Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

και ναι είμαι!!!! με 75 χοριακή γιατί είναι νωρίς αλλά είμαι!!! δεν το έχω πιστέψει ακόμα αλλά που θα μ πάει!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Μπραβο κουκλα μ!!! Οοοο ολο ευχαριστα σημερα!! Μακαρι να συνεχισουν ετσι και τις επομενες ημερες! Σας ευχομαι τα καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evita2 είπε:

και ναι είμαι!!!! με 75 χοριακή γιατί είναι νωρίς αλλά είμαι!!! δεν το έχω πιστέψει ακόμα αλλά που θα μ πάει!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Στον γιο μου ξεκίνησα την ημέρα που περίμενα περίοδο χοριακη 50! Μετα απο 5 μέρες πήγε 560 και μετα απο 9 μήνες το θηριάκι μου σχεδον 4 κιλά! Καλη αρχή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Στον γιο μου ξεκίνησα την ημέρα που περίμενα περίοδο χοριακη 50! Μετα απο 5 μέρες πήγε 560 και μετα απο 9 μήνες το θηριάκι μου σχεδον 4 κιλά! Καλη αρχή!! 

Τι χαρούμενα νεα @evita2 συγχαρητήρια κοριτσάρα νου φέρε γούρι σε όλες μας!!!!! Μπράβο σας! Εύχομαι να αναιβει στα Φούλ η επόμενη χοριακη και να έχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!❤❤❤❤❤❤?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δίπλα τα ευχάριστα @zizelaki10 συγχαρητήρια μωρο μου και σε σενα εύχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

συγκινηθηκα βρε άτιμα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evita2 είπε:

και ναι είμαι!!!! με 75 χοριακή γιατί είναι νωρίς αλλά είμαι!!! δεν το έχω πιστέψει ακόμα αλλά που θα μ πάει!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

??????????????????ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...μπραβο κοριτσακι μουυυυυυ!!!με το καλο ολα!!!αντε να μας ενημερώσετε για τις διπλασιασμένες σας χοριακες μεθαυριο!!σας ευχαριστουμε για την δύναμη που μας δινετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evita2 είπε:

και ναι είμαι!!!! με 75 χοριακή γιατί είναι νωρίς αλλά είμαι!!! δεν το έχω πιστέψει ακόμα αλλά που θα μ πάει!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Συγχαρητηρια ρε κοριτσι μ!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρο!!!τ γινεται σημερα ρε κοριτσια???διπλη χαρα στ φορουμ μας!!!αχ τ ωραια αντε κ στα δικα μας!!!!ποσο καιρο προσπαθουσες κοριτσι μ??(η κλασικη μ ερωτηση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@evita2 μου ημουν σιγουρη!! συγχαρητηρια κοριτσι μου!! μπραβο!!! ευχομαι σε λιγες μεγες η χωριακη να γινει τεραστια!! με το καλο!!!! ευχομαι να μας φερετε γουρι κοριτσια μου!γονιμος ο φεβρουαριος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evita2 είπε:

και ναι είμαι!!!! με 75 χοριακή γιατί είναι νωρίς αλλά είμαι!!! δεν το έχω πιστέψει ακόμα αλλά που θα μ πάει!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Κοριτσι συγχαριτηριαααααα.... μετο καλο μια τελεια εγκυμοσυνη... αχ τι τελεια διπλη χαρα σημερα.... ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η glykoula είπε:

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαρηκα τοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!! Και στα δικα μας οι υπολοιπες!!!!! :)

Μπράβο κοριτσι μου!! Συγχαρητήρια!! Χαίρομαι παρα πολυ για σένα! Με το καλο να το δεχτείς! Να μας στείλεις μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!! Αντε να περνούμε σειρά κι μεις κορίτσια οι υπόλοιπες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evita2 είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Συγχαρητηρια ρε κοριτσι μ!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρο!!!τ γινεται σημερα ρε κοριτσια???διπλη χαρα στ φορουμ μας!!!αχ τ ωραια αντε κ στα δικα μας!!!!ποσο καιρο προσπαθουσες κοριτσι μ??(η κλασικη μ ερωτηση)

