Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

@Κατερινάκι/only love καλημέρα!! Χαίρομαι που είσαι καλά με ανεβασμένο ηθικό και μπαινεις ξανά στην προσπάθεια με το κεφάκι ψηλά!! 

@Renata7 καλημέρα! για την ερώτηση σου για εγκυμοσύνη, εχω ενα αγοράκι 14 μηνών και ξανα έμεινα έγκυος και απέβαλα τον Νοέμβρη.. Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης σε μένα ήταν ίδια με της περιόδου και μάλιστα περίπου την ίδια εποχή που περίμενα τα συμπτώματα της περιόδου ξεκίνησαν και τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης.

Δεν ξεχωρίζεις, τα πονάκια δεξιά αριστερά και στο κέντρο χαμηλά στην κοιλιά ήταν τα ίδια με πονάκια περιόδου. Στη δεύτερη εγκυμοσύνη ήμουνα υποψιασμένη γιατί είχα βρει την ωορρηξία με τεστ και με υπέρηχο από γιατρό. Είχα το νου μου από την ημέρα της επαφής μέχρι το θετικό τεστ τι συμπτώματα είχα. Τα πονάκια της ωορρηξίας δεν σταμάτησαν ποτέ.. Είχα ενοχλήσεις μικρές συνεχώς τις οποίες δεν θα έδινα σημασία αν δεν ήμουνα υποψιασμένη.. Όσο πλησίαζε η ημερομηνία που θα μου ερχόταν περίοδος οι ενοχλήσεις έγιναν πιο αισθητές.  Να σημειώσω βέβαια πως το μόνο πραγματικό σύμπτωμα ειναι η καθυστέρηση περιόδου ή η χοριακή (ο μόνος έγκυρος τρόπος να διαπιστώσεις εγκυμοσύνη  κατά τη γνώμη μου 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Εντάξει εμένα και το clearblue ειχε βγει θετικό 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο αλλά πάρα πολύ αχνό και δεν ειναι και σίγουρο πως θα δείξει σε όλους θετικό λίγες μέρες πριν).. Καλή επιτυχία εύχομαι κορίτσια μου...

@Petalouditsa28 μου τι κάνεις? πως πάει?  @miniatoura87 αύριο πάμε για χοριακή?!!!

@Lisaki 80σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση να χαίρεσε τον πρίγκιπα σου! Εχω μια αδυναμία στα αγοράκια! Βασικά υποφερωωωωω! Ολα τα παιδάκια λατρεύω αλλα με τα αγοράκια με πιανει τρέλα! Εύχομαι σύντομα να έρθει κ το δεύτερο μωράκι σας και αυτή τη φορά με καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Εσυ ομως έμεινες χωρις παρέμβαση σωστά; εννοώ χωρις αγωγή ! Γτ εγω λαμβάνω κλομιφαινη και μετα πρόκληση ωοθηλακορηξιας και ολα ειναι έντονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

ξερω ξερω κορίτσι μου.. Βρίσε βρίσε!
Εγώ πάντως έχω βρει το εξής μοτίβο.. όλοι λένε πως πρέπει να είμαστε χαλαροί και ήρεμοι και να μην αγχωνόμαστε.. Δεν έχουν άδικο.. Αλλά επειδή αν σκεφτείς το εξής: "είναι ολα οκ και δεν μένω έγκυος γιατί έχω άγχος, αυτομαστιγώνεσαι και μετά έχεις πιο πολύ άγχος γιατι κατηγορείς τον εαυτό σου ότι του κάνεις κακό"  Οπότε σκέφτομαι πως  αν μοιραστείς το άγχος σου και το βγάλεις από πάνω σου και γκρινιάξεις και λίγο τότε σαν να φεύγει κάπως..  Οπότε λιγότερες τύψεις από το να προσπαθείς να "εισαι καλά" συνεχώς!..

