Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia einai mi s taksei. To dekemvri t 2013 erxomastan apo Kw thessaloniki! Eixe toses anatarakseis pou telika prosgeiwthikame stin kavala. Olo t aeroplano tsirize k ekane emeto. Xalia mayra. O antras m m elege peftoume. Egw t elega skase den peftoume alla zalizomai! Mwra klaigane xamos!

Χαχαχαχαχαχα

Καλά εντάξει..εγώ δεν έχω μπει ποτε σε αεροπλάνο και ουτε θα μπω μου φαίνεται,φοβάμαι!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etsi akrivws eginan. Eixe poly aera. S lew pigame kavala k meta apo 2 wres Thessaloniki. Petousame stis 8.30 t prwi k fthasame stis 2 t mesimeri. Me t lewforeio na pigainame pio grigora tha fthanane. Alla imoun polla xronia se nisia k taksideya poly suxna me aeroplano. Den ta fovamai. Polles fores petousa k gia mikro nisi p den itan panta sigouro oti tha prosgeiethoume. Exw riksei ypno! Ase

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σε όλοι την διάρκεια έλεγα στον αντρα μου να με κρατάει αγκαλιά και κιταγε το πάτημα γιατί με ζαλησε η αναταραξεις ούτε την ζώνη δεν έβγαλα και όταν την έβγαλε ο αντρας μου τους φώναζαν βάλε την ζώνη και όταν ισιοσε  χάζευα απέξω και σε κάθε ανατάραξη σταυρό και προσοχή με κι του σαν όλοι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν σηνιστο να πίνετε πριν πετάξετε το έκανα εγώ και φοβήθηκα ενώ στην επιστροφή που δεν ειπια ειμουν οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι και το αεροπλάνο τρόμος δεν λέω αλλά σαν το θεολογο για Μύκονο δεν έχει είναι "διαμάντι"  λες κοιμάσαι σε στρώμα νερού. Ειδικά εκεί Τήνο Μύκονο είναι άστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.. Σήμερα έχει γενέθλια ο άντρα μου ήθελα να του κάνω το ωραιότερο δώρο ένα νινακι αλλά τελικά δεν τα κατάφερα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!

Σιλβυ να χαίρεσαι τον αντρουλη σου και δεν πειράζει κοριτσάκι μου οπότε και να ερθει το μωρακι θα είναι το καλύτερο δώρο για εσάς!μην μου στεναχωριεσαι και μην τα σκέφτεσαι,είπαμε χαλαρά..ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά κάνε διάφορα πραγματα για να γεμιζεις το χρονο σου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy να τον χαίρεσαι.. Οποτε έρθει το μωράκι θα είναι το καλύτερο δώρο κ για τους δυο μην αγχώνεσαι μόνο... Κοιτάξτε να περάσετε τέλεια σήμερα κ όλα τα αλλα θα γίνουν.. Υπομονή κ επιμονη χρειάζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...