδικο;;; γιατι;; 

κοπελα μου μην απογοητευεσαι!να θυμασαι οτι ειναι πολυ σημαντικο να μην χαλασει η σχεση σας με τον συζυγο σας..ειχα ακουσει προσφατα για ενα ζευγαρι που προσπαθουσαν χρονια πολλα χρονια κ οταν τα καταφεραν χωρισαν γτ είχαν χασει την επαφη μεταξυ τους!θεωρω οτι πλεον με την επιστημη ολα γινονται!ενταξει σιγουρα την οποιαδηποτε κοπελα την στενοχωρει που μπαινει σε αυτη την διαδικασια ενω αλλες πιανουν χωρις να προσπαθουν καν!να εισαι αισιοδοξη και συντομα ειτε φυσιολογικα ειτε με βοηθεια θα ερθει το μωρο σας..κ εμεις προσπαθουμε καιρο κ εχω περασει απο διαφορα σταδιο,απογοητευση,στενοχωρια,σκεφτομαι γτ εγω δεν μπορω,μια λεω δεν θα μπω στην διαδικασια εξωσωματικης,μια λεω οτι θα μπω και τελικα αυτη την στιγμη τα εχω αφησει ολα στην ακρη (για ποσο δεν μπορω να ξερω γτ μυαλο ειναι κ παιζει μαζι μας)τον προηγουμενο μηνα μας ειχε πει ο γιατρος να μην εχουνε ελευθερες επαφες μεχρι να ολοκληρωσουμε τις εξετασεις μας κ αυτον τον μηνα καταλαβα πως είναι να μην εισαι κάθε μερα στο αγχος κ στην αγωνια..πως ειναι να μην σκεφτεσαι σε ποια μερα ειμαι θα αδιαθετησω δεν θα αδιαθετησω εχω ωορρηξια δεν εχω...ετσι θελω να ειμαι ποια και οτι γινει ας γίνει..οποτε θα σου προτεινα να μεινετε κ εσεις ενα μηνα εκτος προσπαθειων να ηρεμησει λιγο το μυαλο σου κ αφου γεμισεις ξανα με αισιοδοξια να ξεκινησετε και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Μαλλον δ θα προλαβω ν το κανω.. αργα το απογευμα ειδα μια μικρη κηλίδα καφε στο εσώρουχο κ οσο περναει η ωρα εχω ροζ παρα πολυ απαλά κ πονάκια χαμηλα στην κοιλια.. σαν ν χτηπαει την πορτα η καταραμένη.. μαλλον μ περιμενει αλλη μια απογοητευση.. ξεκινάς τον μηνα μ τοση αισιοδοξία τοσα ονειρα λες αυτη τη φορα θ τα καταφέρω νιωθεις οτι ολα παν κλ το σωμα κ το μυαλο παιζουν μαζι σ.. μεχρι ν ερθει αλλη μια απογοητευση.. κ κοριτσια μην κοιτάτε θερμοκρασίες.. ειμαι ακομα στο 37.4.. τπτ δ ειναι δεδομένο.. αυτο π ε πληγώνει ξερετε ποιο ειναι;; το οτι γινονται μανες Καταλαθος κατι τέρατα.. τα χτηπανε τα σκοτώνουν τα παρατάνε σ ορφανοτροφεία τα πετανε στα σκουπιδια.. η κοριτσια 15 κ 16 χρονων π πανε κ τα ρίχνουν σαν ν ειναι τπτ.. κ κοπελες κ γυναικες π προσπαθούν ν ευτυχήσουν κάνοντας μια οικογενεια προσφέροντας ενα δωρο ζωης παιδεύονται για μηνες κ χρονια χαλοντας ψυχολογια διαθεση υγεια και χρήματα κ καποιες δ τα καταφέρνουν και ποτε.. σιγουρα αξιζει ομως παντα η προσπάθεια.. αλλα γιατι να υπαρχει τοσο αδικο;;; γιατι;; 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα τις ίδιες σκέψεις κάνω και εγω καθε φορά και ακομη χειρότερα γιατι εχω χάσει και ενα μωρό ..