Παρασκευή πρωί έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι γίνεται!! ακόμα άφαντη η περίοδος! τι να πω..  

Ωραία θα βρίσω άφοβα λοιπόν! χαχαχα... Μα πραγματικά χτες με εκνεύρισε. Ήμουν έτοιμη να κατέβω...

Τώρα που σου είπα πως έκανα clear blue μήπως άλλαξες τελικά γνώμη και πιστεύεις πως θα φαινόταν? ή έχω ακόμα ελπίδες? έστω  και μια μικρούλα....

Εύχομαι να είναι όλα καλά κοριτσάκι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ωραία θα βρίσω άφοβα λοιπόν! χαχαχα... Μα πραγματικά χτες με εκνεύρισε. Ήμουν έτοιμη να κατέβω...

Τώρα που σου είπα πως έκανα clear blue μήπως άλλαξες τελικά γνώμη και πιστεύεις πως θα φαινόταν? ή έχω ακόμα ελπίδες? έστω  και μια μικρούλα....

Εύχομαι να είναι όλα καλά κοριτσάκι μου....

Εγω πάντως ψηφίζω πως εχεις  ελπίδες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ωραία θα βρίσω άφοβα λοιπόν! χαχαχα... Μα πραγματικά χτες με εκνεύρισε. Ήμουν έτοιμη να κατέβω...

Τώρα που σου είπα πως έκανα clear blue μήπως άλλαξες τελικά γνώμη και πιστεύεις πως θα φαινόταν? ή έχω ακόμα ελπίδες? έστω  και μια μικρούλα....

Εύχομαι να είναι όλα καλά κοριτσάκι μου....

Οχι δεν θα φαινόταν λέω εγω (και ποια είμαι εγώ βέβαια αλλά λέμε τώρα!) αν είχες ωορρηξία 19-22, ακόμα και να πάρουμε την 19η μέρα είναι μόνο 11  μέρες μετά.. ειναι λίγο νωρίς για να δείξει κάτι..  Περίμενε 2 μέρες και εύχομαι να μην σου έρθει και να κάνεις τεστάκι..  
Αλλά και να σου έρθει η κακίστρω  σκέψου πως είναι η πρώτη φορά που έστρωσε ο κύκλος σου μετά τη βιοχημική, οπότε από δω και πέρα θα είσαι καλά.. Δεν έχεις τα καφέ κάθε λίγο και όλα αυτα τα ακαταλαβίστικα!. και κάθε κύκλος σου θα είναι η πίθανή εγκυμοσύνη! Το σώμα σου είναι έτοιμο να δεχτεί την εγκυμοσύνη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Οχι δεν θα φαινόταν λέω εγω (και ποια είμαι εγώ βέβαια αλλά λέμε τώρα!) αν είχες ωορρηξία 19-22, ακόμα και να πάρουμε την 19η μέρα είναι μόνο 11  μέρες μετά.. ειναι λίγο νωρίς για να δείξει κάτι..  Περίμενε 2 μέρες και εύχομαι να μην σου έρθει και να κάνεις τεστάκι..  
Αλλά και να σου έρθει η κακίστρω  σκέψου πως είναι η πρώτη φορά που έστρωσε ο κύκλος σου μετά τη βιοχημική, οπότε από δω και πέρα θα είσαι καλά.. Δεν έχεις τα καφέ κάθε λίγο και όλα αυτα τα ακαταλαβίστικα!. και κάθε κύκλος σου θα είναι η πίθανή εγκυμοσύνη! Το σώμα σου είναι έτοιμο να δεχτεί την εγκυμοσύνη... 

Έχεις δίκιο πρέπει να στέκομαι στα θετικά..... όντως σε αυτό το κύκλο δεν είχα ίχνος αίματος ή καφέ......... Δώξα το θεό....