Μαλλον γουρικο το 2017.... με πολλα μωρακιααα ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@evita2 και @zizelaki10 συγχαρητήρια κοριτσια με το καλο ν κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας κσι να ναι γερά και δυνατά!! Δώστε μας θετικη ενεργεια! Ευχομαι το 2017 ν κανει αυτο τ ονειρο πραγματικότητα σε καθε κοπελα π προσπαθει!!! Ευχομαι σ λιγες μερες ν εχω κ εγω κλ νεα και να μην ειναι τιποτα αλλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Μην αγχωνεσαι..... περιμενε ομως μερικες μερες ακομη για τ αλλο τεστ... μπορει ν σ καθυστερει ν ερθει κ λογω αγχους... οσο γι αυτο στο στηθος δεν ξερω να μας πουν τ κοριτσια που ειναι εγκυουλες ή εχουν παιδακια.... κανε ομως λιγο υπομονη... σ στελνω θετικη διαθεση γιατι εχω μπολικη σημερα.... εκανα χθες απογευμα χοριακη κ ειμαι στην δουλεια κ περιμενω τωρα ν παει 10 ν παρω τηλ ν μαθω...αρκετα περιμενα 7 ολοκληρες μερες

Κοριτσι μ τρ π εχεις τις χαρες σ για πες μ και μενα! Τι συμπτωματα ειχες ακριβως;;  χοριακη εκανες συην πρωτη μερα καθυστέρησης; τεστ κθλ;; αγχος δ ειχα γτ ειχα πει δ προσπαθω αυτον τον μηνα οτι κατσει αν κατσει γτ ειχα πολλα στο κεφαλι μ με το μαγαζι.. οποτε ημουν χαλαρη κ το μυαλο μ αλλου! Γινετε ο κυκλος μ ν χαλασε ετσι τρ ξαφνικα; κ ουτε συμπτωματα περιόδου τπτ;; δωσε μ το φωτα σ πλιζ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Κοριτσι μ τρ π εχεις τις χαρες σ για πες μ και μενα! Τι συμπτωματα ειχες ακριβως;;  χοριακη εκανες συην πρωτη μερα καθυστέρησης; τεστ κθλ;; αγχος δ ειχα γτ ειχα πει δ προσπαθω αυτον τον μηνα οτι κατσει αν κατσει γτ ειχα πολλα στο κεφαλι μ με το μαγαζι.. οποτε ημουν χαλαρη κ το μυαλο μ αλλου! Γινετε ο κυκλος μ ν χαλασε ετσι τρ ξαφνικα; κ ουτε συμπτωματα περιόδου τπτ;; δωσε μ το φωτα σ πλιζ!!! 

Τ μονο συμπτωμα π ειχα ειναι φλεβες πανω στην θηλη ειχαν πρηστει παρα πολυ... την ημερα π περιμενα ν μ ερθει εκανα τεστ κ ηταν αρνητικο... μετα αρχισα ν παρατηρω τις φλεβες ν πρηζονραι περισσοτερο ειχα πονο στη θηλη κατι π δεν εχουμε συνηθως κ μ μπηκε η ιδεα για χοριακη  .. ειπα ν περιμενω μπας κ ερθει η τρισκαταρατη αλλα τιποτα... μια μερα πριν παω για χοριακη δηλαδη 6 μερα καθυστερησης ειδα μπεζ υγρα κρατησαν μια μερα... δεν αντεξα πηγα.... δηλαδη περα απ τ στηθος δεν ειχα αλλα συμπτωματα πριν τ καθυστερηση.... κ τ στηθος αρχισε ν ποναει 2 μερα καθυστερησης απλα ειχα δει τις φλεβες.... ολα ειναι πιθανα περιμενε ν κανεις καθυστερηση μετα κανε ρεστ ή χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα κ κατι ακομη ειχα πονους περιοδου εδω κ 10 μερες αλλα διαφορετικους.. ακομη κ τωρα... εντονα τραβιγματα τ καταλαβαινω οταν παω ν σηκωθω κ οταν γυρναω πλευρο τ βραδυ κ κανονικους πονους π κρατανε λιγο αλλα ειναι δυνατοι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Ααα κ κατι ακομη ειχα πονους περιοδου εδω κ 10 μερες αλλα διαφορετικους.. ακομη κ τωρα... εντονα τραβιγματα τ καταλαβαινω οταν παω ν σηκωθω κ οταν γυρναω πλευρο τ βραδυ κ κανονικους πονους π κρατανε λιγο αλλα ειναι δυνατοι.... 

Καλημερα. Εγω ειμαι στην 30η μερα του κυκλου μ και δεν εχω κανει ακομα τεστ γιατι ειναι νωρις πιστευω. Εχω ομως αυτους τους πονους που αναφερεις κ πονους στην μεση. Ουφφφ δεν ξερω.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Ααα κ κατι ακομη ειχα πονους περιοδου εδω κ 10 μερες αλλα διαφορετικους.. ακομη κ τωρα... εντονα τραβιγματα τ καταλαβαινω οταν παω ν σηκωθω κ οταν γυρναω πλευρο τ βραδυ κ κανονικους πονους π κρατανε λιγο αλλα ειναι δυνατοι.... 

