Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Πωπω βρε κοριτσια δεν μπορω αλλα γεννητουρια πραγματικα αν μου πουν για αλλη μια εγκυμοσινη θα πιδυχτω απο το παραθυροοοοοοοοοοοοοο (καλα να τους πανε σε ολες αλλα)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Πωπω βρε κοριτσια δεν μπορω αλλα γεννητουρια πραγματικα αν μου πουν για αλλη μια εγκυμοσινη θα πιδυχτω απο το παραθυροοοοοοοοοοοοοο (καλα να τους πανε σε ολες αλλα)!!!!

Άστα να πάνε...καλά να ειναι όλοι και τα μωρακια τους αλλά νομιζω πως πρεπει να ερθει κ απο εδώ λίγη μωρουδοσκονη βρε κορίτσια.. άστα love και μένα νομιζω πως με έχει πιασει κριση..ε μα δεν μπορω αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια θα ερθει και η σειρα μας...κι εμενα η ξαδερφη μου ετοιμογεννη ειναι...καλα να ειναι η κοπελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα γενισε σήμερα μου έλεγε η πεθερά μου για έναν ξαδελφο του άντρα μου που πήγαν να κάνουν εξωσωματική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρόσθεσα αλλά δυο κορίτσια..δεν θυμάμαι αλλες..

Εμενα κορίτσια δεν με πειράζει να μαθαίνω για εγκυμοσύνες αλλά εντάξει θέλω κι εγωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο ξαδερφος του αντρα μου μας ειπε πως γεννησε η γυναικα του σημερα εμαθα για μια ξαδερφη του η κολητη μου μεχρι τελος του μηνα και περιμενουμε αλλες δυο μεχρι το πασχα οοοοοοχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Πρόσθεσα αλλά δυο κορίτσια..δεν θυμάμαι αλλες..

Εμενα κορίτσια δεν με πειράζει να μαθαίνω για εγκυμοσύνες αλλά εντάξει θέλω κι εγωωω

Το ίδιο κι εγώ ιδικά όταν έχουν παντρευτεί μετά από εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...