Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Το αποφευγω οσο γινεται περισσοτερο κ εννοειται δεν λαμβανω υποψιν κανενα συμπτωμα εκτως της καθυστερησης... στεναχωρεθηκα πολυ τ προηγουμενο μηνα.... ειδα τ υγρα σημερα αλλα μ φαινεται περιεργο ν ειχα ωοριξια γιατι στις 31 ειχα πονο απο δεξια κ πολλα υγρα.. οποτε υποθετικα αναμενω περιοδο 14 ή 16.. ελπιζω οχι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Ελπιζω ν εγινε τ θαυματακι... την ημερα της ωοριξιας μ  31/01 ειχα ελαχιστο ροζ αιματακι (οπως μ ειπαν κ τ κοριτσια στο φορουμ εινςι συνηθες φαινομενο) κ ευτυχως ειχα σχεδον καθημερινα επαφες γιατι δεν ηξερα ποια μερα θ εκανα ωοριξια... κ τωρα μερικες μερες μετα αυτο.... για ν δουμε... ειναι η πρωτη φορα που δεν καιγομαι ν κανω τεστ οποτε θ περιμενω αρκετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Ελπιζω ν εγινε τ θαυματακι... την ημερα της ωοριξιας μ  31/01 ειχα ελαχιστο ροζ αιματακι (οπως μ ειπαν κ τ κοριτσια στο φορουμ εινςι συνηθες φαινομενο) κ ευτυχως ειχα σχεδον καθημερινα επαφες γιατι δεν ηξερα ποια μερα θ εκανα ωοριξια... κ τωρα μερικες μερες μετα αυτο.... για ν δουμε... ειναι η πρωτη φορα που δεν καιγομαι ν κανω τεστ οποτε θ περιμενω αρκετα

Καλά κάνεις κοπέλα μου,  δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. 

Εύχομαι να έγινε το θαυματακι. Κάνε λιγάκι υπομονή και θα ξέρεις.

Περιμένουμε νέα σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά κάνεις κοπέλα μου,  δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. 

Εύχομαι να έγινε το θαυματακι. Κάνε λιγάκι υπομονή και θα ξέρεις.

Περιμένουμε νέα σου :-)

Ανυπομονω ν περασουν απλα οι μερες.. εχω τοση δουλεια που θ απασχολουμαι τουλαχιστον... ευχαριστω για την βοηθεια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Ανυπομονω ν περασουν απλα οι μερες.. εχω τοση δουλεια που θ απασχολουμαι τουλαχιστον... ευχαριστω για την βοηθεια ???

@zizelaki10 ολα καλα θα ειναι! Πιστεύοντας στο όνειρο θα τα καταφέρουμε!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια χαλαρα...δεν προσπαθουμε αυτο το μηνα αφου μας ειπε ο γιατρος να περιμενουμε!εξετασεις θα κανω τρίτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2017 at 3:25 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα... Εγώ αυτό τον μήνα θα πάω για εξετάσεις... Αρχικά ο γιατρός μου είπε να κανουμε τρεις... Οιστραδιολη αίματος, προγεστερόνη και θυλακιοτροπου ορμόνης... Ο γυναικολόγος μου μου είπε να τις κάνω την 21 μέρα... Βέβαια σήμερα που μιλήσα με το εργαστήριο για να κλείσω ραντεβού για αύριο μου είπαν ότι αυτές γίνονται την 5 μέρα αλλά αφου μου είπε ο γιατρός μου τότε να τις κάνω τότε... Προβληματίστηκα πολύ... Μήπως ξέρετε κάτι για αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ellipapa είπε:
στις On 18/1/2017 at 3:25 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα... Εγώ αυτό τον μήνα θα πάω για εξετάσεις... Αρχικά ο γιατρός μου είπε να κανουμε τρεις... Οιστραδιολη αίματος, προγεστερόνη και θυλακιοτροπου ορμόνης... Ο γυναικολόγος μου μου είπε να τις κάνω την 21 μέρα... Βέβαια σήμερα που μιλήσα με το εργαστήριο για να κλείσω ραντεβού για αύριο μου είπαν ότι αυτές γίνονται την 5 μέρα αλλά αφου μου είπε ο γιατρός μου τότε να τις κάνω τότε... Προβληματίστηκα πολύ... Μήπως ξέρετε κάτι για αυτό;

Ελπιδα μου καλησπερα εσυ ακους το γιατρο σου και ασε το εργαστηριο να κλεινει  τα ρεντεβου και εγω οταν τις ειχα κανει 21 μερα του κυκλου μου εκανα την προγεστερονη ενω οιστραδιολη 3μερα,ειναι μερικες εξετασεις που θελουν συγκεκριμενες μερες,αντε καλη αρχη σου ευχομαι κ ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Είμαι καινούργια στην παρέα. Προσπαθώ κι εγώ για ένα μωράκι. Είμαι στη διαδικασία κάποιων εξετάσεων. Αυτό που με προβληματίζει σε πρώτη φάση είναι ότι θέλω να αλλάξω γιατρό. Θέλω να απευθυνθώ σε κάποιον που να μας βοηθήσει να δούμε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και να προσπαθήσουμε φυσιολογικά για ένα μωράκι. Είμαι από Θεσσαλονίκη και μου έχουν συστήσει τον Χρήστο Αργυριου. Τον ξέρει καμία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η karen είπε:

Ελπιδα μου καλησπερα εσυ ακους το γιατρο σου και ασε το εργαστηριο να κλεινει  τα ρεντεβου και εγω οταν τις ειχα κανει 21 μερα του κυκλου μου εκανα την προγεστερονη ενω οιστραδιολη 3μερα,ειναι μερικες εξετασεις που θελουν συγκεκριμενες μερες,αντε καλη αρχη σου ευχομαι κ ολα καλα!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Το απόγευμα θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα... Ελπίζω να είναι όλα καλά....!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ellipapa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Το απόγευμα θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα... Ελπίζω να είναι όλα καλά....!!!! 

