Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα σας, δεν σας ξέχασα.. Ήρθε η μαμάκα μου για 3 μερούλες έκπληξη να μου κάνει και δεν είχα χρόνο αλλά σας διάβαζα.. 

@mommy86 πάμε γερά σε 5 μερούλες...  θύμησε μου πιο πλάνο έχετε τώρα ?? 

Το άγχος κάνει μεγάλο κακό... Λοιπόν η μαμά μου ( η μητρα της ήταν ανάποδα) και όμως έχει δύο ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΙΔΙΆ (ειδικά Εγώ :-) )  σε εμένα έμεινε κατευθείαν γιατί δεν το σκεφτόταν (δεν το ήξερε για το πρόβλημα)  και αφού ήρθα στον κόσμο και έμαθε για το σοβαρό πρόβλημα που δεν διορθώνεται αγχωθηκε και προσπαθούσε για χρόνια ( 4,5 χρονια) για να κάνει και άλλο παιδάκι χωρίς επιτυχία μέχρι που χαλάρωσε και σε 3 μηνες ήταν έγκυος. 

Τώρα που ήρθε και της μίλησα κατευθείαν μου είπε μη το σκέφτεσαι και θα έρθει πολύ γρήγορα και μου θύμησε τα δικά της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

συμφωνω απολυτα  μαζι σου κοριτσι μου !!!

το σωμα ειναι τοσο σφιγμενο και δουλευουν ολα με τοσο ενταση που δεν μπορει να λειτουργησει τιποτα σωστα!

δεν εχει ακουσει καμμια σας οτι ακομα και συληψη να γινει εμεις οι ιδιες μπορουμε να κανουμε την καρδια του μωρου να σταματησει απο το αγχος????

ο γιατρος μου εκατσε και μου μιλησε για το τι μπορει να παθει το εμβρυο απο το δικο μου αγχος και τι ορμονες εκρινονται στο εμβρυο!!

εγω απο το αγχος αιμοραγω πεφτουν τα μαλλια μου με πονανε τα δοντια μου και αλλλαααα πολλααα!!

ισως ο διαλογισμος και η γιογκα μας χρειαζονται πιο πολυ παρα οι δουλοι του χρηματος που πατανε στον πονο και στην επιθυμια των ζευγαριων να αποκτησουν το καρπο του ερωτα τους ...το παιδακι τους!!

ξερω παρα πολλους που δεν εχουνε ουσιαστικο προβλημα εως και καθολου που τους στελνουν για εξωσωματικη χωρις σχεδον ουτε μια εξεταση με αποτελεσμα αποτυχια πανω στην αποτυχια ψυχολογικη φθορα και λεφτα με κουβαδες που οι περισσοτεροι κοβουνε και το φαγητο τους για να ερθουν πιο κοντα στο ονειρο!! 

οσο για την προσευχη ειναι θεμα του καθε ανθρωπου εγω πιστευω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και ΝΑΙ γινονται και θαυματα!!!!!

 

κ εμενα με πονανε τα δοντια μ...φαντασου εχω φτιαξει μασελακι για να βοηθαει τον μυ  να χαλαρωνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευαιδου μου,το.πλανο είναι.... Οτι δεν υπάρχει πλάνο!!!!! Θα χαλαρωσω λιγο και βλέπουμε... Ελπιζω να.σε βρισκω σε φουλ σεζον!!(χααχχαχα)... Οσο για τα τελεια παιδια...ειμαι σιγουρη!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

και οι ριζες σε πονανε?

οταν με πιανει αυτος ο πονος ουτε να μασησω μπορω την τροφη μου!

δεν με πονανε τα δοντια ακριβως.η κατω γναθος θα ελεγα..πισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια είμαι στο Facebook και βλεπω αρθρο οτι περιμενουν 3ο παιδο η χριστιδου κ πως το ανακοινωσαν.και εχουν την φωτογραφια που ειχαν ανεβασει για το μωρο που τελικα εχασα.ηθελα να ηξερα πως μπορουν για λιγα likes και παιζουν ετσι με τους ανθρώπους. δε ντρεπονται καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκαααα!!!καλημερααααααα!