Εχω ακριβως τ ιδια!!!  Τραβήγματα εντονα οταν αλλαζω πλευρών οταν σηκώνομαι αποτομα νιωθω μεσα στην κοιλια τρύπηματακια οταν βήχω η οταν σφίγγομαι κ χθες στην τεταρτη  μερα καθηστερισης ειχα ολοι μερα κατι υγρα μπεζ θ τ πεις απαλό πολυ πορτοκαλί θ τ πεις π σημερα σταμάτησαν!! Επισης νιωθω τ στηθος μ βάρη! Τι σκατα τοση σύμπτωση ν ειναι; τοσο πολυ;σημερα 5η μερα καθηστερησης κ ειμαι πεντακάθαρη!  θερμοκρασία μετρούσες; μ εδωσες κουραγιο π μ ειπες πτι τ πρωτο σ τεστ ηταν αρνητικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Εχω ακριβως τ ιδια!!!  Τραβήγματα εντονα οταν αλλαζω πλευρών οταν σηκώνομαι αποτομα νιωθω μεσα στην κοιλια τρύπηματακια οταν βήχω η οταν σφίγγομαι κ χθες στην τεταρτη  μερα καθηστερισης ειχα ολοι μερα κατι υγρα μπεζ θ τ πεις απαλό πολυ πορτοκαλί θ τ πεις π σημερα σταμάτησαν!! Επισης νιωθω τ στηθος μ βάρη! Τι σκατα τοση σύμπτωση ν ειναι; τοσο πολυ;σημερα 5η μερα καθηστερησης κ ειμαι πεντακάθαρη!  θερμοκρασία μετρούσες; μ εδωσες κουραγιο π μ ειπες πτι τ πρωτο σ τεστ ηταν αρνητικό!! 

Πραγματικά γιατί  δεν πας να κάνεις μία χοριακή? Δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει την 5η μέρα καθυστέρησης να ψάχνεις για συμπτώματα όταν ακόμα και ένα απλό τεστ εγκυμοσύνης θα δείξει.. πόσο μάλλον μία χοριακή.. Αν είσαι πρέπει να αρχίσεις να παίρνεις φολικό οξύ .. και αν δεν είσαι υπάρχει μια διαταραχή κύκλου το οποίο πρέπει να ψάξεις..  Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Εχω ακριβως τ ιδια!!!  Τραβήγματα εντονα οταν αλλαζω πλευρών οταν σηκώνομαι αποτομα νιωθω μεσα στην κοιλια τρύπηματακια οταν βήχω η οταν σφίγγομαι κ χθες στην τεταρτη  μερα καθηστερισης ειχα ολοι μερα κατι υγρα μπεζ θ τ πεις απαλό πολυ πορτοκαλί θ τ πεις π σημερα σταμάτησαν!! Επισης νιωθω τ στηθος μ βάρη! Τι σκατα τοση σύμπτωση ν ειναι; τοσο πολυ;σημερα 5η μερα καθηστερησης κ ειμαι πεντακάθαρη!  θερμοκρασία μετρούσες; μ εδωσες κουραγιο π μ ειπες πτι τ πρωτο σ τεστ ηταν αρνητικό!! 

Ετσι οπως μ τ λες μοιαζουν μ τ συμπτωματα μου... παιδακι μ κανε μια χοριακη ν ηρεμησεις.... ουυυ εχεις ηδη 5 μερες καθυστερηση μια χαρα ειναι για ν δειξει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Scorpios είπε:

Καλημερα. Εγω ειμαι στην 30η μερα του κυκλου μ και δεν εχω κανει ακομα τεστ γιατι ειναι νωρις πιστευω. Εχω ομως αυτους τους πονους που αναφερεις κ πονους στην μεση. Ουφφφ δεν ξερω.. ?

Περιμενε λιγο ακομη κ μετα κανε χοριακη για ν εχεις οντως καθυστερηση.... στις πρωτες μ προσπαθειες μ τ ελεγαν τ κοτιτσια εδω ν μην κανω τιποτα πριν δω σοβαρη καθυστερηση.... φαντασου την ημερα της περιοδου ειχα αρνητικο τεστ κ μετα απο 7 ημερες θετικη χοριακη..... περιμενε λιγακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Περιμενε λιγο ακομη κ μετα κανε χοριακη για ν εχεις οντως καθυστερηση.... στις πρωτες μ προσπαθειες μ τ ελεγαν τ κοτιτσια εδω ν μην κανω τιποτα πριν δω σοβαρη καθυστερηση.... φαντασου την ημερα της περιοδου ειχα αρνητικο τεστ κ μετα απο 7 ημερες θετικη χοριακη..... περιμενε λιγακι

Θα περιμενω..αυτο το αγχος ρε παιδια με εφαγε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Ετσι οπως μ τ λες μοιαζουν μ τ συμπτωματα μου... παιδακι μ κανε μια χοριακη ν ηρεμησεις.... ουυυ εχεις ηδη 5 μερες καθυστερηση μια χαρα ειναι για ν δειξει.... 

