Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω νέαααα


Recommended Posts

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΕΣH;ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MARDIO έγραψε:

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΕΣH;ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

Όταν λέω οτι θα κάνω την ένεση εννοώ ο γιατρός θα την κάνει. αλλά εμένα που είναι στην Αθήνα και εγω μένω στη Χίο, θα μου την κάνει μια φίλη μου που είναι νοσηλεύτρια. Μόνη μου πως να την κάνω? εγω βλέπω ενεση και τρέμωωωωω.... αλλά δεν πειράζει ας εχω καλά αποτελέσμα και θα τα ξεχάσω όσα πέρασα αμέσως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Χριστινακι

καλη σας επιτυχια...μακαρι μεσα στις επομενες εβδομαδες να μας ανακοινωσεις υπεροχα νεα!!!:cheer:

Προσπαθησε οσο γινεται να εισαι αισιοδοξη και να κανεις θετικες σκεψεις...η θετικη ψυχολογια λειτουργει υπερ σε αυτα τα πραγματα;)

Αντε και καλη συνεχεια για τις επομενες 5 μερες........:blush:;) :silly:

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Λοιπόν: χτες το βράδυ έκανα την ένεση pregnyl. Όσες κοπέλες την έχουν κάνει μπορούν να μου πουν τι γίνεται: σε 36 ώρες αφου κάνεις την ένεση κάνεις ωορηξία ή μέσα στο χρονικό διάστημα των 36 ωρών κάποια στιγμή θα γίνει? Γιατί αν ακριβώς σε 36 ώρες κάνεις ωορηξία, τότε πάει χάθηκε η ευκαιρία γιατί θα κάνω αυριο στις 10 το πρωί που ο άντρας μου θα είναι στη δουλέιά (θα φυγει το πρωι στις 6) και έχει και υπηρεσία οποτε θα τον δω την Τετάρτη πλέον....

Τι να κάνω? αχ το βλέπβ τσάμπα θα πάει η αγωγή!!!!

Πάντως απο σήμερα το πρωι άρχισαν να εκρίνονται πιο πολλά υγρά, μάλλον σύμπτωμα οτι η ωορηξία έρχεταιιιιι, και με έχεις πιάσει΄ένας πονοκέφαλος. Πόνακια στις ωοθήκες δεν έχω καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΑΔΙΚΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 36 ΩΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟ ΖΕΙ ΜΕΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστνακι μου , σου ευχομαι ολα να πανε καλα....κοιτα εσυ αποψε να κανεις ξερεις τωρα...(χι!χι!) και ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα νέα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.... ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.... ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ(!) ΑΝΑΛΟΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ "ΔΥΝΑΜΗ" ΤΟΥΣ....

ΟΠΟΤΕ ΒΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΙΣ 36 ΩΡΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ....

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ;) ;)

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΖΕΙ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΖΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ:woohoo: :woohoo:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ;) ;)

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΕΣΥ...

ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ... ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ!!!!!!!!!

ΔΩΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια SOS! Είμαι πολύ στεναχωριμένη.....

Αυτή τη στιγμή που σας γράφω κατά 99% γίνεται η ωορηξία. Το καταλαβαίνω γιατί έχω πόνο στις ωοθήκες και αρκετά υγρά. Η κοιλίτσα μου έχει φουσκώσει και δεν πατιέται καθόλου. Αλλά πιο πολύ είναι τα πονάκια που είναι έντονα απο σήμερα το πρωί. Μέχρι πίσω στα νεφρά με χτυπάνε. ΄Μάλλον θα είναι και η επίδραση του φαρμάκου για την ωορηξία και γιαυτό τα νιώθω τόσο έντονα.

Αλλά κορίτσια μου γλυκά ατύχησα....

Ακούστε και πείτε μου τη γνώμη σας γιατί μου έρχεται να σκάσω.....

