Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα μουυυυυ!!!τι κανεις?!!!

Αχ ρε, μου.λειψατε παααρα πολυ!!!ξανα εδω ολες μαζι ενωμενες!!

Ρε παρασκευαιδου!!!ρε θα ακουσετε καρδουλα??ποσο υπεροχο ειναι αυτο!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

Peacockακι...και γω μια απο τα ιδια. Σνομπ μεχρι αηδιας!

Κοριτσακια μουυυυ και μενα μου λείψατε πολυυυυυυ!!!ακομη δεν μπορω να το πιστέψω πως πέτυχε το κορίτσι μας!!!αντε και στα δικά μας!!!κι ας ειναι και σνομπ τα δικά μας..καποια στιγμή θα θελουν να γνωρίσουν τις μαμάδες τους!!!!ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax....poso tha to hthela na akouw kathe bdomada kai gia mia kopela.... alla tha akouw.... ti sto kalo? edw egine to thauma me emena me to agxos pou exw!!!  tha to grafw sunexeia mexri na akkouw ta euxarista!!! 

thewrw oti pernoume dunameis otan akoume gia mia kopela pou prospathouse gia kairo toi ta katafere (1 xrono kai 4 mhnes) me basanise!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Η εγκυμοσύνη της @Παρασκευαιδου μας μάζεψε όλες ξαφνικά! Εύχομαι να μαζευόμαστε για τέτοια κάθε βδομάδα!!! Πολύ ωραία νέα!! 

Ναιιιιιιιι..ειπαμε..ήδη εχουν ανακοινωθεί αρκετές εγκυμοσύνες..και τωρα μας πλημμύρισε χαρα της Ελπιδούλας μας...που πρεπει να μας γεμίσει ΕΛΠΙΔΑ και πίστη!!!εχετε εμπιστοσύνη κοριτσια μου στον θεο..οταν ειναι η ωρα θα μας το στείλει..Η εμπειρία της ελπίδας,ακομη μια επιβεβαίωση στον κανόνα που λέει να μην αγχωνόμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μουυυυ και μενα μου λείψατε πολυυυυυυ!!!ακομη δεν μπορω να το πιστέψω πως πέτυχε το κορίτσι μας!!!αντε και στα δικά μας!!!κι ας ειναι και σνομπ τα δικά μας..καποια στιγμή θα θελουν να γνωρίσουν τις μαμάδες τους!!!!ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

thelw na balw Like ..alla shmera ekana pollaaaa....gia auto stelnw filia :*

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ax....poso tha to hthela na akouw kathe bdomada kai gia mia kopela.... alla tha akouw.... ti sto kalo? edw egine to thauma me emena me to agxos pou exw!!!  tha to grafw sunexeia mexri na akkouw ta euxarista!!! 

thewrw oti pernoume dunameis otan akoume gia mia kopela pou prospathouse gia kairo toi ta katafere (1 xrono kai 4 mhnes) me basanise!!!!

Ναι βρε ομορφιά μου ναι!!ετσι θα γίνει..μπαμ μπαμ θα σκάνε η μια μετα την αλλη οι εγκυμοσύνες!!κοριτσια χαλαρωστεεεεεεεεε!!!θα μας έρθει και μετα θα ειμαστε ουτως η άλλως στην τσίτα!!!! Και γω χάλασα το like μου χωρις να το καταλάβω..και θελω να βάλω τουλάχιστον αλλα τοσα!!!Αμααααααν..τοσο καιρό εχω να μπω...γιατι δεν δινει παραπάνω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα μουυυυυ!!!τι κανεις?!!!

Αχ ρε, μου.λειψατε παααρα πολυ!!!ξανα εδω ολες μαζι ενωμενες!!