Το τεστ την δευτερα στις 3 μερες ηταν αρνητικό ομως... λοιπον ειμαι γερμανια η δουλεια ξεκίνησε πριν τρεις βδομαδες τ χαρτια άργησαν κ δ εχω καρτα γιατρού.. ειμαι καινουργια εδω δ μιλαω κλ την γλωσσα κ δ μπορω ν παω μονη μ σε γιατρο κ ν βγαλω ακρη.. εδω π ειμαι δ εχει Έλληνες γιατρούς.. μενω μ τα πεθερικα μ οι οποίοι ειναι καθαροί Γερμανοί τοσα χρονια δ ειχαμε επαφες λογο προσωπικών οποτε κ μ αυτους ειναι νεα τα πραγματα! Δ παρω ν τους τρεχω χωρις ακομα ν ξερω τι γινετε.. δ εχω το θαρος.. θ κανω υπομονη μερικες μερες ακομα κ αν κ το δευτερο τεστ βγει αρνητικό κ περιοδο δ εχω τοτε θ τους πω γ γιατρο αν εχω κ την καρτα μ! Η γιατρος μ παντως στην ελλαδα π μιλησα μ είπε τεστ κ χοριακη μετα τις 10 μερες καθηστεριση!!! Ειμαι εγκλωβισμένη εδω κοριτσια π δ μπορω ν κανω τπτ. Αν ημουν ελλαδα θ ειχα παει ηδη.. δ χω καποιον  ν μ βοηθησει κ απλα ζηταω την γνωμη σας κ τις εμπειρίες σας ν χω κ γω ενα στηριγμα.. ελλαδα ετρεχα γ ολα δ τ άφηνα.. να ναι κλ κ η μανουλα μ τίποτα δ αφηνει ν πεσει κατω.. συγνωμη αν σας ζαλίζω μονο κατανόηση θελω γ το αγχος μ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Το τεστ την δευτερα στις 3 μερες ηταν αρνητικό ομως... λοιπον ειμαι γερμανια η δουλεια ξεκίνησε πριν τρεις βδομαδες τ χαρτια άργησαν κ δ εχω καρτα γιατρού.. ειμαι καινουργια εδω δ μιλαω κλ την γλωσσα κ δ μπορω ν παω μονη μ σε γιατρο κ ν βγαλω ακρη.. εδω π ειμαι δ εχει Έλληνες γιατρούς.. μενω μ τα πεθερικα μ οι οποίοι ειναι καθαροί Γερμανοί τοσα χρονια δ ειχαμε επαφες λογο προσωπικών οποτε κ μ αυτους ειναι νεα τα πραγματα! Δ παρω ν τους τρεχω χωρις ακομα ν ξερω τι γινετε.. δ εχω το θαρος.. θ κανω υπομονη μερικες μερες ακομα κ αν κ το δευτερο τεστ βγει αρνητικό κ περιοδο δ εχω τοτε θ τους πω γ γιατρο αν εχω κ την καρτα μ! Η γιατρος μ παντως στην ελλαδα π μιλησα μ είπε τεστ κ χοριακη μετα τις 10 μερες καθηστεριση!!! Ειμαι εγκλωβισμένη εδω κοριτσια π δ μπορω ν κανω τπτ. Αν ημουν ελλαδα θ ειχα παει ηδη.. δ χω καποιον  ν μ βοηθησει κ απλα ζηταω την γνωμη σας κ τις εμπειρίες σας ν χω κ γω ενα στηριγμα.. ελλαδα ετρεχα γ ολα δ τ άφηνα.. να ναι κλ κ η μανουλα μ τίποτα δ αφηνει ν πεσει κατω.. συγνωμη αν σας ζαλίζω μονο κατανόηση θελω γ το αγχος μ.. 

