Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εκανα νωρίς;;


Eleni20

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω με τις κοπέλες πως όσο πιο γρήγορα ψάξεις το θέμα τόσο πιο γρήγορα θα έχεις και τις απαντήσεις...θεωρώ πως 2 είναι οι κύριες εξετάσεις,σπερμοδιαγραμμα και σαλπιγγογραφια...Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 227
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες. Ετσι μου έρχεται να κατέβω Ελλάδα μπας και δω κανα σωστό γιατρό που θα μου μιλήσει  να με ηρέμησει και να μου εξηγήσει.  Ευτυχώς υπάρχει και το ίντερνετ  και έμαθα πολλα.

Απο οτι γράφεις στον ορμολογικο έλεγχο δεν βρήκε κάτι. .ισως είναι θέμα χρόνου. Σου εύχομαι σύντομα ενα νινακι στην αγκαλιτσα σου. 

Μάκαρι σύντομα ολες μας να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες της εγκυμοσύνης.  ????

Οι εξετάσεις που κάναμε εμείς είναι: σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου και εγώ υπερηχους μητρας,ωοθηκων, θυρεοειδους,τεστ παπανικολαου, σαλπιγγογραφια, και ολες τις ορμονολογικες που σχετίζονται με τη γονιμότητα. Μη νομίζεις ότι και εδώ στην Ελλαδα τα άθλια ταμεία μας καλύπτουν κάτι ιδιαίτερο.. Μόνο τα σπερμοδιαγραμματα μπορεί να κυμαίνονται από 50-80 ευρώ ιδιαίτερα αν πας σε μονάδα υποστήριξης γονιμότητας όπως είναι το" μητέρα" και όχι σε απλό μικροβιολογικο εργαστήριο. Μας έχουν φύγει ένα σωρό λεφτά.. αλλά τι να κάνουμε που δεν γίνεται αλλιώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες. Ετσι μου έρχεται να κατέβω Ελλάδα μπας και δω κανα σωστό γιατρό που θα μου μιλήσει  να με ηρέμησει και να μου εξηγήσει.  Ευτυχώς υπάρχει και το ίντερνετ  και έμαθα πολλα.

Απο οτι γράφεις στον ορμολογικο έλεγχο δεν βρήκε κάτι. .ισως είναι θέμα χρόνου. Σου εύχομαι σύντομα ενα νινακι στην αγκαλιτσα σου. 

Μάκαρι σύντομα ολες μας να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες της εγκυμοσύνης.  ????

Και εγώ σου το εύχομαι κοπέλα μου να έρθει σύντομα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Οι εξετάσεις που κάναμε εμείς είναι: σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου και εγώ υπερηχους μητρας,ωοθηκων, θυρεοειδους,τεστ παπανικολαου, σαλπιγγογραφια, και ολες τις ορμονολογικες που σχετίζονται με τη γονιμότητα. Μη νομίζεις ότι και εδώ στην Ελλαδα τα άθλια ταμεία μας καλύπτουν κάτι ιδιαίτερο.. Μόνο τα σπερμοδιαγραμματα μπορεί να κυμαίνονται από 50-80 ευρώ ιδιαίτερα αν πας σε μονάδα υποστήριξης γονιμότητας όπως είναι το" μητέρα" και όχι σε απλό μικροβιολογικο εργαστήριο. Μας έχουν φύγει ένα σωρό λεφτά.. αλλά τι να κάνουμε που δεν γίνεται αλλιώς!!!

Α...τοσο φτηνά ?? εκει στον πόνο χτυπανε τις τιμές...???  Τι να πω κοπέλα μου εύχομαι να μην χρειαστουν αλλα χρήματα  για αυτον τον σκοπό αλλα στο να αγοράζεις ρουχαλάκια. ... 

Και να μου το θυμηθείτε το άγχος μας θα φταίει!!! 

Εμενα η γυναικολόγος μου ειχε κανει υπέρηχο, τεστ Παπανικολάου,  και θυρεοειδή . 

και μια ακομα χαζή ερώτηση κοπέλες μου εκεί οι γιατροί τι σας συμβουλεύουν; ;; πχ 5 λεπτά στο κρεβάτι, καποιες τροφές; ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Και εγώ σου το εύχομαι κοπέλα μου να έρθει σύντομα..!!

Ευχαριστώ πολύ. . 

Σκεφτόμαστε θετικά. .. 