Μόλις μου ηρθε η σιχαμενη...!και μς αγριες διαθεσεις κιολας!....και ενω περιμενα να ειμαι στα πατωματα..ολα καλα!!την επόμενη φορα ισως να ειμαστε πιο τυχερες.δε το βαζουμε κατω!!!!!σας φιλω ολες σμουυυυτς

Οχι ρε γαμωτο και εσυ...τελοσπαντων οπως το ειπες..παμε δυναμικά...νεο ξεκίνημα!!!Φιλακια πολλα και μεγαααααλη αγκαλιά!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Παρασκευαιδου μου,το.πλανο είναι.... Οτι δεν υπάρχει πλάνο!!!!! Θα χαλαρωσω λιγο και βλέπουμε... Ελπιζω να.σε βρισκω σε φουλ σεζον!!(χααχχαχα)... Οσο για τα τελεια παιδια...ειμαι σιγουρη!!!!????

kala auto einai to mono sigouro, oti prepei prwta na exoume ''hremo diamerisma''

thelw na meineis hremh . basika epeidh milhsa me thn mama mou me eipe gia enan polu kalo giatro pou eidikebetai se auta kai oses files ths esteile ekei meinan ikanopoihmenes --> Eguoules!  ean theleis na rwthsw leptomeries.

emeis an den ta kataferw mexri Augousto tha pame se auton. 

emeis hmastan tuflomhges kai se mia bdomada tha gnwrizw. to xw afhsei kai ligaki den thelw na agxwnomai pleon..(me bohthse polu h suzhthsh me thn mhtera mou) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kala auto einai to mono sigouro, oti prepei prwta na exoume ''hremo diamerisma''

thelw na meineis hremh . basika epeidh milhsa me thn mama mou me eipe gia enan polu kalo giatro pou eidikebetai se auta kai oses files ths esteile ekei meinan ikanopoihmenes --> Eguoules!  ean theleis na rwthsw leptomeries.

emeis an den ta kataferw mexri Augousto tha pame se auton. 

emeis hmastan tuflomhges kai se mia bdomada tha gnwrizw. to xw afhsei kai ligaki den thelw na agxwnomai pleon..(me bohthse polu h suzhthsh me thn mhtera mou) 

Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι ο τυχερός σου μήνας γλυκιά μου Παρασκευαίδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι ο τυχερός σου μήνας γλυκιά μου Παρασκευαίδου!

ax koritsaki tha fanei , egw kanw thn prospatheia kai auto apofasizei.

Kai molis tha se rwtousa ti kaneis ? pws eisai? kai o diko sou mhnas tha einai autos !!! mhn pas na glutwseis! 

pragmatika koritsia les kai me exei kanei h mama mou plush egkefalou me kapoia paradeigmata pou me kounisan, kai meta ekana ton apologismo mou

Elpida eipa :-) (mh gelate elpida me fwnazw) ti shmasia exei na klaies? uparxoun pio sobara themata sth zwh gia na klaime(mia episkepsh se ogkologikh monada tha deite logous-dustuxws prin 13 xronia to eida , to ezhsa apo polu konta)

 opote eskeftomai mono ta thetika :exw enan antra pou me agapaei, exoume thn ugeia mas, oso hmaste geroi tha kataferoume na pragmatopoihsoume ta oneira mas opoia kai an einai.

Na sas pw kai to allo egw manoula tha ginw 100% giati to xw suzhthsei me ton antra mou ean den kataferoume tha iothetisoume..paidi mou tha einai kai auto kai egw manoula tou tha eimai.. gt  MANA einai auth pou se megalwnei kai se agapaei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Καλημερα μου σε ολα τα όμορφα κοριτσια!!!τι κάνετε γλυκές μου μέλλουσες μανούλες??Εγω εδω..σπιτι τωρα,δουλίτσες και μετα δουλεια..σημερα βρίσκομαι στην 30 μετα του κυκλου..δεν εχω αδειαθετησεις ακομα..αν δεν έρθει ουτε σημερα(που πιστευω πως θα έρθει γιατι εχω κατι ενοχλησουλες) θα παρω τον γιατρό να δω τι θα μου πει,ισως ολα αυτα που εχω πάρει να μου χουν αναστατώσει τον κύκλο..περιμενω πως και πως να έρθει για να δουμε τι θα κανουμε..Αυτα απο εμενα..Ειδα και του κοριτσιού μας χθες την ερώτηση ,της γλυκια μας @miniatoura87 και χω τρελαθεί που τη χαρα μου..για πειτε εσεις οι υπόλοιπες σε τι φάση εισαστε???η @mommy86 και η @Μανούσου σαν και μενα..ξεκιναμε νεο κύκλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kala auto einai to mono sigouro, oti prepei prwta na exoume ''hremo diamerisma''

thelw na meineis hremh . basika epeidh milhsa me thn mama mou me eipe gia enan polu kalo giatro pou eidikebetai se auta kai oses files ths esteile ekei meinan ikanopoihmenes --> Eguoules!  ean theleis na rwthsw leptomeries.

