Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

 

Λοιπόν κορίτσια έχω πηγαίνω ευχαριστώ σας εύχομαι να έχετε γρήγορα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

NikiEmmanouela το κάνω άθελά μου σου είπα και χθες δεν έχω ξαναγράψει 

Δεν με πειράζει απλά το είπα για να το ξέρεις το ξέρω ότι δεν το ξέρεις και είναι λογικό.. δεν ήθελα να παρεξιγιθω. Συγνωμη.. με το καλό να έρθει το μωράκι σου... και γρήγορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

νίκη παρήγγειλε.. πρεπει να της έχει κολλήσει,να της βγαίνει αυτόματα ή παράθεση.

Εγώ απλά ήθελα να τις πω ότι δεν είναι ανάγκη δεν ήθελα να παρεξιγιθω.. συγνωμη αν έγινε κάτι τέτοιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε νίκη μου σταματά για ποιο λογο να παρεξηγηθεις καλη μου;;ίσα ίσα καλά έκανες γιατί μπορεί να μην το είχε προσεξει!!

Μαριάννα κάνε εκκαθάριση ιστορικου στο πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείς και θα είναι εντάξει.. δεν φταις εσύ σε όλες μας το κάνει και εμένα μου ξεκολλαει μονο με εκκαθάριση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diwni μου ευχαριστω πολυ!!!θα δειξει η βιοψια που λενε!!τους ειπα απο την εταιρεια σε σημειωση να με παρουν τηλ οταν ερθουν γτ μενουν κ οι γονεις μ απο κατω μη τα παραλαβει ο πατερας μου κ πει α ωραια!!καταλαβα!!?ρεζιλι..ειμαστε πολλοι στο κτηριο..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NikiEmmanouela μου τι λες; Καμία σχέση δεν παρεξηγηθηκα. Δεν είπα κάτι με νεύρα μέσα από τα μηνύματα δεν φαίνεται ο άλλος. Στενοχωριεμαι κορίτσια πολύ όχι μόνο για την εγκυμοσύνη αλλά έχω θέμα και με το δικό μου, δεν θέλει να κάνει σπερματογραφημα και τις βιταμίνες που λέγαμε να πάρει όλο λέει ναι αλλά ποτέ δεν τις παίρνει. Έχω πολύ άγχος ίσως γιαυτό να φάνηκα κάπως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραγγειλτε ολες!!φθηνα ειναι αξιοπιστα ειναι!!δν χανουμε τπτ!καλη επιτυχια σε ολες μας!!μην αγχωνεσαι μαριαννα μου ολα καλα θα πανε!δν ακουστηκες καπως καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariannazmyk είπε:

NikiEmmanouela μου τι λες; Καμία σχέση δεν παρεξηγηθηκα. Δεν είπα κάτι με νεύρα μέσα από τα μηνύματα δεν φαίνεται ο άλλος. Στενοχωριεμαι κορίτσια πολύ όχι μόνο για την εγκυμοσύνη αλλά έχω θέμα και με το δικό μου, δεν θέλει να κάνει σπερματογραφημα και τις βιταμίνες που λέγαμε να πάρει όλο λέει ναι αλλά ποτέ δεν τις παίρνει. Έχω πολύ άγχος ίσως γιαυτό να φάνηκα κάπως 

Δεν πειράζει ούτε ο δικός μου θέλει μόνο αν του ταξω κάτι τότε θα το κάνει χαχα δλδ ένα ελικόπτερο χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Diwni μου ευχαριστω πολυ!!!θα δειξει η βιοψια που λενε!!τους ειπα απο την εταιρεια σε σημειωση να με παρουν τηλ οταν ερθουν γτ μενουν κ οι γονεις μ απο κατω μη τα παραλαβει ο πατερας μου κ πει α ωραια!!καταλαβα!!?ρεζιλι..ειμαστε πολλοι στο κτηριο..!

Μην ανχονεσε έρχονται μέσα σε κουτί.. ειχα πάρει τεστ εγκυμοσύνη εγώ από εκεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Diwni μου ευχαριστω πολυ!!!θα δειξει η βιοψια που λενε!!τους ειπα απο την εταιρεια σε σημειωση να με παρουν τηλ οταν ερθουν γτ μενουν κ οι γονεις μ απο κατω μη τα παραλαβει ο πατερας μου κ πει α ωραια!!καταλαβα!!?ρεζιλι..ειμαστε πολλοι στο κτηριο..!

Μην ανυσηχεις Στέλλα εμένα μου τα στείλανε σε ένα κουτί κ δεν έγραφε τίποτα από έξω είναι διακριτικοι δεν φαίνεται τι περιέχει το κουτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

Δεν μας χ... Δεν φτάνει που τα τραβάμε όλα εμείς 

Εντάξει είναι αναλόγως εμένα είπε αν πει ο γιατρός θα ξανά κάνω αν δεν πει δεν κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαννα μου να του πεις οτι πρεπει να κανουμε καποια πραγματα για να ξερουμε κ οι ιδιοι τι γινεται..να το κανει γ το μωρακι π αποφασισατε να κανετε..οι αντρες ειναι εγωιστες κ δν δεχονται ευκολα τετοια πραγματα..εμενα ο δικος μου πηγε τις πηρε μονος του αφου εψαξε πρωτα στο ιντερνετ κ θελει να παει κ για σπερμοδιαγραμμα προληπτικα..εγω δν του πα τπτ..ειναι στον ανθρωπο πως το βλεπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αν τον πεισεις για το σπερμοδιαγραμμα πες του οτι δν το κανουνε μονο μηπως εχει κατι αλλα το συστηνουν οι γιατροι απο νεαρη ηλικια για προληψη οπως κανουμε εμες τεστ παπ..ετσι κ εκεινοι καθε 3-4χρονια πρεπει να το κοιτουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα μου έχω δοκιμάσει τα πάντα μετά λέω άστο να δούμε τι γίνεται όταν κάναμε όμως προσπάθεια ήταν πολύ δύσκολο δεν μπορούσε να εξπερματωσει καταπονηθηκα πολύ, κουράστηκα οκ έγινε η προσπάθεια δύο φορές αλλά πραγματικά το σκέφτεσαι πολύ την επόμενη φορά να μπεις πάλι στην διαδικασία. Εγώ δεν τον αγχωσα καθόλου αντίθετα του είπα πως ότι και να έχουμε αν έχουμε θέμα θα το λύσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω λογικά από αυτό θα είναι αλλά το παθαίνει συχνά και πιο πριν που δεν προσπαθουσαμε για παιδί. Διάβασα ότι είναι κυρίως ψυχολογικό και παίρνει καιρό να λυθεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

Δεν ξέρω λογικά από αυτό θα είναι αλλά το παθαίνει συχνά και πιο πριν που δεν προσπαθουσαμε για παιδί. Διάβασα ότι είναι κυρίως ψυχολογικό και παίρνει καιρό να λυθεί 

Καλως ηρθες!!!και γρυγορα να εχεις αυτο που επιθυμεις!!!!ψαξτε το μην το αφηνετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...