Σταματάω λοιπόν να το σκέφτομαι για λίγο και ό,τι γίνει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Έχεις δίκιο πρέπει να στέκομαι στα θετικά..... όντως σε αυτό το κύκλο δεν είχα ίχνος αίματος ή καφέ......... Δώξα το θεό....

Σταματάω λοιπόν να το σκέφτομαι για λίγο και ό,τι γίνει......

Ολα καλα θα ειναι! Απλα χαλάρωσε απόλαυσε την οικογένεια σου περνά καλα !???θα έρθει σηντομα θα ανάψω για όλες σας κεράκι!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

ξερω ξερω κορίτσι μου.. Βρίσε βρίσε!
Εγώ πάντως έχω βρει το εξής μοτίβο.. όλοι λένε πως πρέπει να είμαστε χαλαροί και ήρεμοι και να μην αγχωνόμαστε.. Δεν έχουν άδικο.. Αλλά επειδή αν σκεφτείς το εξής: "είναι ολα οκ και δεν μένω έγκυος γιατί έχω άγχος, αυτομαστιγώνεσαι και μετά έχεις πιο πολύ άγχος γιατι κατηγορείς τον εαυτό σου ότι του κάνεις κακό"  Οπότε σκέφτομαι πως  αν μοιραστείς το άγχος σου και το βγάλεις από πάνω σου και γκρινιάξεις και λίγο τότε σαν να φεύγει κάπως..  Οπότε λιγότερες τύψεις από το να προσπαθείς να "εισαι καλά" συνεχώς!..

Παρασκευή πρωί έχω ραντεβού στον γιατρό να δούμε τι γίνεται!! ακόμα άφαντη η περίοδος! τι να πω..  

Αχ κοριτσακι μου..μερες εχουμε να τα πούμε..Χαιρομαι που εισαστε καλα,με το καλο να πας στον γιατρό και να ειναι ολα σουπερ!!!θα περιμένουμε νεα σου!!!φιλησε μου λιγο λαιμουδακι ναι??.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Μια Χαρουλα θα πάνε ολο θελει λιγακι χρονο παραπάνω φτανει να ειμαςτε αισιόδοξες και να το απολαμβάνουμε ολο αυτο οσο γινετε ! ( δεν ειναι το καλυτερο να παρεμβάσεις στη φύση) αλλα αφού έχουμε τέτοια ιδιαιτερότητα δεν αλλάζει ! Οποτε χαμογελο?

Εννοειτε,ολα θα πανε τελεια!!!ενω έφαγα φρίκη οπως σου ειπα,ειμαι πολυ καλυτερα τωρα..δεν νιώθω να εχω άγχος δεν σκέφτομαι ουτε τι θα γίνει,ουτε ποτε θα γίνει ουτε τιποτα!!!Εχω απλα τη σιγουρια οτι θα γίνει!!!καθε πράγμα θελει το χρόνο του,τωρα μια εγκυμοσυνη,που ειναι και θαύμα το θεωρώ αυτονόητο να αργεί καποιες φορές!!Ενταξει,εννοειτε οτι σου δημιουργείται απορία οταν ακούς οτι καποιοι έκαναν παιδί απο ατύχημα,και λες τι γινεται????αλλα ρε παιδια ο θεος ξέρει ποτε θα μας το στείλει..ισως δοκιμάζει τις αντοχές μας,και θελει να απόδηξουμε με ποσο δυνατές ειμαστε και ποσο αποφασισμένες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχ κοριτσακι μου..μερες εχουμε να τα πούμε..Χαιρομαι που εισαστε καλα,με το καλο να πας στον γιατρό και να ειναι ολα σουπερ!!!θα περιμένουμε νεα σου!!!φιλησε μου λιγο λαιμουδακι ναι??.?

