Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εκανα νωρίς;;


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω σταθερο κυκλο..μου εχει τυχει να κανω 30μερες μου εχει τυχει να κανω και 60... ομως εχω 2 βδομαδες περιπου που εχω πονους περιοδου και λεω θ μου ερθει και τπτα.. τελευταια περιοδο ειχα 31 ιουνιου... μεχρι παρασκευη θ κανω υπομονη και θα παρω τεστ μετα δεν αντεχω αλλο

Ναι σε καταλαβαινω..αν το κανεις Παρασκευή θα δείξει σίγουρα..δεν νομίζω να πέσεις παλι σε 60αρι κύκλο οποτε θα δείξει ευχομαι να εισαι εγκυουλα και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 227
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πφφφ....δεν εκανα τεστ...ο λογος???το πρωι πονουσα πολυυ στην κιλια μου...και ειδα και καφε υγρα....οποτε λογικα θα αδιαθετησω σωστα?? :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι βρε κοριτσια μακαρι... yotaki γνωμη μου περιμενε κανα 2 μερες να δεις αμα σου ερθει κανονικα... αμα δεις οτι συνεχιζεις και εχεις καφε τοτε κανε ενα τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Θερμοκρασια 37.45.. με το ζορι κρατιεμαι να μην παω στο φαρμακειο..

Την θερμοκρασία την περνεις παντα πρωί πριν σηκωθείς ετσι;γιατι άλλη ωρα της ημέρας δεν εχει σημαία και ειδικα το απόγευμα..αν εχεις σταθερά μετα την ωορρηξία σου ανεβασμένη θερμοκρασία για πάνω απο 16 μερες αυτο σημαίνει εγκυμοσύνη ελενη μου!!!παρε αυριο ενα τεστ θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Yotaki είπε:

πηγα ξανα τουαλετα και ειχα ροζ....κσι ξανα πηγα και δεν εχω τιποτα...μπας.και ειναι κανα κρυομα??

Μπας και ειναι κανα μωράκι που τρυπώνει;;γιατι κατι τέτοιο μου μυρίζεται!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Yotaki είπε:

πηγα ξανα τουαλετα και ειχα ροζ....κσι ξανα πηγα και δεν εχω τιποτα...μπας.και ειναι κανα κρυομα??

Yotaki, έτσι ήμουν κι εγώ τον περασμένο μήνα. Είχα λίγα καφέ όταν έκανα κινήσεις ή κουραζομουν κ τπτ αλλο. Εκανα χοριακη κατά την 45η μέρα. Αν θες τη γνώμη μου, περίμενε δύο μέρες κ κάνε μετά χοριακη κ όχι τεστ. Λένε ότι το τεστ αν έχεις έστω κ λίγο αίμα, μπορεί να βγει θετικό, ακόμα κ αν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη. Εννοείται όμως πώς αυτά τα καφέ είναι κ μέσα στα συμπτώματα εγκυμοσύνης, οπότε μακάρι να είσαι έγκυος κούκλα μου!! Στο εύχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μερα κοριτσια μου, καλες κ ηρεμες διακοπες να εχουμε με θετικα νεα για ολες μας! Παρακολουθω καθημερινα αλλα δε γραφω συχνα καθως ειμαι πολυ αγχωδης..ωστοσο η παρεα λειτουργει αγχολυτικα ορισμενες φορες ❤️ εγω ειμαι στη 2η μερα καθυστερησης σε κυκλο 26 ημερων συνηθως, και μετα απο προσφατη σαλπιγγογραφια που ηταν καλη, και σταθερα ανεβασμενη θερμοκρασια 11 ημερες τωρα..Μετα την ωορρηξια ακολουθηςαν περιπου 6 ημερες με εντονα πονακια χαμηλα..ευχομαι να μην απορρυθμιστηκα εντελως απο τη θαλασσα κ το αγχος (και ποιος δεν το σκεφτεται με προσμονη καθημερινα ...) αναμενω με τεραστια αγωνια.. ας ειναι αυτο το καλοκαιρακι το τυχερο μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annina είπε:

