Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

νομίζω δε θα προλάβω κοριτσια μόλις πηγα τουαλέτα κ είδα σαν να έρχεται η ακατανόμαστη.. Θα μας τρελάνει τελείως ρε αυτό το σώμα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...σιλβυ μου να τον χαιρεσαι...κοριτσια εχω συγκλονιστει με τον παντελιδη...κριμα αλλα ρε κοριτσια αυτα να τα βλεπουν αυτοι που τρεχουν σαν παλαβοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K gw t skeftomai synexeia. De borw na t xonepsw.  Ax livel m k gw exw akousei gia kopeles p eixan aima k itan egkyes alla sto telos tha trelathoume! Oti einai na ginei tha ginei stin teliki.. Koritsia pantws polla pragmata k symptwmata apo t myalo mas ta prokaloume. Otan eixa diavasei oti merikes gynaikes exoun ligo aima kata tin emfyteysi ekeino t mina gia 2 meres eixa ligo roz olo k olo. K meta adiathetisa kanonika. Mplokaroume t organismo mas apo t agxos mas. Eixe mines p eixa mia dyo meres kathysterisi k den koimomoun apo t agxos min ksypnisw k dw aima. Opws k synaivene...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σχετικα με Παντελιδη , κριμα γτ το παιδι ειχε ακουσει τη προηγουμενη μερα τα απιστευτα επειδη ειπε ενα τραγουδι εν αγνοια του για τα κατεχομενα σε εμφανιση στη Κυπρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι πραμα και αυτο με τον παντελιδη στεναχορεθηκα πολη!!!!! Μια ζωη εχουμε και δεν ξερουμε ποτε τελειωνει αρα αααααα ζηστε την!!!!!!! Σαν να μην υπαρχει αυριο.....σαν τη lacta!!!!! Ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα δεν είμαστε τελικά μια λεπτή κλωστή μας χωρίζει.από το θάνατο... Ας προσέχουμε τους εαυτούς μας κ να νιώθουμε τυχεροι γι αυτά που έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω και αύριο όλοι μέρα θα τρέχω από εδώ και από εκεί.. ο γιατρός μου μου είπε να πάω να δω αιματοκριτη και αιμοπεταλια μήπως είναι χαμηλά λόγο πολον ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;;εχθες εκανα ορμονολογικες εξετασεις και τεστ Παπ.Κοριτσια η γιατρος που μου εκανε το τεστ Παπ με πεθανε απο χθες εχω αιμα και πονους περιοδου με γονατισε η ρουφιανα με τσακισε!!!Μου εχει μεινει ο υπερηχος δεν υπηρχε ραντεβου....Την Τεταρτη θα τον κανω..Κριμα για τον Παντελιδη αλλα και οι κοπελες εχουν περασει πολλα.Μια καλη μου φιλη δουλευει στον Ευαγγελισμο η κοπελα που ειναι σοβαρα ακρωτηριαστηκε τελικα δεν καταφεραν να σωσουν το ποδι της.Κριμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti na pw vre koritsia... Alkool,taxytita,zwni! Fwnazei i troxaia,kovei paravaseis ginetai kakia. Einai dynaton simera na yparxei neos anthrwpos k na mi foraei zwnh? Stenaxwrethika para polu. Krima t paidi. Mamakoulitsa gt etsi? Einai i giatros sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διωνη μου οχι δεν ειναι η γιατρος μου την ειχα πατησει παλια απο γυναικα γυναικολογο και απο τοτε εχω αντρα γυναικολογο το εκανα εξω στη βιοιατρικη στον Πειραια με πεθανε παντως!!Τελικα το ποδι της κοπελας δεν το σωσανε Νικη μου κριμα ομως.Βεβαια ρε κοριτσια με εξοργιζει οτι εφυγε ο Παντελιδης και σε ελαχιστο χρονο εχει γινει θεμα παντου και οταν πεθαινουν παιδακια που πνιγονται ή τα σκοτωνουν οι ιδιοι τους οι γονεις δεν γινεται τοσο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχα παθει πιο παλια παλι με γυναικα γυναικολογο σε χειροτερη φαση ομως..Τις απαντησεις θα τις παρω αυριο το απογευμα..Ετσι ειναι Νικη μου δυστυχως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω αρχίσει και φοβαμαι!!δεν εχω αιμα μονο λιγα καφέ.απο χθες το απόγευμα που μου κατέβηκε είχα λίγο αίμα λέω εντάξει κάποια στιγμη θα ερθει κανονικά..το θέμα είναι οτι δεν μου έχει ερθει και σήμερα έχω καφέ και έχω φοβηθεί τώρα πολύ.τι θα κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...