Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια.Κοιμηθηκα λίγο το μεσημέρι να πάρω δυνάμεις για το βράδυ αλλά όσο πλησιάζει η ώρα βαριέμαι.......Εσείς πως είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πειραζω την κοιλιτσα μ μπας κ κουνηθει...κ μονο μια φορα κουνηθηκε....πφφφφφ...κοιμιδιαρικο .....πως θα την παλεψεις στην δουλεια;;;καλα κουραγια....η αλλη σ μπεμπιτσα ποσο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα σημερα δεν εχει σταματησει!!! Αντιθετως μολις βαλω τ χερι πανω εκει π κλωτσαει δινει κατι δυνατεςαχαχα...

Ειχε μιση ωρα να μ δωσει κλωτσια..του καμω ρε αστερακι μ δωσε μ μια χαχχαχα κοριτσια μ εδωσε μια δυνατη χαχαχχαχαα..ειχε πλακα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα συνέχεια κλωτσάει η μπουμπού μου αλλά συνήθως όταν είμαι ξαπλωμένη στο πλάι.Γωγω τα δυο κλείνει τέλος του μήνα η μικρή μου.Πολυ δύσκολη ηλικία τώρα.Χαχα μέσα  στην γκρίνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα...εεε ναι αλλα πρεπει να ειναι μια γλυκα...σ ποιον μοιαζει;;;να την χαιρεσαι κουκλα μου την τσουπρα σου!!!αννα κ εγω ζηλευωωω!!!!καπως ετσι κυριακη κ εμενα ισα π κουνιεται..συγκεκριμενα σημερα παρατηρησα πως οταν τ νιωθω κουνιεται η κοιλια!αλλα τ ενιωσα κ τ ειδα μονο μια φορα απ τις τοσες φορες π την πειραζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα μες την γκρινια εεε.. Εχει καταλαβει οταν θα αποκτησει αδερφουλα;;;?μομμυ εμενα δεν τον πολυ νοιαζει ορθια ξαπλα στο πλαι πλεον δινει ..αλλα τωρα νανι τ μωρακι μ τ γλυκο, ειδες πηγε δεκα και νανι χιχιχι

 

Γωγω απο δω και περα θα στ καμει ολομκ πιο συχνα θα βλεπεις να κουλουριαζεται απο τη μια μερια η κοιλιτσα...❤???????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι όντως γλυκά και ειδικά τώρα που μιλάει και τα κάνει αχταρμά αγγλικά και ελληνικά έχει πολύ πλάκα.Κοιτα είναι πιο σκούρα απο μένα στα χρώματα μελαχρινή σαν το μπαμπά της αλλά φάτσα και απο τους δυο έχει πάρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια !!! Ένιωθα ζεςτη πριν κ έβαλα θερμόμετρο υδράργυρου κ μου έσπασε στ πάτωμα !!! Μάζεψε ο άντρας μ οτι μπόρεσε  !! Αλλα βλεπω στο Ίντερνετ οτι ειν επικίνδυνα αυτά !! Ισχύουν !;;; :/ 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αχ κορίτσια !!! Ένιωθα ζεςτη πριν κ έβαλα θερμόμετρο υδράργυρου κ μου έσπασε στ πάτωμα !!! Μάζεψε ο άντρας μ οτι μπόρεσε  !! Αλλα βλεπω στο Ίντερνετ οτι ειν επικίνδυνα αυτά !! Ισχύουν !;;; :/ 

 

 

Κορίτσι έτσι λένε αλλά μην αγχωνεσαι!!θα σου πω οτι πριν 4-5 χρόνια μου εσπασε κι εμένα και κοίταξα να το μαζεψω άρον άρον γιατί ήξερα οτι δεν είναι καλό..μπορω να σου πω οτι δεν συνέβη απολύτως τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω το ιδιο...μεσα σ ενα χρονο μ εχει σπασει δυο φορες κ την μια οσο ημουν εγκυος κ ξαπλα κ δ συναιβει απολυτος τπτ.απλα επρεπε να αποφυγεις να τα ποασεις γ να τα καθαρισεις με γυμνο χερι....ααχου τη τη μικρουλαααα!!!ειναι η ωραιοτερη φαση οταν αρχιζουν κ μιλανε κ μιλανε μωρουδιακα....κ γλυκουλικα..τρελαινομαι να τ ακουω.ειναι να τους φας τα μαγουλακιαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι έτσι λένε αλλά μην αγχωνεσαι!!θα σου πω οτι πριν 4-5 χρόνια μου εσπασε κι εμένα και κοίταξα να το μαζεψω άρον άρον γιατί ήξερα οτι δεν είναι καλό..μπορω να σου πω οτι δεν συνέβη απολύτως τίποτα.

Καλημερα..

Ευχαριστω πολυ!!!! 

