Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Δε ξέρω κοριτσια αλλά δε τη μπορώ την γκρίνια τους. Αμα μαζεψουμε λεφτά μπορεί να τον κάνουμε μόνοι μας κ να μη βάλουν αυτοί τίποτα. Λέω να το αφήσω για του χρόνου. Πάντως οικονομικά.είναι καλά.τον έχουν τον τρόπο τους. Κ ο άντρας μου θέλει να κάνουμε θρησκευτικό αλλα δε γίνεται να τον βάλω να μαλώσει μαζί τους. 

Νίκη εγώ θα έλεγα μη πεις τίποτα στα πεθερικά σου. Δε χρειάζεται να ξέρουν εξαλου ή πεθερά σου δε λέει συνέχεια ποτέ θα κάνετε παιδί κτλ κ σε αγχωνει? Φαντασου ποσό θα σε αγχωνει τωρα που θα ξέρει κ για το πρόβλημα.σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angela25 είπε:

Εγω λεω να μην το πειτε δεν χρειαζεται να ξερουν και πολλα...βεβαια δεν ξερω και τι σχεση εχετε αν ειναξ καλοι και σ αγαπανε να το πεις...

Με αγαπάνε πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ angela τώρα το διάβασα τι δικαιολογία ήταν κ αυτή με τα δόντια της πεθεράς σου? Χαζομαρες. Εγώ δεν έκανα αρραβώνες είχα πάλι τη μουρμουρα. Κ το μετανιωσα. Κ στο πολιτικό γάμο ούτε ένα δώρο δε μας έκαναν ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Δε ξέρω κοριτσια αλλά δε τη μπορώ την γκρίνια τους. Αμα μαζεψουμε λεφτά μπορεί να τον κάνουμε μόνοι μας κ να μη βάλουν αυτοί τίποτα. Λέω να το αφήσω για του χρόνου. Πάντως οικονομικά.είναι καλά.τον έχουν τον τρόπο τους. Κ ο άντρας μου θέλει να κάνουμε θρησκευτικό αλλα δε γίνεται να τον βάλω να μαλώσει μαζί τους. 

Νίκη εγώ θα έλεγα μη πεις τίποτα στα πεθερικά σου. Δε χρειάζεται να ξέρουν εξαλου ή πεθερά σου δε λέει συνέχεια ποτέ θα κάνετε παιδί κτλ κ σε αγχωνει? Φαντασου ποσό θα σε αγχωνει τωρα που θα ξέρει κ για το πρόβλημα.σου...

Έλεγα ανά της το πω μπας και σκάσει να ρώτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Αχ angela τώρα το διάβασα τι δικαιολογία ήταν κ αυτή με τα δόντια της πεθεράς σου? Χαζομαρες. Εγώ δεν έκανα αρραβώνες είχα πάλι τη μουρμουρα. Κ το μετανιωσα. Κ στο πολιτικό γάμο ούτε ένα δώρο δε μας έκαναν ποτέ.

Ούτε εμένα δεν μου έκαναν δώρο. Μόνο το νυφικό πλήρωσε και τίποτα άλλο στο γάμο ολλα τα υπόλοιπα εμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τότε είναι που θα σε ρωτάει. Δε ξέρω κάνε αυτό που νιώθεις. Εγώ δε θα το έλεγα σε καμία περίπτωση. Άλλο οι γονείς κ άλλο τα πεθερικά. Κ προσπάθησε να ηρεμησεις! Πήγαινε καμία βόλτα να μη το σκέφτεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia imoun sti douleia. Niki m kane oti niwtheis. Isws tis epomenes meres xreiasteis voitheia opote kalo einai na kseroun an ta pate kala! Logiko einai na agxwnesai alla ola kala tha pane k tha lyseis ena themataki. Na se rwtisw kati, gt itan toso paxy t endomitrio sou? Ofeiletai kapou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikh85 oswn afora t gamo egw tha ekana ta koumanta mou k tha ypologiza pote tha me epairne oikonomika k tha t ekana moni mou. Tha evaza ennoeitai veto ston arithmo twn kalesmenwn ektos an kapoia oikogeneia itan diatethimeni na plirwsei ta dika tis. Dld tha tous elega na kalesoun ta aderfia twn goniwn mas k ta prwta mas ksaderfia. K meta opoion theloume emeis. Twra an oi goneis m ithelan na kalesoun apo 15 synaderfous as plirwnan gia aytous aytoi. To idio an i pethera m thymotan na kalesei tin triti tis ksaderfi i t mpatzanaki tis kouniadas tis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia imoun sti douleia. Niki m kane oti niwtheis. Isws tis epomenes meres xreiasteis voitheia opote kalo einai na kseroun an ta pate kala! Logiko einai na agxwnesai alla ola kala tha pane k tha lyseis ena themataki. Na se rwtisw kati, gt itan toso paxy t endomitrio sou? Ofeiletai kapou?

Θα το μάθουμε σε 15 μέρες γιατί θα το στείλει για ανάλυση να δούμε μπορεί να είναι κάποια κυστη μου είπε το πιθανών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου , εγω προσωπικα πληρωσα ολο το γαμο με τον αντρα μου μονοι μας .. κ τα χρηματα τα μαζεψαμε σε 1 χρονο με οικονομια βεβαια! κ καλεσαμε 280 ατομα κ με γαμο σε κτημα κ ολα στη πενα! ενα χρονο πριν το γαμο δεν ειχαμε στην ακρη! οποτε κ εγω προτεινω να κανετε οικονομια κ να τα πληρωσετε μονοι  σας εκτος αν καποιος απο γονεις θελει αν καλεσει ολη τη γειτονια πχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Tha pas k se endokrinologo telika?

Όχι ακόμη μου είπε πιο μετά να ρυθμισουμε την περίοδο γιατί θα διακοπεί για ένα διάστημα και θα την προκαλέσουμε με φάρμακα μετά από 1 με 3 μήνες αναλόγως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια τι επαθα εχθες το βραδυ στη δουλεια!!!!!!ημουν ταμειο και ηρθε ενα κοριτσακι με τον μπαμπα του και παραλιγο να με παρουν τα ζουμια ενα καλο που ηταν πρεπει να ηταν πρωτη δευτερα δημοτικου!!!!!προσπαθουσα να κρατηθω !!!!τι επαθα παλι βρε κοριτσια!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τι σου ειπε?

Τίποτα απλά θα ερθει αύριο εκεί. Με ρώτησε αν είναι καλός ο γιατρός που πηγα και τα λοιπά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love μου θα ερθει κακ η σειρα μας...μην στεναχωριεσαι...εμεις φαγαμε εξω αλλα οχι παιδακια...χαχαχχα...δεν εχει εδω τετοια...νικη μου καντε οικονομια με τον αντρουλη σου και καντε αυτο που θελετε εσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...