Πράξη ολοκληρωμένη έγινε μόνο χτες το βράδυ στις 10. Μετά κοιμηθήκαμε και είπαμε να γίνει και σήμερα το πρωί στις 6 πριν φύγει για τη δουλέιά γιατί έχει υπηρεσία και θα έρθει σπίτι αυριο Τετάρτη στις 3 το μεσημέρι. Αλλά να που δεν..... αγχώθηκε και δεν μπορούσε να λειτουργήσει το σύστημα, καταλαβαίνετε τωρα εσείς τι εννοώ...

Σήμερα είμαι μόνη στο σπίτι και δεν θα γίνει τίποτα!!!!

Απο τη μια λέω χαμένα τα φάρμακα που πήρα γιατί απο τις 10 το βράδυ..... πολλές ώρες ..... με δεδομένο και ένα μικρό προβλημα κινητικότητας που έχει το σπέρμα.

Απο την άλλη με πιάνουν κάτι γέλια.... γιατί είναι πολύ γελία η όλη φάση...

Δεν πειράζει υγεία τον επόμενο μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεα xristina σε καποιο αλλο post το ειχα δυστηχως ξαναπει κακα τα ψεματα οταν σου λενε πρεπει σημερα να το κανεις ανχωνεσαι πιο πολυ απο αλες φορες,αυτος ηταν κ ο λογος που εγω παρολο που ειχα κανει τρεις φορες την προσπαθεια που κανεις εσυ τωρα δεν εμενα εγκυος...

η συμβουλη μου χαλαρωστε κ αφηστε τα πραγματα να ερθουν απο μονα τους...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου,

Μην αγχώνεσαι !!! η αλήθεια είναι ότι αυτο το "ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ!!" είναι λίγο αγχωτικό !

Δώσε λίγο χρόνο σ'εσένα και στον αντρούλη σου και όλα θα πάνε καλά .. !

Θέλει υπομονή και κουράγιο (εγώ στα λέω για να τ'ακούω και εγώ που βρίσκομαι περίπου στην ίδια φάση μ'εσένα !! )

Υπομονή ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χριστινάκι!!!!

Τι λές παιδί μου? θα έπρεπε να πετάς απ'την χαρά σου!!όλοι οι γιατροί λένε ότι είναι καλύτερα να έρχεσαι σε επαφή 1 μέρα πριν την ωορηξία..ετσι αυξάνονται οι πιθανότητες για εγκυμοσύνη..γιατί τα σπέρματοζωάρια είναι ήδη κρυμένο στ'αναπαραγωγικά σου όργανα και περιμένουν το ωάριο να το συναντήσουν και έτσι με το που απελευθερωθεί τρεχουν να το συναντήσουν!!οπότε μάλλον καλά νέα θα έχεις!!!στο εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου καλημέρα κι από μένα! :)

Καταρχήν κούλαρε! Ηρέμησε! Βάλε μουσική που σου αρέσει, πιες κάτι ζεστό για την κοιλίτσα που πονάει.. Και ηρέμησε! Ό,τι έγινε έγινε, η ένταση δε βοηθάει, ίσα ίσα που κάνει χειρότερα τα πράγματα!

Εύχομαι η μια φορά να ήταν και η τυχερή! :)

ΥΓ. Αύριο που θα γυρίσει, κάντε μια επανάληψη.. δεν ξέρεις καμιά φορά! ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα..ουτε 10 ωρες δεν πρεπει να έχουν περάσει απ' την στιγμη που ήρθες σε επαφή μέχρι την στιγμή που άρχισε η ωορηξία!!τα σπερματοζωάρια ζουν 2-3 μέρες και παραπάνω!!!να έχεισ θετική σκέψη,να σκέφτεσαι ότι μέσα μου,αυτή τη στιγμή.μπορεί ενα σπερματοζωάριο και το ωάριο να γίνονται ένα!!!