emeis an den ta kataferw mexri Augousto tha pame se auton. 

emeis hmastan tuflomhges kai se mia bdomada tha gnwrizw. to xw afhsei kai ligaki den thelw na agxwnomai pleon..(me bohthse polu h suzhthsh me thn mhtera mou) 

 

κ εμενα η μητερα μ εκανε 1.5χρονο να με πιασει απο το αγχος!!!!!ο γιατρος που λες που βρισκεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Την Καλημερα μου σε ολα τα όμορφα κοριτσια!!!τι κάνετε γλυκές μου μέλλουσες μανούλες??Εγω εδω..σπιτι τωρα,δουλίτσες και μετα δουλεια..σημερα βρίσκομαι στην 30 μετα του κυκλου..δεν εχω αδειαθετησεις ακομα..αν δεν έρθει ουτε σημερα(που πιστευω πως θα έρθει γιατι εχω κατι ενοχλησουλες) θα παρω τον γιατρό να δω τι θα μου πει,ισως ολα αυτα που εχω πάρει να μου χουν αναστατώσει τον κύκλο..περιμενω πως και πως να έρθει για να δουμε τι θα κανουμε..Αυτα απο εμενα..Ειδα και του κοριτσιού μας χθες την ερώτηση ,της γλυκια μας @miniatoura87 και χω τρελαθεί που τη χαρα μου..για πειτε εσεις οι υπόλοιπες σε τι φάση εισαστε???η @mommy86 και η @Μανούσου σαν και μενα..ξεκιναμε νεο κύκλο..

Κατερινακι ελπιζω να μην ερθει για τους επομενους 9μηνες!!!!!περιμενε ακομα 1-2 μερες και μετα κανε ενα τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

 

κ εμενα η μητερα μ εκανε 1.5χρονο να με πιασει απο το αγχος!!!!!ο γιατρος που λες που βρισκεται??

sth thessaloniki kopela mou. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ax koritsaki tha fanei , egw kanw thn prospatheia kai auto apofasizei.

Kai molis tha se rwtousa ti kaneis ? pws eisai? kai o diko sou mhnas tha einai autos !!! mhn pas na glutwseis! 

pragmatika koritsia les kai me exei kanei h mama mou plush egkefalou me kapoia paradeigmata pou me kounisan, kai meta ekana ton apologismo mou

Elpida eipa :-) (mh gelate elpida me fwnazw) ti shmasia exei na klaies? uparxoun pio sobara themata sth zwh gia na klaime(mia episkepsh se ogkologikh monada tha deite logous-dustuxws prin 13 xronia to eida , to ezhsa apo polu konta)

 opote eskeftomai mono ta thetika :exw enan antra pou me agapaei, exoume thn ugeia mas, oso hmaste geroi tha kataferoume na pragmatopoihsoume ta oneira mas opoia kai an einai.

Na sas pw kai to allo egw manoula tha ginw 100% giati to xw suzhthsei me ton antra mou ean den kataferoume tha iothetisoume..paidi mou tha einai kai auto kai egw manoula tou tha eimai.. gt  MANA einai auth pou se megalwnei kai se agapaei!

Καλημερα κοριτσακι μου γλυκοοοοοοο...το ποσο συμφωνω μαζι σου δεν λέγεται!!!Την υγεια μας να εχουμε και ολα θα γινουν..οσο για την υιοθεσία,την θεωρώ την μεγαλύτερη πράξη αγάπης που μπορει να κανει ενας ανθρωπος..το δικο σου το παιδί μπορει και να "τύχει".. κανεις δεν υιοθετεί όμως επειδη του έτυχε..Υπαρχει βαθιά συνειδητοποίηση και βαθιά ανιδιοτέλεια στην ψυχή των ζευγαριών που υιοθετούν..Γονιός δεν ειναι αυτος που "γεννάει"..Γονιός ειναι ύφος που αναθρέφει..Μακαρι να ηταν τα πράγματα στην Ελλάδα πιο εύκολα..πιστευω πως δεν θα υπήρχαν τοσα παιδακια στα ιδρύματα αν οι διαδικασίες ηταν πιο απλές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

Κατερινακι ελπιζω να μην ερθει για τους επομενους 9μηνες!!!!!περιμενε ακομα 1-2 μερες και μετα κανε ενα τεστακι!