Καλη μερα κοριτσια μου, καλες κ ηρεμες διακοπες να εχουμε με θετικα νεα για ολες μας! Παρακολουθω καθημερινα αλλα δε γραφω συχνα καθως ειμαι πολυ αγχωδης..ωστοσο η παρεα λειτουργει αγχολυτικα ορισμενες φορες ❤️ εγω ειμαι στη 2η μερα καθυστερησης σε κυκλο 26 ημερων συνηθως, και μετα απο προσφατη σαλπιγγογραφια που ηταν καλη, και σταθερα ανεβασμενη θερμοκρασια 11 ημερες τωρα..Μετα την ωορρηξια ακολουθηςαν περιπου 6 ημερες με εντονα πονακια χαμηλα..ευχομαι να μην απορρυθμιστηκα εντελως απο τη θαλασσα κ το αγχος (και ποιος δεν το σκεφτεται με προσμονη καθημερινα ...) αναμενω με τεραστια αγωνια.. ας ειναι αυτο το καλοκαιρακι το τυχερο μας..

Καλημέρα☺, καλώς την!!!! Σου εύχομαι πραγματικά να ειναι το τυχερό σου καλοκαίρι!!! Από όσα γράφεις πάντως σίγουρα έχεις πολλές πιθανότητες! Στο εύχομαι...!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Καλημέρα☺, καλώς την!!!! Σου εύχομαι πραγματικά να ειναι το τυχερό σου καλοκαίρι!!! Από όσα γράφεις πάντως σίγουρα έχεις πολλές πιθανότητες! Στο εύχομαι...!?

Σευχαριστω maria μου, μακαρι! ευχομαι κι εσυ να εχεις υπεροχα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννινα μου ειναι πολυ αισιόδοξο το μνμ σου!!σου ευχομαι τα καλυτερα!!!γιοτακι μου παρε τεστ απο σημερα και μετα θα δείξει 100% αυτη ειναι η γνωμη μου...ανα βεβαια εχεις υπομονη να περιμένεις κ αλλα οκ..εγω δεν ειχα το εκανα ηρέμησα ομως και μετα απο λίγες ωρες ήρθε η άτιμη.καλυτερα ετσι για να αρχίσει νέος κύκλος και νέες ελπίδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Yotaki είπε:

ναι αλλα βρε κοριτσια....ποναω μια εχω δυνατους πονους και μια μου κανει σουβλιες στην κιλια μου :/ ......αδιαθετησα :'(

Μάλλον βρε κούκλα μου αδιαθεσία είναι... Εμένα δε με πονουσε ή κοιλιά όταν είχα καφέ. Δεν ξέρω βεβαια αν ως σύμπτωμα εγκυμοσύνης έχει πόνο. Κάνε λίγη υπομονή να δεις αν θα γίνει κόκκινο το αίμα. Ή γυναικολόγος μου είπε ότι αν δε γίνει κόκκινο, δε θεωρείται περίοδος! Κάνε λίγη υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου πως εισαι;δεν πειραζει σχεδόν μαζι αδιαθέτησαμε εγω πριν τρεις μερες!!οποτε παμε γερά και δυνατά για τον επόμενο μήνα!!εγω ειμαι παρα πολυ αισιόδοξη τον αλλο μήνα εχουμε και επέτειο και παρακαλάω τον θεό να μου το στείλει τοτε να του το ανακοινώσω και να ειναι το δώρο του!!τελειο δεν θα ειναι;ευχομαι κοριτσια ο επόμενος μήνας να ειναι τυχερός για ολες!!ποσες ειμαστε τωρα εχω μπερδευτεί!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Yotaki είπε:

χαχαχαχαχα!!!δυναμικα για τον επομενο μηνααα!!!!!!!!!!❤❤❤στο ευχομαι να σου ερθει γρηγορα !!❤❤❤

Και σε σένα κούκλα μου!!σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια περιοδος ακομα να εμφανιστει... συνεχιζω να εχω πονους περιοδου...αφου συνεχεια λεω θα μου ερθει ομως ακομα εχω δεκατα.. δεν ξερω τι να πω.. λεω να παρω ενα τεστ σημερα να το κανω αυριο το πρωι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια περιοδος ακομα να εμφανιστει... συνεχιζω να εχω πονους περιοδου...αφου συνεχεια λεω θα μου ερθει ομως ακομα εχω δεκατα.. δεν ξερω τι να πω.. λεω να παρω ενα τεστ σημερα να το κανω αυριο το πρωι.. 

