Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω νέαααα


Recommended Posts

Γειά σας ξανά. Επέστρεψα απο τις διακοπές μου και εύχομαι Καλή Χρονιά με πολλές χαρές σε όλες τις κοπέλες που έχουν παιδάκια ή περιμένουν και πολλά καλά νέα σε αυτές που προσπαθούν....

Τα δικά μου νέα τώρα... Στις διακοπές επισκέφτηκα και το γιατρό μου. Λοιπόν! επειδή τελικά κάτι δεν παει καλα με την ωορηξία και τα ωοθηλάκια μεγαλώνουν αλλά δεν σπάνε και γίνονται κύστη, είπαμε να τα βοηθήσουμε λιγάκι... οπότε πήρα τα primolut για να έρθει περίοδος. Απο μεθαύριο που θα έρθει θα ξεκινήσω χαπια κιτρικής κλομιφένης για 5 μέρες. μετά υπερηχογραφήματα και όταν τα ωοθηλάκια έχουν το κατάλληλο μέγεθος ένεση Pregnyl για να σπάσουν και μετά επαφή ενοείτε. Αυτό θα γίνει για 3 μήνες. Αν δεν πετυχουμε εγκυμοσύνη μετά με βλέπω για εξωσωματική.

Κορίτσια να σας ρωτήσω: Έχει καμιά σας παρόμοια εμπειρία με αυτή τη θεραπεία? Είχατε το πολυπόθητο αποτέλεσμα? Να ελπίζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Fysika kai na elpizeis!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalimera, xronia polla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Den exw paromoia empeiria,

eixa alla koula themata egw,

omws twra eimai egkyos ston 2o' mina...!

Den xanoume tin pisti mas, Xristina mou!!!

Mesa sto 2009 tha exeis kai esy mwro,,,

sto euxomai...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι βεβαια και να ελπιζεις....κι εγω ετσι εμεινα ....αυτη την θεραπεια εκανα και στον δευτερο μηνα ηρθε....μην αγχωθεις καθολου...φιλακια και καλη επιτυχια:silly: :silly: B) B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 καλη σου μερα κ σου ευχομαι να μας πεις συντομα τα ευχαριστα....πριν 3 χρονια περιπου εκανα κ εγω αυτο που θα ξεκινησεις εσυ τωρα επαιρνα τα χαπια της κλομιφενης κ πριν την ωορηξια εκανα κ την Pregnyi αλλα χωρις να θελω να σε απογοητευσω δεν ειχα δει δυστηχως αποτελεσμα.....κ ετσι προχωρησα παρακατω.

σου το γραφω χωρις να θελω να σε απαγοητευσω αλλα επειδη ρωτησες αν εχει καμια κοπελα παρομοια εμπειρια,μακαρι να ημουν εγω η μοναδικη εξαιρεση κ να σου πανε ολα καλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Δεν έχω σχετική εμπειρία με το θέμα. Πιστεύω όμως πως είναι μια σοβαρή προσπάθεια. Αν, ο μη γένοιτο, δεν πετύχει, προχώρα παρακάτω. "Ρίξε" τώρα την ζαριά σου και βλέπεις.

Σου εύχομαι το Πάσχα να σε βρει εγκυούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 ειμαστε ακριβως στο ιδιο σημειο... εγω προηγουμαι 1μηνα βεβαια...:P :laugh:

λοιπον, ακου..... τα ωοθηλακια μου μεγαλωναν αλλα ηταν "οριακα" στην αυξηση τους.... την πρωτη φορα μου εδωσε να κανω την pregnyl και μου ειπε μια φιλη μου οτι μ'αυτη ειναι κατι το σιγουρο... εμενα δε μου εκατσε... ισως βεβαια και να χασαμε την σωστη ωρα γιατι "κολλησε" ο αντρας μου στην προστακτικη μου "ΤΩΡΑ!!"..

μου ειπε μετα να παιρνω παραλληλα τα folidex (φυλλικο οξυ) και να προσπαθησω ελευθερα.... τιποτα παλι!:(

τωρα μου εδωσε serpafar απο την 3η μερα και για 5 μερες (για προκληση ωοθηλακιορρηξιας) και την παρασκευη (12η μερα) θα παω για μετρηση... αν ειναι ολα οκ θα ξανακανω την pregnyl... μακαρι να πετυχει αν και πλεον εχω αμφιβολιες....:unsure: μια αλλη φιλη μου που ειναι στην ιδια φαση αν δεν της κατσει ειπε θα κανει σαλπιγγογραφια και σπερματεγχυση γιατι κουραστηκε......:S δεν ξερω κι εγω.... κι εγω εχω αρχισει να κουραζομαι αλλα λεω να το προσπαθησω λιγο ακομα... να συνδυασω το τερπνον μετα του ωφελιμου....;)