μακάρι!!!!!!!!έχω ένα πολύ θετικό προαίσθημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh έγραψε:

χριστινα..ουτε 10 ωρες δεν πρεπει να έχουν περάσει απ' την στιγμη που ήρθες σε επαφή μέχρι την στιγμή που άρχισε η ωορηξία!!τα σπερματοζωάρια ζουν 2-3 μέρες και παραπάνω!!!να έχεισ θετική σκέψη,να σκέφτεσαι ότι μέσα μου,αυτή τη στιγμή.μπορεί ενα σπερματοζωάριο και το ωάριο να γίνονται ένα!!!

μακάρι!!!!!!!!έχω ένα πολύ θετικό προαίσθημα!!!!

Ευχαριστώ πολύ Εφούλα μου. Είσαι πολύ γλυκιά!!! Έτσι θα σκέφτομαι οτι τώρα μπορεί να συμβαίνει το θαύμα της φύσης μέσα μου. Ευχαριστώ πολύ σε όλα τα κορίτσια.... Μπορεί αυτή η μια φορά να είναι και η τυχερή μου. Μακάρι....

Αντε να έχουμε καλά νέα όλες που προσπαθούμε.... και να μεγαλώσει η λίστα με τα κόκκινα γράμματα στο ποτε περιμένεις περίοδο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristina mou

xamogela...!

Eisai se poooly kalo dromo...

Mia-duo tha ta katafereis,,,

pou tha sas paei;;;

Apolause autes tis stigmes!

Sou akougetai geloio aaalla den einai!!!

Tha kaneis mwraki

kai "auta" den tha ta ksanaziseis,,,

astreia, prospatheies, gelia, klammata

poooles agkalitses . . .

Ta dinei o Theos, gia kapoion logo!!!!!!!!

Xamogela kai... KALI EPITYXIA!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ??????????

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΕΦΗ ΜΑΣ,ΓΙΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ:woohoo: :woohoo:

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ:P :P

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι , με έκανες να χαμογελάσω...τα ίδια περνάω και εγώ...ξέρεις τις μέρες εκείνες φρικάρω μην μας καλέσει κανένας σπίτι, μην μπλέξουμε πουθενά ...και χάσω την μέρα.....ΟΜΩΣ η άτιμη η ωορρηξία κρατάει 24-36 ώρες και το σπέρμα αντέχει 2-3 μέρες, ανάλογα την περίπτωση!!!! Μου φαίνεται ότι και αύριο μια χαρά μέρα είναι ...εξάλλου κάθε 2 μέρες, λένε είναι καλύτερα.....Άστα Χριστινάκι τα ίδια περνάω αλλά έχω καταλήξει ότι όσο και να μετράμε με ακρίβεια άλλος αποφασίζει....είναι να σε θέλει..

Εύχομαι εσένα να σε θέλει και να τα καταφέρεις με όλη μου τη καρδιά..

Φιλιά ....στρίμωξέ τον και αύριο....δεν θα τον χαλάσει!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα μου τα εχουμε πει και κατίδιαν στο chat ηρεμια ειναι πανω απο ολα .Σου εχω πει οτι η κολλητη μου το εκανε και πετυχε αλλωστε ειπαμε εσυ εχεις και αλλο τροπο παρε το σκηνακι σου και τρεχα στα βουνα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Τελικά η ωορηξία ήταν σίγουρα την Τρίτη (που είχα και τα πονάκια) για χτες όπως και σήμερα δεν πονάω καθόλου... Σαν απο μαγικό εξαφανίστηκαν οι πόνοι.

Θέλω να μου πείτε να τα υπολογίζω σωτά!!! Αφου η ωορηξία έγινε την Τρίτη 20/1 προσθέτουμε 14 ημέρες- τοσο δεν κάνει να ερθει η περίοδος μετα την ωορηξία? Άρα εγω περιμένω περίοδο στις 4 Φεβρουαρίου. Καλά τα λέω?