Περιμένω τα νέα σου τα απογευματινά όλα καλά να ναι

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλησπερα!!!εκανα κ εγω εξετασεις!!5 τσιμπηματα για την καμπυλη!!!!ολα καλα αυριο θα δουμε αποτελεσματα!

Καλησπέρα  και καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα  και καλά αποτελέσματα

Καλα αποτελεσματα κοριτσάκια μου! Εγω στην καμπύλη την δεύτερη ώρα ήμουν τσιμπημένη και ετσι οικονόμησα δυο χαπάκια γλουκοφρεν την ημερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσάκια μου! Εγω στην καμπύλη την δεύτερη ώρα ήμουν τσιμπημένη και ετσι οικονόμησα δυο χαπάκια γλουκοφρεν την ημερα ?

Thanks!!!θα τα παιρνεις συνεχεια αυτα?Καλες προσπαθειες και αποδοτικες  ευχομαι τουτο το μηνα να σε ανταμειψουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα...!! Μόλις πήρα τις εξετάσεις κ ήταν καλές... Σε φυσιολογικά επίπεδα... Θα μιλήσω κ αύριο με τον γυναικολόγο μου αλλά στο εργαστήριο μου είπαν ότι είναι καλές...!!! Άρα ούτε αυτό εμποδίζει το σπορακι μας.. Θα το ψαξουμε κ άλλο κ βλέπουμε.. Τον άλλο μήνα θα κανονισω σαλπιγγογραφια λογικά και ελπίζω κ εκει να είναι ολα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Thanks!!!θα τα παιρνεις συνεχεια αυτα?Καλες προσπαθειες και αποδοτικες  ευχομαι τουτο το μηνα να σε ανταμειψουν

@karen μου η συνταγογραφηση ειναι τρίμηνη λογικα θα επαναλάβω τοτε !τα έπινα κ πριν δυο χρονια γενικά βοηθούν στις πολυκυστικες ! Ειχε μικρύνει ομολογώ ο κύκλος μου λίγο !??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@karen μου η συνταγογραφηση ειναι τρίμηνη λογικα θα επαναλάβω τοτε !τα έπινα κ πριν δυο χρονια γενικά βοηθούν στις πολυκυστικες ! Ειχε μικρύνει ομολογώ ο κύκλος μου λίγο !??

Εχεις ασταθη κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tonia38 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Είμαι καινούργια στην παρέα. Προσπαθώ κι εγώ για ένα μωράκι. Είμαι στη διαδικασία κάποιων εξετάσεων. Αυτό που με προβληματίζει σε πρώτη φάση είναι ότι θέλω να αλλάξω γιατρό. Θέλω να απευθυνθώ σε κάποιον που να μας βοηθήσει να δούμε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και να προσπαθήσουμε φυσιολογικά για ένα μωράκι. Είμαι από Θεσσαλονίκη και μου έχουν συστήσει τον Χρήστο Αργυριου. Τον ξέρει καμία;

Καλησπέρα!!!! Για αυτόν το γιατρό που γράφεις δε ξέρω αλλά πραγματικά θα σου συστήσω ανεπιφύλακτα τον κύριο Διχάλα!! Είναι στην Αγίας Σοφίας και ήταν μαθητής του Επιβατιανου...είναι ο καλύτερος!! Πάνε Καη δε θα χάσεις στο υπόσχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η karen είπε:

Εχεις ασταθη κυκλο?

Ναι εφτα κύκλους το χρονο σχεδόν! Μεγάλες καθυστερήσεις έχανα μηνες! Ομολογώ είχαν βοηθήσει τοτε χωρις να ξερω οτι εχω θέμα με την καμπύλη ! Τωρα που έκανα την εξεταση μου ειπε ο ενδοκρινολόγος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα! Ξεκινησα να παιρνω φολλικο οξυ πριν λιγες μερες και αρχισα να βγαζω πεταλες. Ειχα παλιοτερα ιστορικο αλλεργιων και δεν ξερω αν τωρα οφειλεται στις βιταμινες η αρχιζει νεος κυκλος ταλαιπωριας. Εχει τυχει σε καμια σας να παρουσιαζει αλλεργια στο φολλικο οξυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Κοριτσια καλημερα! Ξεκινησα να παιρνω φολλικο οξυ πριν λιγες μερες και αρχισα να βγαζω πεταλες. Ειχα παλιοτερα ιστορικο αλλεργιων και δεν ξερω αν τωρα οφειλεται στις βιταμινες η αρχιζει νεος κυκλος ταλαιπωριας. Εχει τυχει σε καμια σας να παρουσιαζει αλλεργια στο φολλικο οξυ;

Καλημερα επαιρνε και εγω αλλα δεν ειχα αντιμετωπισει τετοια θεματα,καλο ειναι να ενημερωσεις το γιατρο σου αμεσα για να δεις τι θα κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...