Καλημερα κοπελα μου,ευχαριστω πολυ για την ευχή σου,η αληθεια ειναι πως την εχω βγάλει απο το μυαλό μου την πιθανότητα εγκυμοσυνης μετα την αρνητική χοριακη την Πέμπτη..Δεν ξέρω αν θα μπορούσε π.χ να καθυστερήσει η εμφύτευση τοσο,ώστε να μην δειξει η εξεταση..Δεν ξέρω τι γινεται..αλλα δεν αγχώνομαι κιολας..εννοειτε αν καθυστερήσει και άλλο θα επικοινωνήσω με τον γιατρό να δουμε τι θα κανουμε..αλλα..χαλαρά!!!καλη εβδομάδα να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου μου έχεις δίκιο σε αυτά που λες........Σου αξίζει και σένα να γίνεις μανούλα και θα γίνεις καρδούλα μου!

Εγώ περιμένω...29 μέρα σήμερα....δε ξέρω πότε έγινε η ωορρηξία μου οπότε δε μπορώ να μιλήσω για καθυστέρηση.....απο τη 33η μέρα όμως και μετά ίσως να αρχίσω να υποψιάζομαι...αλλά κλασσικά είμαι για όλους τους άλλους αισιόδοξη εκτός απο τη δική μου περίπτωση χαχαχα.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/1/2017 at 3:34 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχ κοπελα μου,μαζι περιμένουμε..εχω κύκλο 28-30 ημερών..οποτε μπορει να έρθει και Δευτέρα..μου πε και ο γιατρός να σταματήσω τα φαρμακα(utrogestan,salospir) αν υπήρχε τετοια πιθανότητα δεν θα μου το έλεγε,να το ξαναελεγξω?τελοσπαντων δεν ξέρω..μακαρι τελικά να εχω καθυστέρηση και να εχει αργήσει να εμφυτευθει το σπορακι μας..Αλλα δεν το πιστευω..Η ηλικια ειναι ενας παράγοντας..και η fsh ενας άλλος..ειναι ανεβασμενη για την ηλικια μου(31 παω στα 32 τον Μαη)και αυτο σημαινει πως δεν εχω πολλα αποθέματα ωαρίων ακομα..

καλη αρχή σ´αυτη τη νεα προσπάθεια κοριτσακι μου..ευχομαι ολόψυχα να μην χρειαστεί αλλη!!!Να πετύχει και να σε κανει στη στιγμή να κλαις απο ευτυχία!!!

καλημερα Κατερινακι μου και καλη μερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!Δεν μπηκα καθολου το σκ γιατι αδιαθετησα τελικα Σαββατο πρωι και ημουν λιγο στις μαυρες μου αλλα ενταξει παει παμε για τον επομενο κυκλο εκλεισα και ραντεβου με τον γυναικολογο μου στις 02-02 να δουμε πως θα το παμε απο δω και περα μπαινουμε σε νεα μονοπατια τα οποια δεν ξερω και με αγχωνουν λιγο αλλα θα χαλαρωσω που θα παει.Εγω οπως σου ξαναειπα ειμαι 35 και αρνουμαι να το βαλω κατω ασε λοιπον την ηλικια μην την σκεφτεσαι καθολου και εμενα η μητερα μου στα 40 της σταματησε η περιοδος αν κατσω να το σκεφτω αυτο την εβαψα δεν προκειται να χαλαρωσω ποτε......Χαρηκα πολυ που ακομα δεν αδιαθετησες και ευχομαι να μην γινει για τους επομενους 9 μηνες περιμενω ευχαριστες ειδησεις συντομααααααα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου γλυκοοοοοοο...το ποσο συμφωνω μαζι σου δεν λέγεται!!!Την υγεια μας να εχουμε και ολα θα γινουν..οσο για την υιοθεσία,την θεωρώ την μεγαλύτερη πράξη αγάπης που μπορει να κανει ενας ανθρωπος..το δικο σου το παιδί μπορει και να "τύχει".. κανεις δεν υιοθετεί όμως επειδη του έτυχε..Υπαρχει βαθιά συνειδητοποίηση και βαθιά ανιδιοτέλεια στην ψυχή των ζευγαριών που υιοθετούν..Γονιός δεν ειναι αυτος που "γεννάει"..Γονιός ειναι ύφος που αναθρέφει..Μακαρι να ηταν τα πράγματα στην Ελλάδα πιο εύκολα..πιστευω πως δεν θα υπήρχαν τοσα παιδακια στα ιδρύματα αν οι διαδικασίες ηταν πιο απλές..