Επέστρεψα δουλειά εδώ και μια βδομάδα που είναι ωραία αλλαγή! Υπόσχομαι πολύ μαγουλάκι και λαιμουδάκι μόλις επιστρέψω σπίτι! Ζορίζομαι λίγο, ο άντρας μου λείπει, έρχεται ΣΚ. Είμαι μόνη με το μωρό και  τώρα με τη δουλειά όταν γυρίζω σπίτι τρέχω να τα προλάβω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ωραία θα βρίσω άφοβα λοιπόν! χαχαχα... Μα πραγματικά χτες με εκνεύρισε. Ήμουν έτοιμη να κατέβω...

Τώρα που σου είπα πως έκανα clear blue μήπως άλλαξες τελικά γνώμη και πιστεύεις πως θα φαινόταν? ή έχω ακόμα ελπίδες? έστω  και μια μικρούλα....

Εύχομαι να είναι όλα καλά κοριτσάκι μου....

Και γω με τη σειρα μου ψηφίζω πως εχεις ελπίδες και ας μην ερωτήθηκα!!!Ολοψυχα θελω να αντικρίσεις τις επόμενες μερες μια θετική χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Επέστρεψα δουλειά εδώ και μια βδομάδα που είναι ωραία αλλαγή! Υπόσχομαι πολύ μαγουλάκι και λαιμουδάκι μόλις επιστρέψω σπίτι! Ζορίζομαι λίγο, ο άντρας μου λείπει, έρχεται ΣΚ. Είμαι μόνη με το μωρό και  τώρα με τη δουλειά όταν γυρίζω σπίτι τρέχω να τα προλάβω!!

Σε ευχαριςτω πολυυυυυυυ??????Ωχ...τρεξιμοοοοοοο...καλη η επιστροφή στη δουλεια,χρειάζεται!!!αλλα ειναι και περίοδος προσαρμογής παλι..Και εισαι και μόνη..πωωω..Το μωρο που το αφήνεις τωρα που λείπεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω με τη σειρα μου ψηφίζω πως εχεις ελπίδες και ας μην ερωτήθηκα!!!Ολοψυχα θελω να αντικρίσεις τις επόμενες μερες μια θετική χοριακη!!!!

Μακάρι βρε Κατερινακι... Αλλά...υπαρχει ενα αλλα που μου τρυπαει το μυαλο.καθε φορά..

Ελπίζω σύντομα ολες μας να γινουμε μαμαδουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μακάρι βρε Κατερινακι... Αλλά...υπαρχει ενα αλλα που μου τρυπαει το μυαλο.καθε φορά..

Ελπίζω σύντομα ολες μας να γινουμε μαμαδουλες....

Θα σε πιάσω από το μαλλί και θα σε φερνω σβούρες.....!!!!!!!!!! Όλα καλα θα πάνε... άσε τα "αλλά" στην άκρη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μακάρι βρε Κατερινακι... Αλλά...υπαρχει ενα αλλα που μου τρυπαει το μυαλο.καθε φορά..

Ελπίζω σύντομα ολες μας να γινουμε μαμαδουλες....

Κοριτσακι μου όμορφο..γλυκό πεταλουδακι..εισαι ενα ιδιαίτερο κορίτσι..με μια υπέροχη ψυχή..Θα σου πω κατι και θελω να το επεξεργαστεις!!!Πρεπει να μάθουμε να δίνουμε στις καταστάσεις,το μέγεθος και την αξία που τους αντιστοιχούν..Να λεμε τι ειναι αυτο?Μια αποτυχία?τι νιώθω?απογοητευση..πολυ ωραια..θα μπει σε ενα κουτάκι μικρό..και θα το τακτοποιήσω στα ραφάκια της ψυχής μου..τα ψηλά..αυτα που θελω σκαλα για να τα φταςω..Να μείνουν εκει και να αραχνιάζουν!!!Ειναι τυχαιο που το πρώτο πράγμα που κάνουν ολα τα μωράκια οταν γεννηθούν ειναι να κλαίνε?Καθολου!!!ειναι η πρωτη μας αντίδραση σε όσα μας συμβαίνουν..ας ξεσπάμε λοιπον ετσι..και μετα ας σκεφτόμαστε για ποσο καιρό θα αυτομαστιγωνομαστε με αυτο που συνεβει..Πρεπει να βγάλεις απο το μυαλό και την ψυχή σου την βιοχημική!!!εγινε..δεν αξιζει να αναλωνόμαστε για το πριν...Εχουμε το τωρα και παλεύουμε για το "μετά" και αυτο το "μετά" αστέρι μου,θα ειναι πραγματικά ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!το πιστευω και θα το φωνάζω συνέχεια!!!Θα τα καταφέρουμε ολες..με η βοήθεια του Θεού θα γίνουμε συντομα μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Θα σε πιάσω από το μαλλί και θα σε φερνω σβούρες.....!!!!!!!!!! Όλα καλα θα πάνε... άσε τα "αλλά" στην άκρη!!!!!!

