Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Γειά σου Μαμακουλιτσα. Για να πάμε να μου σταματήσει τέλειος την περίοδο γιατί δεν θα σταματήσει από μόνη της. Και ειμαι ένα βήμα πριν πάθω ..... (Δεν θημαμε πως το είπε) και μετά από 12 με 15 μέρες θα ξέρουμε γιατί έγινε αυτό.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και θα ξεκινήσουμε ξανά την περίοδο από την αρχή..! Με φάρμακα.α και βρήκαμε την δεξιά οθικη πολικιστικη ενώ η αριστερή πεντακάθαρη.! Και θα προσπαθισαμε για παιδάκι με την αριστερή ουφ κορίτσια δεν έχω καταλάβει από που μου ήρθε η κεραμιδα.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο και με περίοδο έκανε ενδοκολπικο υπέρηχο. Αυτά θημαμε μέχρι στιγμής μόλις του είπα πόσες μέρες έχω πετάχτηκε και με έβαλε άμεσος να με δει ο αντρας μου τα έχασε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριεσαι Νικουλα όλα καλά θα πάνε. Σκέψου ότι είναι για καλό ή εγχείρηση θα απαλαγεις επιτέλους από αυτο το μαρτύριο. Κ ευτυχώς που πηγές αλλιως θα παθαινες αναιμία. Ολα καλά λοιπόν που βρήκες το πρόβλημα και να δεις πως θα φτιάξουν όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες τωρα κοπελα μου!!!!!περαστηκα ολα καλα θα πανε και για τις πολυκηστικες μην ανχονεσε οι ποιο πολες εχουμε την αιμοραγια να σταματησεις και ολα οκ θα ειναι!!!!!! Απο τι προερχετε η αιμοραγια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Με το καλό.! Σήμερα θέλω να τον ρωτήσω αν είναι να ξανακάνει εξετάσεις ο αντρας μου γιατί του δώσανε ένα φάρμακο που δεν ξέρω αν επηρεάζει. Γιατί λέει μέσα οτι μπορεί ένα στον 3 να δημιουργήσει πρόβλημαΣαςα ενας αντρας και με ενα απλο depon μπορει να μην εχει σπερμα για καμια ωρα!!!!!!τραγικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

04/03/2016 ώρα 10:30 στο ρεα βράδυ χειρουργείο. :'(

Πως κανονικα η λαπαροσκοπικα???γιατι λαπαροσκοπικα μερικες φορες δυμιουργητε ενδομυτριωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τι λες τωρα κοπελα μου!!!!!περαστηκα ολα καλα θα πανε και για τις πολυκηστικες μην ανχονεσε οι ποιο πολες εχουμε την αιμοραγια να σταματησεις και ολα οκ θα ειναι!!!!!! Απο τι προερχετε η αιμοραγια?

Σε ευχαριστώ δεν ξέρω θα μάθουμε σε 15 ημέρες από την Παρασκευή.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Πως κανονικα η λαπαροσκοπικα???γιατι λαπαροσκοπικα μερικες φορες δυμιουργητε ενδομυτριωση!!!

Μάλλον λαμπαροσκοπικα αυτό δεν το ρώτησα από το άγχος δεν ρώτησα τίποτα αλλά θα μάθω παρασκευή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχία νικη μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα(ειμαι βέβαιη οτι ολα θα πανε καλα και γρηγορα θα σου δινουμε συμβουλες για το μικρο σου ??)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου μολις μπηκα πολυ στεναχωρηθηκα κοριτσια...αλλα να χεις δυναμη και πιστη και ολα θα πανε καλα...εμεις ειμαστε εδω οτι χρειαστεις...για τις πολυκυστικες οντως μη αγχωνεσαι η αδερφη μου εχει και μια χαρα εκανε παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Niki mou siga siga ola tha ftiaksoun. Koita to san ena vima pio konta sto oneiro!! Kati asxeto piga na s dwsw ena syn k m leei oti ta exw eksantlisei ola gia simera! Mexri deka boroume. Den t iksera.

Εγώ το ήξερα χιχιχ μου έχει βγει πολες φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Νικη μου μολις μπηκα πολυ στεναχωρηθηκα κοριτσια...αλλα να χεις δυναμη και πιστη και ολα θα πανε καλα...εμεις ειμαστε εδω οτι χρειαστεις...για τις πολυκυστικες οντως μη αγχωνεσαι η αδερφη μου εχει και μια χαρα εκανε παιδακι...

Για αυτό δεν αγχονομε.. κορίτσια έχω να πω αν δεν του έστελνα mail θα είχα μεγαλύτερο πρόβλημα το ενδομιτριο πρέπει να έχει πάχος 6χιλ περίπου και εμένα είναι 18 χιλ  δεν θα σταματήσει ποτέ. Μόλις του το είπα πετάχτηκε και αμέσως μετά εξέτασε. Ο αντρας μου τρομαξες να φανταστεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α καταλαβα... ναι οτι νομιζουν οι γιατροι.. αυτοι ξερουν!!  Προφανως θελουν να μην υπατχει η παραμικρη πιθανοτητα κ καλα κανουν!! Τα αποτελεσματα της παρακεντησης ποτε θ βγουν;
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Από ότι μου είπαν είναι σαν μαστογραφία αλλά πιο εξειδικευμένη... Κ εγώ δεν το έχω ξανακουσει... Κ εγώ αναρωτήθηκα αφού έκανα την παρακέντηση γιατί πρέπει κ τα άλλα κ την ρώτησα την γιατρό που μου την έκανε κ μου είπε ότι δεν είναι πάντα 100% σίγουρο το αποτέλεσμα... Κ όχι τίποτε άλλο με πόνεσε πολύ κ δεν θα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα? 
    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...