Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Petalouditsa!!ευχομαι σε λιγο καιρο να χρειαστεί να μεταφερθεις σε αλλο θεμα(με τις εγγυουλες) και σε κανενα διμηνο να αδειασει αυτο το θεμα!να τς λεμε αλλου ολες μας!!να λεμε για το τι μας μυρισε και τι μας ξινισε!! Παρασκευαιδου εισαι τελεια!!με σωζεις πραγματικά. ειναι πολυ κοντα ο ευοσμος!!στειλε μου το νουμερο της!θα κλεισω αυριο κιόλας. αν θέλεις στειλε μου και τιμη εξετασης pm. lenemp δυστυχώς και εγω δε γνωριζω κατι για τη διαδικασία. αν μαθω κατι ομως θα ενημερωσω!!

 

 

 

Σου έστειλα πμ. Τιμές δεν θυμάμαι γιατί δεν πάω δυστυχώς στην γυναίκα δεν μένω εκεί μακάρι να εμένα και να πήγαινα. 

Εγώ στη Θεσσαλονίκη είχα ένα άσχημο περιστατικό σε μια γυναικολόγο που είχα πρόβλημα μετά να πάω.. και όταν πήγα στην Πεπια με έκανε να νιώσω άνετα και να με ενημέρωνε για όλα. επαγγελματίας με συναίσθημα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια για τα μνμτα σας...εμεινα ξανα μετα απο 1,5 χρονο περιπου και αυτο γτ παντα κατι μου τυχαινε στις γονιμες μερες...την δευτερη φορα ημουνα μεσα στο αγχος και ητανε πολυ περιεργη εγκυμοσνη εκανα ενεσεις ηππαρινης πηρα προγεστερονη αλλα δυστηχως κατεληξε αδοξα...απο τον ελεχγο που καναμε στο μωρο βγηκε τρισωμια μας ειπε ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/11/2016 at 11:15 ΜΜ, ο/η danah 2016 είπε:

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια για τα μνμτα σας...εμεινα ξανα μετα απο 1,5 χρονο περιπου και αυτο γτ παντα κατι μου τυχαινε στις γονιμες μερες...την δευτερη φορα ημουνα μεσα στο αγχος και ητανε πολυ περιεργη εγκυμοσνη εκανα ενεσεις ηππαρινης πηρα προγεστερονη αλλα δυστηχως κατεληξε αδοξα...απο τον ελεχγο που καναμε στο μωρο βγηκε τρισωμια μας ειπε ο γιατρος...

Δαναη μου σου εύχομαι γρήγορα να μείνεις ξανα έγκυος  να πανε ολα καλα....τα επόμενα δακρυα να ειναι μονο δακρα χαρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/11/2016 at 8:07 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά Χριστούγεννα να έχουμε....Με πολλά πολλά ευχάριστα νέα..

Κορίτσια μου..  το όνομα μου είναι ΕΛΠΙΔΑ,και εγώ με αυτήν την ελπίδα ζω. και εδώ θα είμαι για να σας γεμίζω ελπίδα. 

Δεν κρατιέμαι... Θέλω τόσο πολύ να μάθω αν πετύχαμε αυτή την φορά, εάν κάνω τώρα είναι νωρίς ??? 

Και κάτι ακόμα χθες είχα λιγάκι αίμα στο χαρτί.  λέτε ???? αλλά γίνεται τόσο νωρίς ?? έσκασε στις 24.

Κοριτσι μου σου ευχομαι κι εγω να εχει ξεκινησει να δημιουργειται ενα θαυματακι μεσα σου! Η αναμονη ειναι το πιο δυσκολο κομματι! Ολες το εχουμε περασει... Ποτε θα ξερεις? Σε ποια μερα εισαι? Μακαρι να εχεις ομορφα νεα να μας πεις!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τελευταία μέρα του Νοέμβρη...

Θετικές σκέψεις και αισιοδοξία για να μπει αύριο ο Δεκέμβρης με μπόλικη τύχη!!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

αυριο κανω τον πρωτο μου υπερηχο για την πεμπτη εξωσωματικη μου. εχω αρκετη αγωνια, αλλα παραμενω αισιοδοξη. Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Κοριτσι μου σου ευχομαι κι εγω να εχει ξεκινησει να δημιουργειται ενα θαυματακι μεσα σου! Η αναμονη ειναι το πιο δυσκολο κομματι! Ολες το εχουμε περασει... Ποτε θα ξερεις? Σε ποια μερα εισαι? Μακαρι να εχεις ομορφα νεα να μας πεις!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ απ το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.. σε 5 μερούλες θα ξέρω μάλλον...  Εύχομαι..., ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με το καλο oneiropola!!! Makari na nai I teleutaia sou prospatheia auti.........makari!! ???????

Σε ευχαριστω πολυ.

εχω ηδη κατεβει στο ηρακλειο στην  κρητη για να ειμαι κοντα στο κεντρο που θα κανω την εξωσωματικη  και να με παρακολουθουν κατα την διαρκεια της προετοιμασιας. νιωθω πιο σιγουρια. σε ευχαριστω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ απ το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.. σε 5 μερούλες θα ξέρω μάλλον...  Εύχομαι..., ???

