Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

Silvy μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση νιώθω είδη πολύ καλύτερα. Αντζελα μου λέει ότι δεν ξέρει τι έχει και αρνείται να το συζητήσει σαν να θυμωνει προσπαθεί μπας και τα καταφέρει αλλά είναι αμιλητος για ώρες μετά. 

Μαριάννα μου καλό είναι να τον ανεβαζεις όσο μπορείς εσύ σε αυτό το κομμάτι ψυχολογικα εννοώ..και σε έμας έχει συμβεί κ συγκεκριμενα τον προηγούμενο μήνα στις αρχές..μου είπε ότι βγάζει λίγο..άγχωθηκαμε κ οι δυο παρα πολυ κ ημασταν χαλια..καθισαμε μετα κάνα δυο μέρες γιατί ουτε να μιλήσω δεν μπορουσα,τα συζητασαμε κ όλα καλά..

Πιστεύω οτι κ εγώ ευθυνομαι σε αυτό γιατί είναι αγχωδης σαν ανθρωπος κ τον είχα αγχωσει κι εγώ..μπορω να σου πω οτι μετα απο όλο αυτό αισθανθηκαμε κ οι δυο παρα πολύ καλά..εγώ ειδικα ειμαι άνθρωπος που δεν μπορω να μην τα συζηταω,πνιγομαι..

Προσπάθησε να τον κανείς να τα συζητάτε γιατί θα σας κανει καλο!αν δείτε οτι δεν γίνεται κάτι καλό θα είναι να το κοιτάξετε..κ να μην αγχωνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβως!!εγώ σας το είχα πει τοτε που είχε γίνει..

Μαριάννα να σκεφτείς τοτε ηταν ή πρωτη φορά που χρησιμοποίησα και τεστ ωορρηξιας..κ ηταν και ή ωορρηξία μου τοτε κ δεν του έλεγα τίποτα γιατί ήμουν στεναχωρημενη κ για να μην αγχωθει..μετα απο δυπλο μέρες τα είπαμε..ευτυχώς όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι σταθερό προσωπικά του πολύ κοιτα στα 17 του έχασε τον πατέρα του και μεγάλωσε με 3 γυναίκες που κατά την γνώμη μου του επιβαλλονται πολύ. Με μένα είναι πολύ καλός και σωστός και θέλει να κάνει παιδιά είναι και 33 πια δεν είναι μικρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα...οταν ο αντρας μεγαλωνει με πολλες γυναικες δεν γινεται πολυ δυναμικος το βλεπω και απ τον αδερφο μου...ειναι ευαισθητουλης...μαριαννα μου το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τον χαλαρωνεις και να του ανεβαζεις το ηθικο...κανε του και καμια εκπληξουλα ξερεις...χαχχαχ...ή ετοιμασε ετσι στο σπιτι ενα ρομαντικο δειπνο...και γενικα κατι να χαλαρωσει...αν βλεπεις και δεν θελει να μιλησει αστο για λιγες μερες μην του το λες καθε μερα...ή αν δεν τελειωνει πες του νταξει δεν εγινε κατι ή παλεψε το μην τον αφησεις σε ησυχια που λεμε...χαχαχ...στην τελικη επειδη εμεις δεν εχουμε και τιε γνωσειες πηγαινε μονη σου και συμβουλεψου εναν ειδικο να σου πει πως να το χειριστεις γτ δεν ειναι ευκολη η κατασταση...οταν ενας ανθρωπος ειναι εσωστρεφης θελει ειδικη μεταχειριση...τον βλεπω κι απ τον κουμπαρο μου αυτη η κουμπαρουλα μου ειναι τερας υπομονης ωρες ωρες τη θαυμαζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ καμιά φορά όταν αδιαθετουσα έκλαιγα κ στεναχώριομουν. Ο άντρας μου θυμώνε κ μ έλεγε ότι εγώ φταίω που το σκέφτομαι συνέχεια και αγχώνομαι.  Το συζητήσαμε κ ολα καλα. Το εξήγησα ότι κ οι ορμόνες μ όταν αδιαθετω χτυπάνε κόκκινο.  Μαριάννα μου το χουμε πει με τα κορίτσια ότι θέλει κατανόηση και υπομονή.  σκέψου ότι οι περισσότερες από εμάς ανήκουμε στα υπογονιμα ζευγάρια δηλ σε αυτά που το προσπαθούν πάνω από 1 χρόνο. θέλει δύναμη και κουβέντα του θέμα.  εσείς τώρα ξεκινήσατε!  εύχομαι να πάνε όλα καλά!  Για μας τις υπόλοιπες υπομονή και κουράγιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές όντως είναι πολύ χρήσιμα όλα και θα τα ακολουθήσω. Ελπίζω οοολεεεες μας σε λίγο να μιλάμε για μωράκια. Καληνύχτα και πάλι ευχαριστώ πολύ νιώθω πολύ καλύτερα και αυτό δεν το έχουν καταφέρει ούτε πιο φίλες μου κάνεις. Θα τα πούμε σύντομα άλλωστε σε μια βδομάδα θα σας πω αν θα έρθει η περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Μαριάννα..θα συμφωνήσω με την αντζελα..όλα αυτά κάνε κ όλα θα πάνε καλά θα δεις.

