Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα ξυπνησα κ πονάει πολυ ή κοιλιά μου προφανώς έρχεται ή καταραμένη! Με τη σειρά μας ήρθε σε όλες. Πάμε γερα για το Φλεβάρη κ μετά να λέμε για εγκυμοσύνες επιτέλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Δεν φανταζεστε ποσο δυσκολο.Δεν προλαβα να την εχω διπλα μου σε τιποτα..Πεθανε οταν ημουν 18 χρονων.Μου λειπει πολυ.

Μαμακουλιτσα σε καταλαβαίνω κ γω στα 18  την έχασα. Απίστευτο είμαι 30 κ ακόμα μου λείπει. Προχθες την είδα κ στον ύπνο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα συγνώμη που δεν μπαίνω συχνά αλλά τρέχω συνέχεια με δουλειές επειδή δεν προλαβαίνω καθημερινή λόγω της δουλειάς..και εμένα με πονάει η κοιλιά αφού νόμιζα θα αδιαθετήσω ακόμα τίποτα..είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο...αν είναι να κατέβει ας κατέβει..πω πω δεν παλεύεται..:shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ath33 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα συγνώμη που δεν μπαίνω συχνά αλλά τρέχω συνέχεια με δουλειές επειδή δεν προλαβαίνω καθημερινή λόγω της δουλειάς..και εμένα με πονάει η κοιλιά αφού νόμιζα θα αδιαθετήσω ακόμα τίποτα..είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο...αν είναι να κατέβει ας κατέβει..πω πω δεν παλεύεται..:shock::?

Είναι δύσκολη ή αναμονή όντως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς τα συμπτώματα εγκυμοσύνης κ περιόδου είναι ίδια κ δε ξέρεις τι να υποθέσεις. Κ γω αυξημένη θερμοκρασία έχω ως σήμερα. Υπομονή λίγες μέρες κ ας έχουμε το αποτελεσμα που θελουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! όντως αυτές οι μέρες πριν την περίοδο είναι οι πιο δύσκολες τ κύκλου. Κ τα συμπτώματα ίδια ακριβώς είναι.Εγω έχω σταματήσει να τα ψάχνω γτ μετα μ ερχόταν κ από γοητεύουν. Άσε που πολλά ήταν καλό στο μυαλό μου.Τους πρώτους μήνες τη μία είχα αναγουλες, την άλλη οπότε έβαζα θερμόμετρο ειχα δέκατα! άστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!τι κανετε??κρυοο!!κ εγω τα ιδια συμπτωματα εχω πριν τν περιοδο κ πιο πολλα κιολας!!σημερα μου τελειωσε και ξεκιναω δυναμικα σε λιγες μερες!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σε καμία περίοδο δεν έχω σιπτοματα έρχεται ξαφνικά..! Ούτε πρισμενο στήθος μόνο σπιρακια βγάζω πριν έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανα σπυρακι πεταω κι εγω!!μην φανταστεις..αυτα τα σπαστικα τα ακυρα!αλλα εχω τρομερα συμπτωματα 10 μερες πριν σχεδον..πρηξιμο στηθος τοσο που δεν μπορω να το αγγιξω ουτε α κοιμηθω βολικα..πρησμενη παντου!ζαλαδες πολλες κ σκοτοδινες συν δυσφορια..κ αφου ερθει ο πονος π εχω ειναι τρομακτικος..ετσι ημουν απο παντα..μ πε η γυναικολογος οτι μετραει κ το οτι εχω οπισθια καμψη της μητρας στο θεμα πονου στην περιοδο..τεσπα!!πηρα παρηγγειλα της hometest τα τεστ ωορρηξιας!πανφθηνα κ αξιοπιστα λενε ολοι για να δουμεν τι θα δουμεν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια...τι κανετε;;    θα συμφωνήσω με τη diwni...καλό είναι να μην κοιτάμε έως ότου να έχουμε καθυστέρηση..είναι λίγο δύσκολο αλλά τι να κάνουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Κανα σπυρακι πεταω κι εγω!!μην φανταστεις..αυτα τα σπαστικα τα ακυρα!αλλα εχω τρομερα συμπτωματα 10 μερες πριν σχεδον..πρηξιμο στηθος τοσο που δεν μπορω να το αγγιξω ουτε α κοιμηθω βολικα..πρησμενη παντου!ζαλαδες πολλες κ σκοτοδινες συν δυσφορια..κ αφου ερθει ο πονος π εχω ειναι τρομακτικος..ετσι ημουν απο παντα..μ πε η γυναικολογος οτι μετραει κ το οτι εχω οπισθια καμψη της μητρας στο θεμα πονου στην περιοδο..τεσπα!!πηρα παρηγγειλα της hometest τα τεστ ωορρηξιας!πανφθηνα κ αξιοπιστα λενε ολοι για να δουμεν τι θα δουμεν!!!

Πόσα πήρες.. ΗΠΑ να πάρω κι εγώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη εγώ είχα πάρει 30+10 εγκυμοσύνης,27€+ τα μεταφορικα..αλλά σας είπα κατάφερα κ τα χαλασα  μέσα σε δύο μηνες..αλλά τώρα λέω να παραγγειλω μονο ωορρηξίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;  Πώς περνάτε το σκ σας; Εγώ έχω αγωνία αν είμαι έγκυος τελικά ή όχι... Όλοι μου λένε δεν γίνεται με την πρώτη. Πφφφ. Από συμπτώματα έχω μόνο πόνο στην κοιλιά σπασμους μικρούς για την ακρίβεια και πειναω συνέχεια, τίποτα άλλο. Σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο δεν θα έπρεπε να νιώσω έτσι μια διαφορά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:
στις πριν 18 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;  Πώς περνάτε το σκ σας; Εγώ έχω αγωνία αν είμαι έγκυος τελικά ή όχι... Όλοι μου λένε δεν γίνεται με την πρώτη. Πφφφ. Από συμπτώματα έχω μόνο πόνο στην κοιλιά σπασμους μικρούς για την ακρίβεια και πειναω συνέχεια, τίποτα άλλο. Σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο δεν θα έπρεπε να νιώσω έτσι μια διαφορά; 

Καλημέρα..και αυτά που νιώθεις όμως είναι παρα πολύ νωρίς..το πιο πιθανόν είναι να μην έχει γίνει ουτε εμφυτευση.μακάρι να τα καταφέρεις και να είσαι με την πρωτη αλλά μέχρι να δεις καθυστέρηση μην ενθουσιαζεσαι για να μην απογοητευτεις.συγνώμη που στα λέω έτσι χύμα αλλά έτσι ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Maria δεν είναι ανάγκη να κάνεις παράθεση..! Κορίτσια λέω κι εγώ να παραγγείλω 

νίκη παρήγγειλε.. πρεπει να της έχει κολλήσει,να της βγαίνει αυτόματα ή παράθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...