Αχ αυτο το άγχος. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Α...τοσο φτηνά ?? εκει στον πόνο χτυπανε τις τιμές...???  Τι να πω κοπέλα μου εύχομαι να μην χρειαστουν αλλα χρήματα  για αυτον τον σκοπό αλλα στο να αγοράζεις ρουχαλάκια. ... 

Και να μου το θυμηθείτε το άγχος μας θα φταίει!!! 

Εμενα η γυναικολόγος μου ειχε κανει υπέρηχο, τεστ Παπανικολάου,  και θυρεοειδή . 

και μια ακομα χαζή ερώτηση κοπέλες μου εκεί οι γιατροί τι σας συμβουλεύουν; ;; πχ 5 λεπτά στο κρεβάτι, καποιες τροφές; ; 

Αυτό με τα 5 λεπτα στο κρεβάτι από οτι ξερω δεν είναι συμβουλή που τη δίνουν ξεκάθαρα οι γιατροί καθώς δεν έχει αποδειχθεί επιστημονικά ότι βοηθάει οπωσδήποτε στη σύλληψη. Απλά το γράφουν τα περισσότερα site στο ίντερνετ και πολλές κοπέλες το εφαρμοζουμε με τη λογική ότι "κακό δεν κανει". Όσον αφορά τις τροφές, επίσης δεν λένε κάτι ιδιαίτερο οι γιατροί αλλά μόνο κάποια άρθρα που σχετιζονται με τη γονιμοτητα όπως πχ η βιταμίνη Ε ενισχύει το σπέρμα κλπ. Αν θες τη γνώμη μου θα σου πω αυτο που ειπα και στον αντρα μου πριν 8 μηνες οταν αποφασίσαμε να το ψάξουμε για να δουμε τι συμβαινει.. Μη δίνεις σημασία σε αυτά γιατι είναι λεπτομέρειες.. Όταν δυο άνθρωποι είναι γονιμοι δε χρειάζεται τίποτα ιδιαίτερο για να πετύχουν εγκυμοσύνη! Αργά η' γρήγορα τους ερχεται απο μόνη της... Αν το ένστικτό σου σου λεει οτι κατι ίσως να μην πηγαίνει τόσο καλά μην το αγνοείς.. μπορεί να σας γλιτώσει από κόπο και χρόνο.. Στο λέω γιατί το πέρασα.. Ευτυχώς πήγαμε έγκαιρα στο γιατρο και τώρα είναι όλα οκ. Βέβαια παιδί δεν έχουμε ακόμη αλλά τουλάχιστον ξεπεράστηκε το πρόβλημα και έχουν μπει τα πράγματα σε ενα δρόμο.. όποτε λογικα κάποια στιγμη θα έρθει και αυτό!! Αν πάλι είναι όλα καλά και δεν διαπιστωθεί το παραμικρό προβλημα τόσο το καλύτερο... συνεχίζεται η προσπαθεια με ακόμα καλύτερη ψυχολογία και χωρίς ερωτηματικά ως προς το τι συμβαίνει..!! Σου ευχομαι ότι καλύτερο!! Θεωρώ πολύ θετικό το ότι είστε και οι δύο μικροί σε ηλικία.. Ελπίζω σύντομα να τη βρείτε την άκρη και να μας πεις τα ευχάριστα!!!!! ♡☆♡☆♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Αυτό με τα 5 λεπτα στο κρεβάτι από οτι ξερω δεν είναι συμβουλή που τη δίνουν ξεκάθαρα οι γιατροί καθώς δεν έχει αποδειχθεί επιστημονικά ότι βοηθάει οπωσδήποτε στη σύλληψη. Απλά το γράφουν τα περισσότερα site στο ίντερνετ και πολλές κοπέλες το εφαρμοζουμε με τη λογική ότι "κακό δεν κανει". Όσον αφορά τις τροφές, επίσης δεν λένε κάτι ιδιαίτερο οι γιατροί αλλά μόνο κάποια άρθρα που σχετιζονται με τη γονιμοτητα όπως πχ η βιταμίνη Ε ενισχύει το σπέρμα κλπ. Αν θες τη γνώμη μου θα σου πω αυτο που ειπα και στον αντρα μου πριν 8 μηνες οταν αποφασίσαμε να το ψάξουμε για να δουμε τι συμβαινει.. Μη δίνεις σημασία σε αυτά γιατι είναι λεπτομέρειες.. Όταν δυο άνθρωποι είναι γονιμοι δε χρειάζεται τίποτα ιδιαίτερο για να πετύχουν εγκυμοσύνη! Αργά η' γρήγορα τους ερχεται απο μόνη της... Αν το ένστικτό σου σου λεει οτι κατι ίσως να μην πηγαίνει τόσο καλά μην το αγνοείς.. μπορεί να σας γλιτώσει από κόπο και χρόνο.. Στο λέω γιατί το πέρασα.. Ευτυχώς πήγαμε έγκαιρα στο γιατρο και τώρα είναι όλα οκ. Βέβαια παιδί δεν έχουμε ακόμη αλλά τουλάχιστον ξεπεράστηκε το πρόβλημα και έχουν μπει τα πράγματα σε ενα δρόμο.. όποτε λογικα κάποια στιγμη θα έρθει και αυτό!! Αν πάλι είναι όλα καλά και δεν διαπιστωθεί το παραμικρό προβλημα τόσο το καλύτερο... συνεχίζεται η προσπαθεια με ακόμα καλύτερη ψυχολογία και χωρίς ερωτηματικά ως προς το τι συμβαίνει..!! Σου ευχομαι ότι καλύτερο!! Θεωρώ πολύ θετικό το ότι είστε και οι δύο μικροί σε ηλικία.. Ελπίζω σύντομα να τη βρείτε την άκρη και να μας πεις τα ευχάριστα!!!!! ♡☆♡☆♡

