Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Φάση με το καλό το μωράκι σου. Διδυμακι εσένα. Εγώ κορίτσια σήμερα πήρα μια τρομάρα δεν ήταν καλή μέρα σήμερα για μένα. Είχα πολύ έντονες συσπασεις κ πόνους περιόδου μέση κ κοιλιά για πολύ ώρα κ δεν σταματουσανε πήρα τον γιατρό τηλ κ μου είπε να πάω να με δει.  Ευτυχώς όλα ήταν καλά ο τραχηλο δεν έχει επηρεαστεί καθόλου από τις συσπασεις γιατί έχω πολλές κ συχνά. Το μωρό καλά έχει μεγαλώσει αρκετά ευτυχώς όλα καλά μου είπε ξεκούραση κ ουτροτζεσταν. 

Να ξεκουράζεσαι οσο περισσοτερο μπορεις!!! Υπομονη!!! Ποσο ζυγιζει το μωρακι σου σε αυτη τη βδομαδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Γεια σας κορίτσια !!! 

Εγω ειμαι πλέον 23 εβδομάδων και 2 ημέρες και εχω Π.Η.Τ 17 Ιουνίου !! Περιμένω το κοριτσάκι μου!!! 

Με το καλο η μπεμπουλα σου!!! Εγω ειμαι 25η εχω ΠΗΤ 4 Ιουνίου κι εγω μπεμπα!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευτυχώς ολα καλα με τις εξετασεις!! Η καμπυλη μια χαρα.. χαλαλι η γλυκοζη κ η αναμονη.. εφαγα χωρις τυψεις σουπερ Σοκολατοπιτα που τη σκεφτομουν απο χθες που μας την εφεραν.. :-p Απο αυριο ομως λεω να προσεχω λιγο γιατι εχει ξεφυγει το θεμα με το φαγητο... Εσεις πως πατε απο κιλα; 

IMG_20170220_163112.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας και από εμένα καιρό έχω να μπω!!! Ειμαι στην 28η πλέον όλα βαίνουν καλώς!!! Οι συσπάσεις που είχα έχουν μειωθεί αισθητά, utrogestan Kai Trofocard που έπαιρνα τα σταμάτησα από μονη μου πριν μειωθούν οι συσπάσεις γιατί δεν έκαναν ΤΙΠΟΤΑ σε εμένα!!!! @θανασης μου λογικό είναι να έχεις συσπάσεις πλέον και εγώ έχω ηρεμήσει!!! Εφόσον σε είδε και ο γιατρός, όλα καλά θα είναι!!

Εμένα κορίτσια είναι ισχιακος και με χτυπάει συνέχεια χαμηλά κάτω και πονάω πααααρα πολύ κάποιες στιγμές!!! Ααα!! Ζυγιζουμε1 κιλό!!? αμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Είναι 1150kg κ εμένα ισχιακη είναι ενώ πριν δύο εβδομάδες ήταν κεφαλικη κάνει τούμπες το κορίτσι ε! Βέβαια άμα γεννηθεί θα τις κάνουμε εμεις. Ο γιατρός μου είπε ότι προσπαθεί να βρει τη θέση της κουνιεται κ αυτο μου προκαλεί τα πετρώματα κ τα πονακια.ειμαι κ στενή γενικά κ γιαυτό τα νιώθω έντονα.

Dim μπράβο για τα αποτελέσματα κ εγώ θα πάω να τα πάρω πιο μετά δεν πρόλαβα χθες. Ο αιματοκριτης οκ; Βίκυ μου κ εγώ το ίδιο πόναω χαμηλά υπομονή ο καιρός περνάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Φάση με το καλό το μωράκι σου. Διδυμακι εσένα. Εγώ κορίτσια σήμερα πήρα μια τρομάρα δεν ήταν καλή μέρα σήμερα για μένα. Είχα πολύ έντονες συσπασεις κ πόνους περιόδου μέση κ κοιλιά για πολύ ώρα κ δεν σταματουσανε πήρα τον γιατρό τηλ κ μου είπε να πάω να με δει.  Ευτυχώς όλα ήταν καλά ο τραχηλο δεν έχει επηρεαστεί καθόλου από τις συσπασεις γιατί έχω πολλές κ συχνά. Το μωρό καλά έχει μεγαλώσει αρκετά ευτυχώς όλα καλά μου είπε ξεκούραση κ ουτροτζεσταν. 