ειναι και θέμα του εαυτού μας πρέπει να πιστέψουμε στον εαυτό μας για να τον αυθυποβαλλουμε και να τα καταφέρει ! Πίστεψε το οτι θα κανεις παιδι κάποια στιγμή και προσευχή στο θεό .. εμενα αυτο με σώζει προς το παρον εχω βρει την ηρεμία μου με την προσευχή και λεω όλα για κάποιο λόγο γίνονται ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Μαλλον δ θα προλαβω ν το κανω.. αργα το απογευμα ειδα μια μικρη κηλίδα καφε στο εσώρουχο κ οσο περναει η ωρα εχω ροζ παρα πολυ απαλά κ πονάκια χαμηλα στην κοιλια.. σαν ν χτηπαει την πορτα η καταραμένη.. μαλλον μ περιμενει αλλη μια απογοητευση.. ξεκινάς τον μηνα μ τοση αισιοδοξία τοσα ονειρα λες αυτη τη φορα θ τα καταφέρω νιωθεις οτι ολα παν κλ το σωμα κ το μυαλο παιζουν μαζι σ.. μεχρι ν ερθει αλλη μια απογοητευση.. κ κοριτσια μην κοιτάτε θερμοκρασίες.. ειμαι ακομα στο 37.4.. τπτ δ ειναι δεδομένο.. αυτο π ε πληγώνει ξερετε ποιο ειναι;; το οτι γινονται μανες Καταλαθος κατι τέρατα.. τα χτηπανε τα σκοτώνουν τα παρατάνε σ ορφανοτροφεία τα πετανε στα σκουπιδια.. η κοριτσια 15 κ 16 χρονων π πανε κ τα ρίχνουν σαν ν ειναι τπτ.. κ κοπελες κ γυναικες π προσπαθούν ν ευτυχήσουν κάνοντας μια οικογενεια προσφέροντας ενα δωρο ζωης παιδεύονται για μηνες κ χρονια χαλοντας ψυχολογια διαθεση υγεια και χρήματα κ καποιες δ τα καταφέρνουν και ποτε.. σιγουρα αξιζει ομως παντα η προσπάθεια.. αλλα γιατι να υπαρχει τοσο αδικο;;; γιατι;; 

Λυπάμαι που αδιαθέτησες αλλά τις ελπίδες σου μην τις χάνεις για επόμενη φορά.Είναι λογικό να αισθάνεσαι έτσι.Και γω αύτα σκέφτομαι και καθε φορά που αδιαθετώ με πιάνει κάτι.Στην αρχή είμαι χαλαρή και όταν φτάνει η περίοδος τότε μελετάω τα συμπτώματα .Δεν ξέρω πως μπορούμε να το αλλάξουμε.Σου εύχομαι να είσαι γερή εσύ και η οικογενειά σου και να περνάς όμορφες στιγμές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας Ευχαριστω ολες κοριτσια γ την δυναμη κ τα καλα σας λογια κ το κουραγιο... απλα χθες έσπασα λιγο... ειναι η πρωτη στιγμη ισως... μ νευριάζει κ ο αντρας μ π ειναι τοσο χαλαρός... Χαχαχαχα.. ελα βρε δ πειραζει τι ν κανουμε την αλλη φορα δ εγινε κ τπτ... οταν μ τα λεει την ωρα π ειμαι χαλια θρλω ν τον δειρω.. ναι το ξερω εχει δικιο!!! Γ αυτο θ το παρω αλλιως!!! Γυρναω ελλαδα τι μεγαλυτερη χαρα;; σ οικογενεια κ φιλους!! Ο καιρος ειναι τελειος ερχεται τ καλοκαιράκι κ ενας νέος κυκλος ενα νεο ταξιδι ξεκιναει απο σημερα!!! Σηκωνόμαι ανασκουμπωνω τις δυνάμεις μ κ συνεχίζω... ελπιζω ολες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...