Σε ευχαριστώ πολύ. .  Πράγματικα το  ειχα  πολυ ανάγκη να ακούσω καποιες γνώμες. . Αφου άρχιζα να πιστεύω ότι είμαι παράλογη που δεν ακουω την γυναικολόγο που μου ειπε πρέπει  να περιμένουμε χρόνο. . Και ήμουν στην αναζήτηση μιας άλλης.  Γενικά είμαι πολύ αγχοτικος άνθρωπος που πρέπει να το δω με τα ίδια μου τα μάτια οτι ολα είναι καλά αλλιώς τον έρημο τον αντρα μου λειπαμε που καθε μηνα έχουμε και μια μερα κλάμα.

 Ας ελπίσουμε οτι ο μηνας της Παναγίας θα μας είναι ο τυχερός. .

Για εμενα θα φανεί  στις 25 του μήνα....

σου εύχομαι ολα καλα να πανε και  οπως με ηρέμησες έτσι να σου έρθει και αυτό το μικρό σποράκι ???

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ. . 

Σκεφτόμαστε θετικά. .. 

Αχ αυτο το άγχος. 

 

Δεν χρειάζεται άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε;;εγω ειμαι διακοπες και το άγχος εχει απλα εξαφανιστεί..τελικα δεν φταίω εγω που αγχώνομαι το οτι δεν ειμαι διακοπες συνέχεια φταίει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12 Αυγούστου 2016 at 2:14 ΜΜ, ο/η Gelie είπε:

 Τα ίδια κανω και εγώ.. όλο λέω δε θα το σκέφτομαι και όλο εκεί τριγυρίζει το μυαλό μου. Ελπίζω να καταφέρω να ηρεμήσω στις διακοπές..... Στο μεταξύ έχουν αρχίσει καποιοι φιλοι και γνωστοι να με αγχωνουν με τα λεγομενα τους: "Γιατι δεν κάνετε ένα μωρακι;; Τι το καθυστερειτε;; " Λες και είναι κέϊκ  και είναι στο χέρι μας το πότε θα το βγάλουμε από το φούρνο...! Η' λένε " αντε το επόμενο καλοκαίρι να πάτε διακοπές με το μωρό σας" . Φυσικά τα ίδια έλεγαν και τα Χριστουγεννα και το Πάσχα..... και σταματημο δεν εχει ολο αυτο..  Ιδιαιτερα απο εκεινους που εκαναν παιδι με την πρώτη και θεωρουν οτι για ολους είναι το ιδιο εύκολο!!!!Έχουμε τα άγχη μας έχουμε και αυτά... που δε λέω μπορεί να λέγονται με αυθορμητισμο, αγαπη και με τις καλύτερες των προθέσεων... Όμως δυστυχώς προκαλούν επιπλέον πίεση στο ζευγάρι!!!