ολα οσα σου ειπα μη σε πτοησουν, απλα εχε και μια επιφυλαξη.... εγω οταν εκανα πρωτη φορα την pregnyl ειχα παει jumbo και σκεφτομουν τι πρεπει να παρω.....:silly: κι εφαγα μεγαλη κατραπακια!!!!:(

ο καθε οργανισμος βεβαια ειναι εντελως διαφορετικος..... οποτε εσενα σου ευχομαι να πετυχει με την πρωτη......:):cheer:

φιλια....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια να σας πω και εγω την δικια μου εμπειρια πανω στο θεμα?την πρωτη φορα που πηγα στον γιατρο μετα απο ενα αποτυχημενο 9μηνοελευθερων δοκιμων ανακαλυψε πως τα ωοθυλακια μου δεν μεγαλωναν αρκετα και ετσι αρχισαμε την κλομιφαινη οπου παλι ανακαλυψαμε πως ενω πλεον το μεγεθος ειναι αρκετα ικανοποιητικο(20εκ.και πανω)ανακαλυψαμε λοιπον(μα εγω δεν ειμαι γυναικα η αμερικη ειμαι με τοσες ανακαλυψεισ)πως δεν σπανε και αρχισαμε τις ενεσουλες εχω κανει 4φορες αλλα αποτελεσμα μηδεν οποτε παμε για την πρωτη σπερματεγχυση απο φλεβαρη και βλεπουμε...κοριτσια υπομονη ολεσ θα εγκυμονησουμε ειτε αργα ειτε γρηγορα αγαπη μονο να εχουμε και υγεια και μετα ολα θα ερθουν φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μου, εγώ την clomiphaine και τις Pregnil, τα δοκίμασα πριν 1 χρόνο περίπου, χωρίς να μου δώσουν αποτέλεσμα. Κάποιοι γιατροί είναι κατά της συγκεκριμένης αγωγής. Από την άλλη πάλι, έχω ακούσει περιπτώσεις που πέτυχαν από τις Pregnil. Θα σου συνηστούσα να πάρεις μία γνώμη και από έναν άλλο γιατρό (αν δεν το έχεις ήδη κάνει)

Good luck!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τίποτα για αυτό που ρωτάς! Δεν έχω σχετική εμπειρεία! Σου γράφω μόνο για να σου στείλω τις ευχές μου και τη "θετική ενέργειά μου"! Να σου πάνε όλα καλά κοπέλα μου!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!:P :P :P ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου ένα θέλω να σε ρωτήσω αν έχεις κάνει ορμονικές εξετάσεις & σαλπιγγογραφία;

Αυτά τα χάπια προκαλούν πάρα πολλά προβλήματα αν σε παρακολουθεί κομπογιαννίτης & στα λέω γιατί είμαι παθούσα...

έκανα αυτή τη θεραπεία από τον Αύγουστο & τώρα από δικιά μου πρωτοβουλία την έκοψα γιατί έπεσα σε μα.. γιατρούς.

Από τον ιατρικό σύλλογο & Αμερικής & Αγγλίας ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να παίρνουμε τέτοια χάπια χωρίς ορμονικές & σαλπιγγογραφία για τον απλούστατο λόγο ότι αν έχεις για παράδειγμα αυξημένη προλακτίνη όσα χάπια & να πάρεις δεν θα μείνεις, αν έχεις κλειστές σάλπιγγες το ίδιο...

Δεν είναι καλύτερα λοιπόν πριν γεμίσεις τον οργανισμό σου με χάπια να κάνεις ένα τσεκ απ;

Σου τα λέει μια πικραμένη , αν & ελπίζω να σου κάτσει με την πρώτη & σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! καλή τύχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie έγραψε:

Χριστίνα μου ένα θέλω να σε ρωτήσω αν έχεις κάνει ορμονικές εξετάσεις & σαλπιγγογραφία;

Αυτά τα χάπια προκαλούν πάρα πολλά προβλήματα αν σε παρακολουθεί κομπογιαννίτης & στα λέω γιατί είμαι παθούσα...

έκανα αυτή τη θεραπεία από τον Αύγουστο & τώρα από δικιά μου πρωτοβουλία την έκοψα γιατί έπεσα σε μα.. γιατρούς.

Από τον ιατρικό σύλλογο & Αμερικής & Αγγλίας ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να παίρνουμε τέτοια χάπια χωρίς ορμονικές & σαλπιγγογραφία για τον απλούστατο λόγο ότι αν έχεις για παράδειγμα αυξημένη προλακτίνη όσα χάπια & να πάρεις δεν θα μείνεις, αν έχεις κλειστές σάλπιγγες το ίδιο...