Φανταζομαι ποσο αγχωθηκες! Πολυ θετικο ομως που ο τραχηλος δεν εχει επηρεαστει! Ποσα εκατοστα ειναι; Τον μετρησε; Μεγαλη η μπεμπα σου! Μπραβο!!! Ξεκουρασου οσο μπορεις να περασουν μερικες εβδομαδες ακομα! Utrogestan 1 τη μερα ή παραπανω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η dim_nat11 είπε:

Κορίτσια ευτυχώς ολα καλα με τις εξετασεις!! Η καμπυλη μια χαρα.. χαλαλι η γλυκοζη κ η αναμονη.. εφαγα χωρις τυψεις σουπερ Σοκολατοπιτα που τη σκεφτομουν απο χθες που μας την εφεραν.. :-p Απο αυριο ομως λεω να προσεχω λιγο γιατι εχει ξεφυγει το θεμα με το φαγητο... Εσεις πως πατε απο κιλα; 

IMG_20170220_163112.jpg

Μπραβο σου!!! Δικαιουσαι μια παρασπονδια, αφου ολα πηγαν καλα! ?

Απο κιλα εγω ειμαι plus 7-7μιση και διανυω την 26η εβδομαδα! Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Κορίτσια ψώνια κάνατε;τώρα που έχει κ εκπτώσεις.

Εμεις δεν εχουμε κανει πολλα,ειδικα τωρα που δεν κουνιεμαι ιδιαιτερα εγω... Αλλα το σαββατο λεμε να παρουμε το καροτσι! Εσεις ψωνισατε τιποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Μπραβο σου!!! Δικαιουσαι μια παρασπονδια, αφου ολα πηγαν καλα! ?

Απο κιλα εγω ειμαι plus 7-7μιση και διανυω την 26η εβδομαδα! Εσυ;

Καλημερα!!! Εγω ειμαι 25η κι εχω παρει 9...πολλα!!! Θα προσεξω λιγο απο εδω κ περα γιατι γενικα πρηζομαι κιολας νιωθω το στομαχι βαρυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εμεις δεν εχουμε κανει πολλα,ειδικα τωρα που δεν κουνιεμαι ιδιαιτερα εγω... Αλλα το σαββατο λεμε να παρουμε το καροτσι! Εσεις ψωνισατε τιποτα;

Καλημερα κοριτσια!!! Τώρα ειδικα με τις εκπτωσεις δεν μπορω να κρατηθω.. πηραμε καροτσι, λικνο, κουνια εχουμε οποτε νεο στρωμα κ προικα.. κ απο ρουχα πηρα αρκετά κ χρειάζονται κ αλλα.. πηγα χθες απο prenatal εχω βγαλει κ την καρτα τους κ τα ειχε -70% 

Μια βδομαδουλα ακομα οι εκπτωσεις.. τωρα μερικα φορμακια χρειαζομαι για οταν γεννηθεί με το καλο! Θα μας πουνε κ οι πιο εμπειρες τι χρειαζεται γενικα; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Είναι 1150kg κ εμένα ισχιακη είναι ενώ πριν δύο εβδομάδες ήταν κεφαλικη κάνει τούμπες το κορίτσι ε! Βέβαια άμα γεννηθεί θα τις κάνουμε εμεις. Ο γιατρός μου είπε ότι προσπαθεί να βρει τη θέση της κουνιεται κ αυτο μου προκαλεί τα πετρώματα κ τα πονακια.ειμαι κ στενή γενικά κ γιαυτό τα νιώθω έντονα.

Dim μπράβο για τα αποτελέσματα κ εγώ θα πάω να τα πάρω πιο μετά δεν πρόλαβα χθες. Ο αιματοκριτης οκ; Βίκυ μου κ εγώ το ίδιο πόναω χαμηλά υπομονή ο καιρός περνάει 

Καλα αποτελεσματα!!! Ο αιματοκρίτης ειναι οπως ητανε στο 34 παιρνω σιδηρο πρωι κ βραδυ το gyno tardyferon, ειναι σε ελλειψη αυτο το διαστημα ομως..εαν δεν το βρω φανταζομαι θα μου πει να παρω κάποιο παρόμοιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς σημερα λέμε να παμε να παρουμε το κρεβατακι με το στρώμα και την κουνουπιερα γιατι εχει πολυ καλές προσφορές!!! 