Ρε παρασκευαιδου!!!ρε θα ακουσετε καρδουλα??ποσο υπεροχο ειναι αυτο!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

Peacockακι...και γω μια απο τα ιδια. Σνομπ μεχρι αηδιας!

mazi enwmenes pote nikhmenes!!!!

etsi mou eipe h giatros apo thn 6 bdomada mporoume na akousoume kardoula!!!! LIWNWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι βρε ομορφιά μου ναι!!ετσι θα γίνει..μπαμ μπαμ θα σκάνε η μια μετα την αλλη οι εγκυμοσύνες!!κοριτσια χαλαρωστεεεεεεεεε!!!θα μας έρθει και μετα θα ειμαστε ουτως η άλλως στην τσίτα!!!! Και γω χάλασα το like μου χωρις να το καταλάβω..και θελω να βάλω τουλάχιστον αλλα τοσα!!!Αμααααααν..τοσο καιρό εχω να μπω...γιατι δεν δινει παραπάνω???

xaLara!!! ksereis giati to lew!!! :-) rwta twra emena se ti tsita eimai ..... gia 14 meres!!! wx panagia mou !!!

tsita.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

xaLara!!! ksereis giati to lew!!! :-) rwta twra emena se ti tsita eimai ..... gia 14 meres!!! wx panagia mou !!!

tsita.jpg

Αχαχαχχαχαχα...στα δέντρα μην ανεβαίνεις!!δεν κανει!!!κοριτσιααααααα ας μας αναλύσει η Ελπίδα μας τι εγινε και πως εγινε..για να περνουμε μαθήματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχχαχαχα...στα δέντρα μην ανεβαίνεις!!δεν κανει!!!κοριτσιααααααα ας μας αναλύσει η Ελπίδα μας τι εγινε και πως εγινε..για να περνουμε μαθήματα!!!!

mou bazeis duskola :) 

 

Loipon koritsia mou stis 01.02 kanonika sunepestath h akatanomasth ekane thn emfanish ths.....

bazw sthn akrh ton antra mou...ton enhmerwnw oti den mporw allo,ola auta me kourasane kai oti egw stamataw xapia ktl. o antras mou stenaxwrh8hke alla mou eipe opws niwthw, tou dinw hmeromhnia kai na me ksanapei meta apo 28 meres!!

to bgazw apo to kefali mou.... erxetai kai h filh mou episkepsh sthn germania...opote katalabainetai to eixa ksexasei... epafes ginotan alla grhgora ...kai meta ksana sth kathhmerinothta... den thumonoun pote perimena (SK eksodous boltes) telika xthes to prwi mou leei o antras mou pare kamia serbieta mazi mporei na sou erthei.... kala egw h trelh trexw toualeta kanw test.........kai blepw thn axnh grammhhh...pou na krath8w kai na mh bgalw axna??? :-) telika paw sthn krebatokamara phra to kinhto kai ksana toualeta....fwnazw ton antra mou...o opoios nomize oti tou etoimaza kamia farsa(ta kanw egw auta) kai to blepei.....ta upoloipa gnwsta...to meshmeri pou gurisa spiti phga ekana kai alla test...ola +++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκκκκ κορίτσια κλαιωωωωωω!! Κλαίω απο συγκίνηση σαν όνειρο να ζήσω τέτοια στιγμή ! Γελάω και κλαίω ενα πράγμα !

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ @Παρασκευαιδου ! Μπραβοοοοο! Εύχομαι να ακούσετε καρδούλα και σε λίγους μηνες αυτο το υπέροχο κλάμα! Να μην μας αφήσεις σε χρειαζόμαστε εδω !να εισαι ευλογημένη! 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤??????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνακι,lisaki!!ποσο μου λειψατε!!ολες!!

Στειλτε σηματα καπνου κ στις υπολοιπες να μαθουν τα χαρουμενα!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεταλουδακι μου, και εγω καλα!

Τον προηγουμενο μηνα ειπα να αποστασιοποιηθω λιγο για να χαλαρωσω περισσοτερο!

