Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Άσχετο κορίτσια κάτι δεν πάει καλά σε εμένα από εχθές το βράδυ μέχρι τώρα έχω αλλάξει 7 σερβιετες έχω τόσο πολύ αίμα... και είναι η 14 ημέρα που έχω περίοδο.. και βαγζω κάτι πιγματα   (συγνωμη αλλά δεν θυμάμαι πως λεγοντε). Λεω αντε να τελειώσει για να πάω στον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια εγώ το είδα απο το fb λέω εντάξει παλι βλακειες ανεβάζουν..μετα μπήκα twitter τα ίδια κ εκεί..μέχρι που είδα το βίντεο απο το πρωινό κ το πίστεψα..κρίμα πραγματικα!!δεν μπορω να το πιστέψω!?δεν αντεχω να ακούω αλλο τέτοια πραγματα..κορίτσια ζηστε το σήμερα κ μην αγχωνεστε ουτε να σκέφτεστε τι θα γινει αύριο..αγαπάτε τους ανθρώπους σας κ να τους το δειχνετε!και οτι μα οτι και να θέλει ο καθένας μας θα γίνει κάποια στιγμη αρκεί να το πιστέψουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωντος.. και αυτό το internet μου βγάζει τα πάντα και λέω πχ έχει 5 σιπτοματα έχω τα 4 άρα έχω αυτό η εκείνο. Και με αυτό φωβαμε να πάω στο γιατρό για να μην μου βρει τίποτα. . Αλλα μετα λέω πρέπει να πάω γιατί αν είναι κάτι να το διορθώσουμε κτλ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου μέχρι να πας στο γιατρό να τελειώνεις με αυτό το θέμα κι εσύ.

Εγώ παλι απο χθες έχω χαλάσει μονο μια σερβιετα και έχω κ ενα κουλο το στήθος μου είναι ακόμα πρησμένο.. θα μας τρελάνει αυτός ο οργανισμός μας τελείως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Ωντος.. και αυτό το internet μου βγάζει τα πάντα και λέω πχ έχει 5 σιπτοματα έχω τα 4 άρα έχω αυτό η εκείνο. Και με αυτό φωβαμε να πάω στο γιατρό για να μην μου βρει τίποτα. . Αλλα μετα λέω πρέπει να πάω γιατί αν είναι κάτι να το διορθώσουμε κτλ.. 

Καλά με βαση το ίντερνετ βρίσκεις οτι μπορεί και να εχεις κ 5 ασθένειες..καταστροφή είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια το στήθος δεν πριστικε αλλά έβγαλα σπιρακια λες και περνάω εφηβεία.. (είχα βαριά εφηβεία με σπιρακια) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Καλά με βαση το ίντερνετ βρίσκεις οτι μπορεί και να εχεις κ 5 ασθένειες..καταστροφή είναι! 

Ωντος μου το έχει πει και ο γυναικολογος αυτό... είναι καταστροφή.. σε θέματα αρρώστιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σας είπα αυτό το μήνα για πρωτη μου φορά με ξέχασαν τα σπυρακια..καλύτερα κιόλας!!μακριά μου..κι έγω εφηβεία είχα πολλά σπυρακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!  Silvy να χαίρεσαι τ αντρα σου! να περνάτε καλα, να ειστε αγαπημένοι κ ολα θα γινουν. Αχ κ γω πολυ στεναχωρεθηκα για τΠαντελη. Δεν μπορώ να τ πιστέψω.  γι αυτό οπως λεει η tweema ζηστε το σημερα. δεν ξερεις τι γίνεται απο τη μια στιγμη στην αλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια... Τι παίζει με το 16?? Πολύ θανατικό ρε παιδί μου.. Κρίμα το παλικάρι.. Εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται κ δε ξέρω τι να κάνω να αγχωθω να κάνω κ άλλο τεστ?! Δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η liaki88 είπε:

καλησπέρα κορίτσια... Τι παίζει με το 16?? Πολύ θανατικό ρε παιδί μου.. Κρίμα το παλικάρι.. Εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται κ δε ξέρω τι να κάνω να αγχωθω να κάνω κ άλλο τεστ?! Δεν ξέρω..

Λια πήγαινε κάνε χοριακη για να ξέρεις 100% ..θα σου λυθεί τουλάχιστον ή απορία βρε κορίτσι.. αλλά κάτι μου λέει οτι τεστακι έχει κανει λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Λια πήγαινε κάνε χοριακη για να ξέρεις 100% ..θα σου λυθεί τουλάχιστον ή απορία βρε κορίτσι.. αλλά κάτι μου λέει οτι τεστακι έχει κανει λάθος.

κ εγώ έτσι νοιώθω.. Είπα θα τα αφήσω κ το σκ κ δευτερα αν δεν έρθει θα πάω.. Εύχομαι να είναι αυτό κ να μην ειναι τπτ άλλο.. Δε πονάω καθόλου ομως μόνο το στήθος μου το νοιώθω κάπως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα! εγω ειμαι στη δουλεια κ πηζω τρελα 2 μερες τωρα! liaki να κανεις μια χοριακη να τελειωνεις! ανα πασα ωρα κ στιγμη δειχνει δε χρειαζεται να ειναι πρωι! τουλαχιστον να ξερεις κ να πας σε γιατρο να σε δει αν δεν ειναι το ευχαριστο! 

Οσο για παντελιδη πολυ κριμα νεος ανθρωπος κ ποσοι αλλοι χανονται που δεν ειναι γνωστοι! μακαρι να μην γινοντουσαν τετοια πραγματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...