Το τι διαβασα δε λεγεται παντωσ θ μας τρελανει τ ιντερντ καμια μερα χαχσχαχα:* :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Αννα μου μην τρομοκρατεισαι ετσι.Μου έχει συμβεί πολλές φορές και μάλιστα με μικρά παιδιά εκεί γύρω αλλά κανείς μας δεν έπαθε τίποτα.Τι αλλά νέα κορίτσια;Είστε καλα;Εγω σχόλασα εφτά το πρωί και ευτυχώς η μικρή μου κοιμόταν όποτε κοιμήθηκα λίγο απο τις 8:30 ως τις 9:30.Κατι είναι και αυτό χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα κοριτσακι μ πως τα βγαζεται περα..;.συγγνωμη π ρωταω αλλα με τα ωραρια π δουλευεις πρεπει να είναι πολυ δυσκολο μ την εγκυμοσυνη κ τ μωρο παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε;;; καλημερα!

Πηγα λαικη με το συζυγο μου να παρω λαχανικα φρουτα κ αγκιναρες που πεθυμησα... αλλα παραλιγο να λιποθυμισω παλι.. αρχισα να μην ακουω να μη βλεπω..θολωσαν ολα.. αστεράκια παντού.. κ ισα που προλαβα κ εκατσα στο πεζοδρομιο.. ενα βημα ακομα κ θα επεφτα κάτω.. αρον αρον με πηγε ο συζυγος στο αμάξι.. πηρα το γιατρο κ ειπε.. αλατι κ αλμυρα να τρωω ,να περνω την πιεση μου, να πινω νερο κ χυμους κ ξαπλα λεει. Μη βγαινεις καθολου εξω λεει... 

Απογοητεύτηκα... τι θα κανω....;; παει... ολη την εγκυμοσυνη ετσι θα την βγαλω.. πρεπει να το παρω αποφαση...

Τα ματια μου απο κατω μαυρισαν λες κ εσκαβα σε χρονο ρεκορ.. κ ηδη νιωθω πολυ κουρασμενη.. μου έρχεται να βαλω τα κλαματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι ποτρε σ είπε ξαπλα κουκλα μ;;;εμενα μ ειπε ο γιατρος πως αυτο συμβαινει το πολυ μεχρι τν πεμπτο 6 μηνα συνηθως.ο γιατρος μαλλον θα σ ειπε να κατσεις ξαπλα μην τυχον κ λυποθημισεις καμια μερα κ πεσεις...κ τοτε θα κανει κακο κ σ εσενα κ στ μωρο σου!!!τ ειχα κ εγω γ λιγο χρονικο διαστημα...αναγκαστικα φαε κανα πατατακι με αλατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Μεχρι ποτρε σ είπε ξαπλα κουκλα μ;;;εμενα μ ειπε ο γιατρος πως αυτο συμβαινει το πολυ μεχρι τν πεμπτο 6 μηνα συνηθως.ο γιατρος μαλλον θα σ ειπε να κατσεις ξαπλα μην τυχον κ λυποθημισεις καμια μερα κ πεσεις...κ τοτε θα κανει κακο κ σ εσενα κ στ μωρο σου!!!τ ειχα κ εγω γ λιγο χρονικο διαστημα...αναγκαστικα φαε κανα πατατακι με αλατι!!!

Δν μου ειπε.. σιγουρα μεχρι τις 15 του μηνα που εχουμε ρντβ.. εφαγα μια ελια θρουμπα κ ουτε που την καταλαβα στο αλατι που εχω δν τις τρωω αυτες γτ ειναι πολυ αλμυρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου όντως πολύ δύσκολο το ωράριο αυτό και με μικρό παιδί και φαντάσου μετά και με το αλλο.Εδω κορίτσια χιονιζει????Ηθελα να πάω να καταθέσω ένα χαρτί σε μια υπηρεσία αλλά δεν βγάζω την μικρή έξω με τέτοιο κρύο.

Κυριακη τι να σου πω τώρα εσένα;Στα είπα και στο φέισμπουκ πριν.Η γνώμη μου όπως ξέρεις είναι ότι δεν τρως σωστά.Ολο μπρόκολα κουνούπιδια ντοματες αγγούρια....Η εγκυμοσύνη δεν είναι ώρα για δίαιτα ειδικά σε εσένα που είσαι τόσο λίγα κιλά ούτως η άλλως.Καταλαβαινω την εμμονή σου με τα κιλά αλλά όχι και ετσι βρε παιδί μου.Και επειδή τα λέμε και στο φέισμπουκ καθημερινά έχω το θάρρος και στα λέω φιλικά.

Αννα Λιλά τελικά είχες πυρετό;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τρωω γμτ κ οι εξετασεις μου ειναι καλες! Προς το παρον το μονο που ξερω ειναι πρι εχω παγωμενα ακρα που σημαινει κακη κυκλοφορια  του αιματος. Αρα μαλλον κ για αυτο το λογο εχω τασεις λιποθυμιας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μονιμως εχω παγωμενα ακρα !!! Χαχα τι να πω... Μομμυ μ ειχα δεκατα !!!! Πηγα εκανα μπανιο κ νανι !!! Κ σημερα τ ρωι καλυτερα!!! Κ εδω εχουμε τοση ζεστη ! Φαντασου ν ημουν εκει χαχαχα!!!! Εδω δοξα τ θεο μονο δυο βδομαδες χιονισε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...