Εγω κορίτσια μου ειμαι 20 χρόνων και ήμουν 52 κιλά και πλέον 57 !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις εξετάσεις τις καλές!!! Λοιπόν, να σας καταθέσω την εμπειρία μου κι εγώ από το φαγητό....αύριο κλείνω την 32η εβδομάδα και περιττόν να σας πω ότι, εδώ και 3-4 βδομάδες υποφέρω από κ-α-ο-υ-ρ-ε-ς στην κυριολεξία και δεν μπορώ να φάω τπτ...το παραμικρό μου δημιουργεί πρόβλημα στο στομάχι και έχω βρει καταφύγιο στην σοδίτσα και κοκα κόλα χωρίς καφεϊνη.... Ο μπεμπούλης έχει σταθεί με το κεφαλάκι στο ύψος του διαφράγματος μάλλον γιαυτό με πιέζει...από κιλά είμαι +9 προς το παρόν.

Κι εγώ έχω ψωνίσει πολλά πραγματάκια για το μωράκι, και σκέφτομαι σιγά σιγά να διαλέξω ρουχαλάκια και πραγματάκια για την βαλίτσα του μαιευτηρίου!

 

Σας φιλώ πολύ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 28 εβδομάδων έχω πάρει 5 κιλά.  Ο τραχηλος είναι 3,5 cm.Το gyno tradi.επαιρνα κ εγώ αλλά είναι σε έλλειψη κ μου έδωσε fero sannol. Γενικά για το μωρακι θα χρειαστείτε φορμακια ζιπουνακια καλτσακια σεντονακια κουβερτα πικε πετσετες μπάνιου σαλιαρες πετσετακια για γουλιτσες σελτεδακια αδιάβροχα για να τα αλλαζεται. Κρέμα για την αλλαγή πανας αφρόλουτρο ρινικο αποφραγκτηρα φυσιολογικό όρο αποστειρωμενες γάτες κ καθαρό οινόπνευμα για τον ομφαλο ψαλιδακι.μπιμπερο πιπιλες βούρτσα για να πλενετε τα μπιμπερό απορυπαντικο ρούχων εγώ προτιμώ το baby planet. Καλά ψώνια αν θυμηθώ κ αλλά θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρσιπο επίσης δεν ξέρω αν θα πάρετε. Αλλά εγώ είχα πάρει στην αρχή ένα της Chico που μπαίνει μπροστά κ κρέμεται το μωράκι κ δεν καθόταν με τίποτα μέσα ούτε εμένα με βόλευε γιατί είμαι μικροκαμωμενη κ τον άλλαξα κ πήρα τον άλλο που μπαίνει χιαστί έχουν δικές τους ονομασίες αλλά δεν τις θυμάμαι (ο μαρσιπος) που είναι υφασμάτινος αυτός μας βολεψε. Επίσης κάτι άλλο μωρομαντηλα δεν χρησιμοποίησα ποτέ μόνο όταν ειμασταν έξω. Μου το είχε πει κ η μαια μου να το αποφεύγω. Οπότε του άλλαζα πάντα τον επλενα. Το βράδυ όμως επειδή δεν ήθελα να τον ανησυχώ κ να τον βάζω κάτω από τη βρύση υπάρχει της frezyderm ένα προϊόν αφρός είναι κ εβρεχα ένα βαμβάκι έβαζα κ αφρό κ ήταν σαν να τον επλενα έστω κ με τσισα μόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έπαθε ποτέ τίποτα το δερμάτακι του. Έχετε σκεφτεί ποια προϊόντα θα πάρετε για την περιποίηση τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παρει την σειρα της pharmasept απο το φαρμακειο, δεν ξερω τι αποτελεσμα θα εχουν παντως η μυρωδια τους ειναι υπεροχη!!! Πραγματι τα μωρομαντιλα μπορει να ειναι αλλεργιογονα.

Αυτο με το μαρσιπο με προβληματιζει κ εμενα, θα ηθελα να παρω ενα αλλα δεν ξερω τι να διαλεξω! Υπαρχουν μαρσιποι υφασματινοι σαν πασμινες τυπου sling ή mei tai πώς τους λενε που εξυπηρετουν καλυτερα τα μωρακια υποτιθεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annina είπε:

Εχω παρει την σειρα της pharmasept απο το φαρμακειο, δεν ξερω τι αποτελεσμα θα εχουν παντως η μυρωδια τους ειναι υπεροχη!!! Πραγματι τα μωρομαντιλα μπορει να ειναι αλλεργιογονα.

Αυτο με το μαρσιπο με προβληματιζει κ εμενα, θα ηθελα να παρω ενα αλλα δεν ξερω τι να διαλεξω! Υπαρχουν μαρσιποι υφασματινοι σαν πασμινες τυπου sling ή mei tai πώς τους λενε που εξυπηρετουν καλυτερα τα μωρακια υποτιθεται.