 

Σου ευχομαι και εγω καλη επιτυχια , σε 5 μερες να εχεις το καλυτερο δωρο των Χριστουγεννων.

Περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Οneiropola με το καλό εύχομαι! Όλα καλά να πάνε και σε λίγο καιρό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Παρασκευαιδου καλή επιτυχία! Εύχομαι σε λίγες μέρες να έχεις ευχάριστα αποτέλεσματα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oneiropola μου, σου ευχομαι να ειναι αυτη η τελευταια σου φορα!με το καλο κοριτσι μου.εχε πιστη και ολα μα ολα θα πανε καλα!

Παρασκευαιδου μου, μυριζομαι επιτυχια!!!5 μερες ακομη για να αποκτησεις κατι που θα εχεις για μια ζωη!τι ειναι μονο 5  μερες μπροστά σε τέτοιο θαυμα?!ευχομαι να μας εχεις τα πιο ομορφα νεα!!

 

Κοριτσια στελνω σε ολες την θετικη μου ενεργεια!(με την προϋπόθεση να μου τη στείλετε πισω οταν τη χρειαστω, ετσι? ?).Εύχομαι συντομα να πανυγηριζουμε ξεφρενα όλες μας!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ απ το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.. σε 5 μερούλες θα ξέρω μάλλον...  Εύχομαι..., ???

 

Αντε αντε πλησιάζει η  ωρα!! παρ μπολικη θετική ενέργεια....!!! ????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η oneiropola είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.

εχω ηδη κατεβει στο ηρακλειο στην  κρητη για να ειμαι κοντα στο κεντρο που θα κανω την εξωσωματικη  και να με παρακολουθουν κατα την διαρκεια της προετοιμασιας. νιωθω πιο σιγουρια. σε ευχαριστω πολυ.

Σου ευχομαι πραγματικά αυτη η θέληση ψυχής και η επιμονή σου να μετατραπούν σε ενα υγιέστατο κακ όμορφο μικρό πλασματακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά!

Καλό μήνα!

Εύχομαι ο Δεκέμβριος να σας δώσει αυτό που επιθυμούμε όλες μας εδώ μέσα... αλλά και αυτό να μην σας δώσει.. εύχομαι να έχετε εναν μήνα με χαμόγελο, αγάπη και αισιοδοξία!

Καλημέρα σε όλες... όπου κι αν είστε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!! 

καλο μηνα!!και καλο χειμωνα!!!

ευχομαι αυτο το μηνα να γεμισει το φορουμ με ευχαριστα μηνυματα και οι θετικες χωριακες να παρουν φωτια!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μενα!!!  Καλο μηνα να έχετε όλες!!

μπρρρρ πολυ κρυο και σήμερα!! Μακαρι να χιόνιζε και εδω στην Αθηνα να δουμε μια ασπρη μερα και να νιώσουμε και εμείς σα παιδιά ξανα......

Καλές προσπάθειες να έχετε κοριτσια μου!! Εμένα μου κανει ακομα παρέα η περίοδος μου οποτε...ζουζουνιες γιοκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα και απο μενα!!!  Καλο μηνα να έχετε όλες!!

μπρρρρ πολυ κρυο και σήμερα!! Μακαρι να χιόνιζε και εδω στην Αθηνα να δουμε μια ασπρη μερα και να νιώσουμε και εμείς σα παιδιά ξανα......

Καλές προσπάθειες να έχετε κοριτσια μου!! Εμένα μου κανει ακομα παρέα η περίοδος μου οποτε...ζουζουνιες γιοκ!!!

Αμαν πια!! δν λεει να φυγει η βλαμμενη!!!! ουτε καν καφε?κανονικο αιμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα αιμα γλυκια μου..δεν ειναι οπως ηταν τις πρώτες μερες αλλα υπαρχει ακόμα... το μονο που θελω ειναι να σταματήσει και να ξεκινησω να ελπίζω ξανα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

to euxomai petalouditsa mou!! 

tha niwtheis kai adunami me toses meres aima! :( 

Ατονία, νευρα, πρήξιμο...ολα τα πολυαγαπημενα πράγματα οταν οι ορμονες μας κάνουν πάρτυ....

Τι να κάνουμε...κοίτα, αυτο που ελπιζω είναι οταν θα κανω ωορρηξία  να εχω τελειώσει και να μπορω να προσπαθήσω...ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα, αρκει να νιώσω ξανα οτι προσπαθώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ατονία, νευρα, πρήξιμο...ολα τα πολυαγαπημενα πράγματα οταν οι ορμονες μας κάνουν πάρτυ....

Τι να κάνουμε...κοίτα, αυτο που ελπιζω είναι οταν θα κανω ωορρηξία  να εχω τελειώσει και να μπορω να προσπαθήσω...ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα, αρκει να νιώσω ξανα οτι προσπαθώ!!

Υπομονη πεταλουδίτσα μου!! Θα περασει κι αυτο και θα μπεις και παλι στο παιχνιδι των προσπαθειων με αισιοδοξία κι ελπιδα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...