ax...bourkwsa etsi opws to eipes ... dustuxws einai duskola...alla blepw kai thn thetikh pleura oti prepei na kseroun se ti oikogeneia paei ena paidaki! (emeis gia na ta agaphsoume , kai na ta kanoume eutuxismena tha iothetousame, alla dustuxws den skeftontai oloi etsi) kai edw sthn germania einai duskolo,alla dinetai h dunatotita apo alles xwres opws tailandi ktl gia auto tha prospathhsw.

Katerinaki kapou eixa diabasei oti o kalos mas o theoulh prin mas steile ena empodio blepei ean antexoume na to shkwsoume. emeis antexoume giati exoume agaph. egw proswpika dethhka kai agaphsa ton antra mou akoma pio polu , me stirikse me ekane na niwsw thn agaph tou! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου μου έχεις δίκιο σε αυτά που λες........Σου αξίζει και σένα να γίνεις μανούλα και θα γίνεις καρδούλα μου!

Εγώ περιμένω...29 μέρα σήμερα....δε ξέρω πότε έγινε η ωορρηξία μου οπότε δε μπορώ να μιλήσω για καθυστέρηση.....απο τη 33η μέρα όμως και μετά ίσως να αρχίσω να υποψιάζομαι...αλλά κλασσικά είμαι για όλους τους άλλους αισιόδοξη εκτός απο τη δική μου περίπτωση χαχαχα.....

 

Αχαχαχαχα..Καλημερα γλυκό μας πεταλουδακι..δεν πειράζει ειμαστε εμεις αισιόδοξες για σενα κι ας μην εισαι ΕΣΥ!!!κραταμε ετσι τις ισορροπίες!!!να μην έρθει η ρημάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου μου έχεις δίκιο σε αυτά που λες........Σου αξίζει και σένα να γίνεις μανούλα και θα γίνεις καρδούλα μου!

Εγώ περιμένω...29 μέρα σήμερα....δε ξέρω πότε έγινε η ωορρηξία μου οπότε δε μπορώ να μιλήσω για καθυστέρηση.....απο τη 33η μέρα όμως και μετά ίσως να αρχίσω να υποψιάζομαι...αλλά κλασσικά είμαι για όλους τους άλλους αισιόδοξη εκτός απο τη δική μου περίπτωση χαχαχα.....

 

poses meres exeis kuklo kopela mou?

na eisai aisiodoksei tha erthei... kane ton apologismo sou. ti ofelei na mh skeftesai thetika? 

http://www.vita.gr/psixologia/article/31422/aisiodoksia-odhgies-xrhseis-gia-na-thn-katakthsete/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα κοπελα μου,ευχαριστω πολυ για την ευχή σου,η αληθεια ειναι πως την εχω βγάλει απο το μυαλό μου την πιθανότητα εγκυμοσυνης μετα την αρνητική χοριακη την Πέμπτη..Δεν ξέρω αν θα μπορούσε π.χ να καθυστερήσει η εμφύτευση τοσο,ώστε να μην δειξει η εξεταση..Δεν ξέρω τι γινεται..αλλα δεν αγχώνομαι κιολας..εννοειτε αν καθυστερήσει και άλλο θα επικοινωνήσω με τον γιατρό να δουμε τι θα κανουμε..αλλα..χαλαρά!!!καλη εβδομάδα να εχουμε!!!

να μην αγχωνεσαι!!!και να μην πετυχατε αυτό το μηνα θα πατε για τον επόμενο!!!?

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου μου έχεις δίκιο σε αυτά που λες........Σου αξίζει και σένα να γίνεις μανούλα και θα γίνεις καρδούλα μου!

