Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις Just now, ο/η renaki rena είπε:

Κοπέλα μου είσαι ηλιθια.  Απλά.  Δεν το συνεχίζω.  Είσαι στοκος μάλλον. .Μην μου ξανά απευθύνεις τον λόγο.   

Απαξιώ και να σου απαντησω.. από το τροπο που εκφράζεσαι φαινεται το ποιόν σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η livel είπε:

Κοριτσια μου μολις σου δινουν το μωρακι ειναι απιστευτο..σου κοβεται η ανασα! 

Επισης να πω πως στο ιασω που ειμαι εγω τουλαχιστον υπαρχει απιστευτη βοηθεια! 

Η αναμονη αξιζει... εγω ακομη να συνειδητοποιησω απολυτα ολο αυτο που μου συμβαινει...

Να σας ζήσει κοπέλα μου....Να είναι γερό δυνατό και καλοφωτισμενο.... Να είστε καλά κ εσείς.....σιδερενιοι μαμά και νινιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα εχει ξεφυγει!!!!!!!! Ας ηρεμισουμε ολες !!!!!!! Δε χρειαζεται να βριζουμε η μια την αλλη! Με τη παιδεια θα φερουμε στο κοσμο αυτα τα μωρακια μας??? Ειμαστε γυναικες,μανουλες και πρεπει να τα λεμε ολα πιο ομορφα ζουμε στο 2016 και Δεν εχουμε το δικαιωμα να μειωμουμε καμια εγκυο κοπελα..  Ολες να λεμε την γνωμη μας αλλα οχι ετσι τουλαχιστον ! Καμια δε το. Παιζει ουτε εξυπνη ουτε τιποτα!!!! Στη ζωη υπαρχουν οοολα και πεις την γνωμη σου λαι θα την δεχτεις!!! Ας ληξει εδω και ας μην χαλιομαστε αλλο !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ΣΟΣΣ!!

Μολις διαπίστωσα πως εφαγα 2 φορες ροκφορ μεσα στην μακαροναδα!

Παρήγγειλα μακαρονια με 4 τυρια και ειχε ροκφορ !!!

Ειναι πολυ επικίνδυνο ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καταρχήν ηρεμηστε....Ο καθένας έχει την γνώμη του και καλό θα ήταν να μην επηρεάζουμε η μία την άλλη... Εγώ θα γεννησω φανταστείτε σε νοσοκομείο ? που έχει μέσα μαιευτικο(στο Αγία ολγα) ...όπου και να πήγαινα θα φοβόμουν με βάσει το νοσοκομείο είτε δημόσιο είτε σε ιδιωτικό...το θέμα είναι ο γιατρός ? μας και ότι έχουμε εμπιστοσύνη σε αυτόν.... Σίγουρα έχει και τα αρνητικά και τα θετικα του και το δημόσιο και το ιδιωτικό.. Όλα καλά θα πάνε για όλες μας...μην αγχωνεστε...Να έχουμε γερά μωρά στην αγκαλιτσα μας με την βοήθεια της παναγιτσας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια ΣΟΣΣ!!

Μολις διαπίστωσα πως εφαγα 2 φορες ροκφορ μεσα στην μακαροναδα!

Παρήγγειλα μακαρονια με 4 τυρια και ειχε ροκφορ !!!

Ειναι πολυ επικίνδυνο ;;;;;;

Ηρέμησε Μινακι ολα καλα.Εχω φάει πολλες φορές ροκφόρ σε εγκυμοσυνη και μια χαρα ειναι τα παιδάκια μου.Καλο ειναι να αποφεύγεται χωρίς ομως να σημαινει πως αν φας θα γινει οπωσδήποτε κάτι κακό στο μωρό η σε εσένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια ΣΟΣΣ!!

Μολις διαπίστωσα πως εφαγα 2 φορες ροκφορ μεσα στην μακαροναδα!

Παρήγγειλα μακαρονια με 4 τυρια και ειχε ροκφορ !!!