Κορίτσια, πως θα περάσουν τόσες μέρες? ανυπομονώ να μάθω αν έγινε κάτι με τη θεραπεία...... όμως δεν θέλω να πάρω και αυτά τα τεστ που δείχνουν 5 μερες μετά τη σύλληψη.... Είναι και το κάπνισμα στη μέση που με κάνει να έχω τύψεις αν έχει συμβεί το πολυπόθητο.

Αχ! Πότε θα έθει η 4 Φεβρουαρίου να μάθω.....

Διευκρίνηση.Δεν είναι άγχος πιο πολύ ανυπομονισία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΓΙΑ ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΙ ΚΥΚΛΟ ΕΧΕΙΣ?

ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΚΟΜΑ!!ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΟΥΛΑ!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ..ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙΤΣΑ,ΝΕ ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΒΗΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ!!ΛΟΙΠΟΝ 13 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....

ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ..ΧΑΛΑΡΩΣΕ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια. Δεν σας έγραψα νωρίτερα γιατί ο υπολογιστής μου τα έπαιξε και τον πήγα για σερβις. Ακούστε τι μου συνέβει και μου συμβαίνει και πείτε καμιά γνώμη μπας και βγάλλουμε καμια άκρη....

Όπως σας είπα την Τρίτη ήταν η μέρα της ωορηξίας. Το κατάλαβα γιατί εκτός απο την ένεση που είχα κάνει και ήταν προγραμματισμένη είχα και αρκετά πονάκια όλη μέρα.

Την Τετάρτη και την Πέμπτη (ως το απόγευμα) ήμουν μια χαρά. Ούτε πόνος ουτε τιποτα...

Αλλά την Πέμπτη το βράδυ ξαφνικά φουσκώνει η κοιλιά μου και με πιάνουν ξανά πονάκια αλλά συνεχόμενα. Όπως της Τρίτης.

Χτές Παρασκευή και σήμερα τα πονάκια υπάρχουν αλλά είναι λιγότερα και οχι συνέχεια. Η κοιλιά μου είναι ακόμα φουσκωμένη.

Τι να έγινε? Να ακολούθησε και άλλη ωορηξία? Γίνεται αυτό? Με διαφορά 2 ημερών? Να έγινε σύλληψη και να έγινε εμφύτευση στη μήτρα? Αυτό δεν γίνεται μετα 7 μέρες? Να είναι άσχετος πόνος?

Πάντως ο πόνος και το φούσκωμα είναι υπαρκτός και όχι της φαντασίας μου!

Πείτε μου καμιά γνώμη ή καμιά παρόμοια εμπειρία σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre xristinaki mou pote perimeneis periodo?ase ta ponakia kai ta fouskwmta o kathe organismos einai diaforetikos....kai min agxwnesai...otan einai na sou erthei i periodos...(pou sou euxomai na min sou erthei)an den sou erthei tis meres pou perimeneis...kane ena test meta(pou euxomai na bgei thetiko)kai mas les ta nea meta"))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...... οπως σας εχω πει περιμένω περιοδο την Τετάρτη. Πριν απο λίγο είδα μια σταγόνα ροζ. Δεν μιλάμε για ροή- στο σκούπισμα την είδα. Τώρα που ξαναπήγα να δω - τίποτα (κάτι ίχνη μόνο κίτρινο)... Τι γράφω η γυναίκα....

Λέτε να ήρθε η ακατανόμαστη? Αλλά την Τετάρτη περίμενα.......

Λέτε να συμβαίνει το άλλο? χτες ξεσκήστικά το ζώον στις δουλείες και σήκωσα και βάρος αρκετό....

Υπάρχει περίπτωση να είναι σημάδι εγκυμοσύνη εφόσον δεν ερθει περίοδος μέχρι αυριο π.χ.?

Και αν είναι εγκυμοσύνη τι μπορεί να σημαίνει?- κατι κακό πάντως υποψιάζομαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...