Εγώ περιμένω...29 μέρα σήμερα....δε ξέρω πότε έγινε η ωορρηξία μου οπότε δε μπορώ να μιλήσω για καθυστέρηση.....απο τη 33η μέρα όμως και μετά ίσως να αρχίσω να υποψιάζομαι...αλλά κλασσικά είμαι για όλους τους άλλους αισιόδοξη εκτός απο τη δική μου περίπτωση χαχαχα.....

 

προσπαθησε να μην εχεις αγχος!!!οτι κανετε κανατε τωρα!!!να εισαι ηρεμη και μακαρι να μην ερθει καθολου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

καλημερα Κατερινακι μου και καλη μερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!Δεν μπηκα καθολου το σκ γιατι αδιαθετησα τελικα Σαββατο πρωι και ημουν λιγο στις μαυρες μου αλλα ενταξει παει παμε για τον επομενο κυκλο εκλεισα και ραντεβου με τον γυναικολογο μου στις 02-02 να δουμε πως θα το παμε απο δω και περα μπαινουμε σε νεα μονοπατια τα οποια δεν ξερω και με αγχωνουν λιγο αλλα θα χαλαρωσω που θα παει.Εγω οπως σου ξαναειπα ειμαι 35 και αρνουμαι να το βαλω κατω ασε λοιπον την ηλικια μην την σκεφτεσαι καθολου και εμενα η μητερα μου στα 40 της σταματησε η περιοδος αν κατσω να το σκεφτω αυτο την εβαψα δεν προκειται να χαλαρωσω ποτε......Χαρηκα πολυ που ακομα δεν αδιαθετησες και ευχομαι να μην γινει για τους επομενους 9 μηνες περιμενω ευχαριστες ειδησεις συντομααααααα φιλια πολλα

Μπραβο κοριτσακι μου,ετσι..δυναμικά..μπορει να μας περνει λιγο απο κάτω..σημασία εχει να ξανά σηκωνόμαστε όμως..ξεσκωνιζουμε γόνατα..σκουπίζουμε ματια και παλι αγωνιζόμαστε!!!Καλη επιτυχία με τον γιατρό..να μας ενημερώσεις τι είπατε και τι πλάνο θα ακολουθήσετε τωρα!!!σε ευχαριστω πολυ για την ευχή αλλα οπως ειπα και πιο πάνω..δεν πιστευω πια πως εχουμε πετύχει κατι..απλα περιμενω να έρθει για να ξεκινησουμε νεα προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love σε ευχαριστώ πολύ!! :)

Λογικά όμως θα αδιαθετήσω γιατί έχω αρχίσει και βγάζω κανά δυο σπυράκια που βγάζω πάντα πριν τη περίοδο...

Εσένα πως και δε σου έχει έρθει ακόμα.............?? Δεν υπάρχει περίπτωση να έδειξε λάθος η χοριακή ε? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.

στις πριν 11 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

καλημερα Κατερινακι μου και καλη μερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!Δεν μπηκα καθολου το σκ γιατι αδιαθετησα τελικα Σαββατο πρωι και ημουν λιγο στις μαυρες μου αλλα ενταξει παει παμε για τον επομενο κυκλο εκλεισα και ραντεβου με τον γυναικολογο μου στις 02-02 να δουμε πως θα το παμε απο δω και περα μπαινουμε σε νεα μονοπατια τα οποια δεν ξερω και με αγχωνουν λιγο αλλα θα χαλαρωσω που θα παει.Εγω οπως σου ξαναειπα ειμαι 35 και αρνουμαι να το βαλω κατω ασε λοιπον την ηλικια μην την σκεφτεσαι καθολου και εμενα η μητερα μου στα 40 της σταματησε η περιοδος αν κατσω να το σκεφτω αυτο την εβαψα δεν προκειται να χαλαρωσω ποτε......Χαρηκα πολυ που ακομα δεν αδιαθετησες και ευχομαι να μην γινει για τους επομενους 9 μηνες περιμενω ευχαριστες ειδησεις συντομααααααα φιλια πολλα

Λυπαμαι που ηρθε!σιγουρα ομως η ηλικια σου δεν πρεπει να σε αγχωνει!μια χαρα εισαι!!!πήγαινε στο γιατρο να δεις τι θα σε συμβουλεψει!ευχομαι γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...