Κορίτσια εγώ μόλις γυρισα απο την δουλεια..μπορω να πω οτι ξεπατωθηκα!!!Κι αύριο είμαι πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!διαβασα τις τελευταιες συζητησεις π εχασα!!μαριαννα εισαι στην αρχη οπως λεει κ diwni κι εγω το ιδιο!!ολα καλα θα πανε!!μην απογοητευεσαι ποτε!!!εγω κοντεψα να γινω εμμονικη απο τον πρωτο μηνα τωρα π περασε!κ λεω τι κανω..ολα θα πανε μ χαρα!κ το ριξα στα escepe rooms κ εχω ξεχαστει!!τα ξερετε τι ειναι?ναι η αληθεια ειναι ο αντρας μ τα σκεφτεται ολα απο πριν!!αλλα παντα σκεφτεται αισιοδοξα παρολο π ειναι αγχωδης!εγω τον χαλαρωνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε twemma πολυ κουραζεσαι κοριτσια μου και πες αυτου του χριστιανου του υπευθυνου να φτιαξει ενα προγραμμα της προκοπης και να μην σε βαζει απλ βραδυ πρωι...στελλιτσα για πες τι ειναι ta escape rooms?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ εισαι βραδυνη διωνη ή απλα δεν σου κολλαει υπνος?εγω κοριτσια παω και μια ωρα πισω οποτε εδω ειναξ 12ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ελα ντε!!λοιπον αν πατησεις στο ιντερνετ ειναι χωροι δωματια που μπαινεις εκει κ λυνεις το μυστηριο..γριφους!!σαν να εισαι σε ταινια η σε μια αλλη εποχη!!περναει η ωρα ευχαριστα κ νομιζεις οτι εισαι καπου αλλου!!κοριτσια πατηστε στο google να δειτε!ειναι οτι καλυτερο υπαρχει γ διασκεδαση!!περιπετεια!εχει παντου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάθε εβδομαδα αυτό κανουν.. τι να κάνω που το έχω πει και δεν καταλαβαίνουν..κ καταλαβαίνετε μετα τη δουλεια πως να κοιμηθώ κατευθείαν με τέτοια υπέρένταση.και όχι τίποτε άλλο δεν είναι και δίπλα ή δουλεια μου.. τι να κάνω, μονο υπομονή!!

Κ εκτός απο αυτό έχω δύο μέρες μια συχοουρια αφού φοβάμαι μην έχω πάθει τίποτα.και σήμερα στη δουλεια επειδή είχε μπάλα και πολύ κόσμο κ συνέχεια παραγγελίες δεν μπορουσα να πηγαίνω και με έχει πιάσει ή μέση μου τώρα..ουφφ

στελλα μου έχουν πει για τα escape rooms που πάνε κάποια παιδιά από τη δουλεια,αλλά δεν έχει τύχει να πάω ποτέ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ετσι φτιαγμενα δωματια που εχουν ενα θεμα..μια ιστορια π σου τη λενε κ εσυ πρεπει να βρεις τη λυση..στοιχεια κλειδαριες να ανοιξεις με συνδυασμους..ψαξιμο σε κρυφα σημεια..ειναι απλα απιστευτα!πηγαμε μια φορα κ εχουμε κολλησει!!τ συστηνω ανεπιφυλακτα..δν ειναι ομως γ παιδια ειναι γ μεγαλους καθαρα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε δουλεύω,  δούλευα το πρωί.  Απλά συνήθως πριν τις 2 δεν πέφτω.  Δουλεύει κ ο αντρας μου και είμαι μόνη μου. Στέλλα σίγουρα θα το ψάξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...