Ηξερα βεβαια πως δεν υπήρχε περίπτωση εγκυμοσυνης, γιατι καναμε θεραεπεια με τον αντρα μου για ρνα βακτηριδιο που σας ειχα πει και δεν επρεπε να εχουμε επαφες...ετσι αφοσιωθηκα στα γερμανικα και στη δουλεια μου!!μου ηρθε κανονικά η περιοδος μου και με το που τελειωσε πεσαμε με τα μουτρα στο.....ψητο!!εεεε τοσο καιρο αποχης!!μόλις πριν λιγο εκανα και ενα τεστακι ωορηξιας και βγηκε σουπερ ντουπερ θετικο...μαντεψε τι θα κανω αποψε!!χαχαχαχχαα.

Παντως η αληθεια ειναι οτι εχω ξεκινησει διατροφη κ γυμναστικη και με το που ειδα τα πρωτα αποτελσματα αναμενω το καλοκαιρι να φοραω οτι θελω!!!τωρα αν ειμαι φουσκωμενη για αλλους λογους θα ειναι τελεια!αν δεν ειμαι..θα χαρω το σωμα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερίνακι,lisaki!!ποσο μου λειψατε!!ολες!!

Στειλτε σηματα καπνου κ στις υπολοιπες να μαθουν τα χαρουμενα!!!!

 

Κοριτςιαααααα μαζευτειτεεεεε..εχουμε χαρές και πανηγυριααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδακι μου, και εγω καλα!

Τον προηγουμενο μηνα ειπα να αποστασιοποιηθω λιγο για να χαλαρωσω περισσοτερο!

Ηξερα βεβαια πως δεν υπήρχε περίπτωση εγκυμοσυνης, γιατι καναμε θεραεπεια με τον αντρα μου για ρνα βακτηριδιο που σας ειχα πει και δεν επρεπε να εχουμε επαφες...ετσι αφοσιωθηκα στα γερμανικα και στη δουλεια μου!!μου ηρθε κανονικά η περιοδος μου και με το που τελειωσε πεσαμε με τα μουτρα στο.....ψητο!!εεεε τοσο καιρο αποχης!!μόλις πριν λιγο εκανα και ενα τεστακι ωορηξιας και βγηκε σουπερ ντουπερ θετικο...μαντεψε τι θα κανω αποψε!!χαχαχαχχαα.

Παντως η αληθεια ειναι οτι εχω ξεκινησει διατροφη κ γυμναστικη και με το που ειδα τα πρωτα αποτελσματα αναμενω το καλοκαιρι να φοραω οτι θελω!!!τωρα αν ειμαι φουσκωμενη για αλλους λογους θα ειναι τελεια!αν δεν ειμαι..θα χαρω το σωμα μου!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!ποσο χαιρομαι που εισαι καλα.,και φτιαχνεις και κορμί!!!!κοριτσια τα νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδακι μου, και εγω καλα!

Τον προηγουμενο μηνα ειπα να αποστασιοποιηθω λιγο για να χαλαρωσω περισσοτερο!

Ηξερα βεβαια πως δεν υπήρχε περίπτωση εγκυμοσυνης, γιατι καναμε θεραεπεια με τον αντρα μου για ρνα βακτηριδιο που σας ειχα πει και δεν επρεπε να εχουμε επαφες...ετσι αφοσιωθηκα στα γερμανικα και στη δουλεια μου!!μου ηρθε κανονικά η περιοδος μου και με το που τελειωσε πεσαμε με τα μουτρα στο.....ψητο!!εεεε τοσο καιρο αποχης!!μόλις πριν λιγο εκανα και ενα τεστακι ωορηξιας και βγηκε σουπερ ντουπερ θετικο...μαντεψε τι θα κανω αποψε!!χαχαχαχχαα.

Παντως η αληθεια ειναι οτι εχω ξεκινησει διατροφη κ γυμναστικη και με το που ειδα τα πρωτα αποτελσματα αναμενω το καλοκαιρι να φοραω οτι θελω!!!τωρα αν ειμαι φουσκωμενη για αλλους λογους θα ειναι τελεια!αν δεν ειμαι..θα χαρω το σωμα μου!!!!