Είναι πολύ καλά αυτά έχω κ εγώ. Αφρόλουτρο και κρέμα για την αλλαγή της πανας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τη βαλίτσα του μαιευτηριου θα παίξει ρόλο αν θα γεννησετε σε ιδιωτικό η δημοσιο. Στο δημόσιο θα χρειαστείτε πράγματα για το μωρό στο ιδιωτικό μόνο ρουχαλακια εξόδου για την ημέρα του εξιτηριου. Για εσάς όμως:

Νυχτικο (βολεύει καλυτερα) 

Ρόμπα

Παντόφλες 

Εσώρουχα σουτιέν θηλασμού 

Οδοντοβουρτσα κ οδοντοκρεμα

Σαμπουάν 

Αφρόλουτρο 

Κρέμα μαλλιών

Χτενα κ λάστιχακι για τα μαλλιά

Κρέμες προσώπου ματιών η αλλά καλλυντικά αν χρησιμοποιείτε

Επιθεματα στήθους

Σερβιετες λοχιας αν κ στο μαιευτήριο που είχα γεννησει μου είχαν δώσει Σερβιετες.

Αλοιφή για τις θήλες 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε μανουλες και μωρακια, πολυ χρησιμο το θεμα ειδικά στην ενημερωση για πραγματα που θα μας χρειαστουν στο μαιευτηριο. Στην αγορα υπάρχουν τοσα πολλά προιοντα για τη μαμα και το μωρο που εχω χασει λιγο τη μπαλα.. ειμαι στην 24 εβδομαδα και εχω αρχισει να ψαχνομαι σιγα σιγά. Η νυφη μου οταν ηταν εγκυος εστειλε μαιλ σε εταιριες και της στειλανε δειγματα δωρεαν και εχει καταληξει στη frezyderm.

Καπου ειπατε για ψωνια και εκπτωσεις,η αληθεια ειναι οτι τα θελω ολα χαχα ευτυχως ειμαι απο τις τυχερες που εχω τα βασικα και λιγα παραπανω απο συγγενεις (γιατι οι εποχες ειναι δυσκολες) και χρειατηκε να αγορασω μονο πολυκαρότσι σε ΠΟΛΥ καλη τιμη

Θα ηθελα να ρωτησω εαν εχετε να μου προτεινεται μαγαζια που σου βγαζουν και καρτα εκπτωσης/καρτα μελους ή κατι τετοιο

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες γλυκιες! Ευχομαι να ειστε ολες πολυ καλα! Κοριτσια ειμαι πολυ λυπημενη...μολις γυρισα απο τυπικο υπερηχο. Ο μπεμπουλης ειναι πολυ καλα 1900 γραμ, τσιπωτος τσιπωτος, εγω 31 w 6d...8ος μηνας και ισχιακη προβολη ακομη...ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον παμε για καισαρικη δυστυχως, γιατι τωρα που μεγαλωνει δε θα βρει ευκολα χωρο να γυρισει με το κεφαλακι προς τα κατω...εγω η καημενη κανω ολες τις δουλειες του σπιτιου, καθημερινο περπατημα κ το μωρακι δε λεει να γυρισει εχει βολευτει...ειμαι να σκασω. Στις πρωτοτοκες μου ειπε η ισχιακη προβολη δυσκολα αλλαζει. Βεβαια εγω στο ιντερνετ λιγακι που χαζεψα ειδα και περπιτωσεις που το μωρακι αλλαζει θεση ακομη και στην 38η βδομαδα.

Αλλα και το αντιστροφο, μπορει πχ να εχεις κεφαλικη προβολη αλλα με τον καρδιοτοκογραφο να διαπιστωσει ο γιατρος λχ μειωση εμβρυικων παλμων κι ετσι, αντι για φυσιολ τοκετο να πας καισαρικη, αρα ολα πρεπει να ειναι στο προγραμμα. Προσπαθω να σκεφτομαι ετσι, οτι σημασια εχει να βγει υγιες και τα υπολοιπα δεν εχουν νοημα, οι γιατροι μας θα κανουν παντα το καλυτερο, αλλα δεν σας κρυβω οτι στεναχωρηθηκα πολυ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annina είπε:

Καλημερα μανουλες γλυκιες! Ευχομαι να ειστε ολες πολυ καλα! Κοριτσια ειμαι πολυ λυπημενη...μολις γυρισα απο τυπικο υπερηχο. Ο μπεμπουλης ειναι πολυ καλα 1900 γραμ, τσιπωτος τσιπωτος, εγω 31 w 6d...8ος μηνας και ισχιακη προβολη ακομη...ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον παμε για καισαρικη δυστυχως, γιατι τωρα που μεγαλωνει δε θα βρει ευκολα χωρο να γυρισει με το κεφαλακι προς τα κατω...εγω η καημενη κανω ολες τις δουλειες του σπιτιου, καθημερινο περπατημα κ το μωρακι δε λεει να γυρισει εχει βολευτει...ειμαι να σκασω. Στις πρωτοτοκες μου ειπε η ισχιακη προβολη δυσκολα αλλαζει. Βεβαια εγω στο ιντερνετ λιγακι που χαζεψα ειδα και περπιτωσεις που το μωρακι αλλαζει θεση ακομη και στην 38η βδομαδα.

