Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Egw twra prosfata eipa apo eksw apo eksw stin pethera m oti t koitame. Me rwtise pote tha pame sto xwrio k tis eipa na na doume an tha paw sto giatro ayto t mina k analoga. Apla tis eipa oti ola kala mexri twra! Tpt sygkekrimeno...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ούτε αυτό φωβαμε να μην πει και τίποτα σε άλλες.. φωβαμε το μάτι. Για αυτό ότι κάνουμε κρυφά από όλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena de leei. Mou eipe mono eseis kserete! Emeis theloume na eiste agapimenoi k ola tha ginoun! Eseis na eiste kala! Einai para polu diakritikoi an k anthrwpoi ligo megali se ilikia k se xwrio p ta sizitane ayta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλυτερο ειναι να ξερεις με ποιον θα τα μοιραστεις με καποιον που θα θελει πραγματικα να μαθει και να κουβεντιασει μαζι σου απο ενδιαφερον και μονο και οχι για κουτσομπολιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φανταζεστε ποσο δυσκολο.Δεν προλαβα να την εχω διπλα μου σε τιποτα..Πεθανε οταν ημουν 18 χρονων.Μου λειπει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα μαμακουλιτσα πολυ δυσκολο...στεναχωρηθηκα τωρα...οπως ειπς και η νικη εχεις τις κορουλες σου και τον αντρουλη σου...κι εγω κοριτσια δεν λεω σε κανεναν ουτε  σε φιλες και ειδικα στα πεθερικα μου...μονο στη μαμα μου και στις αδερφες μου  γτ ηθελα τη γνωμη τους σε καποια πραγματα γτ ειναι και οι 3 μανουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ευχομαι Νικη μου.Σας ευχαριστω πολυ για την συμπαραασταση με πιανει καμια φορα συγνωμη αν βαρυνα το κλιμα.Καληνυχτα φιλες μου φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

γειά σας κορίτσια τι κάνετε; δεν έχω γράψει ποτέ σε φόρουμ προσπαθώ να το μάθω. Λοιπόν εγώ είμαι 27 ετών κάναμε μια πρώτη προσπάθεια με τον άντρα μου για μωράκι, δύο φορές αυτό το μήνα την πιο γονιμη μέρα μου και την προηγούμενη μέρα. Παίρνω φυλλικο οξύ μήνες τώρα και στην γυναικολογο μου είχα πάει ένα μήνα πριν και με βρήκε μια χαρά. Τι λέτε έχω ελπίδες πολλές να γίνω μανουλα; Περίοδο περιμένω 15 του μηνός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...