Κορμάρα θα είσαι όπως και να χει!!  Κι εγώ ξεκίνησα διατροφή εδώ και λίγες μέρες ότι και να γίνει με ή χωρίς κοιλιά θα είμαστε ωραίες το καλοκαίρι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτςιαααααα μαζευτειτεεεεε..εχουμε χαρές και πανηγυριααααααααααα!!!!

Ναιαιαιαιιαι!!!! πολύ χάρηκα Παρασκευαίδου!!! τι ωραία νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!! @Παρασκευαιδου μου γλυκιααααα!!! δεν το πιστευω!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!<3 <3 <3 !!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!! ποσο χαιρομαι για σενα και για ολες οσες τα καταφερνουν!!ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να σου πανε ολα τελεια!!! να ακουσετε με το καλο καρδουλα και να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! να παρεις αγκαλια το αγγελουδι σου σε 9 μηνες!!! 

μακαρι να μπορουσα και γω να χαλαρωσω! και να το βγαλω τελειως απο το μυαλο μου!!!κανω απιστευτες προσπαθειες εδω και 2 μηνες γι αυτο και εχω απομακρυνθει και λιγο αλλα μολις αδιαθετω πεφτει η ψυχολογια μου! εγω κοριτσια μου ξεκιναω clomiphene αυτο το μηνα και ο θεος βοηθος! @peacock @mommy86 @Κατερινάκι/only love και μενα το δικο μ μωρο μαλλον ερχεται απο την κινα με χελωνα κουτση!!!! 

ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου!!!! @Παρασκευαιδου μου γλυκιααααα!!! δεν το πιστευω!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!<3 <3 <3 !!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!! ποσο χαιρομαι για σενα και για ολες οσες τα καταφερνουν!!ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να σου πανε ολα τελεια!!! να ακουσετε με το καλο καρδουλα και να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! να παρεις αγκαλια το αγγελουδι σου σε 9 μηνες!!! 

μακαρι να μπορουσα και γω να χαλαρωσω! και να το βγαλω τελειως απο το μυαλο μου!!!κανω απιστευτες προσπαθειες εδω και 2 μηνες γι αυτο και εχω απομακρυνθει και λιγο αλλα μολις αδιαθετω πεφτει η ψυχολογια μου! εγω κοριτσια μου ξεκιναω clomiphene αυτο το μηνα και ο θεος βοηθος! @peacock @mommy86 @Κατερινάκι/only love και μενα το δικο μ μωρο μαλλον ερχεται απο την κινα με χελωνα κουτση!!!! 

ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

 

Aχ Μινιατουράκι σε καταλαβαίνω....

Μόνο κλομιφαίνη ή σε συνδυασμό με pregnyl?

Καλή επιτυχία κοριτσακι μου, ευχομαι όλα να πάνε καλα και συντομα να εχεις θετικό τεστάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Aχ Μινιατουράκι σε καταλαβαίνω....

Μόνο κλομιφαίνη ή σε συνδυασμό με pregnyl?

Καλή επιτυχία κοριτσακι μου, ευχομαι όλα να πάνε καλα και συντομα να εχεις θετικό τεστάκι!

peacockaki μου δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη αλλα θα προσπαθησω και οτι γινει!!σε ευχαριστω παρα πολυ!! και για σενα και για ολες μας να γινει γρηγορα να μην μας ταλαιπωρησει αλλο!!!! κοντευω 2 χρονια.. κουραστικα!!! :( 

ο γιατρος μ ειπε να ξεκινησω αρχικα τα χαπια μεθαυριο και να με δει τη 10η μερα και θα συζητησουμε πως θα κινηθουμε!μαλλον me pregnyl συνδιασμο!3 μηνες θα προσπαθησω και βλεπουμε μετα.. εσυ πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

peacockaki μου δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη αλλα θα προσπαθησω και οτι γινει!!σε ευχαριστω παρα πολυ!! και για σενα και για ολες μας να γινει γρηγορα να μην μας ταλαιπωρησει αλλο!!!! κοντευω 2 χρονια.. κουραστικα!!! :( 