Αλλα και το αντιστροφο, μπορει πχ να εχεις κεφαλικη προβολη αλλα με τον καρδιοτοκογραφο να διαπιστωσει ο γιατρος λχ μειωση εμβρυικων παλμων κι ετσι, αντι για φυσιολ τοκετο να πας καισαρικη, αρα ολα πρεπει να ειναι στο προγραμμα. Προσπαθω να σκεφτομαι ετσι, οτι σημασια εχει να βγει υγιες και τα υπολοιπα δεν εχουν νοημα, οι γιατροι μας θα κανουν παντα το καλυτερο, αλλα δεν σας κρυβω οτι στεναχωρηθηκα πολυ.

 

Είναι πολύ φυσιολογικό να λυπάσαι, σε καταλαβαίνω.. κι εγώ όταν μου είπαν πως μπαίνω τελικά για καισαρική έβαλα τα κλάματα .. Αλλά πραγματικά το βασικό είναι άλλο όπως πολύ καλά είπες! Πως έχεις ένα μωράκι υγιέστατο το οποίο θα μπορέσεις χωρίς κίνδυνο να γεννήσεις (σκέψου κάποτε τέτοιες κυήσεις ήταν επικίνδυνες) και θα γίνεις μανούλα.. Αυτή είναι η ουσία κοριτσι μου και τιποτα άλλο.. Κι εγω για φυσιολογικό ξεκίνησα 42η βδομάδα με πρόκληση (+12 μέρες από την τελική ημερομηνία τοκετού)  Μετά απο 15 ώρες μεγάλης ταλαιπωρίας, με μεγάλη προσπάθεια  κατέληξα σε καισαρική.. Το σημαντικό είναι πως το αγοράκι μου γεννήθηκε καλά και όλα πήγαν μια χαρά! Και τον θήλασα και όλα, ανάρρωσα πολύ γρήγορα και όλα πήγαν μια χαρά!

Ίσως να αλλαζουν θέση ναι.. Αλλά αυτό θα το κρίνει ο γιατρός σου και μην στεναχωριέσαι για τέτοια πράγματα!.. έχεις ένα σωρό ωραία θετικά πράγματα να σκεφτεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Είναι πολύ φυσιολογικό να λυπάσαι, σε καταλαβαίνω.. κι εγώ όταν μου είπαν πως μπαίνω τελικά για καισαρική έβαλα τα κλάματα .. Αλλά πραγματικά το βασικό είναι άλλο όπως πολύ καλά είπες! Πως έχεις ένα μωράκι υγιέστατο το οποίο θα μπορέσεις χωρίς κίνδυνο να γεννήσεις (σκέψου κάποτε τέτοιες κυήσεις ήταν επικίνδυνες) και θα γίνεις μανούλα.. Αυτή είναι η ουσία κοριτσι μου και τιποτα άλλο.. Κι εγω για φυσιολογικό ξεκίνησα 42η βδομάδα με πρόκληση (+12 μέρες από την τελική ημερομηνία τοκετού)  Μετά απο 15 ώρες μεγάλης ταλαιπωρίας, με μεγάλη προσπάθεια  κατέληξα σε καισαρική.. Το σημαντικό είναι πως το αγοράκι μου γεννήθηκε καλά και όλα πήγαν μια χαρά! Και τον θήλασα και όλα, ανάρρωσα πολύ γρήγορα και όλα πήγαν μια χαρά!

Ίσως να αλλαζουν θέση ναι.. Αλλά αυτό θα το κρίνει ο γιατρός σου και μην στεναχωριέσαι για τέτοια πράγματα!.. έχεις ένα σωρό ωραία θετικά πράγματα να σκεφτεσαι!!

Σευχαριστω παρα πολυ ειλικρινα... αυτο κανω, μολις γυρισα σπιτι και τακτοποιω τα φορμακια να παρω λιγο θαρρος...

20170216_190143.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...