Ωπα εμφανιστηκε η θεια peackok!! Το γατί σου το έφερες μαζι???!!! 

Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Θα σε πιάσω από το μαλλί και θα σε φερνω σβούρες.....!!!!!!!!!! Όλα καλα θα πάνε... άσε τα "αλλά" στην άκρη!!!!!!

Χαχαχαχαχαχα...το peackokακι εν δράση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ωπα εμφανιστηκε η θεια peackok!! Το γατί σου το έφερες μαζι???!!! 

Χαχαχα

Έφερα αυτην που είναι θυμωμενη ετοιμη να σε σακατέψει... χαχαχαχα

7066766269_8e6c38ed2a_b.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

@Κατερινάκι/only love καλημέρα!! Χαίρομαι που είσαι καλά με ανεβασμένο ηθικό και μπαινεις ξανά στην προσπάθεια με το κεφάκι ψηλά!! 

@Renata7 καλημέρα! για την ερώτηση σου για εγκυμοσύνη, εχω ενα αγοράκι 14 μηνών και ξανα έμεινα έγκυος και απέβαλα τον Νοέμβρη.. Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης σε μένα ήταν ίδια με της περιόδου και μάλιστα περίπου την ίδια εποχή που περίμενα τα συμπτώματα της περιόδου ξεκίνησαν και τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης.

Δεν ξεχωρίζεις, τα πονάκια δεξιά αριστερά και στο κέντρο χαμηλά στην κοιλιά ήταν τα ίδια με πονάκια περιόδου. Στη δεύτερη εγκυμοσύνη ήμουνα υποψιασμένη γιατί είχα βρει την ωορρηξία με τεστ και με υπέρηχο από γιατρό. Είχα το νου μου από την ημέρα της επαφής μέχρι το θετικό τεστ τι συμπτώματα είχα. Τα πονάκια της ωορρηξίας δεν σταμάτησαν ποτέ.. Είχα ενοχλήσεις μικρές συνεχώς τις οποίες δεν θα έδινα σημασία αν δεν ήμουνα υποψιασμένη.. Όσο πλησίαζε η ημερομηνία που θα μου ερχόταν περίοδος οι ενοχλήσεις έγιναν πιο αισθητές.  Να σημειώσω βέβαια πως το μόνο πραγματικό σύμπτωμα ειναι η καθυστέρηση περιόδου ή η χοριακή (ο μόνος έγκυρος τρόπος να διαπιστώσεις εγκυμοσύνη  κατά τη γνώμη μου 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Εντάξει εμένα και το clearblue ειχε βγει θετικό 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο αλλά πάρα πολύ αχνό και δεν ειναι και σίγουρο πως θα δείξει σε όλους θετικό λίγες μέρες πριν).. Καλή επιτυχία εύχομαι κορίτσια μου...

@Petalouditsa28 μου τι κάνεις? πως πάει?  @miniatoura87 αύριο πάμε για χοριακή?!!!