Μακρυά απο τέτοιους ανθρώπους!!μονο άγχος προσθέτουν και δεν βοηθούν πουθενά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. .  Πράγματικα το  ειχα  πολυ ανάγκη να ακούσω καποιες γνώμες. . Αφου άρχιζα να πιστεύω ότι είμαι παράλογη που δεν ακουω την γυναικολόγο που μου ειπε πρέπει  να περιμένουμε χρόνο. . Και ήμουν στην αναζήτηση μιας άλλης.  Γενικά είμαι πολύ αγχοτικος άνθρωπος που πρέπει να το δω με τα ίδια μου τα μάτια οτι ολα είναι καλά αλλιώς τον έρημο τον αντρα μου λειπαμε που καθε μηνα έχουμε και μια μερα κλάμα.

 Ας ελπίσουμε οτι ο μηνας της Παναγίας θα μας είναι ο τυχερός. .

Για εμενα θα φανεί  στις 25 του μήνα....

σου εύχομαι ολα καλα να πανε και  οπως με ηρέμησες έτσι να σου έρθει και αυτό το μικρό σποράκι ???

 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Από το στόμα σου και στου θεου το αυτί.. Για να δουμε..μακάρι να γίνει κάτι για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Ο μηνας της Παναγιας -και στα γενεθλια μου- μας εφερε ενα τοσο δα μικρο σπορακι στην κοιλιτσα μου!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ευχομαι σε ολες σας να ερθει συντομα, πολυ συντομα, να γινουμε μανουλες, ν'ανθισει η καρδια σας και να πλημμυρισετε με χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ο μηνας της Παναγιας -και στα γενεθλια μου- μας εφερε ενα τοσο δα μικρο σπορακι στην κοιλιτσα μου!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ευχομαι σε ολες σας να ερθει συντομα, πολυ συντομα, να γινουμε μανουλες, ν'ανθισει η καρδια σας και να πλημμυρισετε με χαρα!!

Τι ωραία νεα..... μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!! Σου ευχομαι να εχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ο μηνας της Παναγιας -και στα γενεθλια μου- μας εφερε ενα τοσο δα μικρο σπορακι στην κοιλιτσα μου!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ευχομαι σε ολες σας να ερθει συντομα, πολυ συντομα, να γινουμε μανουλες, ν'ανθισει η καρδια σας και να πλημμυρισετε με χαρα!!

Κοριτσι μου πολλα συγχαρητηρια! Να εχεις μια τελειομηνη κυηση κ ευκολη γεννα! Να εισαι καλα κ εσυ κ το νινι σου! Τι ομορφο ολο αυτο...!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ο μηνας της Παναγιας -και στα γενεθλια μου- μας εφερε ενα τοσο δα μικρο σπορακι στην κοιλιτσα μου!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ευχομαι σε ολες σας να ερθει συντομα, πολυ συντομα, να γινουμε μανουλες, ν'ανθισει η καρδια σας και να πλημμυρισετε με χαρα!!

Κορίτσι μου συγχαρητηρια!!ετσι φέρε μαμαδοσκονη σε ολες μας!!να εχεις μια τελειομηνη και καλη εγκυμοσύνη!!με το καλο!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ο μηνας της Παναγιας -και στα γενεθλια μου- μας εφερε ενα τοσο δα μικρο σπορακι στην κοιλιτσα μου!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ευχομαι σε ολες σας να ερθει συντομα, πολυ συντομα, να γινουμε μανουλες, ν'ανθισει η καρδια σας και να πλημμυρισετε με χαρα!!

Τι υπέροχα...

Ο μηνας της Παναγίας βοήθησε. 

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Μάκαρι να μας βοηθήσει όλες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Κοριτσι μου πολλα συγχαρητηρια! Να εχεις μια τελειομηνη κυηση κ ευκολη γεννα! Να εισαι καλα κ εσυ κ το νινι σου! Τι ομορφο ολο αυτο...!!!!!!!!

