Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Tweema τελειο το σκυλακι σου πολυ ομορφο...καληνυχτα love...νικη μου θελει ξεκουραση τωρα πολλους χυμους γτ εχεις χασει και αιμα και πολυ φαγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema τελειο το σκυλακι σου πολυ ομορφο...καληνυχτα love...νικη μου θελει ξεκουραση τωρα πολλους χυμους γτ εχεις χασει και αιμα και πολυ φαγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia molis gyrisa k gw apo perpatima! Tweema m ti kouklaki einai ayto! Kalws irthe sto spitaki sas. Niki m na ksekourazesai twra! Xairomai p pigan ola kala! I alitheia einai pws oi nosokomes borei na ginoun poly spastikes!!

Αυτές η δύο ήταν για πολύ ξύλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

ΜTweema τελειο το σκυλακι σου πολυ ομορφο...καληνυχτα love...νικη μου θελει ξεκουραση τωρα πολλους χυμους γτ εχεις χασει και αιμα και πολυ φαγακι...

Έφαγα τον αμπακο σήμερα.. χαχα ήρθε και η πεθερά μου στο ρεα οπότε έφερε και φάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

ΜTweema τελειο το σκυλακι σου πολυ ομορφο...καληνυχτα love...νικη μου θελει ξεκουραση τωρα πολλους χυμους γτ εχεις χασει και αιμα και πολυ φαγακι...

Έφαγα τον αμπακο σήμερα.. χαχα ήρθε και η πεθερά μου στο ρεα οπότε έφερε και φάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!κι εμείς είμαστε πολύ χαρούμενοι!!όταν θα είναι καλό κορίτσι θα σας βγάλω φωτο που να φαίνεται καλά.είναι κοκερ σπανιελ 4 μηνών.

Όσον για τις νοσοκόμες πραγματικα είναι περιπτωση.περσυ που ηταν ο άντρας μου ατο νοσοκομειο 10 μέρες είδαν πολλά τα ματια μας..πόσες φορες τσακωνόταν εκείνος..εγώ ψύχραιμη τότε γιατί κάποιος έπρεπε να ηταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!κι εμείς είμαστε πολύ χαρούμενοι!!όταν θα είναι καλό κορίτσι θα σας βγάλω φωτο που να φαίνεται καλά.είναι κοκερ σπανιελ 4 μηνών.

Όσον για τις νοσοκόμες πραγματικα είναι περιπτωση.περσυ που ηταν ο άντρας μου ατο νοσοκομειο 10 μέρες είδαν πολλά τα ματια μας..πόσες φορες τσακωνόταν εκείνος..εγώ ψύχραιμη τότε γιατί κάποιος έπρεπε να ηταν. 

Κορίτσια παντός εκεί μέσα κάποιες γυναίκες γυναικολογι λες και πιγεναν στην πασαρελα που η άλλη με το 12ποντο  και το μινη και φουλ βαμενει λες και ήρθε από τα μπουζούκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai t sk orestiada gt pantreyontai kati filoi mas, Deytera larisa sto xwrio t antra m k isws ena triimeri Athina na kanoume tis voltes mas k na doume tous filous mas! Koritsia sto xwrio pernaw teleia. Ypno fai k voltes sti larisa i trigyrw. Poly ksekourasi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καληνύχτα Διώνη μου..

Να και το κορίτσι θέλει να ξαπλώσει μαζί μου τώρα..

DSC_0045.JPG

Κούκλα είναι πω... τι όμορφο..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανεμορφο!!!!!να σας ζησει!!!τα λατρευω τα κοκερακια!!!!!εγω εχω ενα γιορκσαιρ τεριε και μια ελληνικο ποιμενικο στην αυλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...