Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ Νίκη μου και εγώ διάβασα πολλά και πραγματικά είναι πολλά και είναι κάτι που δεν το βρίσκεις εύκολα και η θεραπεία παίρνει χρόνο το μόνο που με παρηγορει είναι η σπερματενχυση στην περίπτωση που το σπερμοδριαγραμμα βγει καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

Ευχαριστώ πολύ Νίκη μου και εγώ διάβασα πολλά και πραγματικά είναι πολλά και είναι κάτι που δεν το βρίσκεις εύκολα και η θεραπεία παίρνει χρόνο το μόνο που με παρηγορει είναι η σπερματενχυση στην περίπτωση που το σπερμοδριαγραμμα βγει καλό 

Σπερματεγχυση έκανα εγώ αυτό το μήνα και είμαι στην αναμονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε ρωτήσω είναι περίπλοκη διαδικασία; Θέλει εξετάσεις πριν; Έχω διαβάσει γιαυτό αλλά εσύ ξέρεις καλύτερο τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?μαριαννα μουβολα καλα θα πανε...εσυ προσπαθησε να εισαι οσο πιο χαλαρη μπορεις για να μην καταλαβει ο αντρουλης σου οτι αγχωνεσαι γτ μετα θα αγχωθει κι εκεινος περισσοτρο....ποσο καιρο προσπαθειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντζελα μου πρώτη προσπάθεια ήταν αλλά αυτό το παθαίνει συχνά και πριν προσπαθήσουμε όπως καταλαβαίνεις αυτό δεν βοηθάει καθόλου στην σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marianna m egw t prwto kairo prin 4 xronia peripou me t antra m mas etyxe mia fora enw kaname erwta na xalarwsei k na stamatisoume. Stenaxwrethike ksenerwse alla egw den t afisa na sikwthei apo t krevati! T afisame ligo k meta apo ligi wra ola ok! Ela p t kollise sto kefalaki t k tis epomenes meres enw ksekinousame kanonika tsoup pali ta idia!M paradextike oti skeftotan na mi ginei k ginotan... To syzitisame xalarwse k den mas ksana etyxe. Twra an symvainei syxna k aney logou kalo einai na t psaksete. Borei na yparxei kp thema anatomika p den epitrepei t sperma na kinithei pros ti swsti kateythinsi! Apo oti exw diavasei diorthwnetai. Syntoma na exeis kala nea!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia s love! Egw molis gyrisa spiti. Stellitsa m nomizw den xreiazetai akomi na kanei kati o antras sou. Einai poly nwris. To oti t psaxnei apo twra isws simainei pws exei yposeinidito agxos pragma p kanei megalyteri zimia ston antra apo oti sti gynaika. Stous 6-7 mines an thelete tote t psaxnete p akomi k tote nwris tha einai! Eyxomai na mi xreiastei na mpeis se ayti ti diadikasia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάνει τα πάντα εγώ από την μεριά μου όταν το κάνει μόνος του καταλαβαίνεις τα καταφέρνει οπότε δεν νομίζω να έχει θέμα με αυτό αλλά με την πράξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xmmm ti na s pw den kserw. Isws exei vrei t tropo gia na t petyxainei monos t alla den einai fysiologiko na mi mporei k stin praksi mazi sou. Ti gnwmi m lew. De kserw. Sigoura dyskoleyei sti syllipsi xwris kati fysika na tin apokleiei. T thema einai oti synithws prepei k sy na eisai xalari gia na ginei i syllipsi k t olo thema de kserw poso agxwnei esena.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με αγχώνει πολύ έχω και τον γάμο μου τώρα και τρέχω όλα μαζεμένα αλλά μην σας κουραζω άλλο με αυτό θα δούμε αν χρειαστεί κάτι θα το κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως και χαίρομαι που το βρήκα δεν έχω κανένα να τα πω δεν με καταλαβαίνουν ακόμα και οι φίλες με λένε υπερβολική ίσως και να είμαι. Εκείνες όμως βρίσκονται σε άλλη φάση και γενικά δεν έχουν πρόβλημα, η μάνα μου λέει καριέρα και δούλεψε πρώτα έχεις καιρό και η πεθερά εννοείται ότι ο γιος της είναι καρπερος,λιοντάρι ξέρεις όπως ολες οι μανες και μετά περνάνε τα χρόνια και θα φταίω εγώ που δεν έκανα παιδί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mariannazmyk είπε:

Να σε ρωτήσω είναι περίπλοκη διαδικασία; Θέλει εξετάσεις πριν; Έχω διαβάσει γιαυτό αλλά εσύ ξέρεις καλύτερο τώρα 

Περίπλοκη δεν είναι καθόλου λένε ότι νιώθεις σαν να κάνεις τεστ παπ αλλά καμία σχέση δεν νιώθεις τπτ δύο λεπτά υπόθεση.. Χρειάζεται να κάνεις σαλπιγγογραφια εσύ και ο άντρας σου σπερμοδριαγραμμα. Το μόνο σπαστικό είναι ότι θα έχεις πολλές επισκέψεις στον γιατρό για να σε παρακολουθεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Περίπλοκη δεν είναι καθόλου λένε ότι νιώθεις σαν να κάνεις τεστ παπ αλλά καμία σχέση δεν νιώθεις τπτ δύο λεπτά υπόθεση.. Χρειάζεται να κάνεις σαλπιγγογραφια εσύ και ο άντρας σου σπερμοδριαγραμμα. Το μόνο σπαστικό είναι ότι θα έχεις πολλές επισκέψεις στον γιατρό για να σε παρακολουθεί 

Δεν θέλει ανεσθισια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσια γυρναω για κανα 2 βδομαδες την τριτη πρωτα ο θεος...κι εμενα ο αντας μου λογο δουλειας  αγχωνεται παρα πολυ και μας εχει τυχει κανα δυο φορες και ειδικα στις αρχες αφου νομιζε πως θα τον παρατησω χαχχαχα...πηγε στο γιατρο και του ειπε πως ειναι το αγχος και οτι παθαινει ελαφριες κρισεις πανικου...αν το προβλημα ειναι στην πραξη καλο ειναι να το συζητησετε σημαινει πως κατι τον κομπλαρει μαλλον...το εχετε συζητησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση νιώθω είδη πολύ καλύτερα. Αντζελα μου λέει ότι δεν ξέρει τι έχει και αρνείται να το συζητήσει σαν να θυμωνει προσπαθεί μπας και τα καταφέρει αλλά είναι αμιλητος για ώρες μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω δυσκολα τα πραγματα ειδικα αμα δεν μιλαει...γενικα το ζευγαρι πρεπει να μιλαει ειναι βασικο...ειναι κλειστος σαν ανθρωπος...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...