λιζακι μ γλυκο δεν εχω ακομα καθυστερηση..αυριο περιμενω επισημα την ακατανομαστη αλλα ηδη αρχισαν τα προεορτια..απορωωω τι ηταν εκεινα τα καφε την κυριακη...απορωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριςτω πολυυυυυυυ??????Ωχ...τρεξιμοοοοοοο...καλη η επιστροφή στη δουλεια,χρειάζεται!!!αλλα ειναι και περίοδος προσαρμογής παλι..Και εισαι και μόνη..πωωω..Το μωρο που το αφήνεις τωρα που λείπεις?

Ερχεται μια βρεφονηπιοκόμος και τον κρατάει. Ευτυχως εχω καλο ωράριο, 7.30-3.30. Και ειμαι πολυ κοντά στη δουλειά μου.. Χρειαζόταν αυτη η αλλαγή, μου αρέσει και η δουλειά μου.. μου λειπει βεβαια λιγο ο μικρούλης  αλλα οκ.. περνάει καλα με την κοπέλα τα πρωινα, αυτο ειναι το σημαντικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

λιζακι μ γλυκο δεν εχω ακομα καθυστερηση..αυριο περιμενω επισημα την ακατανομαστη αλλα ηδη αρχισαν τα προεορτια..απορωωω τι ηταν εκεινα τα καφε την κυριακη...απορωωω

Ελπιζω να μην σου ερθει.. προεόρτια εννοείς πονάκια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ελπιζω να μην σου ερθει.. προεόρτια εννοείς πονάκια; 

και πονακια και κυριως σκουρα υγρα... συνηθως ετσι ξεκιναει..εχω δκουρα υγρα και ξαφνικα σε ενα 24ωρο σκαει και το αιμα... :(

ποσο χαζη να πιστεψω οτι κατι εγινε!!! :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

και πονακια και κυριως σκουρα υγρα... συνηθως ετσι ξεκιναει..εχω δκουρα υγρα και ξαφνικα σε ενα 24ωρο σκαει και το αιμα... :(

ποσο χαζη να πιστεψω οτι κατι εγινε!!! :( 

Γλυκούλι μινιατουρακι μη λες τετοια σε παρακαλώ... μην απογοητευεσαι! Μακαρι να μην είναι προεόρτια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εννοειτε,ολα θα πανε τελεια!!!ενω έφαγα φρίκη οπως σου ειπα,ειμαι πολυ καλυτερα τωρα..δεν νιώθω να εχω άγχος δεν σκέφτομαι ουτε τι θα γίνει,ουτε ποτε θα γίνει ουτε τιποτα!!!Εχω απλα τη σιγουρια οτι θα γίνει!!!καθε πράγμα θελει το χρόνο του,τωρα μια εγκυμοσυνη,που ειναι και θαύμα το θεωρώ αυτονόητο να αργεί καποιες φορές!!Ενταξει,εννοειτε οτι σου δημιουργείται απορία οταν ακούς οτι καποιοι έκαναν παιδί απο ατύχημα,και λες τι γινεται????αλλα ρε παιδια ο θεος ξέρει ποτε θα μας το στείλει..ισως δοκιμάζει τις αντοχές μας,και θελει να απόδηξουμε με ποσο δυνατές ειμαστε και ποσο αποφασισμένες!!!

Πριν λίγο επέστρεψα απο την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου ! Βοήθεια μας ! Σας σκεφτόμουν όλες και άναψα κερί ! Εκπληκτικό μοναστήρι σε διακατέχει γαλήνη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Γλυκούλι μινιατουρακι μη λες τετοια σε παρακαλώ... μην απογοητευεσαι! Μακαρι να μην είναι προεόρτια..

πρωτη φορα με εκαναν αυτα τα καφε να πιστεψω οτι κατι εχει γινει.... τελικα δεν πρεπει να δινουμε σημασια σε κανενα συμπτωμα... πφφφφφφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...