ο γιατρος μ ειπε να ξεκινησω αρχικα τα χαπια μεθαυριο και να με δει τη 10η μερα και θα συζητησουμε πως θα κινηθουμε!μαλλον me pregnyl συνδιασμο!3 μηνες θα προσπαθησω και βλεπουμε μετα.. εσυ πως εισαι??

Κι εγω 2 χρονια+ προσπαθειών και η υπομονή εξαντλείται.... Ωρες ωρες σκεφτομαι πως δε θα ερθει ποτε...

Τα ίδια εγω... καμία αλλαγή... Μάλλον θα προχωρήσουμε σε σπερματεγχυση τον επόμενο ή τον μεθεπόμενο κύκλο.... το συζηταμε ακόμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

peacockaki μου δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη αλλα θα προσπαθησω και οτι γινει!!σε ευχαριστω παρα πολυ!! και για σενα και για ολες μας να γινει γρηγορα να μην μας ταλαιπωρησει αλλο!!!! κοντευω 2 χρονια.. κουραστικα!!! :( 

ο γιατρος μ ειπε να ξεκινησω αρχικα τα χαπια μεθαυριο και να με δει τη 10η μερα και θα συζητησουμε πως θα κινηθουμε!μαλλον me pregnyl συνδιασμο!3 μηνες θα προσπαθησω και βλεπουμε μετα.. εσυ πως εισαι??

Kopela mou se euxaristw polu....

Kserw poso duskolo einai na to bgaleis apo to mualo, prospathhse omws frontise na asxoleisai me alla pragmata kai na peis oti esu prospathhses kai twra otan erthei...na zhseis thn zwh sou kai tis stigmes ...

kserw poso duskolo einai, kai egw perasa auto to marturio...(to thewrhsa etsi---alla blepw kai thn thetikh meria bghka nikhmenh, ematha ston eauto mou na xeirizetai to agxos tosa xronia den to eixa kataferei)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω 2 χρονια+ προσπαθειών και η υπομονή εξαντλείται.... Ωρες ωρες σκεφτομαι πως δε θα ερθει ποτε...

Τα ίδια εγω... καμία αλλαγή... Μάλλον θα προχωρήσουμε σε σπερματεγχυση τον επόμενο ή τον μεθεπόμενο κύκλο.... το συζηταμε ακόμα....

auto na mh to skeftesai....na les tha erthei opote thelei... alla tha erthei!

mono thetika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ναιαιαιαιιαι!!!! πολύ χάρηκα Παρασκευαίδου!!! τι ωραία νέα!! 

euxaristw polu Lisaki mou suntoma kai sta dika sou.... sas stelnw oles authn thn magikh skonh!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Οκκκκ κορίτσια κλαιωωωωωω!! Κλαίω απο συγκίνηση σαν όνειρο να ζήσω τέτοια στιγμή ! Γελάω και κλαίω ενα πράγμα !

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ @Παρασκευαιδου ! Μπραβοοοοο! Εύχομαι να ακούσετε καρδούλα και σε λίγους μηνες αυτο το υπέροχο κλάμα! Να μην μας αφήσεις σε χρειαζόμαστε εδω !να εισαι ευλογημένη! 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤??????????????????????????????????

euxaristw polu kopela mou

Den feugw....edw eimai.... edw tha eimai na sas upenthumizw oti to agxos mono kako  mas kanei!!!! Trano paradeigma egw.... talaipwrh8ika 1,5 xrono giati kathe mhna skeftomoun .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτςιαααααα μαζευτειτεεεεε..εχουμε χαρές και πανηγυριααααααααααα!!!!

Thelw na kanw LIKE LIKE LIKE............................ :-*

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...