Καλή επιτυχία στο τεστ!!! Κρατά μας ενημερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσια περιοδος ακομα να εμφανιστει... συνεχιζω να εχω πονους περιοδου...αφου συνεχεια λεω θα μου ερθει ομως ακομα εχω δεκατα.. δεν ξερω τι να πω.. λεω να παρω ενα τεστ σημερα να το κανω αυριο το πρωι.. 

Καλη επιτυχιαααααα!!!εχεις περάσει κατα πολυ τις 40 μερες κύκλου οποτε το τεστ θα δείξει!!περιμενουμε τα ευχάριστα!!αντε και μια να κανει την αρχή να περνούμε σειρά τον αλλο μήνα..εγω ξεμπέρδεψα με την σιχαμένη σημερα και παμε δυναμικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω βρε κοριτσι.. μακαριιι!! Σε ολες μας καλη επιτυχια.. με το καλο να μας ερθει γρηγορα.. θα σας ενημερωσω..αν και φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω γιατι εχει ξανατυχει να εχω μεγαλους κυκλους.. αλλα δεν ξερω αυτη τη φορα εχω πολυ καιρο πονους περιοδου..αντε να δουμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Ευχαριστω βρε κοριτσι.. μακαριιι!! Σε ολες μας καλη επιτυχια.. με το καλο να μας ερθει γρηγορα.. θα σας ενημερωσω..αν και φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω γιατι εχει ξανατυχει να εχω μεγαλους κυκλους.. αλλα δεν ξερω αυτη τη φορα εχω πολυ καιρο πονους περιοδου..αντε να δουμεεεε

Αυτο ειναι πολυ καλο σημάδι..εγω δεν πιστευω οτι εχεις πέσει σε κύκλο άνω τον 50 ημερών πιστευω οτι εχεις νινί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τεστ αρνητικοτατο... ουτε μια υποψια γραμμης.. παει απογοητευτηκα παλι...τουλαχιστον να μ ερθει περιοδος τωρα.. και μου φαινετε θα παω στο γιατρο να μου γραψει κατι βιταμινες που ειπε για να στρωσει ο κυκλος...τζαμπα ηλπιζα ρε κοριτσια :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Το τεστ αρνητικοτατο... ουτε μια υποψια γραμμης.. παει απογοητευτηκα παλι...τουλαχιστον να μ ερθει περιοδος τωρα.. και μου φαινετε θα παω στο γιατρο να μου γραψει κατι βιταμινες που ειπε για να στρωσει ο κυκλος...τζαμπα ηλπιζα ρε κοριτσια :-(

Υπομονή Ελένη μου και μη στεναχωριέσαι... Και εγω προχθές το βραδυ είδα τα πρώτα καφέ και κατάλαβα ότι όπου να ναι θα μου έρθει.... Όπως καταλαβαίνεις μου κόστισε πολύ... πρέπει  ομως να είμαστε δυνατές και να διατηρούμε  την ελπίδα ότι συντομα θα έρθει το μωρο που περιμένουμε ...Μόνο ετσι θα τα καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Το τεστ αρνητικοτατο... ουτε μια υποψια γραμμης.. παει απογοητευτηκα παλι...τουλαχιστον να μ ερθει περιοδος τωρα.. και μου φαινετε θα παω στο γιατρο να μου γραψει κατι βιταμινες που ειπε για να στρωσει ο κυκλος...τζαμπα ηλπιζα ρε κοριτσια :-(

Ελενη μου μην στεναχωριέσαι..θα ειναι ο επόμενος μήνας ο τυχερός!τουλαχιστον τωρα ναι να αδιαθετησεις να μην παει παλι ο κύκλος 60 μερες.θα σου δώσει κατι να στον σταθεροποιήσει.ετσι θα ξερεις και ποτε ειναι οι γόνιμες και θα ειναι καλυτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...