Ειναι πολυ επικίνδυνο ;;;;;;

Μινα μου δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα....γιατί λογικά θα ήταν σε μικρή ποσότητα το τυρακι.....απλά έχε λίγο το νου σου για το τι τρως από δω και πέρα... <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ σημερα το μελετουσα μινακι μου!μ εχει λειψει τοοοοσο το ροκφορ και το συκωτι.ομως κ εγω εχω ακουσει πως δν κανει.νδν νομιζω πως θα παθεις κτ...απλα αποφυγε το...να ρωτας αλλη φορα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με επιασε πανικοςς!!

Την τετάρτη θα παω στον γιατρο και θα το συζητήσω μαζι του για να ξανακανω τις εξετασεις!!!!

Φφφφφ έσκασα παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινακι μου ηρησε!!!! Για μια φορα κ για λιιιγο π βαζουν στα μακαρονια δε συμβαινει κατι... Λογικα θα λενε οτι κανει κακο αν τ φας επαναλλ. Φορες!!!! 

Ρωτα τον οταν πας γ να νιωσεις καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια με επιασε πανικοςς!!

Την τετάρτη θα παω στον γιατρο και θα το συζητήσω μαζι του για να ξανακανω τις εξετασεις!!!!

Φφφφφ έσκασα παλι!

Όχι...όχι....μην σε πιάνει πανικός και ταραζεις και την ψυχουλα που είναι στην κοιλίτσα σου.... Δεν έγινε κάτι για λίγο.... Ξέρεις πόσες φορές άθελά μου έχω τηγανισει αυγό ? για να βουταω ψωμάκι μέσα και μετά λέω τι έκανα και τρέμει η ψυχή μου....απλά από δω και πέρα έχω το νου μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα και μελατο αυγο 2 φορες γιατι ηθελα αυγα με ψωμι!

Και τωρα μου ηρθαν φλασιες!

Με επιασε πανικος θα τον πω να τις ξανακανω τις εξετασεις!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Εφαγα και μελατο αυγο 2 φορες γιατι ηθελα αυγα με ψωμι!

Και τωρα μου ηρθαν φλασιες!

Με επιασε πανικος θα τον πω να τις ξανακανω τις εξετασεις!!!!!

 

Εγώ όχι δύο αλλά 102 έχω φάει.... Δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα απλά να μην το ξανακανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Το μελατο αυγο καμει κακο ηη γενικα το αυγο στο τηγανι;;;;

Δεν πρέπει να είναι μελατο ούτε σαν βραστό ούτε σαν τηγανιτο πρέπει να είναι σφιχτο...αλλά όλο το ξεχνουσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Δεν πρέπει να είναι μελατο ούτε σαν βραστό ούτε σαν τηγανιτο πρέπει να είναι σφιχτο...αλλά όλο το ξεχνουσα... 

Δε το ηξερα αυτο... Εγω ολο τιγανιτο τ τρωω αλλα το.εψηνα πολυ :// πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Ποια είναι η επόμενη για γέννα;;;αντε να παίρνουμε σειρά..... Χιχιχι 

Εγώ εγώ!!!Για αυτό και αποφεύγω τα σχόλια απόψε που αναψανε τα αίματα!Μη γέννησω και πριν την ώρα μου!:)

Έχω και μία μικρή αγωνία γιατί ο γιατρός δε μπορούσε να με δει σήμερα και θα με δει την Παρασκευή που θα ρθει ο άντρας μου από τη Ρόδο. Εκείνος βέβαια είναι ανετος  μου λέει όλα οκ αλλά εμενα με ανησυχεί γιατί έχει να με δει 2 βδομάδες!

Ο αιματοκρίτης πεφτει στην εγκυμοσύνη. Κοριτσάκια παίρνετε σίδερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Αννα μου τόσο χαμηλό;;; Κ εγώ ξεκίνησα με 39 αιματοκριτη και έχω 31...λες να έχουμε πρόβλημα; 

Οχι καλε δεν εχουμε προβλημα.... Στη κυηση πεφτει πολυυυ και επανερχεται παλι.... Τρια την ημερα παιρνω σιδηρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Να σου ευχηθώ και εγω Livel να σου ζήσει το αντράκι σου και να τον δεις όπως επιθυμείς.

Σειρα εχει η Chrysa τωρα ε;Αντε με το καλο και σε σενα κοριτσι μου.

Ευχαριστωωωωωωωω !!!!!Κι εσύ ο,τι καλύτερο εύχομαι!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...