Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνος χαμηλά στην κοιλιά


Recommended Posts

Κοπέλες Καλημέρα!έχει σχεδόν 2 μέρες που έχω χαμηλά στην κοιλιά πόνο. Όταν είμαι ξαπλωμένη ή κάθομαι δεν πονάω αλλά όταν βηχω,όταν φτερνιζομαι,όταν γελάω και όταν πιέζω με τα χέρια μου πονάω χαμηλά στις ωοθήκες και στη μήτρα νομίζω..είμαι στις 7 εβδομάδες , έχω περάσει υπερδιέγερση που ακόμα δεν υποχώρησε τελείως κ μια αποκόλληση..έχει περάσει κάποια κάτι ανάλογο ????ανησυχώ λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθήσω και κυριως να σε ανακουφισω... αλλα δε ξερω τι μπορει να ναι..ισως  να ναι και φυσιολογικό μιας και η μητρα σιγα σιγα προσαρμοζεται ωστε να υποδεχθεί το παιδακι σου...μιλα με το γιατρο σου κοριτσακι μου...ακομα και αν του φανει λογικό, καλύτερα να ξερεις για να εισαι ηρεμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα μαζί του και μου είπε ότι φταίει η όλη κατάσταση με την υπερδιέγερση , φουσκωμένες ωοθήκες , υγρο στην κοιλιά ,δισκοιλιοτητα και εγκυμοσύνη....τι να πω δεν ξέρω... και αυτός θεός δεν είναι , ότι μπορεί κάνει..φυσικά εγώ μέχρι την Τετάρτη που είναι να πάω θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα αλλά δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς....Ευχαριστώ που μου απάντησες άσχετα αν δεν μπορούσες να με βοηθήσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή μου!!Καλά είμαι , εδώ στον καναπέ...Έχω ακόμα πόνο αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό..αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό οπότε θα δούμε τι θα μας πει και πως πάνε τα πράγματα.

Εσύ τι κάνεις ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Καλημέρα καλή μου!!Καλά είμαι , εδώ στον καναπέ...Έχω ακόμα πόνο αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό..αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό οπότε θα δούμε τι θα μας πει και πως πάνε τα πράγματα.

Εσύ τι κάνεις ? 

Καλημερα κοριτσια μου! Ζωγιαμπελ μου, να μας ενημερωσεις!! θα περιμενουμε! σου στελνω τις ευχες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/11/2016 at 8:53 ΠΜ, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Καλημέρα καλή μου!!Καλά είμαι , εδώ στον καναπέ...Έχω ακόμα πόνο αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό..αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό οπότε θα δούμε τι θα μας πει και πως πάνε τα πράγματα.

Εσύ τι κάνεις ? 

Ελπίζω όλα να είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες Γειά σας!!πήγα προχθές στο γιατρό και όλα είναι καλά!!θα ξαναπάω από εβδομάδα να με δει και θα μου πει πότε να κάνω κάποιες εξετάσεις που χρειάζονται..εσείς πως είστε ? ?ειλικρινά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...γιαυτό να μην χάνετε τις ελπίδες σας γιατί γίνονται και θαύματα!!!Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και εύχομαι σύντομα και σε σας τα καλύτερα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κοπέλες Γειά σας!!πήγα προχθές στο γιατρό και όλα είναι καλά!!θα ξαναπάω από εβδομάδα να με δει και θα μου πει πότε να κάνω κάποιες εξετάσεις που χρειάζονται..εσείς πως είστε ? ?ειλικρινά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...γιαυτό να μην χάνετε τις ελπίδες σας γιατί γίνονται και θαύματα!!!Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και εύχομαι σύντομα και σε σας τα καλύτερα!!!!???

Μπραβο κοπελα μου!!!Πολυ χαρηκα που πανε ολα καλα.Κοιτα να ξεκουραζεσαι πολυ και να χαλαρωνεις.Στειλε μας λιγη μπεμπεδοσκονη να σου κανουμε παρεα συντομα ολες μας!!Ελπιζω να γεμισουν οι σελιδες με ευχαριστα νεα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πολύ χαρηκα με τα νέα σου! Σου εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά με το καλό και χωρίς να καταλάβεις τους μήνες που θα έρθουν!!!! Πολλά φιλιά!!!!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!! :):) ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου κοπέλες μου!!!να έχετε πίστη στο θεό και όλα θα γίνουν!!εδώ θα είμαστε να τα μοιραζόμαστε όλα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...