Δεν είναι καλύτερα λοιπόν πριν γεμίσεις τον οργανισμό σου με χάπια να κάνεις ένα τσεκ απ;

Σου τα λέει μια πικραμένη , αν & ελπίζω να σου κάτσει με την πρώτη & σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! καλή τύχη[/quote

Ορμονικές εχω κάνει και είναι όλα ο.κ. Σαλπιγγογραφία όμως όχι αλλά θα κάνω σε 3 μήνες αν δεν γίνει τιποτα με αυτή τη θεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και την υποστήριξη...

Θα πάω και στην Αγία Αννα (που είναι προστάτιδα των άτεκνων ζευγαριών και θαυματουργή)σήμερα να προσευχηθώ και εύχομαι να σας πω καλά νέα...τόσο εγω όσο και τα υπόλοιπα κορίτσια που προσπαθούν να γίνουν μανούλες!!!! Και πάλι ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα σας γράφω εδώ να σας ενημερώνω με το θέμα μου καλά? Λοιπόν, όπως τα περίμενα: σήμερα ήρθε η ακατανόμαστη (άντε καιρός να ξεμπερδεύουμε με αυτήν ΟΛΕΣ που προσπαθούμε, τι λέτε?). Σήμερα πήρα και το πρώτο χάπι κλομιφαίνης... θα τα παίρνω για 5 μέρες άρα την Κυριακή είναι η τελευταία μέρα που θα τα πάρω.... μετά την 11η μέρα (δηλ. το άλλο Σάββατο) θα κάνω το πρώτο υπερηχογράφημα για να δω τα ωοθηλάκια μου τι κάνουν..... αν είναι καλά, αν μεγαλώνουν... Τα χρυσούλια μου!!!!!

Οπότε αναμονή μέχρι και το Σάββατο 17/2ου.

Κοριτσάκια μου, κάντε μια προσευχούλα και για μένα να πετύχει η θεραπεία και να σας πω τα καλά νέα..... Έχω ταλαιπωρηθεί πολύ και θέλω και εγω να δω ένα τεστ εγκυμοσύνης + .....

Θα βάλλω τα κλάματα τώρα, έτοιμη είμαι σνιφ σνιφ.... συγκινήθηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristina mou

(((ksana))) kai (((ksana)))

Kali epityxia!!!

Na eisai thetiki kai tha petyxeis

to thetiko apotelesma!!!

An se parigorei egw eimai ston 2o' mina

kyisis kai "synellava" 25 meres meta apo

ena xeirourgeio stin mitra!!!

/gia asxeto logo/!!!

Symfwna me tous giatrous mou,

tha prospathousa ena xrono

kai meta... ta gnwsta!!!

Aplws pote den epetrepsa ston eauto mou

(sta plaisia tou dynatou)

na me parei apo katw!!!

Tha ta katafereis, xamogela!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ...... ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ......

ΕΓΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ..... ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΛΑ...... (ΑΧ! ΜΑΚΑΡΙ......!!!!!!)

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.... ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!:) :) :) :)

ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια καλημέρα. Σήμερα 11η μέρα του κύκλου έκανα τον πρώτο υπέρηχο για να δουμε τι εγινε με την κλομιφαίνη και ποσο είναι το μεγεθος των κυρίαρχων ωοθηλακίων. Λοιπόν!!!! Έχω 4 ωοθηλάκια κυρίαρχα. 2 σε κάθε ωοθηκη και αυτά της αριστερής είναι λίγο πιο μεγάλα (16 χιλιοστά). Είναι νωρίς ακομα για την ένεση pregnyl (μάλλον στα 22 χιλιοστά γίνεται) και θα ξανακάνω υπέρηχο σε λίγες μερες να δουμε ποσο και ποιό ή ποιά μεγάλωσαν περισσότερο ........

Μακάρι όλα να πάνε καλά..... να γονιμοποιηθούν και τα 4. (κατευθεία πολύτεκνη)!!!!! χαχαχα πλάκα κάνω... Το ένα μου αρκει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristina 33 kalimera sou agapi mou...

Makari na pane ola kala,ki suntoma na xarite me ena mikro mwraki mesa sou...

To pragma thelei ypomoni...

O theos mazi sou agapi mou...

Sou euxwme oti potheis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι καλή χρονιά και το 2009 να σου φέρει ένα μωράκι!!!Δεν έχω παρόμοια εμπειρία απλά το μόνο που θα σου πω ειναι μια ευχη να σας πάνε όλα καλά και να έχετε τα καλήτερα αποτελέσματα!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Έφτασε η ώρα....

πήρα τηλ. το γιατρό μου και μου είπε αυριο το βράδυ να κάνω την ένεση pregnyl. Και μετά για 5 μέρες να προσπαθούμε....... και υπομονή και ελπίδα για ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης......

Αχ κοριτσάκια μου μακάρι , μακάρι δεν έχω τιποτα άλλο να πω.... το θέλω τοοοοοοσοοοο πολύ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΑΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΕΣ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΙΝΕΤΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...