Κοριτσι μ καταλαβαινω τ αγχος σ.... υπαρχει περιπτωση ν σου καθηστερει κ λογω αγχους νευρων... ειχα μια φορα μια καθυστερηση 9 ημερες εκεγγα ειμαι εγκυος τελειωσε πηγα εκαναα χοριακη βγηκε αρνητικη κ τ βραδυ αδιαθετησα..ωραια περιμενε λιγο ακομα ν συμπληρωσεις 10 μερες κ ξανακανε τεστακι..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Συγχαρητηρια ρε κοριτσι μ!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρο!!!τ γινεται σημερα ρε κοριτσια???διπλη χαρα στ φορουμ μας!!!αχ τ ωραια αντε κ στα δικα μας!!!!ποσο καιρο προσπαθουσες κοριτσι μ??(η κλασικη μ ερωτηση)

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις υπέροχες ευχές σας!! εύχομαι μέσα από την καρδιά μ να έρθουν τα ευχάριστα σε όλες μας!!!!ξεκινήσαμε να προσπαθούμε από τον Σεπτέμβρη. Τον προηγούμενο μήνα δεν κάναμε κάποια προσπάθεια λόγω κάποιων δύσκολων οικογενειακών καταστάσεων...ξεκινήσαμε πάλι αυτόν χωρίς να υπολογίσω καν την ωορρηξία...το αφήσαμε λίγο στην άκρη όχι από επιλογή αλλά επειδή οι συνθήκες δεν ήταν οι καλύτερες και η ψυχολογία μας είχε πέσει τελείως.. και τελικά ήρθε....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Το τεστ την δευτερα στις 3 μερες ηταν αρνητικό ομως... λοιπον ειμαι γερμανια η δουλεια ξεκίνησε πριν τρεις βδομαδες τ χαρτια άργησαν κ δ εχω καρτα γιατρού.. ειμαι καινουργια εδω δ μιλαω κλ την γλωσσα κ δ μπορω ν παω μονη μ σε γιατρο κ ν βγαλω ακρη.. εδω π ειμαι δ εχει Έλληνες γιατρούς.. μενω μ τα πεθερικα μ οι οποίοι ειναι καθαροί Γερμανοί τοσα χρονια δ ειχαμε επαφες λογο προσωπικών οποτε κ μ αυτους ειναι νεα τα πραγματα! Δ παρω ν τους τρεχω χωρις ακομα ν ξερω τι γινετε.. δ εχω το θαρος.. θ κανω υπομονη μερικες μερες ακομα κ αν κ το δευτερο τεστ βγει αρνητικό κ περιοδο δ εχω τοτε θ τους πω γ γιατρο αν εχω κ την καρτα μ! Η γιατρος μ παντως στην ελλαδα π μιλησα μ είπε τεστ κ χοριακη μετα τις 10 μερες καθηστεριση!!! Ειμαι εγκλωβισμένη εδω κοριτσια π δ μπορω ν κανω τπτ. Αν ημουν ελλαδα θ ειχα παει ηδη.. δ χω καποιον  ν μ βοηθησει κ απλα ζηταω την γνωμη σας κ τις εμπειρίες σας ν χω κ γω ενα στηριγμα.. ελλαδα ετρεχα γ ολα δ τ άφηνα.. να ναι κλ κ η μανουλα μ τίποτα δ αφηνει ν πεσει κατω.. συγνωμη αν σας ζαλίζω μονο κατανόηση θελω γ το αγχος μ.. 

Anthi mou i xoriaki deixnei k apo tin prwti mera kathysterisis. Deka meres einai para polles pou eipe i gynaikologos sou. Arkei na ksereis panw katw pote eixes woriksia. Makari na eisai egkyos! Alliws borei na epireastike o kyklos sou logo allagis perivalontos. An vgaleis akri me ta kentra ekei pigaine kane mia xoriaki na s fygei k t agxos. An eisai egkyos oi prwtes meres theloun ksekourasi. Na t ksereis na pareis ta metra sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evita2 είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις υπέροχες ευχές σας!! εύχομαι μέσα από την καρδιά μ να έρθουν τα ευχάριστα σε όλες μας!!!!ξεκινήσαμε να προσπαθούμε από τον Σεπτέμβρη. Τον προηγούμενο μήνα δεν κάναμε κάποια προσπάθεια λόγω κάποιων δύσκολων οικογενειακών καταστάσεων...ξεκινήσαμε πάλι αυτόν χωρίς να υπολογίσω καν την ωορρηξία...το αφήσαμε λίγο στην άκρη όχι από επιλογή αλλά επειδή οι συνθήκες δεν ήταν οι καλύτερες και η ψυχολογία μας είχε πέσει τελείως.. και τελικά ήρθε....!!!!!!

Μπραβο κοριτσι μ!!!ευχομαι να λυθηκαν τα οικογενειακα προβληματα αλλα κ να μν λυθηκαν θα λυθουν εσυ να προσεχεις τν εαυτο σ κ τ μωρακισ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...