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητηρια!!ετσι φέρε μαμαδοσκονη σε ολες μας!!να εχεις μια τελειομηνη και καλη εγκυμοσύνη!!με το καλο!!❤️❤️❤️

Σας ευχαριστω ολες κοριτσια μου, παρα πολυ! Θα στειλω οση μαμαδοσκονη μπορω! Να ειστε ηρεμες και ευτυχισμενες με τον ανθρωπο σας και το σπορακι θα ερθει συντομα! Σας το ευχομαι ολοψυχα...! ❤️Εγω τωρα βρηκα αλλον λογο να αγχωνομαι: ειναι αυγουστος κ ο γιατρος μου διακοπες..αναμενω τελη αυγουστου να κανουμε τον πρωτο υπερηχο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annina είπε:

 

Σας ευχαριστω ολες κοριτσια μου, παρα πολυ! Θα στειλω οση μαμαδοσκονη μπορω! Να ειστε ηρεμες και ευτυχισμενες με τον ανθρωπο σας και το σπορακι θα ερθει συντομα! Σας το ευχομαι ολοψυχα...! ❤️Εγω τωρα βρηκα αλλον λογο να αγχωνομαι: ειναι αυγουστος κ ο γιατρος μου διακοπες..αναμενω τελη αυγουστου να κανουμε τον πρωτο υπερηχο!! 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου λίγες μερες ειναι ακομη!!!ολα θα πάνε τελεια!!ειναι γλυκιά η ανυπομονησία φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κοπέλες μου.. Καλησπέρα κ παλι. .. Τελικά πήγα σε άλλη γυναικολόγο(που μιλάει την γλώσσα μου) καμια σχέση με την Γερμανίδα. ..αυτη μου εξήγησε τα πάντα κ μου είπε οτι θεωρεί καλύτερα να περιμένω μέχρι τον Νοέμβριο κ μετά θα μου γράψει χαπια. Έκανα κ τις εξετάσεις κ είναι ολες καθαρές. . Το πρόβλημα είναι το μυαλό μου. . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοπέλες μου.. Καλησπέρα κ παλι. .. Τελικά πήγα σε άλλη γυναικολόγο(που μιλάει την γλώσσα μου) καμια σχέση με την Γερμανίδα. ..αυτη μου εξήγησε τα πάντα κ μου είπε οτι θεωρεί καλύτερα να περιμένω μέχρι τον Νοέμβριο κ μετά θα μου γράψει χαπια. Έκανα κ τις εξετάσεις κ είναι ολες καθαρές. . Το πρόβλημα είναι το μυαλό μου. . 

Καλησπέρα κοριτσι μου..θύμισε μου λίγο προσπαθητε για παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο annina μου!!!!!!Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και γρήγορα να κρατησεις στην αγκαλιά σου το θαυματακι σου!!!!!???                        Εύχομαι σιγά σιγά όλες να ανακοινώνουμε τέτοια ωραία νέα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/7/2016 at 7:18 ΜΜ, ο/η eleni687 είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε? Ελένη ήρθε? Αν όχι να σε ξεχάσει αυτό το μήνα!!

Εγώ πήγα ενδοκρινολόγο γιατί η TSH μου είναι 3,12 και μου εδωσε να κανω κατι εξετασεις και να παρω χαπι λεει για να πεσει κατω απο 2,5 γιατι αν ειναι πανω εχεις δυσκολια στη συλληψη.

Τελικά πρεπει να τα κοιταμε ολα κι απο μονες μας, τυχαια εκανα την εξεταση και το ειδα.
 

Καλησπέρα εγώ είχα μείνει έγκυος με tsh 7κάτι κ μετά αμέσως ξεκίνησα τα χάπια.  Σάσ εύχομαι μόνο καλά νέα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου..θύμισε μου λίγο προσπαθητε για παιδάκι;

Καλησπέρα κοπέλα μου, ναι προσπαθούμε εδω και 9 μήνες. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, ναι προσπαθούμε εδω και 9 μήνες. .

Ευχομαι να μην υπάρξει δέκατος και να ερθει κοριτσι μου!!στο ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου οπως και σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/9/2016 at 5:39 ΜΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Ευχομαι να μην υπάρξει δέκατος και να ερθει κοριτσι μου!!στο ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου οπως και σε ολες μας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου... Ευτυχώς αυτο το διάστημα εχω αυξημένες επεγγελματικες υποχρεώσεις οπότε αρχισα να μην το σκέφτομαι  (συμβολή απο την γυναικολόγο"αργα η γρήγορα θα γινεις μητέρα γιατί το σκέφτεσαι τόσο πολύ; ") 

Ολες μας μπορούμε! !!! Ολες μας θα τα καταφέρουμε! !!!! 

Σου εύχομαι και σε σενα αλλα και σε ολες τις κοπέλες που επιθυμούν να γίνουν μανούλες σύντομα να τα καταφέρουν. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...